Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pavlina26
6. pro 2012

@maximka33 ...jen jsi mi připomněla - dnes na seznamu titulek k novinkám "Kate si v nemocnici pobyla, dnes ji propustili"....a já čtu: "Kate si v nemocnici poblila..." 😀...pač se mi to asociovalo s tím, jak jsou plné televizní noviny toho, že Kate zvrací 🙂...chudák, taky to nemá jednoduchý, jak to pořád ty média sledují, asi bych se z toho zbláznila 🙂

happyfrog80
6. pro 2012

@maximka33 ja som si tiez kupila knihu Francustinu pre zaciatocnikov ale myslim ze sko zaciatocnicka je lepsie aby ma to niekto ucil nie sama ,paci sa mi ten jazyk,a do skoly nechcem ist bez zakladov bo vysolim kopu penazi za par naucenych sloviciek .Lucy aj ty si mala tu pixlu tych tabliet takuto?A to fakt Kate je v 9 tyzdni ?Tak to splodili asi ked boli v Malayzii a tam kdesik ,no zavidim jej jak je slavna,o kazdej hadre na nej teraz pisu,akej barvy kabat mala dnes ach jaj 😉 bude teraz sledovana hodne az jej to vlastne ani nezavidim 😀 ...

vanilka31
6. pro 2012

@eva518 Já až za měsíc 🙂

vanilka31
6. pro 2012

@maximka33 Jj, ale aby ještě nepřenášela 😉

janikana
6. pro 2012

@ppapajade taky teď zkouším Jonášovy kapky, snad k něčemu budou...

petulaho
6. pro 2012

@maximka33 jak píšeš je to pro vztah na jedno stranu posilující, protože musíme držet spolu,ale na druhou stranu ubíjející,když není nic moc pozitivního....manžel špatně spí a je pořád ve střehu...čas nám ukáže,co bude dál....děkuju za milá slova...

miranda77
6. pro 2012

tak to s kate budeme možná rodit stejně ... :D :D :D

mb85
6. pro 2012

@matysikovad budu ti držet palečky 😉

barbarucha
6. pro 2012

@mircisek Malé břicho směrem ven, ale uvnitř je prý vzpříčený víc než 3 kilový prďola, takže trochu ztrácím na pružnosti. Co se obouvání týče, MM naštěstí z předsíně neodklidil štafle, tak si na ně dávám nohy, když chci zavázat botu. Když se ale předtím najím, nemám šanci ani se štaflema 😝 Prostě buď jím nebo dejchám 😀
Ale mám novinku, konečně mi začalo růst břicho 🙂 , už se na mě pozná, že jsem těhotná. Akorát mi lidi říkaj: "Kdy to čekáte, v dubnu?" 😕
@ladydi Tyjo, 14.12. to začíná bejt fakt napínavý!! 😎

maximka33
6. pro 2012

@barbarucha tak ukaž fotečku, taky by mě zajímalo tvoje bříško 🙂

mircisek
6. pro 2012

@barbarucha U mě si zase myslí, že budu rodit každým dnem. To si člověk nevybere. 😝

ppapajade
6. pro 2012

@janikana a jak dlouho už je bereš?? máš nějaký "příznaky"? Ja zatim nic jen se u toho taky zdají prej ošklivý sny ale mě se na dnešek zdál sen že jsem vyhrála 35tis korun tak nevim 😀

barbarucha
6. pro 2012

@mircisek Tak to máš lepší, to s tebou každý soucítí. Na mě kašlou, myslejí si na kdovíco si nehraju s tak malým břichem a nechtějí mě pouštět na záchod. Naposled mě vyhodili z KFCčka, hadi a to už jsem fakt byla v nouzi 🙄

janikana
7. pro 2012

@ppapajade brala jsem teď 6 týdnu kapky na posílení sleziny, to jsem asi nic nepozorovala. Ve středu jsem dostala dvoje nové, tak uvidím časem. O snech jsem nevěděla. Ale teď tu první noc se mi zdálo,že jsem těhotná a zvracím a mám radost, že když zvracím,tak nepotratím 😀 takže sen výborný, tak aby se nám vyplnily😉 jinak já teď ještě otěhotnět nemůžu, takže ten hlavní efekt neposoudím.

ladydi
7. pro 2012

@barbarucha tak napínavý je to určitě 😀 Jsem jen ráda, že mi dali strop už a vím, že za týden touto dobou budu mít za sebou první noc v nemocnici a jen čekat kdy přijdu na řadu. Jediný co mě fakt moc štve je to, že se mě chytl kašel a rýma, to nevím co mi na to v porodce poví teda. Snažím se dělat maximum proti tomu, ale obávám se, že to do pátka fuč nebude ☹ a přitom jím vitamíny jak z ovoce, tak i v prášku, no včera jsem si dovezla od mamky ještě zase tatínkův medíček. No snad se z toho vyhrabu, nebo mě asi švihne ☹

eva518
7. pro 2012

@kolino Ahojky, to jsou dobré zprávy 😵 Budu moc držet palce. Miminko je už za rohem 😀 😉

matysikovad
7. pro 2012

@mb85 děkuji drahá 😉 já tobě taky at jste i s mimčem v pořádku

eva518
7. pro 2012

Dobré ráno, holky. Včera jsem se celý den nedostala k pc, protože muž si ho vzal do práce 😒 tak jsem ani nemohla dát vědět, jak dopadla kontrola. Dneska končíme 11.tt, datum porodu se nám posunulo na 29.6. Byla jsem zase vyklepaná jak ratlík, ale dr. byl moc hodný, prohlížel podrobně ult celé miminko, znovu se díval na ručičky, nožičky, měřil NT a dámy!! máme ho 1,4 😵 😵 😵 takže úplně v normě (minule touhle dobou bylo NT 5,4 ☹ ). Dokonce říkal, že to vypadá, že se pomalu rýsuje nosní kůstka, kterou u předchozího miminka nenašli, tak jsem si vážně oddechla, i když ještě nemáme vyhráno.. Vzali mi krev na screening a pohl.nemoci - brrr 😖 a 20.12.jdeme na ult K Polákovi, který řekne co a jak. V 16tt mi budou dělat další testy, jejichž výsledky se budou kombinovat se screeningem a ve 20tt pak klasicky velký ult a kardio. Jestli ještě budou nějaké další testy, nevím, to nám řekne až Polák. Přidávám fotečku našeho 38mm velkého budulínka 🙂 Začínám se potichoučku těšit, že snad budeme mít zdravé miminko.. 😕

maximka33
7. pro 2012

@eva518 tak to jsou bezva zpráva!!!! a zajímavá fotečka 🙂 vypadá to moc dobře 🙂

eva518
7. pro 2012

@maximka33 Dr. tu fotku schválně zvětšil. Leskne se, protože je to na fotopapíře 9x13 a ne na takovém tom který jsem běžně viděla 😕 drbe se tam ručičkou za uchem 😀

happyfrog80
7. pro 2012

@eva518 jee to mas termin na moje narodeniny 😉 blahozelam a prajem ti to zdrave mimčo 😉

eva518
7. pro 2012

@happyfrog80 děkuju, jsi moc hodná 😵 Švagr má ten den svátek 🙂

mircisek
7. pro 2012

@barbarucha To jsou teda hajzlíci. Doufám, že jsi jim to vysvětlila. 😠 Když já jsem malá, mám velký děti (doufám, že tohle bude menší - objednala jsem si něco mezi 3 a 3,5 kg, tak uvidíme, co dorazí😀) a neskutečný množství plodový vody a děti jdou hned ven mimo břícho.
Kamarádka taky furt neměla velký bříško a malá se narodila 6 dní před termín 2,40kg. Babky v jejich baráku si myslí, že tu malou adoptovala. 😀 😀 😀 😀
@eva518 Eviiii, nádhera. Gratuluju k další úspěšné kontrole. Jen tak dál!!!! 😵 😵 😵 😵
@maximka33 Šatky dorazily. Střihově docela dobrý, délka teda tak tak. Ale ta látka je skoro průhledná. Naštěstí jsem si k tomu kupovala i takový ty látkový elastický pásy, takže jsem to doladila tím černým a je to v pohodě (aspoň mi nekloužou po břiše nahoru). Ale pokud by je chtěla některá vyšší těhulka přes 20TT, tak by je měla asi jako solidní mini. Já je v 28TT mám těsně nad kolena, ale je fakt, že už mám přes břicho víc než 100 cm. 😝

ppapajade
7. pro 2012

@mircisek ...je ja měla přesně 100cm přez břicho když jsem šla rodit ..ale to už je 14 let zpátky 😀 ted mám o nějakých 10kg navic tak to bude maso když se povede těhu.... 😀

mircisek
7. pro 2012

@ppapajade Jsi mě donutila vytáhnout metr. 😀 Dneska 27+5 mám 101 cm. S Davčou jsem rodila se 105, tak myslím, že to tak taky nějak dopadne. Jsem skoro víc široká než dlouhá. Ještěže mi roste jen břicho. 😖

safea7
7. pro 2012

Zlatíčka moje,jdu vás pozdravit a povzbudit,takhle vypadá můj"téměř"(Dominička v náručí) splněný sen a to přeji všem,celým svým srdcem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eva518
7. pro 2012

@mircisek děkuju 😵 😵 Těším se, až se budu moct pochlubit, že čekáme miminko. Takže po 20.12. si ten pupík doufám oficiálně obhájím 🙂

mircisek
7. pro 2012

@eva518 To bude překrásný dáreček pro celou Tvoji rodinku, co. 😅 😵

eva518
7. pro 2012

@mircisek jj 🙂 naši to ví, nechtěla jsem jim lhát tak dlouho, že chodím do práce, když jsem doma.. 😒 ale neví to skoro nikdo z kamarádů a taky v práci to ví jen šéf, tak doufám, že budu moct s pravdou ven. Minule jsem se schovávala, protože v 11tt nám řekli, že to nevidí dobře a já jsem to nechtěla nikomu říct 😔 maskovala jsem to oblečením, ale stejně kolovaly fámy, že jsem těhu, akorát se nikomu nic nepotvrdilo..
Takže se těším, až nebudu muset čelit těm pitomým pohledům na břicho a budu moct říct, že jooo, že je to taaam 🙂

mircisek
7. pro 2012

@eva518 Před rodičema se to blbě tají. 😉 Na nás to v práci (já a manžel děláme v jedné firmě) prasklo až ve 20TT. 😅