Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

tsterinka
23. únor 2014

holky je to fakt těžký,vím že by se určitě našel chlap,kterej by se semnou oženil a chtěl rodinu,ale já tohohle sobce miluju,a někdy mám pocit že ho miluju čím dál tím víc.Asi bych se měla jít léčit 😒

kifsepixam
23. únor 2014

@nessik @berusinka1 Holky sice jste v tabulce tak dlouho možná jen vy, ale nezapomínejte na nas. Sice tam nefigurujem tak dlouho, ale třeba me potrat potkal az v pulce tehotenstvi, kdy jsem s tim uz absolutne nepocitala a mam doma od kocarku po oblecky. Takze i ja smutnim a az ted mam první snazici mesic, vlastne v dobu mého terminu porodu. Jsme tu všechny od toho, abychom se povzbudili a verte, ze i vam se povede. U nas to slo na první dobrou a do konce pateho mesice pohoda a pak tohle a ted si moc preji aby to slo tak rychle zas, ale i kdyby to nahodou vyslo, ja uz se tak radovat nebudu, protože se zacnu neprv silene bat, abych nemusela rodit 15 cm miminko a nemoci ho videt, protože mu srdicko netukalo a bylo dost mensi nez mělo byt. Takze pro me vytouzene // budou neprv první pokorena meta.
Holcicky zkuste myslet pozitivne a ono se zadari, vim to, takze zadne negace a ono to pujde!!! Myslim na vas a nezapomente, ze v jakekoliv depresi jsme tu všechny pro sebe navzájem🙂 Drzte se!

petulaho
23. únor 2014

@terite Terezko,to je parádní🙂mám takovou radost....tentokrát až do konce😉♥♥♥
@kifsepixam už je to za vámi a i když nikdy nezapomenete,to hezčí a nejhezčí vás čeká,drž se....

petulaho
23. únor 2014

@berusinka1 to je dobrý první krok a pohne se to,uvidíš😉

nessik
23. únor 2014

@kifsepixam já vím, že přijít o miminko tak pozdě je mnohem horší ☹ Moc držím pěsti, ať se povede, nejlíp hned.

kifsepixam
23. únor 2014

@nessik Nechtěla jsem tím co jsem napsala litování, jen jsem tím chtěla říct, že jsme tu pro váš my a vy zas pro nás a věřím, že prostě dřív nebo později budeme šťastné všechny.
Třeba jako naša @petulaho, která už je, viď Peťulko🙂? Vím, že to nejhezčí je před námi, já v to věřím moc a to díky tobě, protože jak jsem sem přišla viděla jsem vše černě a díky tobě jsem si uvědomila, že nejsem jediná co si musela tímto projít a žes byla optimistická a mě to dávalo sílu a teď i víru, že to vlastně jde. Takže díky.

petulaho
23. únor 2014

@kifsepixam nedekuj.hlavne at jste i s miminkem,ktere brzy bude v brisku,v poradku♥

kifsepixam
23. únor 2014

@petulaho No uvidíme, do týdne dám vědět, co náš první pokus. Moc bych chtěla, aby to vyšlo, ale ńechci se na to upínat, ale myšlenky stejně schází k tomu.
A kdy tebe čeká velký UTZ??? ať vím, kdy mám na Vás myslet já?

petulaho
23. únor 2014

@kifsepixam budo moc myslet♥nemyslet na to nejde😉 4.3.jdu na kardiologii a 5.3.velky UZ

nessik
23. únor 2014

@kifsepixam já vím, já sem moc ráda chodím, jste tu všechny bezvadné a mám vás moc ráda, jen mě prostě deptá ta tabulka, že tam trčím už víc než rok a přijde mi, že mi to moc nepomáhá, ba právě naopak. 😝

kifsepixam
23. únor 2014

@nessik Nesíčku kašli na tabulku, tím se vůbec nezabývej a v květnu až manžela budeš mít doma na to vlítnete a bude to tam, tabulka netabulka🙂

kifsepixam
23. únor 2014

@petulaho Tak to budu držet vše co mám, ale nebojím se, že by to nebylo v pořádku.

wosk
23. únor 2014

@terite to je super, velká gratulace 😉 Ať jde všechno dobře!
@nessik tabulku vůbec neřeš, dyť ani nejsme všechny napsané (já se nepřidávám a ani do budoucna to nevidím...). Otěhotnět přece můžeš, máš dvě krásné, zdravé holčičky a to že se to teď nedaří ještě nic neznamená!
@kifsepixam hezky jste svou holčičku pozdravili. Obdivuju tě, jak se držíš. Přiznám se, že pro mě je nepředstavitelné, že bych o miminko přišla takhle pozdě, když to blbě řeknu, jsem ráda za to že to bylo vždy tak "brzo"...

kifsepixam
23. únor 2014

@wosk Bohužel si to ani představit nejde a vím dobře, že podruhé bych to už nezvládla. Takže veřím, že se to prostě nesmí opakovat. No zrovna tento víkend to trochu nedávám, ale to je tím "termínem porodu", teď jsem si pustila video ze svatby a vzpomínám, jak to vlastně začalo.
Myslím si, že šílený strach neprv přijde, jak uvidím na testu tolik vytoužené //. A každá kontrola bude moc těžká a ten druhý velký ultrazvuk bude nejtěžší, tam jsem se tu šílenou zprávu dozvěděla.
Ale snažím se myslet pozitivně, že mnohé z Vás máte ty ostudy opakované či šíleně těžké a co nám všem zbývá než jít dál a smířit se s tím.
A co u tebe? už se snažíte? Myslím na tebe!!!

wosk
23. únor 2014

@kifsepixam ne, my ještě nic, za měsíc máme druhou kontrolu na imuno, pak měsíc čekat na výsledky a pak se uvidí podle výsledků... Snažím se na mimi nemyslet a říkám si, že až přijde čas, stane se. A trochu doufám, že výsledky budou ok a my to nebudeme muset řešit a necháme to na přírodě :o)) A vám držím pěsti, aby to vyšlo, třeba když to snažení bylo kolem termínu narození Norinky, našla si vás nějaká jiná dušička.

kifsepixam
23. únor 2014

@wosk Tak snad hned květen bude Váš jako pro Nesíčka!!!Držte se a s tou dušičkou v to doufám taky.

pisisvori
24. únor 2014

@terite moc a moc držím palce, všechny co mám🙂!!!

terite
24. únor 2014

@kifsepixam @tsterinka @sanuli @matysikovad @nessik @lyc @pisisvori @petulaho @wosk Moc vám holky děkuji za podporu. Mnoho z vás si pamatuje, jak jsem vytoužené // našla i v září 2013, ale nedopadlo to dobře. Je mi jasné, že není žádná jistota, že to teď vyjde až do konce (jsem realista), ale moc v to doufám.
Dnešní čárka je taky spíše jen dušík, moc to zatím nesílí, ale je tam.
Dneska jdu do CARu na krev a buď u nich nebo u mé gyndr. si vyboxovat Clexane na ředění krve.

sanuli
24. únor 2014

@terite To je krása! Terezko, posílám ❤ pro štěstí.. i když vím, že je to zbytečné - teď už to vyjde! Tenhle bojovníček to vybojuje 🙂

petulaho
24. únor 2014

@kifsepixam diky zlaticko♥
@terite Terinko, je to nadhera.drzte se s miminkem.Clexane zabere, moc tomu verim♥♥♥

lyc
24. únor 2014

@terite držím všechno co mám ať jde všechno jak má (a ono půjde - nic jiného si nepřipouštím) 🙂

bibianca
24. únor 2014

@terite Držím palečky. Hlavně se snaž být v klidu a nenervovat.. Odpočívej.. 😉

leeena_4
24. únor 2014

@terite Už sem moc nechodím, ale sleduju vás a mám radost z každé duše, které svitne naděje 😉. Hodně štěstí 😵

pisisvori
24. únor 2014

@terite jasně je tam, gratulace a ať sílí a vše je jak má!!! Musí, musí, musí🙂

cabalkova
24. únor 2014

@terite Moc gratuluju, caruska je tam, a drzim palce i na CLexane, nam zjevne pomohl, tak verim, ze pomuze i tobe. Jo a krasna profilovka, jsem ti zapomnela napsat.

kifsepixam
24. únor 2014

@terite Je tam, vidíme to všechny. A držíme pěstičky moc moc. A nenech se odbýt.

kifsepixam
24. únor 2014

Holky tak moje bazální teplota je nízká, takže nepředpokládám, že by to vyšlo. Takže ani testovat koncem týdne nebudu, buď to do víkendu dostanu nebo ne, ale myslím, že to tu bude možná ještě dřív než by mělo. Tak možná Walh věděla jaký měsíc mi říci, únor to opravdu nebyl...takže asi se bude čekat dál:_(

petulaho
24. únor 2014

@kifsepixam ještě není nic ztraceno,nevzdávej to...každé tělo funguje jinak🙂

tsterinka
24. únor 2014

@terite je to tam 🙂 ,velká gratulace 🙂

lyc
24. únor 2014

@kifsepixam nevzdávej to (my se snažíme už 5. měsíc) a pořád tam ta naděje je 🙂 jsem si jistá, že jaro je naše doba a zadaří se i nám 😉