Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

yfka30
1. srp 2010

@pe_t to bylo na mě, že nemá smysl na takový diskuze chodit? 😕

angelina987
1. srp 2010

Jen probíhám, hlásím, že vše ok a všechny zdravím. Pořád jen spím a jím, před chvilkou vajíčkovou pomazánku a už ted cítím, že to nebylo to pravé ořechové 😀

breberuska
1. srp 2010

angel, tak to je fajn, tak pěkně spi, papkej a odpočívej 😉

angelina987
1. srp 2010

@breberuska jooo, to ty taky 😉

pe_t
1. srp 2010

yfka: nene to bylo na nati. mrzelo ji, jak se vedla jinde diskuze . Tak jsem psala, že nemá smysl chodit tam, kde se do člověka spíš pustí, než podpoří, když to potřebuje... 😉

rozum
1. srp 2010

@martasl ty léky na tlak můžou způsobit, že ho máš moc nízký a proto jsi unavená, měříš si ho?
@natulaaa - jsou to mařeny, prď na ně!
Jinak jsem byla na té oslavě a dal jsem simálo do nosu, ale asi 4x jsem si potáhla z cigára 😔 . Ale už to neudělám. Jsem zvědavá, jak dopadne tento měsíc, jelikož jsme nenechali nic náhodě, alespoň si to myslím, i když to jsem si myslela i minule, ale tentokrát 😵 . Ne, že to bylo z povinnosti (víte jak to myslím), ale i z lásky! Chjo, ať to už klapne! Nám všem!

yfka30
1. srp 2010

@pe_t aha, já už se lekla 😅 ...no četla jsem to 😖 ....dneska jsem vlezla do diskuze mladý maminky do 23 let a taky jsem se nestačila divit, podle nich mamča kolem 30, je už stará bréca 😠 ...měla jsem co delat, abych něco nenapsala, ale co je mi do nich že?

martasl
1. srp 2010

yfko-no některý maminky kolem 20 si myslej,že snědly všechnu moudrost.jakmilo otěhotní,jsou nejchytřejší a nejdůležitější na světě 😅 😨 -podotýkám,ne všechny,některý jsou normální rozumný holky.

natulaaa
1. srp 2010

@yfka30 fákt jooo,tak třicítky jsou staré mařeny joo 😀 😀 😀 ,dobré no,jdu se zahrabat 😀 😀 ,teda co blbnu,já mám teprve 29 😀 😀

veraakubik
1. srp 2010

@lucie.krajcarova Zdravim,ja i manzel jsme taky ze tri deti,takze vime do ceho jdeme..Miluju deti-kdybych byla dost chytra,chtela jsem jit do materinky jako pani ucitelka-bohuzel jsem zkoncila pouze vyucnim listem,protoze navic nemam..Vis segra a bracha jsou od sebe 2 roky a me si nasi poridily po dlouhych 10letech,takze nechci deti moc daleko-vekove od sebe..Ja jsem si taky rekla mame dve deticky a staci,ale na druhou stranu si rikam mame veliky baracek,hooodne mista,tak proc ne..Sice jsem asi tady jedina se dvema detma a snazici se o dalsi,ale deticky jsou chtene a vubec nelituju,ze malej se mi narodil v 19..Na test bylo fakt brzo-vyckam jeste nejaky tyden a pak uvidime.. 😉

natulaaa
1. srp 2010

Holky kde je Danča,neříkala nic o dovolené néé? 😕

jahudka80
1. srp 2010

@natulaaa vyprdni se na ně , buď tu snáma. Tady jsou stejně ty nejbáječnější ženskýýý 😀

natulaaa
1. srp 2010

@veraakubik vyčkej,ještě muže být brzičko,počkej až do ms,ale já vím,to nejde vydržet,pro mě je jediná možnost,jak netestovat,nekoupít test,jinak bych čurala i dvakrát denně 😀 😀 😀

jahudka80
1. srp 2010

@martasl no právě, že pekařka nejsem, ale peču ráda- ikdyž bych moc neměla manža i já už jsme vykrmení dost 😀 😀 😀

veraakubik
1. srp 2010

@yfka30 Yfko,taky patrim mezi ,,mladsi,, maminky-neurazte se za mladsi,ale preci jen-je mi 23,ale dle meho je jedno kolik mamince-snazilce-cekatelce je..Vsichni maji narok na miminko bez rozdilu veku..

yfka30
1. srp 2010

@natulaaa mě se malej narodil 2 měsíce před 30 a stará jsem si fakt nepřipadala...ono když to kolikrát dřív nejde nebo nemáš toho správnýho chlapa, tak se nedá nic dělat...a než přivést dítě do neúplný rodiny nebo nemít kde bydlet, tak to si radši počkám 🙂

jahudka80
1. srp 2010

@fram jojo tady se člověk vybulí a doma to nějak musí zkousnou, bych zas slyšela, že si to moc beru a tááák. Tady mě holky chápou protože jsme hold holky a naše pocity a problémy chlap až tak dokonale nepochopí 😉

martasl
1. srp 2010

veru-ještě já mám 2 holky a taky chci další a to mi je 34.taky miluju děcka a za mejma neteřama jsem jako poprděná 😀 .jo a taky jsem kašlala na učení a teď se ,,mlátím" do hlavy a vyčítám mamce,že mě do učení nenutila jako já nutím svoje holky.no a ty mě to samozřejmě vyčítaj,ale pak mi poděkujou.....doufám 😅

jahudka80
1. srp 2010

@yfka30 souhlasím s tebou já chtěla první mimi ve 25 a druhé 27 😀 😀 😀 jsem to měla hezky neplánované, nakonec jsem byla ráda když jsem první porodila ve 28, a jak říkáš nejprve to nebyl ten správný chlap a pak nám to zas tak rychle jak jsem si myslela nešlo. 😉

veraakubik
1. srp 2010

@martasl Zdravim te,diky moc za informace-sikovna brozurka..Takze shrnuto a podtrzeno-testik vysel negativne,protoze jsem teprve ve fazy kdy se teprve bude tvorit embyjko-teda pokud se zadarilo..No uvidime jak to vsechno dopadne..Budeme si vsichni drzet palce,aby nam to vyslo co nejdrive a radovaly jsme se z rostoucich brisek..

natulaaa
1. srp 2010

@yfka30 no a my zase podnikali noo,já vím,blbý duvod nemít prcka,ale já se prostě necítila na to mit prcka,prostě mi nebily biologické hodiny,ale dneska bych si za to nakopala někam,ale vubec jsem netušila,že by mě něco takového mohlo postihnout,naivně jsme si mysleli,že si jednou vrznem a bude to,no ono to tak vlastně i bylo,ale nedopadlo to a s takovýma komplikacema jsme bohužel nepočítali,ale ted je pozdě si něco vyčítat 😔 😔,ale já si to vyčítám
@jahudka80 no právě ,chlapi jsou chlapi,těm to jde jedním ucheem tam a druhým ven 😀 😀 😀

veraakubik
1. srp 2010

@natulaaa No ja se ted lekarne budu vyhejbat hoooodne velkym obloukem aby me nelakalo koupit testiky..Ale je fakt brzy-navic nevim zda by se zadarilo kratce pred ms.V utery to bude teprve tyden co se to stalo a v patek jsem to mela dostat a jeste ted nic,tak uvidime,ale boli me hlava-ta me boli vzdy pri menstruaci,ale porad se chodim kontrolovat,ale zbytecne...

natulaaa
1. srp 2010

@veraakubik a čípek máš jaký? 🙂 🙂 😝 😀

veraakubik
1. srp 2010

Tak a ted si uhodila na kosou na kanem?!Klidne to vem po lopate-jak jakej mam cipek?Vis ja jsem t tomhle uplne mimo.. 🤐

yfka30
1. srp 2010

@natulaaa ten čípek by mě taky zajímal 😕 😀

jahudka80
1. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@yfka30 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@veraakubik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teď jste mě pobavily, no čípek ve vnitř v pochvě ne čípek 😀 je buď tvrdej 😀 měkej 😀 nahoře 😀 dole 😀

yfka30
1. srp 2010

@veraakubik však ano, ale je trošku blbý říkat mamině kolem 30, že je stará bréca, však my taky neříkáme mladým maminkám, že jsou mladý slepice, aspoň teda já ne 🙂 ...a upřímně mladým mamčám závidím, kamoška měla dítě v 18 a ted je klukovi 13 a může si opět užívat...víš jak to myslím ne? 😵

natulaaa
1. srp 2010

tkže zjednodušeně juu 😀 😀 😀 ,v době těhu by měl být snadno dostupný a tudíž dole atvrdý,je to taková bulka a před ms,asi tak den dva měkne a jde nahoru,skoro na něj nedošáhnet,ale holky te nevím,vy tím,že si ho neskoumáte ,tak zase nevíte,co je pro vás dole,chápete,ale tak zkuste co ucítíte,jinak vám tu hodím ještě odkaz ju

normálně bývá tvrdší a dole a v době ovulace a ms je měkký a nahoře,skoro na něj nedošáhnete

yfka30
1. srp 2010

@jahudka80 ahaaaa, já ho nikdy nezkoumala, nenapadlo mě to?...a podle toho se pozná třeba i těhu?...jsem asi blbá co? 😅

veraakubik
1. srp 2010

@jahudka80 no jasne,to jsem pochopila-preci jen dve deti a neco malo uz se o nem psala v tehu prukajde,ale holt nemam dostatne zkusenosti,protze nevim..