Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
10. črc 2013

@terite já nemám nic 🙂 ale tak mám čas 😉

froka
10. črc 2013

Ahoj holky moje 🙂 Po delší době vás všechny zase zdravím a věřte, že na vás myslím a když se teď dívám na tabulku, tak mě hrozně mrzí, že některé v ní pořád trčí a nedaří se, ale věřím, že to přijde, musí! Zároveň vítám v diskuzi nové snažilky a přeji, abyste i vy co nejdříve našli // a vše probíhalo jak má 🙂

Jinak Michálek hezky roste, čas rychle letí, konečně je mi lépe a poporodní depresi jsem zažehnala, ale i tak mě ještě trápí únava a vyčerpání, že mám někdy fakt pocit, že mě zákonitě musí ranit, ale držím se (no jako vždycky) 🙂

Posílám pro dobrou náladu fotečku toho našeho malého dráčka 🙂

maximka33
10. črc 2013

@froka Michálek je kouzelný 🙂))) a jak vám to klape, už máte svůj rytmus? spinkání, kojení, prdíky?

antana123
10. črc 2013

@terite velké 😀 😀

froka
10. črc 2013

@maximka33 Díky -) Ale jo, jde to, rytmus si už snad ustaluje, přes den bývá vzhůru a v noci ještě jak kdy, někdy spinká i 5hod a pak si jede zase po 3hod a někdy se po 2-3hod budí a papká. Musím to zaklepat, ale prdíky nás tak moc netrápí, jen občas. Jinak kojení jsme bohužel nevyhráli, tak jsem na UM, ale malý je spokojený a to je hlavní. No ale ty už to máš taky za pár 😀 Už se něco chystá nebo jsi stále zamčená na deset západu? 😀 Jak se cítíš?

terite
10. črc 2013

@antana123 Téda, no jo. To jsou ty dva týdny mezi tebou a @matysikovad takový rozdíl? Asi taky záleží, jak u koho, že? Někomu to asi vyskočí dřív a někomu později. No já to chci vědět, kdyby nám to náhodou klapla a vdávala jsem se těhu v 16tt 🙂 Ach ty naděje, co člověk furt v sobě živí a pak stejně zase jen prd a červená návštěva ☹

cital
10. črc 2013

Holky, potřebuju radu. Je tohle pozitivní ovu test? Podle mě ne. Máme na to vlítnout raději i dnes? Testuju poprvé, tak nevím co a jak...

cital
10. črc 2013

@terite To je jak z nějakýho romantického filmu 🙂. Krása. Já zase nezapomenu, když měl při žádosti o ruku v té době skoromanžel slzy v očích. 🙂. Holka, ale to tu svatbu berete hopem! Supeeeer! 🙂

maximka33
10. črc 2013

@terite rozdíl asi bude 🙂 u druhorodiček bříško vyskočí dříve. u prvorodiček jsou ty břišní svaly ještě hodně stáhnuté 🙂)
@cital klidně na to vlítněte i dnes. počítám, že zítra či pozítří už budou stejně silné čárky.

miranda77
10. črc 2013

tak pořád 2v1 ... jsme bez internetu, tak jen takhle krátce 😅

maximka33
10. črc 2013

@froka Zrovna zítra mám monitor a ozvy a poradnu, tak uvidím 🙂 ale myslím, že zatím nic. u syna to ale bylo ze dne na den, tak nevím, co čekat. žádní poslíčkové se nekonali. teď je asi ještě čas. prima, že vás netrápí prdíky 🙂)) potkala ses s holkama - fykyskou a turcice?
@antana123 bříško je naprosto akorát 🙂

froka
10. črc 2013

@maximka33 Tak to jsi šťastná žena, že nemáš poslíčky, já jsem si jich teda užívala a i proto jsem rodila dřív 🙂 S holkama jsme se zatím nepotkaly, Praha je pro mě přece jen daleko, ale něco snad naplánujeme jak prcci povyrostou 🙂 Tak se drž a podej zprávu jak jsi dopadla 🙂

froka
10. črc 2013

@cital Já bych to dneškem pojistila, to LH může vyskočit jen na chvilku a zítra by už taky klidně mohla být zase slabší 🙂 Tak držím pěsti! 🙂

petulaho
10. črc 2013

@cital taky bych to dneska pojistila,určitě ještě ztmavne😉

nessik
10. črc 2013

@cital ještě tomu malinko chybí, ale už skoro pozitiv, snažila bych se už dnes a následující tak 4 dny pro jistotu. Držím pěsti, určitě to vyjde 😉

nessik
10. črc 2013

@petulaho Péti a co vy, kdy se budete moct snažit? Já moc doufám, že budeme těhulit spolu 😉

nessik
10. črc 2013

@froka no ten je krásný 😵 😵 😵 To bude lamač dívčích srdcí 🙂

antana123
10. črc 2013

@maximka33 děkuju 🙂

petulaho
10. črc 2013

@nessik já nedoufám,já to vím,že budeme těhulit spolu:-*no ještě jeden cyklus odběrů a pak k docentovi a uvidíme,co vymyslí🙂

janiczka2011
10. črc 2013

Tak uz se tu foti pupiky, to jsem ja min. tyden 🙂
@antana123 gratuluji, sice v tom ten ksichtik nevidim porad at se tocim jak chci, ale verim ze je krasny 🙂 i v pupiku 😀
@froka maly je uzasny 🙂

kolino
10. črc 2013

@janiczka2011 teda to je břucháček krásný!!! ♥ já má stále jen dvojtý špek, ale ty si šttíhlounká tak ti vvyskočil ukázkově.

martinakl
11. črc 2013

@froka On je tak krásný 😵 😵

martinakl
11. črc 2013

Tak já se taky pochlubím tím naším miminkem. I když ono už to není miminko..dnes jdeme na 10m prohlídku. To je hrůza, jak to letí!!! 🙂 Přijde mi to nedávno, co jsem poprvé potratila a už tu máme takovýho velkýho chlapa 🙂
Jinak ale u nás nic moc. Kuba uplakaný kvůli zubům už téměř permanentně, s manželem to máme jak před rozvodem, ke kterému to asi pomalu spěje.. Ale stejně jsem šťastná...hádejte díky komu 😉 🙂
Přejeme vám krásný usměvavý den 😵 😉

antana123
11. črc 2013

Ahoj holky 🙂
@janiczka2011 krásný bříško 🙂

kacernice
11. črc 2013

@antana123
@janiczka2011 Krásná bříška, ale já mám větší, heč! A to v něm nemám mimi 😀 😀 😀 😀 😀
@martinakl Krásňoučkej vlasáček a maminka je kočka. My to máme doma taky jako před rozvodem 😝 permanentně tichá domácnost, sex = 0, alespoň se nemusím mučit nad těhu testama :- 😝 😝
@froka moooooooc hezké miminko 😵 😵

petulaho
11. črc 2013

@janiczka2011 krásný bříško a jak ti jinak je?kdy bude další KO?
@martinakl moc vám to s Kubíčkem sluší, je to už opravdu velký chlap😉to s manželem mě mrzí, měli jste problémy už před porodem?nebo je to až po narození malého?

petulaho
11. črc 2013

@kacernice ty taky?není to tím,jak máte Tomáška a ty ted nestíháš?

petulaho
11. črc 2013

@antana123 krásné bříško:-*
@froka malej je krásnej a řekla bych celý ty🙂 jsem moc ráda,že už poporod.deprese odezněly,tak ted už bude jen líp a líp

antana123
11. črc 2013

@kacernice hele určo to nebude tak zlý jak s břichem tak s mužem asi si to musí sednout že je vás o jednoho víc 🙂

antana123
11. črc 2013

@petulaho děkuju 🙂