Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
7. kvě 2013

@kolino jak se dneska cítíš?

eva518
7. kvě 2013

@kolino tak co? Jak ti je? Odpočíváš? 😵 😵

matysikovad
7. kvě 2013

@eva518 taky si právě myslím, že srdíčko už tam někde je ve vívinu a za pár dní by byl vidět, no počkám, kdo si počká, ten se dočká. no a kdybych nevydržela, jak píšu výše, že zavolám těm setrám a oni mi udělají utz kontrolní 😉

eva518
7. kvě 2013

@matysikovad no vidíš, když tak půjdeš mimo kontrolu a budeš klidnější 🙂 A dostala jsi nějakou podporu nebo ne? Mě dr. napotřetí už nedal ani utrog., že prý se to vyvíjí dobře a stejně to není všemocné. Divila jsem se, ale asi měl pravdu..

matysikovad
7. kvě 2013

@eva518 já jsem tele! na to jsem úplně zapomněla 😠 😖 no co už, budu věřit a doufat

petulaho
7. kvě 2013

@matysikovad máš teda zlatou dr.,srdíčko by mělo být cca v 7tt,ale každý ho má jindy,určitě máš na něj ještě čas....já třeba jeden den srdíčko neměla a další už jo,ale začla jsem krvácet..takže je to fakt individuální,doufám,že tě ta kontrola na pár dní uklidnila a když tak si zavoláš a pojedeš na ko,bude to super,už se těším,až takhle budu jezdit já,i když to je velké vypětí,určitě to za to stojí...udělalo se ti líp i fyzicky?
@kolino jak je kočko?

matysikovad
7. kvě 2013

@petulaho no to je právě to - neudělalo a navíc mě rozbolelo břicho. jsem unavená, jak kdybych měsíc nespala. trochu jsem poobědvala, je mi zase blivno ( ale mně to vůůbec nevadí 😀 ) a musím si jít lehnout
Dočkáš se už brzy brzičko, ale opravdu, ten nápor na nervy je neskutečný ! Ae stojí za to 😉 jak píšeš

petulaho
7. kvě 2013

@matysikovad tak si hezky odpočiň,blivno je dobré znamení, jen tak dále🙂

cabalkova
7. kvě 2013

@matysikovad Na me na nevonosti fungovalo nejlíp kombinace studeného a sladkého, idealne vanilkova zmrzlina. 🙂

terite
7. kvě 2013

@matysikova: Super, jsem za tebe ráda, že kontrola ok. Ty tři týdny jsou moc a jak tě tady čtu, tak je mi už teď jasné, že si vyprosíš kontrolní utz ještě před ofiko kontrolou 😎 Ale nepředbíhejme..

Holky, můj zánět močáku se nevyvíjí moc dobře. Dopoledne to bylo špatné, teď trochu lepší. Ale stejně jsem šla k mudr, když je zítra svátek a ona tam nebude. Udělala mi papírkem test z moči a vyšly jí tam leukocyty i krev, takže zánět. Zatím neumírám, tak asi ještě do zítřka počkám a pak ale asi budu muset nasadit ty ATB, co mi napsala. Je to Augmentin. Řekla jsem jí o penciálním těhu a ona to hledala i v chytré knížce, aby se ujistila, že tohle mi může dát. Tak snad ok.

petulaho
7. kvě 2013

@terite tak snad se ti nerozjede....augmentin je určit ok

matysikovad
7. kvě 2013

@cabalkova zmrzlinu už nemůžu ani vidět 😀 ve čtvrtek jsem měla zmrzlinové hody a další dva dny jsem nemohla nic jíst... 😉 děkuji za tipík 😉 teď jsem si udělala zázvorový čajík, ale z pytlíku, z čerstvého mám docela respekt

@terite budu se moc snažit to vydržet, protože mi říkala, že ty UTZ kontroly ubližují a poškozují plod a vývoj, ale ze začátku těhotenství, uvidím 😉

kolino
7. kvě 2013

@turcice Ahoj Evičko, tak i já jsem se konečně dočkala // slabých ,ale jsou! ♥ Tobě se to už blíží...přeji hodně štěstí a těším se na fotečky miminka ♥
@matysikovad no vidiš Danielko, jak prdélka krásně porostla...jen to nekonečné čekání 3tt ,ale ty to zvládneš, pak bude o to víc vidět na utz. Jinak u mě nic nového. žádné příznaky ,žádné změny, kdo ví co mě čeká ve čtvrtek.
@eva518 @petulaho Je mi jak kdyby se ve mě nic nedělo, tak snad bude vše jak má! 🙂 večer jdeme s kamarádami opékat, tak se těším jak si dám do nosu 😀 a hlavně se odreaguji.

matysikovad
7. kvě 2013

@kolino že je to divné ( to nic neděje se během pár týdnů změní 😉 ), že najdeš // a nic - jak kdyby to byl nějaký sen 😀 jak to máš v car? no už jsem si to přečetla 😀 takže pozítří budeme mačkat palečky pro tebe 😉

matysikovad
7. kvě 2013

@kolino no hele a ty nejsi v tabulce 😠 😠 😠 😠 ses z tama vymazala ! šup zpět 😉

hexelucka
7. kvě 2013

holky tak jsem dneska 4 den na clostíku, břicho pobolívá tak snad zrají potvory a bude jich dostatek na punkci ve čtvrtek jdu na UZ tak uvidíme🙂)))a jinak na vás všechny ostatní až už těhotné či netěhotné moc a moc myslím🙂))

ofina1
7. kvě 2013

@matysikovad jupííí tak to je super že je dutinka a příště bude srdíčko jako zvon 🙂

@terite ajaj,ale tak se to snad trošku zlepší a nebude to na antibiotika 🙂 myslím na tebe pak napiš

kolino
7. kvě 2013

@matysikovad no doufám, že neděle mě žádné nevolnosti nebo něco podobného nechtyne, to jdeme v sobtou na svatbu a to bych fakt nerada tam objímala záchodovou mísu 😀 uáááá to by bylo.... ve čtvrtek se zapíšu, po kontrole ju?

maximka33
7. kvě 2013

@kolino a máš nový testík? jak se cítíš?
@hexelucka držím palce!
@terite ať ten lék zabere, musí to být hrozně nepříjemné..

hexelucka
7. kvě 2013

@maximka33 děkujíííí🙂)

martinakl
7. kvě 2013

@matysikovad Já jsem taky nic nedostala... Snad to neni nutný, když vše vypadá v pořádku 😉 A gratuluju!! 🙂
Nevíte, co @fykyska ? 🙂

fykyska
7. kvě 2013

@martinakl Ahoj paní 🙂
AHOJ HOLKY 🙂
Já jsem pořád 2v1 moméntálně jsem v nějaké fazi kdy se měním na zombie protože nevydržím být vzhůru ani půl dne a pořád bych spala ... Zítra začínáme 40+0 takže HOLKY JOÓOOOOOO DOČKALA JSEM SE JÁ BUDU MAMINKOU PO TOM VŠEM !
Takže žádné zoufání sluníčka moje i po tom všem co se dělo i po tom kdy už nedoufáme že se zadaří a dušička pláče na každém rohu I PO TOM VŠEM je tady naděje.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jinak ve čtvrtek mě čeká poradna a a vizita poslední utz a monitor a budou se rozhodovat jak malé na svět pomohou neboť po mém nelehkém těhulení a všemožných hospitalizacích se naše mládě vypasilo na uctyhodných 3770g možná více to se dozvíme ve ČT a tak není třeba a vlastně by ani nebylo vhodné vhledem k mým zdr. koplikacím aby sme čekali a nechávali jí dopejkat potermínově. .. Takže 4 kg mě dr nechá porodit VIC NE nejen kvůli tomu že na to nejsem stavěná a asi bych to neudýchla protože poslední hospitalizaci jsem měla hlavně kvůli problémům s dýcháním - snad mě tedy nepotká císař !! Uvidíme ve čtvrtek děj se tedy vůle boží , třeba vyleze zítra 😅 😅 😅 vochechule mrňavá 😵 😵 😵 😵

POSÍLÁM SPOUTU PUSINEK PRO VŠECHNY DUŠIČKY POPOTRATOVKY 😅 😅 😅 😅 😅 I JÁ JSEM JEDNA Z VÁS A VŽDYCKY BUDU A TAKÉ BUDU DUKAZEM ŽE NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petulaho
7. kvě 2013

@fykyska moc VÁM držím palce,at čekání na Hanulku už netrvá tak dlouho...jako by to bylo nedávno,co jsi psala že jji těhotná a byla hospitalizována s příšernýma nevolnostma.... děsně to letí...opatrujte se..věřím že už to dlouho nebude trvat

martinakl
7. kvě 2013

@fykyska Ono těm UTZ stejně nejde moc věřit. Mě strašili, že má Kuba přes 4100, nakonec měl 3390 🙂 A i kdyby se k vám Haňulka dostala císařem, tak cooo 🙂 Myslim na vás a přeju, ať jde vše hladce 😉

fykyska
7. kvě 2013

@martinakl No nejde ale já to beru tak že ona měla v dubnu 3700 a pak opakovaně na utz asi o 14 dní 3770g takže bych řekla že když už je ta váha opakovaná bude to hodně hodně blízko 🙂 No uvidíme co bude 😉 😵

martinakl
7. kvě 2013

@fykyska Je fakt, že ten muj UZ byl tak šupem.. Bylo to kolem poledne a pan doktor očividně spěchal na oběd.. Tak bůhví, jak to změřil 🙂 No blbě, to už vim 😀

matysikovad
7. kvě 2013

@hexelucka držím pěstičky 🙂 😉 to bude MUSÍÍÍÍ být dobré

@fykyska krásné 🙂 děkujeme

@martinakl ještě není moc k čemu Martinko, ale děkuji, te´d už jen myslet pouitivně😉

@kolino nevymýšlej si 😀 ať je tizle tehdy, kdy bude chtít mímo 😉 ale večer ti zle nebudeee, to buď v pohodě, to je vždycky od soboty jediný čásek, kdy vím, že se najím 😀 😉

m_artasek
7. kvě 2013

@matysikovad Super gratuluji ke kontrole, 3 týdny utečou jako voda. Mně se dny taky vlečou, poradnu mám až 28.5..
@kolino Budu na Tebe ve čtvrtek moc myslet, ať se vrátíš ze Zlína s tou nejkrásnější zprávou.

matysikovad
7. kvě 2013

@kolino co děláš ve Zlíne?? ty jsi ze Zlínska???? 😕 😕 😵

@m_artasek děkuji moc 🙂jdeme zároveň, já jdu taky 28.5 - na kolik jdeš ? 🙂

m_artasek
7. kvě 2013

@matysikovad Já jdu na 10 h a kolino jezdí do CAR do Zlína.