Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
23. srp 2010

@rozum nevím,nevím,taky na ni čekám 😵 😵

breberuska
23. srp 2010

@herbie prý vaječník přestane bolet až vyletí vajucho, takže šup šup, ještě pěkně sexíkujte 😉 a pak určitě ještě den PO, ať je to tutovka🙂

teda holky ta Marťa napíná.... 😕

rozum
23. srp 2010

@natulaaa - já taky, ale je to nějak dlouho, snad je vše Ok.

natulaaa
23. srp 2010

A neměla ona jít k doktorovi dneska? 😕 😕

rozum
23. srp 2010

@natulaaa Já si teď najela, co psala, a má jít opravdu k dokorce,ale ukončit PN, v případě, že to nedostala. Takže asi ráno testila... ☹ a šla k dr. s tou PN. Nechci předbíhat a hlavně né spekulovat.

herbie
23. srp 2010

ooojjjoooo takze myslite ze to jeste stihnem hahahah no jako hlen jsem mela vcera hodne dneska uz neni ale bolej me vajecniky on dorazi az zitra takze nevim nevim ale sexovat budem ...... tak uvidime alespon ze ten pes po me leze v posteli je hroznej porad se mazli jak tu pritel neni jak decko je 😀

zzzzuuuuzzzziiii
23. srp 2010

@natulaaa u doktora jsem zatim nebyla, vlastne ani nemam od prestehovani sveho obvodaka...
jedinyho doktora, co potrebuju je gynekolog...
ale fakt nechapu, cokoliv snim, hned mi je blbe a kdyz nejim, tak mi je taky blbe a vecer jsem varila veceri a ty cuchy z toho se taky nedaly ☹
hlava ta me boli od krcni patere, mam s tim problemy uz dlouho, poridim si zdravotni polstar... jestli mi je blbe i od ty patere, nevim...

martasl
23. srp 2010

ahoj holky.ms pořád nikde a test dělaný ve 3.40 je opět bílý.sice mě připadne,že je tam mini duch,ale spíš jsem si ho tam vsugerovala.dnes jsem si byla koupit citlivější těhu test mamatest 10.zítra se zeptám svojí doktorky,jestli by mi mohla vzít krev na hcg.nevím,jestli mi to veme,když není gynekoložka.můj gyndař zítra ve Třebové není.teda,já jsem tak věřila,že tam bude už aspoň pěknej dušík a ono nic .holky nevíte,jak stoupá hcg??pokud bych byla těhu,tak to typuju tak na 2-3 týdny.mě je úplně do breku...

natulaaa
23. srp 2010

@herbie coo pes 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak zoufalá nejsi néééé 😀 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii a nemužeš ty býýýt těhu? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀

natulaaa
23. srp 2010

@martasl muže být ještě brzičko,proto máš pidi dušíka 😵 😵 😵 ,hodím ti tu pak perfektní tabulky s hcg,ale máme je na emiminu a hlavní stránce,ale mi nejde emimino najet 😲 ,mají zase asi poruchu,tak během dne učo hodím 😵

martasl
23. srp 2010

holky teď jsem vás dočetla.mocinky díky za držení palců a všeho.nevím,co si o tom mám myslet.už si sem natul nějakou tabulku dávala,tak to jdu projet zpátky,snad ten odkaz najdu.jdu na to.k doktorce mám jít zítra,tak ještě ráno testnu tím citlivějším teste,ikdyž není moc spolehlivej,jak jste psaly.kdybych aspoň věděla,na čem jsem.ať vím,jestli tu neschopenku mám ukončovat.to je na pos...í 😠 😠 😠

martasl
23. srp 2010
zzzzuuuuzzzziiii
23. srp 2010

@natulaaa natul to snad ani neni mozny, ani nevim, jestli a kdy jsem mela plodne dny a navic, podivej se do tabulky, to je jeste moc brzo, jeste bych to ani nezpozorovala... jeste bych ani test nemela s vysledkem. to je blbost...

martasl
23. srp 2010

když jsem si ráno ten test dělala,tak se tam slabá čárka objevila,ale po chvilce začala myzet.se z těch testů picnu.ach jo.... ☹ ☹

rozum
23. srp 2010

@martasl - tak tomě mrzí, každá víme, co to je, když víme velké prd. Tak se drž. Kdyby sji bydlela poblíž zlínského kraje, tak Ti krev vezmu a hned by se vědělo! Tak vydrž do zítřka auvidíš. S tím rozhodování PN, to musí být těžké. Ale víš, jak jsi to psala už dvakrát, třeba tam jsou mimi dvě a proto to teď vychází vše tak 😉

breberuska
23. srp 2010

Marti, tak testneš zítra a uvidíš! jestli jdeš k Dr. tak si tu krev určitě nechej vzít a bude jasno....já palíky pořád držím,ten pidi dušík je určitě první vlaštovka 😉

herbie
23. srp 2010

natul ale uz lezim v posteli a on jak blbec se ke mne tak natlaci primo ke krku si lehne a jeste mi da cumec na muj oblicej takhle jsem to myslela .......... hahahahahahahahahahaha doufam, ze ho zitra nahradi pritel

herbie
23. srp 2010

martas tak drzim palce at zitra na testiku bude duch uz videt....zuzzziiii taky drzim palce bylo by to super kdyby jsme meli dalsi dve tehulky..... 😝 😀

natulaaa
23. srp 2010

@herbie se nestydííš,v pravé poledne spát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

herbie
23. srp 2010

natul vzdyt vis ja mam ty hodiny jinak uz mam skoro pul ctvrty rano pondeli 🙂 prave ze jeste nechrapu nemuzu nesnasim bejt doma sama bojim vecer

mv
23. srp 2010

@martasl tak uvidíš zítra po náběrech,to nevědění je asi horší pak, než když člověk ví na čem je. 😒

Já byla dneska u mudry a potěšil mě, že zatím ostatní testy, co dorazily výsledky jsou v pořádku.Ale ještě něco chybělo.Tak jen ta mutace a CMV zatím blbý, ale to má každej snad už.Teda myslím CMV.
K tý mutaci je ještě potřeba dovyšetřit moje rodiče a ještě další náběry, asi v září.
Uvidíme, co z toho nakonec výjde za závěry.Říkal zatím, že to není konec světa, takových těhulí prý je spoustu, ale od začátku riziko, celý těhu si píchat injekce a pak prý častěji i císař.Což by mě teda asi jako jediné po první zkušenosti s porodem fakt nevadilo. 😉
Jak jste psaly, že si těhu budete nechávat, či Angel už nechává pro sebe 13 t., tak to koukám.Na mě to bylo poznat už ten 9.t, že bych mohla maskovat volným tričkem jak bych chtěla a zbytečně.

natulaaa
23. srp 2010

@herbie jáá vím,to byl pokus o vtip 😀 😀 😀 😀
@mv tak aspon ,že na něco přišli,i když vím,že to není veselé,ale néé nemožné,a ted už tě budou hlídat,tak to dopadne dobře 😵 😵

zzzzuuuuzzzziiii
23. srp 2010

holky test je negativni a i kdyby stejne by to nemohlo jeste nic ukazat... a navic je na vsechno brzo... to je blbost. spis mam paradni strevni chripku... v lekarne mi ani prasky dat nechtela, prej drzte dietu... a co asi delam, kdyz nedokazu nic pozrit...

natulaaa
23. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a nebyla si dlouho na sluníčku?

veraakubik
23. srp 2010

Tak jste me tady tak navnadily,za jsem sal a testila taky-nevim co me to napadlo-jsem teprve 21DC a navic mrcha prichazi nepravidelne a tak na testovani je casu dost,ale nedalo mi to..No ale nic-test bilej jak padlej snih..

zzzzuuuuzzzziiii
23. srp 2010

@natulaaa na slunicku jsem denne... tak ja nevim... uz se tesim az prijdu domu z prace a pujdu si lehnout...

jahudka80
23. srp 2010

@veraakubik 😀 😀 😀 😀 ty dokážou člověka zblbnout to je právě to proč jsem sem nechtěla chodit 😠
@zzzzuuuuzzzziiii klíďo si tabulečku vem nastarosti 😉 ju, mě se teď nějak rozhodila, ale jinak jsem stihla zaregistrovat změny....ale budu ráda když si ji vemeš já už nebudu grafovat....důvod jsem psala 😉 mě to děsně zklamalo když jste mi všechny držely palečky a vypadalo to 100% na těhu a pak z toho nic nebylo ,že jsem fakt dostala za vyučenou a teď prostě zkusíme tenhle měsíc jen s milováním v ovuli a bez stresů a kdyžtak jdu příští měsíc 3DC na odběr kvůli hormonům 😉
@natulaaa no a když ti náhodou ke konci nebudu jako myslím pár dní před ms..... tak to je protože to nechci pokoušet, ale ty když neuvidíš žádný grafík tak nebudeš vědět jestli je to nedějné nebo ne 😀

veraakubik
23. srp 2010

@jahudka80 ale vis co,ja ho sla delat a rikala jsem si-stejne na nem nebude nic videt-je to jeste hodne brzo,bude negativni,ale stejne jsem sla a udelala-jsem asi fakt prastena.. 😀 Holt abych nahodou nebyla v necem pozadu.. 😀 😀 😀

veraakubik
23. srp 2010

holky ten test je nejakej blbejbyl bilej-jen carka kontrolni,pak se na nem ukazala druha carka-slaboulinky duchacek a ted zase nic..Rekla bych,ze jsem si to vsugerovala,ale ukazala jsem ho kamaradce-co vidis a ona tam ty carky videla taky obe..Tak jsem blba ja,nebo ty testy?!

jahudka80
23. srp 2010

@veraakubik to je právě ono nebej natulky .....a všech holek co písali Jahu máš krásnej grafík 😵 😵 😵 😵 😵 - mě to tááák hřálo u srdíčka a když jsem měla ten malounko pozitivní test 😵 😵 😵 😵 tak jsem si říkala a je to tam 😀 byla jsem šťastná a počítala kdy se to narodí....JÁ debil!!!!!!!! Normálně bych čekala do 29dne a pak testla ale tím, že jsem testila dřív a viděla // tak jsem tomu taky věřila o to horší byl tan pátek 😠 ☹ ale proč jsem měla asi 5těhu příznaků to fááááák nevím 😀