Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

gambrinuska
20. kvě 2010

Ahojky holky, tak jsem konečně zpátky, jen v rychlosti píšu,musim vařit, že jsme poslali žádost na pojištovnu a po MS(někdy kolem 1.6) začíname stimulovat na IVF, tak snad bude červen plodnej 😀 😔 jinak opu kolem půlky června a pak ET, docela rychlost jsem celá zmatená 😀 ☹ jsem ráda že to jde tak rychle, ale zároveň 😅 jsem vykulená
pak dočtu 😉

jane84
20. kvě 2010

Peťo krása, já mám radost snad i za tebe, konečně jsem si dneska oddechla 🙂 já snad budu i brečet

petra.vavra
20. kvě 2010

Jani, věř, že já jsem taky brečela.... 🙂 Děkuju moc 😉 Jsi moc hodná 😉
tak teď jsi na řadě ty 😀

jane84
20. kvě 2010

Peti ráda bych, sice se snažíme už dlouho, ale vzhledem ke škole to zas až tolik nehrotíme. Ne že bych si malý moc nepřála. Teď je na řadě Kopre, Gamb a v zápětí hned Nat a Lehe a všechny ostatní. Všechny si zasloužíme, aby se na nás usmálo štěstí 🙂

natulaaa
20. kvě 2010

Peti super,závidím ti,ani nevíš jak,ale v dobrém 😵 😵 😵 😵 ,já se tohoto okamžiku bohužel nedočkala 😔 😔 ,holky já měla termín na 17 května,ted to na mě nějak doléha,když se kolem tohoto datumu točím ted ☹ ☹ ,ale nebudu depkovat,Peti těš se z toho,je to super 😉 😉

petra.vavra
20. kvě 2010

Budu Vám všem držet moc moc palce....a těším se na další těhulku 😉
Jani, to bude moc moc zajímavý, doufám, že budou státnice v únoru, jinak jim tam u nich porodím 😀 😀 😀

jane84
20. kvě 2010

Peťo u nás bývají státnice koncem února, třeba je to u vás podobné. Já si taky propočítávám jak by to asi vyšlo, kdyby to vyšlo tento cyklus, tak je to právě na ten konec února 😀 Jsem teď trochu i radši, že jsme se zas o měsíc posunuli, aspoň můžu jet na terénní cvičení s děckama a ne s ročníkem níž, ale čím se blížíme s termínem případného závěru školy, tak mi to vrtá hlavou, jestli je dobře, hned po škole jít na mateřskou, ale je mi 26, jestli praxi tak aspoň 5 let a to by mi bylo přes 30, takže zkoušíme dál

breberuska
20. kvě 2010

jane, gratuluju ke zkoušce 😉

Peťo, je to super!!!!mám velkou radost a moc držím palce, aby to vechno teď už bylo tak, jak má být!o ono určitě bude!! 😎

já jsme byla dneska už v práci - docela se to dalo, ale chytla mně depka kolem oběda jak hrom 😔 le už je to zase lepší... 😵

jane84
20. kvě 2010

Gamb to teda koukám, pěkně rychlé, ale tak to má být 😉 aspoň nad tím člověk nemusí přemýšlet dýl než je nutné

angelina987
20. kvě 2010

Holky, tak hlásím, že MS nikde, ale podbřišek semtam cítím, testit budu až v sobotu, nebo neděli, tak držte palečky 😒

gambrinuska
20. kvě 2010

Petro tak opbřííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 koukej pořádně naprskat bacili, ted je budu potřebovat, mam z tebe velikanánskou radost 😀 😀 😀 😀
Jani tobě taky velká gratulka ke zkoušce 😉
Jo je to rychlovka jsem z toho rozpačitá takový 😀 🙄 😀 🙄 no musim to absorbovat

breberuska
20. kvě 2010

angelina987, to si piš, že budem...pak nám hned nezapomeň dát vědět 😉 ať nám ty palce moc nezmodrají 😀

angelina987
20. kvě 2010

Taky moc gratuluju všem, co jim dnes něco vyšlo, hlavně Petře, jen tak dál 😉

natulaaa
20. kvě 2010

jééé konečně se to tu trošku hýbe,mi je nějak blbě ,mám nějaký stuhlý krk a pomotává se mi z něj hlava 😠
gam jaká byla teplotka dneska 😉 😉
Gam a mužu se tě zeptat na kolik tě to teda příjde,na emiminu o tom mluví jen slovenky ale vubec nemám představu jak je to u nás 😒 😒

natulaaa
20. kvě 2010

kukali jste na hokééééééééééééééééééééééééééééééééééééj to byl nervák dneska,jsem si zkrátila trošku nehty 😵 😵 😵 od nervu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,
Dneska bude manža plodit jedná básen 😀 😀 😀 😀
Holky zítra by měl příjit ty výsledky toho spermiogramu,tak jsem zvědavá 😵 😵 😵

fram
20. kvě 2010

ahoj holky,
petra, obrovská , obrovská gratulace, jsem úplně naměkko a krásně přejícně ti závidím 🙂
angel, přeju , ať nedorazí, abys o víkendu mohla nahlásit //
jane, gratulace ke zkoušce
natul, ty jsi vážně ovulační královna 😀 hokej dopadl dobře, to bude manža nadupanej jako kůň 😀

natulaaa
20. kvě 2010

Fram no to jsem ale zatím mi je to k hov..... 😠 😠 😠

mircisek
20. kvě 2010

Holky, taky gratuluju. Hlavně Petě držím palečky. Já sem ani nepolezu, jsem totálně na dně, tak vás nebudu deptat, když je to tady dnes takový veselý.

natulaaa
20. kvě 2010

Mirci ale vubec nás nedeptáš,neblbni,však já taky furt deptám a budu deptat v pondělí večer před laparkou,to si holky užijou se mnou,ale od toho tu jsme,klidně se vymluv,co se děje,že máš dneska takovou depku? 😔 😔 😔

angelina987
20. kvě 2010

Mirciskucose děje? Jen povídej, uleví se ti 😉

gambrinuska
20. kvě 2010

Natu u nás v centru, ale je to všudde jinak
5000 hormony-mam ty lepší s perem
7000 ICSI-napíchnutí spermijek do vajíčka
2000-prodloužená kultivace
2000-zamražení-pokud bude co
ale doplácim si všechen nadstandart když už tak at si pak něco nevyčítam, příští týden jdu pro hormony a pak už jen čekat na MS 😅

jane84
20. kvě 2010

právě jsem narazila na článek, který se týká podkládání zadečku polštářem po styku. Ten polštář nemá být velký, protože spermie při velkém úhlu mohou minout děložní čípek, takže pozor na stojky 😉

natulaaa
20. kvě 2010

Jani no stojka je prý ok. ale s tím polštářem jsem to četla někde i já,tu jde o to,že tím velkým polštářem,pokud si ho dáš třeba i blbě,mužeš prý nějak zaklonit dělohu a tím pádem je to špatně 😉 😉 a kluci neproklouznou 😒 😒 😒 ,ale i s tím čípkem jak si psala,prostě stačí blbý sklon asi 😒 😒 ,

breberuska
21. kvě 2010

stejně je to úplná alchymie - velký polštář, malý polštář, plodné dny, neplodné dny....a někomu se to podaří a ani to malé pak nechce 😠

jinak pěkný den...u nás teda pekelně zase leje...

el29
21. kvě 2010

Ahoj holky.
Peťo obrovská gratulace.
Holky co jste byli na umělým,vendulak,gamb,mám otázku. Za jak dlouho po první návštevě v CARu jste šli na IUI? Dík.

natulaaa
21. kvě 2010

dobré ránko 😉
U nás zatím neleje,ale myslím,že to nebude dlouho trvat 😠
Já byla už na předoperačních odběrech ☹ ☹ ,ach jo,už se to blíží ☹

herbie
21. kvě 2010

natul neboj drzim palce vsechno dobre dopadne 🙂

natulaaa
21. kvě 2010

Herbi snad jo,ale nechce se mi zase na to všechno,dá se to,ale nic přijemného to není ☹

leheckova
autor
21. kvě 2010

Ahoj Nestihám vas dočítat jdu na to tabulku někdo dělal???

leheckova
autor
21. kvě 2010

co nového v praci blázinec ani jsem včera neměla chvilenku jsem zajít ☹