Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
2. dub 2014

@lyc No pokud to vydrzis do nedele, tak budou tou dobou jasno uz i bez testiku. 🙂 Ja teda pokazdy testovala uz 9dpo, proste jsem netrpelivka netrpeliva, ja bych to nedala. 🙂 Hele, a s tim slavenim, ja bych s tebou klidne menila, co mam rikat ja, kdyz mi bylo letos 40. 🙂

nessik
2. dub 2014

@lyc jasně, to už bude pak 100% jisté. To já vyhlížím duchy od 8 DPO, jsem hrozná 😝

cabalkova
2. dub 2014

Holka, ja uz tam mam 36tt, prechazi me humor...

lyc
2. dub 2014

@cabalkova já jsem nikdy nijak závratně věk neřešila, jen ta trojka na začátku mě nějak 'zaskočila' - jako malá jsem si říkala.... Až budu dospělá... A teď když procházím kolem školek, tak bych se do těch bezstarostných let klidně vrátila 🙂 já to vydržím určitě do pondělního rána. U přátel se mi testovat ani nebude chtít 🙂 jedeme s mužem jako svědkové a bude to taková rodinná svatba (oslava a přespání u přátel doma) a vzhledem k tomu, že nás tam bude víc, tak klid a soukromí žádné 😀 ale moc se tam těším a určitě si tam minimálně odpočinu a odreaguju se 🙂

nelamas
2. dub 2014

@kifsepixam Dekuju, ja musim verit ted na plno, nic jinyho me nezbyva a musim do toho dat vse 🙂 Stejne, co se ma stat tak se stane. Miminko vi, co dela. JJ jdem spolu, tak doufam, ze mi to prinese stesti. U tebe totiz vubec nepochybuju ♥

bibianca
2. dub 2014

@cabalkova 9 DPO? A to už tam bylo něco vidět? Já plánuji nejdřív 10 DPO, ale mám strach, že budu zbytečně vyšilovat a nic tam nebude..

cabalkova
2. dub 2014

@bibianca Byl tam dusik, tak jsem udelala digital a ten uz to krasne ukazal... takze pokud chces taky testovat uz takhle brzy, tak doporucuju ten digtal, je fakt, ze na papirku nebylo skoro nic. 🙂
@lyc No me uplne stejne letos zaskocila ta ctyrka, i kdyz jak ten cas ubiha, tak uz to neresim, proste se citim porad stejne bez ohledu na to, jaka cisla mam v obcance... a ta svatba zni moc prijemne, tak si to krasne uzijte a v pondeli se tesim na veeelmi pozitivn zpravy. 🙂

terite
2. dub 2014

@lyc Teda grafík je moc pěkný a co jsem tak na netu koukala na "vítězné" grafíky, tak jsou přesně takové. Obdivuji tvou trpělivost, já bych už testovala. V lednu i únoru jsme vždy kolem 12-13dpo byli někde pryč, takže jsem testovala i na návštěvách, v nedomácím prostředí. A nějak mi to nevadilo. V lednu to neklaplo (a to je možná dobře, jsme byli na plese a vína bylo hoooodně) a v únoru to vyšlo a my se na sebe s mužíčkem na návštěvě u známých pořád potutelně usmívali 😉 Moc držím palce, aby bylo tohle kolo pro tebe úspěšné a gratuluji k narozeninám. Já jsem třicítku cítila taky rozpačitě, hlavně kvůli těm dětem, které stále nebyly na cestě.
@cabalkova Super, žes našla "parťačku k porodu". Už jste napevno domluvené nebo chystáte nějaké setkání ještě? Dneska ti skočilo 36tt, viď? Mně to taky skáče ve středu. No, blíží se to. Už si neber žádné další zakázky. A pokud jo, tak s pozdějším deadlinem 😀
@nelamas Zlatíčko, já na tebe taky pořád myslím a moc doufám, že to bude vše dobré. Já jsem takový racionalista, takže bych určitě měřila digitálem, běhala na krevní testy atd. Trpělivé čekání mi nikdy nešlo, takže tě moc obdivuji, že to takhle zvládáš. Už jen necelý týden a budeš vědět a já moc doufám, že bude vše v pořádku.

cabalkova
2. dub 2014

@terite No jo, skace mi to dneska. Nic dalsiho neberu, ale jeste nemam hotove to, co uz jsem slibila, takze jsem porad v zaprahu. 🙂 S PA jsme domluvene na navstevu u nas doma pristi stredu, je zvykla kolem toho 36tt maminu s mimiinkem prohlidnout, aby trochu tusila, jak to vypada, no a pak drzi pohotovost. jak jsme si vcera psali, tak je mi sympaticka a uz se na ni tesim. Hlavne jsem se uklidnila, takze jsem se dneska i celkem vyspala (kdyz nepocitam vstavani na wc), tak kdyz nic jineho, beru to jako investici do sveho dusevniho zdravi. 🙂

terite
2. dub 2014

@janetoty Ahoj, kontrola se blíží, viď? Jak se cítíš?

bibianca
2. dub 2014

@cabalkova OK. Tak děkuji za radu. Příznaky bych teoreticky mít mohla, ale třeba jsem si je vsugerovala... Já fakt nevím. Mám strach, že to zase obečím... Říkám si, jestli tam ten plod bude, tak to bude vymodlené děcko.

kifsepixam
2. dub 2014

@lyc Tak nejprve vše nejlepší k narozeninkám hlavně ať se splní to největší přání a já stále věřím, že splní. Teplota je krásná a věřím, že přinese to co čekáš ty a i my všichni tady. Jestli vydržíš do pondělí, tak čekáme malou dálnici🙂 Jinak já taky 10 DPO měla dušíka a na digi testu regulérní těhotenství, tak uvidíš, ale jestli teplot zítra neklesne, tak bych i možná zkusila testnout. Drž se a věřím, že to budeš mít jako já. Nám se Norinka měla narodit v únoru a místo sebe poslala jiné miminko a // na testu🙂 vždyť ty miminka to tam mají domluvené, takže věřím, že i u tebe.

kifsepixam
2. dub 2014

@cabalkova Tady už brzičko bude další miminko...to letí... takže už se moc opatruj!

kifsepixam
2. dub 2014

@nelamas Dobře domluveno, štěstí přinesu nám oboum. Takže úterý bude dobrý den, věř mi🙂

lyc
2. dub 2014

@cabalkova
@kifsepixam
@terite jste zlaté, no já samozřejmě moc doufám, ale nechci se na to moc upínat, aby mě to nepoložilo. Ale když ne tento měsíc, tak ten další už určitě vyjde 🙂 pořád jsem vám znovu a znovu vděčná za pomoc i cenné rady

janetoty
2. dub 2014

@terite ahojky jj kontrolu mám v pátek, pořád je mi stejně-občas zvracím, unavená, no snad mě to už opustí 😒 Doufám, že už se taky dozvíme, co čekáme 😀 . a jak se máš ty? koukala jsem, že kontrola v pořádku, teď už jen screening co?

terite
2. dub 2014

@janetoty Po kontrole tě už hodíme do horní tabulky, ne? A nějaké tušení máš - jestli to bude holčička nebo kluk? Já do toho screeningu půjdu ještě několikrát k normální gyndařce, chodím každý týden pro můj klid. Na screening jsem objednaná na 29.4., nervy z toho si ještě schovávám na později, ale je fakt, že už jsem na to taky myslela. No, musí to být dobrý, nic jiného si nepřipouštím. Teda, ty si ty nevolnosti "užíváš" pěkně dlouho. Třeba to bude holčička - slyšela jsem, že u holek jsou vyšší hladiny HCG a ty způsobují silnější nevolnosti.

janetoty
2. dub 2014

@terite já jdu na 2. screening 30.4., tak to budeme mít nerva obě 😉 já bych taky radši chodila častěji, ale už jsem se trochu zklidnila. Všichni typují kluka, tak uvidíme. Mě je spíš blbě, když dlouho nejím nebo sním něco, co se prckovi nelíbí-česnek, vajíčko, hovězí maso, pečivo, většina sladkého...ale už si zvykám 😀

bibianca
2. dub 2014

Holky mě už ta nálada nějak přešla a příznaky taky.. 😒

cibka
2. dub 2014

ahoj holky stalo se vám že vám první porevizní MS dorazila v pohodě a ta druhá se nějak opozdila. dnes je to 6den po ms nikde a test negativní ani prsa nebolí jako tomu bylo při předešlých ms. po revizní kontrole v unoru bylo vš ok i doktor si pochvalolal jak vše vypada ok ze tam byly dokonce foliky velke 22 mm )ale to nam jeste pred ms zakázal se snažit) pak přisla ms a ted ms nikde. nemáte s tím některá zkusenosti čim to muže být. díky za rady..

bibianca
3. dub 2014

@cibka no já první ms měla po 28 dnech a dvě další po 32..

tsterinka
3. dub 2014

@lyc ahoj,včera jsem tu nebyla tak gratuluji k 30 až dnes 🙂 taky mě to tento měsíc čeká 🙂

petulaho
3. dub 2014

@cabalkova teda,toto letí...a jak se cítítš...ještě makáš?
@janetoty a kolik jsi tt?
@lyc dodatečně gratuluji ke krásným kulatinám....a samozřejmě přeji,aby se ukázaly //🙂moc držím palce...

petulaho
3. dub 2014

@cabalkova já budu mít snad taky domluvenou PA na zavolání🙂

lyc
3. dub 2014

@tsterinka
@petulaho holky děkuji moc za přání... snad to v nejbližší době všechno hezky vyjde 🙂

@cabalkova
@terite
@kifsepixam
@nessik dneska mi to trošku v grafíku kleslo - no koukněte sami 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/4cb1d5/ ale dobrá nálada mě neopouští - strašně se těším na svatbu přátel a že si ten týden dovolené náležitě užiju 😀

nelamas
3. dub 2014

@terite Dekuju moc 🙂 Ja si taky rikam, ze jsem sikovna. Ted zase jakse blizi utery tak bych chtela, aby se TO utery posunulo, nebudu zastirat, ze mam strach. Ja stojim nohama na zemi, jen proste testovanim ani chozenim na krev bych stejne nic nezachranila. Je to ted opravdu neco mezi zemi a nebem. Ty se opatruj ♥

nelamas
3. dub 2014

@kifsepixam Super, beru a dekuju moc ♥

petulaho
3. dub 2014

@lyc teplotka je podle mě pořád krásně nahoře, jen tak dál🙂

petulaho
3. dub 2014

@nelamas bude to dobrý....moc myslím... a těším se na pozitivní zprávy♥

petulaho
3. dub 2014

@lyc obdivuju že vydržíš netestit, 11DPO už by mohla být krásně viditelná čárka...