Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kifsepixam
3. bře 2014

@bibianca no mám jich jen 10 kusý a to od jiného doktora než své, takže zítra své gyndařce budu volat a uvidíme co mi řekne, zatím na kontrolu nechci, do dalšího týdne s injekcemi vydržím a teď by stejně nic nebylo vidět.
A neboj se sehrajete se, ale za nás musím říct, že to taky nebylo ono, že to prostě byl sex na dělání miminka, sice hezkej, ale jinej🙂

diginka29
3. bře 2014

@cabalkova tak na tebe budu myslet a pak se ozvi

diginka29
3. bře 2014

@kifsepixam Díky moc,hodně se šetřím tak snad bude vše v pořádku

petulaho
3. bře 2014

@cabalkova držím palce,dej vědět🙂
@diginka29 hezkyodpočívej a s miminkem se držte...budete mít překvápko?
@kifsepixam opatruj se,odpočívej a nic nedělej...a neschopenku bych si nechala dát hned...a proč už nepícháš injekce ted?
@terite co nového?

kifsepixam
3. bře 2014

@petulaho Peti protože mi je dal jiny doktor a i ten řekl, ze mam počkat do terminu MS a když to par dnu nedostanu, tak si udelat test. Ja to nevydržela a udelala si ho brzo, ale jinak jsem to mela dostat v sobotu, takze zítra není pozde. Spontanni potrat u me nebyl, takze toho se nebojim, takze chci počkat, jak se zítra po telefonu s dr. domluvime. Ona mi injekce hned dat nechtela, takze to bude asi boj, no poreferuji zítra. O te neschopence sama uvazuju, jak to udelam. Ale potrebuju mit aspoň potvrzeny tehotenstvi doktorkou, takze ještě pockam. Ja nemam praci nejak náročnou, ale celou dobu tu byt nechci, prece jenom je tu dost práce a obcasny stres. No uvidíme. Stejne se po materske nebudu mit kam vrátit, mam smlouvu jen do konce roku a i když mi smlouvu chteji prodlouzit, tak když reknu, ze jsem tehotna, nikdo na me cekat nebude, takze mi vlastne o nic nejde.

kifsepixam
3. bře 2014

Holky jen se ptam? jak pijete v tehotenstvi cerny caj a jite napr. tunaka v konzerve a třeba tvaruzky, mozzarellu? všude ctu, ze by se to nemelo, ale mam pocit, ze bych uz nemohla snad nic (mam ještě tu bezlepkovou dietu) takze to zvazuji, cemu se hlavne vyvarovat a co aspoň trochu muzu. Děkuji🙂 Mam strach a chci si pohlidat uz vse?
A ještě i vana, sprchujete se jen? Ja jsem hroch a vanu zboznuji, ale...

petulaho
3. bře 2014

@kifsepixam já se jen sprchuju,i jako netěhotná se nekoupu.Ale pokud nebude voda moc teplá,tak bych to neřešila,černý čaj nepiju taky ani normálně,tosii radši dám 2kafe🙂a tunáka bych si dala🙂mozarellu bych taky neřešila...to už bys fakt nemohla nic....držím palce na zítra,at se s dr.dohodneš...

diginka29
3. bře 2014

@petulaho nn překvápko už jsme si nechaly říct 🙂 čekáme chlapečka Davídka 🙂 holky už se nemůžou dočkat 🙂 a jak se daří tobě?

dorabell
3. bře 2014

Holky co může znamenat, když mě bolí jako kdyby vaječníky – v boku?

kifsepixam
3. bře 2014

@dorabell třeba ovulace, co?🙂

dorabell
3. bře 2014

@kifsepixam no já právě nevím 😉 jak beru ten clostík, tak ovu by měla být prý okolo 14DC...dnes jsem 14DC, tak třeba jo 🙂 kdyby se to povedlo "oplodnit" tak to je asi brzo něco cítit že 😀

petulaho
3. bře 2014

@diginka29 jéé tak to moc gratuluji k chlapečkovi, nevím jestlijsem tu informaci přehlídla, nebo už spíš zapomněla...už se to krátí vid?jo my se s Matyáškem máme taky dobře🙂

petulaho
3. bře 2014

@dorabell mě takhle bolela ovulace🙂a pokud to máš ještě podpořené clostíkem, tak to bude určitě ono🙂

dorabell
3. bře 2014

@petulaho no tak hned po práci na to musíme hupsnout 🙂 včera jsme to taky pojistili....tak snad se konečně tenhle měsíc povede 🙂

petulaho
3. bře 2014

@dorabell určitě,to by bylo aby nebylo🙂

dorabell
3. bře 2014

@petulaho doufám!!!! 😉 Stejně mám pocit, že tam nikdy to sperma nemůže zůstat 🙂 vím, že říkají, že vydrží až 48 hodin….ale otázka je, jestli tomu věřit 🙂

petulaho
3. bře 2014

@dorabell řekla bych že jo🙂když jsem poprvý otěhotněla, sex jsme měli obden a opravdu to vyšlo....některá literatura uvádí až 72hodin,..🙂

diginka29
3. bře 2014

@petulaho To jo,hrozně to letí.ale strašně se těším,vůbec sem nevěřila že by se nám klučina povedl🙂 ještě teď vidim z toho UTZ pindíka 🙂 sem ráda že i vy se máte dobře,hezky se opatrujte 😉

kifsepixam
3. bře 2014

@dorabell To si piš, že povede, moc držím vše co mám🙂 A za cca 12 dní přijde pozitivní zpráva, veř tomu moc a bude to tam!!!

dorabell
3. bře 2014

@kifsepixam
@petulaho věřím v to 🙂 snad to tento měsíc vyjde....musí!!!!!!!!! 🙂 od cca 8DC spolu spíme obden...někdy i dva dny za sebou. Tak snad......

kifsepixam
3. bře 2014

@dorabell tak tomu se říká plodný měsíc. Kdyžtak si zkus zítra ovu test🙂 Ale bude to tam🙂

dorabell
3. bře 2014

@kifsepixam to je teda plodný měsíc 😀 a vyčerpávající 😀 když u těch ovu testů je blbé, že ty čárky tam jsou vždycky...takže jestli ovu probíhá, tak to teď už nepoznám......ideální by byla bazální teplota....podle toho by se to hezky určilo. Ale tu bohužel neměřím

kifsepixam
3. bře 2014

@dorabell Aha tak ja dvě čárky nemívám vždycky, mívám nic, pak pár dnů slabší a pak dva dny silnější, ale nikdy ne stejně silné a i přesto jsem dvakrát otěhotněla hned, takže to asi taky funguje. Bazální teplota ti to ale bohužel většinou ukáže zpětně.
No teď máte ukázkový sex, tak není potřeba nic měřit a jen věřit!!!! A já věřím za Vás🙂

cabalkova
3. bře 2014

@diginka29
@kifsepixam Tak mala je hlavickou dolu a je ji uz kousek, velikostne je o dva tydny starsi, takze odpovida 33tt a ma uz dve kila, takze pokud by sla na termin, tak se muzeme tesit na druheho ctyrkilacka... kazdopadne roste krasne rovnomerne, a na rozdil od Tondika, ktery ma protahlou hlavu po tatovi, to vypada, ze bude mit ta nase kobliha kulatou kebuli po mne. No tesim se uz na ni, ale zaroven ji premlouvam, aby nesla o moc driv, musim toho jeste spoustu stihnout. 🙂

terite
3. bře 2014

@petulaho Ahoj Petulko, my jsme s manželem na dovci na Vysočině. Chodíme na procházky, odpočíváme. Blíží se kontrola a já začínám mít panickou hrůzu, že co když to zase nedopadne dobře. Někdy mám z úzkosti úplný knedlík v krku a pocit, že nemůžu dýchat. Příznaky nemám, prsa neboli ani nejsou tvrdší, špatně mi není (jen od té úzkosti), břicho moc nebolí, jen mě pořád nadyma a když vstavam z postele, točí se mi někdy hlava. Jak jsi prekonavala ten strach z možného dalšího neúspěchu? Jsem hrozně vyděšená.

kifsepixam
3. bře 2014

@cabalkova To je uzasna zprava, jak jsem sem prisla, byla jsi chvilku tehulka a ted uz mimco ma 2 kila. Ale až pěkně chvilku ještě zustane v brisku. Tak se opatruj, at ta vase nadhera nejde moc brzo🙂))

kifsepixam
3. bře 2014

@terite Tak to jsme dvě, já mam často knedlík v krku, mam hrozny strach:_( Ale budeme muset to zvládnout, čeká nás dlouhých devět měsíců a vlastně doufám, že pěkně až do termínu porodu🙂

kifsepixam
3. bře 2014

@shyanne Vím, že už se kde kdo ptal, ale už mám i trochu strach? jsi v pořádku? věřím, že ano a že jen nechceš zakřiknout dobře zprávy...

cabalkova
3. bře 2014

@kifsepixam No za pet dni mam "vyroci" revize, tak jsem rada, ze to takhle klaplo a za par mesicu snad budeme mit malou v poradku v naruci... utika to teda fofrem, vsak uvidis sama. 🙂

petulaho
3. bře 2014

@terite odpocitavala jsem si dny a byla tak unavena.ze krome lezeni a spanku jsem niceho nebyla tak do 10tt schopna.a dohodla jsem se s dr ze do toho 7tt kdy jsem vzdy potratila si mel zval po tydnu a potom po 14dnech a vzdy mi delal UZ.i kdyz jsem mela strach proste jsem verila a rikala si ze to dobre dopadne.utros mas?