Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
7. črc 2010

ahojky holky! natu, tak co pokus🙂?

jahudka80
7. črc 2010

dobré ráno holky 🙂 u nás zas svítí slunko, jeden propršený den a zas budou pařáky o víkendu má být zas až 33C 😀 😀 😀 a zrovna bychom měli snažilkovat, manža otravoval včera večer i dnes ráno, ale mě se nechtělo 😖 jsem nějaká přepadlá ☹ tak dnes 🙂 to napravím 😀

jahudka80
7. črc 2010

@herbie tak se přestěhuj k nám 😀 😀 😀 ještě nedávno přezdívali nás nočníkem evropy a najednou nic 😀 😀 😀 včera tedy lilo ale dnes zas modro. Dnes bude fajn má být jen okolo 20C ale o víkendu zas 30C to zas budu chcíplina ☹ a už vidím jak budu snaživá 😀 😀 😀 no jo budu muset když chci mrňouse 😀

jahudka80
7. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................40DC

jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................25DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................24DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................23DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................22DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................18DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................18DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................14DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................8DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................5DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 5DC

lichtakova
7. črc 2010

Dobré ránko všem 🙂

lichtakova
7. črc 2010

@natulaaa určitě to bylo a bude v pohodě 🙂

natulaaa
7. črc 2010

dobré ráno 🙂 🙂 🙂
u nás vykukuje sluníčko,ale moc ružově to nevidím 😒 ,jinak hokus pokus dopadlo výborně a nic,jsem uplně čistá,tak asi už je konec a já dneska nezměřila,jak jsem měla ,až o hodinu a pul později 😠 ,tak to moc neplatí,ale to je ted stejně jedno,jsem před ovu,
No a dneska jdu na gyndu,tak musím provést opět dukladnou holící kuru 😀 😀 😀 ,manža mi včera řek,že kvuli němu se tak detailně neoholím,jak kvuli panu dr 😀 😀

herbie
7. črc 2010

hihi natul manza je taky srandista vid 😀 ja musim udelat kuru holici zitra rano a dat se do kupy kdyz mi prileti 😅 muj pes se asi zblaznil porad tu hrabe a lita dokola v baraku 🙂

kopretina82
7. črc 2010

Ahojky, jdu skokem pozdravit...
Malinkej teď odjel s babičkou za prababičkama, tak mm celý den veget
Dneska bych podle PMS měla začínat II. trimestr, ale bobek je o něco menší, tak jestli zas nerost rychleji než 1 den za den, tak mě konec I. trim. čeká v neděli 😵 Teď ještě ten NT screening aby vyšel a budu zase o něco spokojenější...
Zase nakounku a v pondělí 12/7 mi držte
Moc nedočítám, tak snad je tu všechno ok😨 Ale myslím na vás a držím palečky 🙂
Pa, jdu vegetit-to se mi nestává až tak často, tak si to hodlám náležitě užít 😉

lichtakova
7. črc 2010

@kopretina82 my ti taky moc moc držíme, ať je to všecičko ok 🙂

lichtakova
7. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 to už jsem taky doma slyšela

veraakubik
7. črc 2010

Tak jsem byla na ty kontrole-dopadlo to spatne-no i kdyz na druhou stranu dobre..O mimi jsem prisla-cca v 5tt-zacla jsem krvacet.pri dnesni kontrole ale primar rikal,ze deloha je cista-i bez vyskrabu,nemusim drzet zadne 6ti nedeli,ale mam radeji pockat na dalsi ms,tak snad to potom vyjde..Hodne steticka vam vsem tady..

martasl
7. črc 2010

ahoj holky 😉
no natul,doufám že nám to už vyjde.nějak z toho,že se nám nedaří začínáme mít trošku depky a nějak ten sex zabíhá do povinné rutiny ☹

breber-naposledy jsem testila v pondělí a čárka už slabá.příště zkusím ovu testy tak o 2-3 dny dřív než teď.doufám ale,že je už nebudu potřebovat.

kopre-to víš,že na tebe budem 12 mylset,ale to my pořád 😀 koukám,že ti to krásně utíká a týdny pěkně naskakujou.

vera-tak hlavně,že to šlo bez revize.tem měsíc ale určitě počkejte,asi bych počkala i 2,ale vím,to se lehce říká.já se taky nemohla dočkat,až se budem moct zase snažit.

jahudko-a co prodej bytu,jak pokračujete?my prodávali barák,no děs.nakonec jsme byli rádi,když jsme ho asi za půl roku prodali.ale byla to barabizna,váš byt je krásnej,koukala jsem na fotky,jak jsi tady dávala odkaz.

natulaaa
7. črc 2010

Kopre ,budeme držet palečky a dopadne to dobře uvidíš,už si daleko 😉 🙂

Lichti Herbie jámu řekla,že on se mi tam tak detailně nekouká jak dr 😀 😀,že to odbývá 😀 😀

Vero tak to si měla při všem neštěstí ještě štěstí ,protože to čekání a šestinedělka je nejhorší a pak srovnání cyklu,aspon toho budeš ušetřena,držím palce.

daniela699
7. črc 2010

Ahoj @kopretina82, tak to budu drzet palce at vsechno dobre dopadne. Tentokrat uz prece musi. 🙂

Natu, 😀 taky argument :D

Veru, presne jak rikala Natu, pri tom vsem nestesti aspon trochu stesti, ze nebudes mit zadny komplikace, ze se telo vycistilo samo a budete se moct brzo snazit. Ja bych taky asi pockala radsi jednu ms, aby ti hezky narostla sliznice a mimi se melo kde uhnizdit, ale pak uz bych zkousela. Ja po revizi doted cekam na ms, a uz to bude v patek 8 tydnu od. Takze hormony mam pekne asi popleteny, a sliznice vubec neroste. Clovek si rika, ze to zkusi za dva mesice, ale ten zacatek je fakt hroznej. Pak po prvni ms, uz to bude vsechno bliz a rychlej ubihat, protoze uz to nebudu predstava dalsich dvou mesicu, ale max jednoho. A to doufam, ne moc na dlouho, to preju tobe i sobe. 🙂

jahudka80
7. črc 2010

@martasl no byt nic moc za 7měsíců tu byli 2 zájemci, a počítám ,že sem zas dlouho nikdo nepříjde, stojí to za prd, už jsem se smířila že budu zas líst s pupkem do 4patra a pak tahat malé v autosedačce 😠 hold blbá doba ☹

natulaaa:jojo holeníčko 😀 😀 😀 já minule zkoušela ten depilační krém když pak ty chloupky rostou tak to nekouše 😀 😀 😀 ale úpkně dole to vyzkoušené nemám 😀 😀 😀

jahudka80
7. črc 2010

@kopretina82 také držím palečky 🙂 a koukej prskat bacíílky, já chci taky 😵

breberuska
7. črc 2010

martas, tak třeba příští měsíc už testit nebude třeba🙂!!!
vera, je to tak ja píší holky, v podstatě to je trochu štěstíčka. za chcilku se budete zase snažit a uvidíš, že se brzo zadaří. halvní je, že otěhotnět můžeš 😉
jahud, prý je te´d nějaká realitní krize, známí taky chtěli prodat byt, ale nakonec to vzdali. prý jedině strašně pod cenou, lidi prý nemají peníze, takže ani zájem... 😒
natu, i já jsem doma toto slyšela 😀 všichni ti chlapy jsou stejní!!

kopretina82
7. črc 2010

Holky dík...🙂 😵
A prskáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀
Tý jo snad celej den dneska prospím 🙂, honem se musím najíst a jdu pokračovat, kdoví, kdy se mi to "poštěstí" příště-teda od září to bude denně-malej půjde do školky, tak bude volněji, ale do září daleko...🙂 😉 😀
Tak dobrou chuť 😉

pipos
7. črc 2010

¨4 4 c kx, , dtn nnhummlčeds vččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččžedáídpg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 n m
n
n
¨¨



natulaaa
7. črc 2010

Jo jo chlapi jsou chlapi ,to je zajímavé plemeno 😀 😀 😀 ,co bychom bez nich ale dělali co 😀

Nějak nerozumím poslednímu příspěvku 😀 😀 ,že by nějaký prcek si s náma psal 😀 😀

natulaaa
7. črc 2010

Tak jsem si dělala ovu testík a ještě není pozitivní,ale počítám,že pozítří by to mohlo klapnout,už sílí oproti posledním dvou 😵 😵 😵 ,kurník já mám z toho vždycky radost,jako kdybych našla // na TT 😀

jahudka80
7. črc 2010

ty stránky jsou nějaké celé posratéé 😠 taky to tak máte ☹ no nic jdu něco dělat než se malá vzbudí. 🙂

jahudka80
7. črc 2010

@natulaaa ju tak to já si pujdu taky koupit ovu test 😀 😀 😀 😀 budu se usmívat na // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a říkat si už je to tady už je to tady 😀 😀 😀 😀

natulaaa
7. črc 2010

Oprava já psala předtím brzičko,myslím,že zítra už bude pozitivnííííííííííííí,juchuuuuuuuu, a ještě to porovnám s tím,co mi řekne dneska dr podle utz jak je na tom folík 😵 😵 😵 😵

daniela699
7. črc 2010

Jejda holky, ja vam tak zavidim. 🙂 Ja uz chci mit taky jasnej cyklus. Tohle cekani me fakt ubiji.

jahudka80
7. črc 2010

@daniela699 neboooj taky se dočkáš 😉 to víš před ovu jsem natěšená plná štěstí nadějí, po ovu netrpělivá zda snažení přinese nějaké výsledky a týden po už vím, že zas nic a zas jen čekám zklamaná na mrchu ☹ a takhle to jde pořád do kola 😉

natulaaa
7. črc 2010

Dani neboj,uteče to jako voda,ono víš já se tady raduju,přitom moje potrubí je na h..o,ono přirozené těhu je u mě prý možné ,ale řekli mi,že vejcovod je pruchodný pod vyšším tlakem,no co si mám o tom myslet to nevím,ale každopádně to zkusíme 😉

Dani ty máš aspon vše zdravé,ted jen vydržet až ta pravá chvilka příjde, 😉 😉 a ona příjde 😵

daniela699
7. črc 2010

Diky. ;) Prvni mesic, co jsme to jeste jakoze nezkouseli, ale rikala jsem si co kdyby, tak jsem taky byla zklamana kdyz mrcha prisla, ale prece jen se tesim az se bude aspon neco dit, a nebudou ty mezery mezi tim tak dlouhy a furt nic.

Natu, to je takovy, ze clovek nevi co si myslet, co? By to clovek i nejak prostrcil, kdyby mohl. Ale zas je pozitivni ze ovulace probiha a treba by se ta pruchodnost mohla casem zase nejak zlepsit? Ze treba by nejakej velikej folikula se poradne rozjel a protlacil a udelal by cestu na priste. 🙂
S tim zdravim, ja prave uz mam taky strach ze vseho, jak to ze jsem mela v deloze krev, a pak uz zase ne a neodesla nikudy. Ted s tou cystou, jestli teda to je folikul/nebo fakt cysta, ktera by mi to taky mohla nejak potentockovat. No, ruzny myslenky me pronasleduji, to jako joooo. 🙄

jane84
7. črc 2010

Ahoj holky. U nás je docela chladno, pofukuje studený vítr i když sluníčko občas vykoukne. Zítra nastupuju na brigádu na poště, budu nosit těžký batoh a tašky, no a jelikkož jsem dnes 25DC, tak jsem testla, samozřejmě sněhobílo. Možná je to brzy, ale stejně jsem to obrečela ☹ už mě to nebaví a všechno mě se.e.
Jahud my s přítelem zase chceme byt kupovat, ale i když šly ceny bytů dolů, tak na něj prostě nemáme. Nedostaneme hypotéku. Jak je teď krize, tak banky zvedly částku, kterou musíš mít naspořenou a to má málokdo. Ale něco už vyřešit musíme, sice máme svůj vlastní byt v rodinném baráku, ale je to na stejném patře s našima a to se nedá. Poslední dobou je to čímdál horší. Navíc od nového roku mají jít ceny zase nahoru, protože se bude zvyšovat daň. Takže možná na podzim budete mít zájemců víc 😉