Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

diginka29
20. srp 2013

@karamela8319 Takhle slabé byli 10 dní zhruba po oplodnění.Dělala jsem selkem asi tři 😉 tak přeji ať to víde 😉

ppapajade
20. srp 2013

Ahojda holky tak stale nemuzu pustit z hlavy myslenku ze bych potrebovala rozebrat situaci s Wahl.... muzete mi pleas napsat kolik to stalo....jestli to neni tajny🙂

shyanne
20. srp 2013

@ppapajade takže se rozhoduješ zda jít nebo ne? Hodina stojí 680Kč. Co potřebuješ vědět?

petulaho
20. srp 2013

@ppapajade mě to hodně pomohlo,neváhala bych ani chvíli tam jít ....

bibianca
20. srp 2013

@ppapajade
@shyanne
@petulaho Co to je Wahl??

ppapajade
20. srp 2013

@shyanne .@petulaho diky moc🙂 premyslim o tom procitam jeji stranky...myslim ze ji jeste dnes zavolam nebo napisu mail.... cekali jste dloho na obednani?

ppapajade
20. srp 2013

@bibianca je to carodejka ...v dobrem slova smyslu🙂 holky u ni byly na konzultaci ...vyjasjila jim nektere veci...vidi dal nez my vesti atd....proste esotericka osubka...taky se o tyo veci zajimam...zadej do vyhledavace Wahlgrenis a pocti si🙂

petulaho
20. srp 2013

@ppapajade ne vzala mě prakticky hned-do týdne...napiš jí mail-reaguje celkem rychle nebo jí brnkni...

kolino
20. srp 2013

@petulaho čekám Peťko netrpělivě na výsledky od docenta! ještě si tam nebyla? nebo si to tu už psala a já to přehlídla? 😉 jsem to ale ostuda měla si sváteček a já blb ani řádku ti nenapsala.....omlouvám se, Tak ti přeji opožděně vše nejlepší k svátku pevné zdravíčko, rodinné pohody a ať se ti splní vše co si přeješ 🙂 a to hlavní miminkooooo!!!! ♥

petulaho
20. srp 2013

@kolino děkuji moc:-* v pondělí jsem docentovi volala a zítra ráno k němu jdu...tak hned jak budu moct,tak sem napíšu..a jak se daří vám?

ljonas
20. srp 2013

@petulaho
@ppapajade čtení je to zajímavé, ale nevím jestli bych z toho neměla depku... poradí i něco konkrétního?

shyanne
20. srp 2013

@ppapajade já jí napsala mejl a hned mi odpověděla a šla jsem k ní hned další týden, takže rychlé🙂 Mě moc pomohla a jsem ráda, že jsem tam šla...

shyanne
20. srp 2013

@ljonas taky jsem se toho ze začátku bála, ale můj pocit mi řekl, že tam mám jít. Mě řekla všechno a to velmi zřetelně a konkrétně, já díky ní už depky nemám a naopak jsem spokojená ... Kdo může ať ji navštíví

kolino
20. srp 2013

@petulaho aha tak budu zítra vyhlížet🙂 u mě dobrý, jen ty zuby to je mazec, dnes jsem tam byla zase, provrtal mi to, a stejně to bolí furt jak čert ☹ už ať je leden....snad se to po porodu zpraví.

ppapajade
20. srp 2013

@shyanne jen mam obavy aby mi nerekla ze u nas to nejde...at udelam co udelam...

shyanne
20. srp 2013

@ppapajade přesně toho jsem se bála taky, že mi řekne, že nemůžeme mít děti nebo, že budeme muset dlouho čekat. Ale přesto jsem tam šla, říkala jsem si, že pokud by taková varianta nastala, pořád je tady možnost umělého oplodnění-v krajním případě, ale jsem šťastná, že u nás to není potřeba. Neboj uvidíš, že to bude dobré a pomůže ti to se dostat do pohody.

ppapajade
20. srp 2013

@shyanne uz jsem se obednala zacatkem zari k ni pojedu...trosku to ze me spadlo....hlavne ze se dozvim jadro problemu...a jsem na to velice zvedava.🙂 i kdyz pocitam nic pozitivniho to nebude...posila mi svou knihu tak se do te doby zabavim ctenim ... 🙂

shyanne
20. srp 2013

@ppapajade ty bláho to bylo teda rychlý, to reagovala velmi rychle, co? No vidíš, přečteš knížku a pak uvidíš v září svůj vlastní příběh. Já jsem se k ní těšila, byla jsem zvědavá co mi řekne. Doufám, že mi pak písneš co ti řekla-třeba do IP. 🙂 Jaký z toho máš pocit? Psala jsi jí nebo volala?

petulaho
20. srp 2013

@ppapajade tohle ona nikdy neřekne,spíše co změnit ve svém myšlení,přístupu,vztahu,tak aby se mimču k vám chtělo víc....

petulaho
20. srp 2013

@kolino teda☹ty si fakt musíš vytrpět a paralen ti pomáhá?

karamela8319
20. srp 2013

@diginka29 Vidíš, já už jsem asi cca dvacátý den po oplodnění 😒 přijdou mi prostě slabé, no......... Ale neva, jedem dál!!!!! 😀 😎

kolino
20. srp 2013

@petulaho ptala jsem se co na to si můžu vzít a řekla mi ,že nic nezbyde než čekat než bolest povolí. ☹ je to jen nepříjemné, pořádně se nenajím, jsem na přesnidávkách, a mléčných koktejlech.

ppapajade
20. srp 2013

@shyanne volala jsem ji...byla jsem trochu nervozni.... co rekne atd... nicmene 5 zari jedu do Prahy...pak si pisnem co nam
rekla.....jsem velice zvedava i na tvuj pribeh...🙂 je to kazdopade energicka zena🙂 to uz je slyset po hlase...

petulaho
20. srp 2013

@ppapajade jee tak to budu moc myslet....hned sem napiš....

petulaho
20. srp 2013

@kolino ☹chjo...tak se drž a a to bolí co nejméne...

ppapajade
20. srp 2013

@petulaho jasně že napíšu🙂 začínám se těšit🙂 přemýšlim jestli o tom říct drahé polovičce...asi až podle toho co se dozvim....ted ho ženu aby se obědnal pomalu na spermio...neni proti 🙂 mimčo chce snad víc než já...je mu 37a zatim nic...já už přece jen jednoho pubertáka doma mám....

petulaho
20. srp 2013

@ppapajade to je dobře,že chlap k tomu přistupuje takhle...

karamela8319
20. srp 2013

@diginka29 nevím, přijde mi to fakt divné, že už je to tak dlouho od styku a čárky pořád tak slabé..............kdyby alespon trochu nesílila, tak bych řekla, že je to pozůstatek hcg po minulém těhu, které skončilo revizí...nevím nevím opravdu......

diginka29
20. srp 2013

@karamela8319 No já si po revizi dělala taky test abych zjistila zda hcg je pryč.Pak jsem stejně musela na krev.Je to opravdu divné,myslím že by měla bít už silnější ale zas taky nemusí.Asi budeš mít nejlebší si zajít k doktorovi 😉

shyanne
21. srp 2013

@ppapajade to je pravda je velmi energická a příjemná. Tak to se těším až mi napíšeš, pak si povyprávíme co nám řekla🙂 Už aby bylo září viď, 😀