Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
10. kvě 2010

jane to chce určitě změnu, myslím, že mít dobrého gynekologa je základ a pak ještě zubař, ale to je jiné téma že 😀 😀 😀

jane84
10. kvě 2010

fram to nemusím, se štítnou žlázou se léčím asi od svých 9 let, denně baštím léky, ale nic jinýho mi endokrinolog vyšetřit nechce a to tam mám máti

jane84
10. kvě 2010

už mi to se.e všechno. To jsou přesně důvody, proč jsem nechala medinu a šla na učitelství

leheckova
autor
10. kvě 2010

ahoj holky koukam že tu řešíte doktory ja jdu zitra k novému myslete na mě snad pochodím mam toho připraveno snad mu všechno povim a na nic nezapomenu....

leheckova
autor
10. kvě 2010

Natul to je fajn že máš homeopatika ja když jsem gyndařovi řekla že beru na něco homeopatika na virové bradavice kterých se s manžou nemuzeme zbavit tak na mě koukal a říkal že to nepomůže že palit palit palit a pak jenom obřízka pokud se to manželovi bude vracet ....to je přístup nejde to tak budeme řezat přesně jak si psala ty asi radi řežou maso či coooo 😀 😀 😀 😀

petra.vavra
10. kvě 2010

lehe napsat na papír a tam mu to přečíst....sice vypadáš jak blbec, ale v důsledku je to super, protože na nic nezapomeneš 🙂 já to tak dělám...oni to chápou 🙂

natulaaa
10. kvě 2010

čau lehe 🙂
Holky já co se týče přístupu a chování toho mojeho,tak nemužu říct,ale všimla jsem si,že často řeže,mi tři doktoři řekli,že prolaktin a cysta jsou spojení a ten muj mi řek,že si to nemaslí a zase hned operace,jinak on vyslechne má velice osobní přistup ale v nějakých věcech je hodně radikální,operace a hotovo,on je totiž z laparoskopie nějak nově atestovaný a asi si to užívá a chce tam dostat každou,ale já se mu zatím nedám 😀 😀 😀 😀 ,jinak se u něj cítím dobře,takže ho nebudu měnit jen proto,že mě chce operovat,jdu tam ve středu,jen se domluvit a ukázat mu ty výsledky,tak jsem zvědavá,co mi řekne 😒 😒

natulaaa
10. kvě 2010

Přesně ona mi taky řekla,proč operace,když výsledky jsou z cysty jsou ok a oni nejdou po příčině,kdežto ta homeopatička joo,já už leden unor brala homeopatika,ale jen jedny na MS a ty cykly jsem měla uplně ukázkové 28DC a ovulky krásně uprostřed cyklu,ale já se na to pak vysrala.Baby mě to příjde sice trochu dráž,mám jich hodně,udělala mi mix a musím to brát v plných dávkách,takže proto

jane84
10. kvě 2010

ale výsledek bude stát za to Natul

natulaaa
10. kvě 2010

Jani no to doufám,za ty prachy,to když spočítám na pul roku,tak bych měla na týdenní dovolenou 😀 😀 😀

herbie
11. kvě 2010

ahoj holky tak jsem testovala dneska odpoledne a test byl zatim negativni a celej den me boleli vajecniky tak jsem testovala jeste ted vecer a test mam hodne pozitivni mam ten digitalni a doporucuju je sice drazsi ale je fakt dost dobrej sexik byl dneska rano ale kdyz mam ovulku ted tak musime jeste jednou ale myslim, ze az rano protoze milacek je unavenej: kopretinko kdyz jsem byla tehu a potratila v 7tt tak jsem mela tu hcg 890 myslim a za tri dny jsem mela jit na krev znova a mela jsem uz jenom 110 takze nevim ale nechci strasit nevim jak dlouho jsi tehotna ty? kazdopadne ty drzim palecky a bud moc silna kocko 😉

petra.vavra
11. kvě 2010

Dobré ráno 🙂 . Mě od večera hrozně bolí hlava holky ☹

natulaaa
11. kvě 2010

dobré ránko 😉
Peto tak si vem paralen,občas ti jeden neublíží,muj dr říkal,že je lepší pro mimi vzít si jeden prášek a je klid,než aby mamina trpěla bolestmi,že to mimču ubližuje mnohem víc 😉

natulaaa
11. kvě 2010

Kopre držíme palečky 😉 😉 🙂

natulaaa
11. kvě 2010

Kde jste kdo 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

endie
11. kvě 2010

dobré ranko

mám malou osypanou, a zahleněné prudušky , mááááázec ☹

teda Natul ty jedeš stěma homeopatikama 😀 zkoušela jsi už kapky gynex?

natulaaa
11. kvě 2010

čauky endi,už jsem o nich slyšela ,na co přesně ono jsou?ale už to asi nebudu míchat,všeho moc škodí,těch homeopatik beru hodně,denně 21 maličkých tabletek a mám to rozvržené na celý den po dvou,po třech,tak jsem zvědavá na učínky,začala jsem už včera 😵 ,prý mám ty nejvyšší dávky 😵 😵 😵 ,tak není boha,že to nezabere 😵 😵

natulaaa
11. kvě 2010

Hej vidíte to žlutě,ten muj článek,já jooo 😕 😕 😕

natulaaa
11. kvě 2010

už nééééééé,ale byl dlouho žlutý 😕 😕 😕 ,ted vypadám jak blbec 😀 😀

endie
11. kvě 2010

😀 tak žlutý jo prosím tě neberš nahodou něco jiného než homeo 😀

gynex to je na celkové pročištění, já ho brala asi měsíc a ten měsíc otěhotněla, taky sem trpěla na cysty i při malé sem jí měla pak se vstřebala

natulaaa
11. kvě 2010

No já už prý něco takového mám v těch homeopatikách vííš 😉 na cysty,plodnost a zklidnění,tak uvidíme,zatím je mi fajn,ale to ještě nepusobí,ale člověk se cítí asi hned líp,když už něco začíná brát s pocitem že mu bude lííp,mám dneska ukízecí mánii,Peta včera dělal večeři,smažil maso a já mám poprskanou celou kuchyn a vytaženo nádobí,jako by vařil pro dětský tábor 😠 😠 ,tak už jsem se do toho dala a ted jsem se rozjela a už mám koberečky na vzduchu a už mě chytl rapl 😀 😀 .
Jínak doufám,že se vše vrací do normálu,konečně mám od te laparky silné kramy,já po ni totiž skoro nekrvácela a dneska nádhera,musím to přepsat i v tabulce,aspon vím,že se krásně čistím,minule jsem byla na nervy,že skoro nemenstruuju,tak doufám,že i ten cyklus bude už delší a na to by mohli už mít vlív i ty homeopatika možná 😒

jane84
11. kvě 2010

Ahoj holky 🙂 Natul úklid po manželovi v kuchyni ti nezávidím 😉
Jsem zvědavá jak dopadla Kopre a taky Lehe u nového dr

natulaaa
11. kvě 2010

No mě teda taky,Lehe bude v poho,ona byla gyn nedávno,jen šla zkouknout nového dr 😀 😀 😀 😀 ,
ale kopretinka,furt na ní myslím,já si ted udělala siestičku,udělala jsem si kapučínko a mam takovou malou svačinku,mám nařízeno zklidnit se a nechvátat furt a naučit se odpočívat,tak dnesska mám první lekci 😵 😵 ,kurník co my pro to mimčo neuděláme 😵 😵 ,doufám že nás v 18 nekopne do prdele 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
11. kvě 2010

až bude mít 19 budeš ráda, že se pakuje na vysokou někam na koleje 😀 😀 😀

jane84
11. kvě 2010

na Kopre jsem hodně zvědavá, podle mě je ještě brzo vidět něco na ultrazvuku, tam snad jen nárůst sliznice. Mimoděložní je na ultrazvuku vidět ještě později. a z jedné hodnoty hcg taky nic nevyčte, možná měla mít odběr v pátek a včera druhý, aby se vidělo jestli to šlo nahoru nebo dolů 😒 těch 260 není ani málo ani moc, prý je to na 6tt průměrná hodnota. takže jsem zvědavá s čím přijde

leheckova
autor
11. kvě 2010

ahoj tak jsem od mudr doma vařím pak vas dočtu jsem prý zdravá prohlídka uplně super ani nevim že mě dával zrcadlo ani nevim že i dělal vnitřní utz byla jsem napnuta jak kšandy jestli to bude bolet a vubec jsem nic necítíla jsem nadšená dnes tam je veliky folik jeden ale je prý dnes sexikovat a za dva dny znovu mam ovulaci asi 13,14,15 tak mi řekl že dnes a ve čtvrtek znovu neni třeba dávat duphaston se divil že mi ho můj bývalý mudr daval pak to podpoříme ultrošem ale až budu těhu

jane84
11. kvě 2010

ahoj lehe, skvělé, že jsi spokojená 🙂 tak uvař dobrou večeři, sexi prádýlko a večer snažilkovat 😀

mircisek
11. kvě 2010

Ahoj holky, já vám tak závidím, že už jste aspoň ve fázi zjišťování a snažení. Já jsem teprve na začátku. 18. jdu na kontrolu k MUDr. Zatím nesmím nic. Od zákroku mě pořád bolí hlava, je mi šoufl (o špinění ani nemluví). Po prvním zákroku jsem byla už druhý den jako rybička. A ještě se nechat testovat. Ach jo. Třeba zjistí hned něco z histologie, ale tolik "štěstí" mě nemůže potkat. Ještě že aspoň vy mě dodáváte optimismus, protože jinak to nestojí za nic.
Kopretince držím všechno co mám a hlavně se brzy ozvi, už nám všem modrají palce.

leheckova
autor
11. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................47DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................37DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 24DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................24DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................22DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................22DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................22DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................22DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................22DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................21DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................20DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................14DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................12DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................10DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................8DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
11. kvě 2010

podle mě jestli Kopre je nějakych 14dní těhu nebo 3nědele tak 260neni málo hcg se uvolnuje až po 10 dnech a to jen jestli je vajičko uhnízděné takže podle mě Kopre bud v klidu my na tebe myslime