Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mpetula
14. únor 2013

@matysikovad Děkuji, děkuji 🙂 Kéž bys měla pravdu. Ale teď už jsem tak nějak uplně v klidu a už jsem došla i do stádia že je mi to asi i jedno 😒 Tak uvidíme jak dlouho mi tento nadhled vydrží.... 🙂

matysikovad
14. únor 2013

@maximka33 jůůů to se máte. já zámky miluju.. jen kdyby nestály prohládky tolik ☹

matysikovad
14. únor 2013

@mpetula cvič v klidu a s rozvahou, nic nedělej na silu a proklepávej končetiny, i když ti to ona neukáže. a taky hezky dýchej....žádné hyper super ventilace 😀
a doma nemáš nějaké zvířátko ? něco, k čemu by ses přitulila, když je ti ouvej ? muj se vždycky směje, když říkám, že děti už mít nebudeme, že máme 4 ( 3 kocourky a jednoho pejska ) a má pravdu, vždycky se k nim přitulím a hned je mi líp...možná je to tím, že na mě i hodně ty kočičky lpějí. chodí se mnou spát, když jím, sedí u mě, když se myju, čekají u koupelny, až vyjdu... když cvičím šlapou po mě a chtějí se mazlit 😀 je to moc fajn

ljonas
14. únor 2013

@matysikovad děkuji... MA v říjnu 17.10. na to datum asi nezapomenu ☹ začali jsme se snažit hned po 6ti nedělí,´ale tělo si asi řeklo že je ještě čas... dnes máme termín i dle jonášovi metody tak jsem zvědavá 🙂
tak hezký romantický večer ..

matysikovad
14. únor 2013

@ljonas tak to mooooc držím pěstičky, aby se funny moc zadařilo 😉 mě dneska přímo svítila modrá čárka na ovu testu viz příspěvky minulou stranu ... tak na valentýna!!! jo nezapomenu na 1.11. kdy mi na kontrole řekli, že srdíčko už netluče a na 2.11. kdy jsem ještě na operačním stole hrozně brečela. všichni se na mě dívali hrozně smutně ☹

maximka33
14. únor 2013

@mpetula Jéé díky Péťo, dnes právě začátek 16. týdne 🙂 teď už by to tak utíkat nemuselo, po triplech už nikam nespěchám 🙂 tak škoda, že u vás žádná změna.. připomeneš, jestli je u vás nějaký problém?
@matysikovad tak v tom případě hup na to!!!
@matysikovad víš co, bude dobré, když ještě zítra testneš, jestli už bude čárka slábnout, tak je ovulka ten den, a do 14 dnů se dá testovat.

matysikovad
14. únor 2013

@maximka33 počky, zítra mám testnou a pokud bude slabá tak to bude ovu - že se vajucho uvolnio nebo co? jsem horzná, že 😝 😠

ljonas
14. únor 2013

@matysikovad testíky jsem viděla, takhle silnou čárku jsem nikdy neviděla 🙂 jaká je to značka?
tak budeme věřit že dnes je ta správná noc... a vše bude v pořádku.
ten pobyt na sále je strasující - kdyby to šlo a uspali tě už na pokoji tak by to bylo asi lepší... no nic, člověk musí zapomenout a těšit se na budoucnost

aagnes
14. únor 2013

ahojte holky, 🙂
@mpetula a nechceš zkusit ten gelík, když si dáváte od caru klid? a jseš ve stádiu, kdy to nemáš tolik v hlavě a netlačíš na pilu. Nám pomohl zase na poprvé, dokud jsme ho nepoužili, tak nic 😒

@maximka33 Luci, ty už si ten gelík prodala? já ho prodám až po ultz. ve 20tt.

matysikovad
14. únor 2013

@ljonas já jsem se uspala už ten den po operaci - lexaurínama a spala jsem dalších 5 dní 🙂
jasně, důležité je se neotáčet, ale koukat dopředu, co nás všechno ještě čeká 🙂 samé krásné a pozitivní věci 😉
co je to za značku to nevím - koupila jsem od @maximka33, víš.

matysikovad
14. únor 2013

@aagnes ahoj můžu se zeptat jaký gelík? 🙂ten conceive?

maximka33
14. únor 2013

@matysikovad no jako poznáš, že čárka už zeslabuje. takže podle testu dnes, jak byla silnější, přijde ovu do 36 hodin.
@aagnes Ani, prodala jsem ho, protože snad na tubě jsem našla symbol, že se to má spotřebovat do 6 měsíců od otevření. tak aby mě někdo nenařknul, že už je to staré.. a proto jsem i prodala gynex, ten byl dokonce jen do 3 měsíců.. jak se cítíš, je ti líp?
@ljonas Jéé ty jsi přímo z Neratovic? zrovna tam pojedu, dostala jsem výzvu od měšťáků.. my jsme z Tišic.
@matysikovad ty testy jsou přes e-shop, takže tam není značka. je to levnější než z lékárny. jo a ten gel je conceive gel.

matysikovad
14. únor 2013

@maximka33 hm, ten mám doma už 2 měsíce, zatím mi moc nepomáhá ☹ aha? já sem se na nějaké taky dívala hodně levné, asi si je po výplatě koupím, pokud ty od tebe jsou taky takové a fungují 😉 tak proč ne tamty...akorát mě zaráží cená, že je jích 30 za 300Kč. je to možný??

ljonas
14. únor 2013

@maximka33 ano, bydlím tam 3 roky - přistěhovala jsem se k manželovi 🙂
na měšťáky taky chodím 🙂 parkování je trochu prolbém... a teď když nám zrušili osobu blízkou.... uf uf

maximka33
14. únor 2013

@matysikovad cenu nevím přesně, ale možná jo.. v lékárně stoji 2 i 40 kč. mrkni na aukro, tam jsem taky koupila, nebo mimibazar. jinak gelík nám asi taky nezabral.
@ljonas no to mi povídej, nikde jinde nedostávám výzvy, jen v Nerátkách.... snad to ukecám.. s břichem a prckem za ruku 🙂 odkud ses přistěhovala?

ljonas
14. únor 2013

@maximka33 tak držím pěsti...snad narazíš na nějakého příjmeného střážníka 🙂
jsem s moravy - z olomouce, přes práci jsem byla v čechách a tak jsme se seznámili... jinak pracuji v praze tak v Neratovicích moc času netrávíme, ale snažím se trochu poznat město - zajít do divadla, nebo do místního kina..

maximka33
14. únor 2013

@ljonas teda, máš dvě práce? jak to stíháš? taky jsem z Moravy , z Ostravy.

ljonas
14. únor 2013

@maximka33 ne ne, jenom 1 práci - v praze...asi jsem to zamotala... v olomouci jsou rodiče, jinak jsem se stěhovala často - když jsem byla svobodná, teď už doufám že je to naposledy.... to je náhoda že jsi z Ostravy - jak dlouho jsi v Tišicích?

maximka33
14. únor 2013

tady je pár fotek z plesu, škoda že jsem si nesundala sako 🙂

maximka33
14. únor 2013

@ljonas V Tišicích skoro 4 roky, předtím 6 let v Praze.

janikana
14. únor 2013

@mpetula @matysikovad ja jdu dnes na level 2, docela se tesim, ze bude zmena. A prave me to cviceni trochu zatim odrazuje, ze mi prijde, ze mi zesilila stehna ☹ tak nevim...ale zase me po praci to skakani strasne nabiji, tak budu cvicit. Jinak lytka prestala bolet, ale kdyz cvicim, tak je porad citim.

aagnes
14. únor 2013

@matysikovad jojo conceive 😉

@maximka33 vidíš, tak to já nevím. Tak to ho asi prodávat nebudu a vyhodím ho, protože už ho máme rok, ale myslím si, že je to blbost, když je pořád zavřený 😖 no nevím.

matysikovad
14. únor 2013

@janikana joo?? zesílila ti stehna? mně teda nee, začínají se mi formovat, a hlavně břicho a zadek. já dneska budu cvičit podruhé ten 2 level a jsem z toho na vývrat. bolí mě břicho a pod kolenama- včera mi dala zabrat!!! ten Level 1 proti tomuto úúplná nuda 😠 😀 písni, jak jsi dneska dopadla. taky jdu na to. uffff
@maximka33 hezká mamka 🙂 a hezký tatka 🙂 myslela jsem na tebe a ještě kdosi tu báloval z oddělení 😉

eva518
14. únor 2013

@ofina1 snažím se, ale moc mi to nejde. Nemůžu pořád ležet nebo sedět, bych se v tom bytě zbláznila.
@matysikovad Danuš, co to vidí oko mé modravé? 🙂 tak tfuj, tfuj, kočko!! 😉

ppapajade
14. únor 2013

Ahoj holky tak ja dneska 1DC ale klído mě z tabulky vyhodte žádný snažení se už konat nebude....z pochopitelných duvodu...přítel se doma chová jak mílius kdybych nevěděla o tom jeho záletu tak si řeknu nej chlap na světě...a to jsem si dneska přivezla nové auto větší protože jsem i počítala s tim že tam budem vozit mimčo...a všechno jinak... ☹ no nic mějte se báječně papapa

matysikovad
14. únor 2013

@eva518 děkujííí 🙂 spíš mě poprskej těhu bacilama 😀 😀 😀 no jooo, budeme se snažit, ale výsledky nezaručuju 😉 navíc je mm tak unaven, že se mu nechce nic, leží u TV jak vorvaň, ani nedutám. kdyby to věděl, tak tým tuplem by se mu nic nechtělo... prostě chlap 😠

nessik
14. únor 2013

Holky, hlásím 1. DC, jsem happyyyyyy 😵 Prosím o zápis do tabulky. Nessik, 35 let, MA 1/2013.

@matysikovad krásné čárky, pořádně se posnažte dneska a zítra a za 14 dnů budou určitě // 😉

matysikovad
14. únor 2013

@nessik gratuluju k první poreviznííí 🙂 😵 😵 😉
jj, čarky jsou běsné, až neuvěřitelné 🙂 škoda jen, že jsou to testy LH a ne HCg

nessik
14. únor 2013

@matysikovad neboj, za 14 dní budou a třeba i dvojčata 😉

matysikovad
14. únor 2013

@nessik nenaváděj 😀 😀 😵 😵 hned je ti lehčejí, jak jsem tu 1.MS, že?