Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
24. zář 2010

jsem blazen, chci prestat mit ten tlak na prsou, ten stres a nejistotu... dneska bych se potrebovala opit... a asi to tak i udelam... sstaci mi malo,jedna sklenka bileho, takze to si to telo zase snad tak nezhuntuju 🙂

jane84
24. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii dej si, já vím, člověk se má chovat jako kdyby byl těhotnej, ale co z toho. Jedna sklenka ti nic neudělá a když tě to uklidní, tak jedině dobře

jane84
24. zář 2010

@jahudka80 neboj až budete mít druhé mimčo tak z Marušky bude velkej pomocník

pe_t
24. zář 2010

@martasl já to ráno nesnáším 😠 a můj chlap, že zas ráno je to nejhezčí, tělo je odpočinutý a takový kecy 😖 . No ale co bych teď neudělala že? 😀

@jahudka80 ja vím, jen mi to přijde strašně srandovní už, jak se lekáme jedna druhé, co kdo dělá a znejisťujeme 😀 😀
@lucie.krajcarova Lici tak ahojky zpátky 🙂 ještě to nech v sobě pěkně doznívat 🙂

pe_t
24. zář 2010

@martinkka vítej mezi námi. Je mi to moc líto . Opravdu jste toho už prošly hodně.... ☹ ale uvidíš, bude líp. Jsou tady samé skvělé holky. Mě to tu strašně moc pomohlo,když jsem přišla z nemocnice a objevila tady holky. Držíme se tu navzájem, každá máme starosti, se kterýma se tu můžeme podělit a na druhou stranu i velkou radost, když se to některé z nás znovu povede. Prožíváme si ty naše smutné příběhy společně 🙂 a mooooc to pomáhá 🙂 . A vznikají tady nové, veselejší. 🙂 🙂

rozum
24. zář 2010

@pe_t to jsi napsala krááááááááásně - hlavně ta poslední věta 🙂
@martinkka - taky Tě vítám 😔

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@breberuska veliká gratulace ke kontrole 🙂)) a ten termín je super. náš martínek je 12.4. 🙂))) je krásné číst ten dovětek pod tvým profilem, ve kterém jsi týdnu a tak 🙂

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@martinkka ahojky, moc tě tady vítám. je to trochu smutné téma, ale my jsme holky veselé, tak je to lepší. je mi moc líto, čím sis prošla, muselo to být peklo!!! koukám, že jsi docela mladá, to je velká šance, že se to ještě povede!!!
jinak holky, asi jsem divná. na dovče jsem se cítila děsně tlustá - hlavně břicho... ono mi totiž neslezlo.... je to děs. cítila jsem se tak blbě, že bych nejradši ani nebyla těhu a hned začala cvičit, abych se cítila psychicky líp. ale manža mi to rozmluvil, že teď mimi, jinak bych pak mjusela hubnout dvakrát. tak snad má recht... jinak je vidět, že po předčasně ukončeném těhu se to tělo vzpamatovává hůř.. u martínka jsem 4 měsíce po porodu měla svoji váhu, i když míry se upravovaly ještě o chvíli déle...

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@natulaaa Natulko, Radko, strašně moc tě obdivuju!!!!!!! jsi moc statečná. je super, že do toho můžete jít zase znovu!! kvůli tobě jsem přečetla celou diskuzi za týden, co jsem tu nebyla. jsem šťastná i za tebe, že tolik nesmutníš. i když jsem i za tebe měla malinkou naději... třeba tě malinko uklidní, že já se zase nacházím ve stavu, kdy nevím, jestli druhé dítě už jo nebo ne.. připadám si hnusně tlustá a nepřitažlivá, z plavek mi lezlo břicho i jizva, dítě jje šíleně živé.. no nevím, jak bych k němu zvládla ještě mimi... ale manžel mě uklidnil, tak snad má pravdu. jo a na dovče jsem taky přestala pít kontryhel, nějak jsem neviděla smysl.. ale snažení bylo, to jo..

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jen koukám do tabulky, že natulaa je ještě nahoře, ale hlásila, že přišla ms, tak jestli se na to podíváš.

meiki
24. zář 2010

by me docela zajimalo co Verka a ty carky

lichtakova
24. zář 2010

nazdar holky teda vám povim, že jsem TÁÁÁK nachcípaná, jako už dlouho ne, hrůza. A zrovna je venku tak krásně. Ze škrábání v krku se mi spustila děsivá rýma, ale hrůza, teda už jsme jak ty chlapi-rýmička....
jen doufám , že mi to nesleze na průdušky.... 😒

jane84
24. zář 2010

@pe_t nevím jak u tebe, ale u mě už se maliník projevil i mimo nosohltan 😀

pe_t
24. zář 2010

@jane84 nojo kromě nosohltanu začínám mít dneska vlhko 😅

fram
24. zář 2010

Ahoj holky,
@rozum já kdybych měla //, šla bych k dr. až tak za 14dní, aby už bylo jasné - srdíčko je nebo není. Samozřejmě, kdybych měla nějaký problém, šla bych dřív.
@martinkka vítej mezi námi ☹ Vidím, že už toho máš hodně smutnýho za sebou. Moc přeju, ať se s tím co nejdříve vypořádáš a další Ivf už dopadne. Snad ti tady trošičku pomůžeme, nebudeš v tom sama.

fram
24. zář 2010

Holky, o tom snažilkování jsem četla článek od nějaké doktorky, že nebylo dokázáno, že při častém sexu spermie nestihnou dozrát, ale že snažení stačí obden. Já myslím, že je to fakt jen o náhodě a štěstí. Někdo si vrzne jednou a je v tom, někdo se poctivě snaží denně a prd.
@lichtakova na mě taky leze rýma. Celej den mě bolí hlava a lechtá v nose. Nesnáším to. 😠

a.j.a.
24. zář 2010

Ahoj holky 🙂 tak my teprve teď dorazily z naší akce Loučení s létem. Bylo fakt super, krásné počasí a plno lidí. Takže docela náročné, obzvláště, když jsem byla s Klárkou sama a neměl mi ji kdo hlídat. U skákacího hradu samože furt plno lidí. Ale tak naštěstí vydržela skoro pořád lítat v hradě a na skluzavce, takže dobrý.

@pe_t my měli sex v tom cyklu dohromady 4x, a z toho 2x v plodných dnech. Dle mého byla ovulka ve st, dle FF ve čt. Sex byl st a čt. Takže do jedné ovu jsme se trefili 🙂 no, dle těhu testů a fotek utz to stačilo 😵 😀

endie
24. zář 2010

zdravím 🙂
nedočítám nemám čanci, baby ukecané 😀

@fram tak tak malá se nám podařila až měsíc co byl sex jenom 2 x za celej měsíc a potom co dr.řekl že vlastní děti mít nebudem, tak jsme ani to 😀 a bum. Předtím i 5 za den 😀 a nic 😝 😀

holky mám problém už týden mě bolí moc podbříšek když si sednu nebo jdu rychle tak jak kdyby mi tam někdo vrazil kudlu a jezdil mi sním v děloze fakt hnusná bolest, co to může být? K dr. nemůžu manža dojede až bůhví kdy 😠

a.j.a.
24. zář 2010

@rozum nejlepší je jít k dr na kontrolu 14dní ode dne očekávané MS. Já šla dokonce až po třech týdnech. Což mě stálo dost nervů, ale jelikož bylo v té době spoustu práce v herničce i doma, tak to docela rychle sletělo. Aspoň jsem měla zaručeno, že pokud je vše ok, bude srdíčko stopro.

a.j.a.
24. zář 2010

@endie hm, Endie, kdyby to byla otázka jednoho dne, tak řeknu, že máš tak brutální ovulku. Pže já to tak někdy taky měla, obzvláště z levého vaječníku. Ale týden už je moc. Nejlepší by byl ten doktor. Nemůže ti pohlídat třeba mamka nebo nějaká kamarádka ? Nebo přinejhorším vzít malou sebou ?

jane84
24. zář 2010

@endie těžko říct, nemusí to být nic vážného, může to být od páteře. Tady poradí opravdu jen doktor

a.j.a.
24. zář 2010

@jane84 @pe_t holky, vám se ten hlen nějak spletl, ne 😀 😀 😀 tak ještěže to nakonec pochopil a slezl tam kam má 😀 😀 v nosohltanu by vám asi moc nepomohl 😅 😀

endie
24. zář 2010

@a.j.a. právě že jsou všichni v práci,rodiče mám daleko a sebou jí vzít nemůžu jelikož dr. to nedovolí a ani tam není kde jí nechat. Hned by řvala. Mě právě bolí celé to břicho komplet, musím to nějak vykoumat protže je to dost nepříjemné

jane84
24. zář 2010

@a.j.a. 😀 to víš, my musíme mít pořád něco extra 😀

endie
24. zář 2010

kuju za pomoc 😀

teda pěkné ovulky jsou tady,držím všechno co můžu a pak hlaste // 😵 😀

a.j.a.
24. zář 2010

@endie aha, tak to je fakt ale nepříjemné ☹ ale měla bys to zkusit nějak vyřešit, ať si nezaděláš zbytečně na větší problémy. A teda by mě zajímalo, co to je za doktora, že neumožňuje návštěvu s dětmi 😠

jane84
24. zář 2010

@endie a kdybys to zkusila doktorovi vysvětlit vážně by ti to nedovolil ji tam vzít. Přeci tě nenechá s bolestma

a.j.a.
24. zář 2010

@jane84 he he 🙂 tak hlavně, že stekl dolů 😉

jane84
24. zář 2010

@a.j.a. no ještě není vyhráno, nejdřív se musí vrátit přítel domů a pak dojít na to usmiřování 😉

endie
24. zář 2010

ona je to doktorka a nevidíto ráda že prý nemáme tahat děti do nemocničního prostředí aby něco nechytlx a navíc je tam malej ten krcálek kde se převlíkáš 🙂 zkusím jí v pondělí zavolat, kdyžtak bude muset chlap dojet, se bojím aby to nebyly srůsty