Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

avodavoz
29. říj 2013

@petulaho Jses fakt borec, tolik optimismu po takových zkušenostech, klobouk dolu. Beru si z tebe priklad. No ted si rikam, ze je ještě ceas, ted je dulezite, aby cyklus vůbec nejak naběhnul a po novem roce snad zjistime, ze je i ovulace a nejak to zkusime a snad ne sice uz napoprvé, ale napodruhé ci napotřetí to vyjde...verim v to, i když se bojim. Ale vic se budu bat az budu opet tehotna, předtím to byla sladka nevedomost, vedela jsem jen o zakladnich genetických vadách a vic nic. No dnes drz pesti, jdu si v poledne pro výsledky z histologie (pitva plodu), bojim bojim, ale verim, ze to bude dobry a ze to byla "blba"nahoda.

nelamas
29. říj 2013

Holky pro všechny, které mají zájem jsem dostala tip na hormonální jogu hormonalni-joga a také pro Brnacky, které by chtěly, můžu do IP poslat kontakt na paní, která cvičí Mojžíšovou. Všem hezký den přeji 🙂

hayete
29. říj 2013

@petulaho no nevím, nevím kdy přesně byla ovulace, podle teploty mi to něco vypočítalo, ale nestihla jsem žádný pozitivní ovu test, jen hodně silný...a během plodných dní jsem byla v Paříži bez manžela, tak jedině by si ty potvůrky opravdu pár dní na to vajíčko počkaly a to by byla fakt haluz ;)

pisisvori
29. říj 2013

@hayete 🙂 no oni si někdy rádi počkají🙂, prý až týden vydrží, když mají dobré prostředí🙂

hayete
29. říj 2013

@pisisvori tak potom by to i bylo možné...bohužel nevím jak dát odkaz na graf, mám ho v tabletu a samozřejmě si nepamatuju heslo :D

nessik
29. říj 2013

@avodavoz ahoj, já mám za sebou 3 aborty, revize 2x, ovulace zatím vždy byla hned v tom cyklu, jeden cyklus byl 36 dní, druhý 37. Já právě myslím, že když nebude ovulace, tak nebude ani mentruace ☹ , bez ovulace podle mě nepřijde. Ale třeba se pletu. S grafama ráda pomůžu, je to moje hobby 🙂 Ale určitě otěhotníš i bez nich. Já měřím hlavně proto, že s manželem jsem oba dost busy, navíc on jezdí na služebky, tak abychom se vůbec trefili.
@petulaho to ty hormony, už to znám a vím, že po první mentruaci bude mnohem líp, mně nedělá dobře ta hormonální bouře, je mi teď strašně, hlavně poslední týde je to úplně krize, navíc to nemůžu ventilovat před dětma ani před manželem, brrr, je mi hrozně, ale vím, že zase bude líp, je bych těch pár týdnů hrozně ráda přeskočila.
@cabalkova děkuju, jsi hodná. No, víš, já počkám na první a zkusíme to. tentokrát nám to trvalo půl roku, tak se mi už nechce čekat déle.

matysikovad
29. říj 2013

@hayete Táňo, já už byla při ovulce dle grafu těhotná! Snažili jsme se zbytečně ( už při ovuli jsem měla čípek zavřený a vysoko... ) stát se to může

hayete
29. říj 2013

@matysikovad no kéž by ;)....teď už se to 4 dny drží kolem 37,04 MS by měla přijít do neděle

matysikovad
29. říj 2013

@hayete no já měla teplotu hodně nízkou, navíc mě zblbl tehdy ten čípek, tak jsem s tím už ani nepočítala, čekala jsem na MS. moc ti to přeju, ani nevíš jak

matysikovad
29. říj 2013

@nessik já ji neměla do 4 měsíce skoro... nessíčku ty jsi byla na revizi ☹ ? to mě moc mrzí ☹

matysikovad
29. říj 2013

@petulaho Peti ty jsi po ovuly? moc držím pěsti

hayete
29. říj 2013

@matysikovad čípek já vůbec nesleduju, ani nevím jestli bych poznala hmatem co čípek je 🙂 jsi zlatá...já bych si to přála moc a manžel asi ještě víc ;)

matysikovad
29. říj 2013

@hayete no po ovuli nemá cenu čípek sledovat. já ho očíhávala kvuli ovulce, víš

hayete
29. říj 2013

@matysikovad už jsme mohly mít téměř půlroční prcky 🙂 Dani a jak u Tebe? 32tt to je super!

matysikovad
29. říj 2013

@hayete no to jo ☹ 1.11 mi na to došli a 2.11 revize. ještě, že ten den budu balit aspoň tašku do porodnice, nebo bych se asi složila.
ale všechno bude! jak u mě, tak u tebe!
no 32tt podle utz, jinak jsem přesně 30+3tt

diginka29
29. říj 2013

@ofina1 Ano příspěvek mám vyřízený.Brávala jsem 4000 ale když si babička zlomila nohu v krčku tak sem žádala o víc,jelikož už sama nechodí, a to mi zvedli na 8000.Tak dobré to.Je to náročné,ale babička je zlatý člověk a ráda bych aby byla doma až do konce 😉 .Jinak moc děkuji za podporu,hodně to člověka povzbudí.A já doufám že se babička dožije dalšího pravnoučete 😉 asi to pak bude vše těžší se třemi dětmi a babičkou ale co by člověk z lásky neudělal 🙂

hayete
29. říj 2013

@matysikovad já jsem se s tím první potratem docela smířila, ale druhý neůspěch by se mnou zamával....mám tady 8letou sesedku, tak se s nik učím do školy a děláme výtvarku a koukáme na filmy a vaříme...já jí kupuju holčičí věci....je fajn mít dceru

matysikovad
29. říj 2013

@hayete já se s tím nesmířila doteď.. andílků mám plnou vytrýnku v obýváku a furt je mi po tom miminku smutno ☹

petulaho
29. říj 2013

@matysikovad ASI JO,MYSLÍM, ŽE BYLA VČERA,ALE NIC NEMĚŘÍM, TAKŽE SE MŮŽU JEN DOMNÍVAT🙂příští neděli se uvidí...děkuji:-*a ty už 32tt.,tý jo🙂

matysikovad
29. říj 2013

@petulaho no jsem v půlce 31tt, 32 bylo podle utz .-) tak jsem to tam už nechala. necháváte to osudu 🙂 to je dobře

hayete
29. říj 2013

Bílým šátkem mává
Kdo se loučí
Každého dne se něco končí
Něco překrásného končí

Poštovní holub křídly o vzduch bije
Vraceje se domů
S nadějí i bez naděje
Věčně se vracíme domů

Setři slzy a usměj se uplakanýma očima
Každého dne se něco počíná
Něco překrásného počíná!

petulaho
29. říj 2013

@avodavoz moc myslím,a dej vědět, jak výsledky dopadly...osobně si taky myslím a věřím, že to byla špatná náhoda....jasně další těhotenství pro vás bude do toho osudného týdne hodně náročný,ale to dáte....musíte...

a jinak ze mě si moc příklad neber,taky mám dny, kdy se fakt hroutím a mám pocit, že není cesta zpátky....ale prostě pak se musím vždy sebrat a jít dál...alespoň pokud chci dítě..

kdybys nebyla tak zdaleka, tak bych ti doporučila konzultaci u Wahlgrenis, je to paní, která se zabývá otázkou těhotenství a dětiček na té psychické úrovni, minulé životy atd a nejedné z nás pomohla....zkus kouknout na její stránky (www.wahlgrenis.cz)

@nelamas o tom jsem ted četla v Mamince, zkusíš to?
@hayete no tak uvidíme za pár dní,alezatím to vypadá fakt nadějně🙂A neboj, když si mají počkat, určitě si rády počkají🙂
@nessik vím, že to je složité...cítím jak jsi toho plná...a manžel o tom nechce mluvit?myslím, že ms může být i bez ovulky ne?
@matysikovad až přijde Natálka, vše vám vynahradí..taky mám andílky všude kam se podívám...jen zatím nepůsobí tak,. jak mají🙂

petulaho
29. říj 2013

@matysikovad jj tenhle měsíc jo, protože nechci zničit sebe ani manžela a náš vztah, min.týden mi řekl, že to je jeho chyba...tak jsem mu řekla, že za to můžu já,ale že věřím, že se dočkáme a on se na mě tak smutně podíval a říkal, když já už bych tak chtěl....no bylo mi úplně do pláče☹ vidět ho tak zničenýho....ale my to dáme😉

petulaho
29. říj 2013

@hayete to je krásný🙂

hayete
29. říj 2013

@petulaho To je Jaroslav Seifert....dělám fotoknihu rodičům a ke každé fotce dávám básničku....tuto jsem dala na poslední stranu knihy...jako že ikdyž kniha končí jiná se začíná 🙂

matysikovad
29. říj 2013

@petulaho teda aspoň o tom spolu mluvíte. muj se mnou o tom odmítal mluvit, byla jsem v tom sama. ani se nechtěl snažit, že má strach, že se to bude opakovat. máš v manželovi oporu, to je super

@hayete krásné 🙂

hayete
29. říj 2013

@petulaho a u většiny těch básniček jsem plakala ;)

petulaho
29. říj 2013

@matysikovad jo to jo,jinak bych se za ty roky snažení a neúspěchů už asi zbláznila☹ ale musím vystihnout vhodný okamžik, kdy se o tom chce bavit...je mi to tak líto, že mu zatím to miminko nedokážu dát....

petulaho
29. říj 2013

@hayete krásný🙂

matysikovad
29. říj 2013

@petulaho neblbni, není to jen na tobě. a on to taky tak určitě nebere