Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
26. zář 2010

jahud-s tím bytem to klapne,neboj.to by ho paní nechtěla vidět znovu,kdyby neměla vážný zájem.a ten vytouženeý podnájem,o kterém jsi psala už není k mání??a manžel už by s podnájmem souhlasil?

a.j.a.
26. zář 2010

Ahoj holky 🙂 u nás dneska pěkně hnusně. Od rána prší 😝

@veraakubik Veruš, já myslela, jak jsi testovala naposled než jsi pak psala, že MS asi dorazila, akorát, že byla nějaká slabá. Nebo nakonec vůbec nedošla a bylo to jen špinění ? Každopádně jsem na tebe zvědavá a držím pěsti, ať je zítra druhá čárka zase o něco krásnější 😵

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi, a mě šoupneš teda taky do tabulky ? Info jsem ti psala do IP.

@jahudka80 jejda, Jahud, že bys měla alergii na manžovo sperma ? To snad ne. Třeba je to jen podráždění tím častějším sexem. Ale určo se na to pozeptej. Jak to vlastně pak zjišťují ?

a.j.a.
26. zář 2010

Taky jsem na Danču myslela, jak ji tak vidím v čele tabulky 😵 tak doufám, že dorazí s pozitivními zprávami. Vůbec netuším, kdy se má vracet.

fram
26. zář 2010

@jahudka80 myslím, že kdyby to byla alergie na sperma, tak ta reakce by byla mnohem horší. Kdysi jsem četla článek, kde nějakej dr. psal, že když se ejakulát dostane do pochvy, je to, jakobyste ji vypláchli mýdlem Jelen 😀 - prostě je zásaditej a může narušit vnitřní prostředí. Některá se s tím vyrovná, u některé se to může projevit svěděním až zánětem. Já to řeším tak, že si den po sexíku dám čípek Fermalac - pomáhá srovnat vnitřní prostředí, působí jako prevence. Kdybych ho nepoužívala, měla bych po každém víkendu zánět.

martinkka
26. zář 2010

Ahoj holky, děkuju vám za přijetí mezi vás 🙂 tady je dneska hnusně, pořád prší, tak mám z toho takovou depresivní náladu. Zítra jdu na kontrolu týden po revizi a taky jdu po dvouměsíční neschopence poprvé do práce ☹

fram
26. zář 2010

@martinkka ať ti zítra kontrola dobře dopadne. Do práce se asi nechce, viď. Ale třeba to bude lepší, přijdeš na jiný myšlenky.

martinkka
26. zář 2010

Můžu se zeptat, jak dlouho jste krváceli po revizi? Já jsem byla na revizi v pondělí, po ní jsem vůbec nekrvácela, ve středu jsem měla křeče v břiše ( vždycky tak po pěti minutách krátká křeč), večer jsem dostala horečku a začala jsem krvácet až ve čtvrtek, to ze mě šli úplný kusy (promiňte za podrobnosti), horečku už jsem neměla a od pátku slabě krvácím pořád. Tak doufám, že bude všechno v pořádku ☹

martinkka
26. zář 2010

Fram - děkuju, moc se mi nechce, ale na druhou stranu si řikám, že už se musím vrátit zpátky do reálného života, pak snad i to čekání, než budeme moct jít znovu na Ivf bude lépe utíkat. I když, jak jsem nastupovala na neschopenku před Ivf, tak jsem doufala, že už se do práce nevrátím, o to hůř se mi tam teď vrací ☹

lucie.krajcarova
26. zář 2010

@martinkka já krvácela fakt málo.. jen slabě a asi 5 dní. akorát to bylo v tom největším horku.. držím palce na kontrolu.

fram
26. zář 2010

@martinkka já asi 3 dny krvácela a pak celých 14 dní špinila, dokud mi dr. nedala prášky na zastavení. Ale s tou teplotou, to radši dr. řekni, abys neměla zánět.

martinkka
26. zář 2010

@lucie.krajcarova mě právě překvapilo, že jsem nejdřív nekrvácela vůbec a ani nešpinila a pak se to rozjelo, asi se to vě mně někde hromadilo, tak hlavně, že to šlo ven

martinkka
26. zář 2010

@fram radši to řeknu, mam strach ze zánětu, ale teď mě nic nebolí a a ni tu horečku už nemam, ta byla jenom ten večer než jsem začala krvácet

lucie.krajcarova
26. zář 2010

@martinkka ta horečka je divná.. u mně bylo krve málo, i první ms hodně slabá. zato druhou jsem si užila!!!! asi mi hodně seškrábli sliznici.

martinkka
26. zář 2010

@lucie.krajcarova ta horečka mě trochu vystrašila, chtěla jsem jít hned druhý den k doktorovi, ale když už jsem jí neměla a i ty křeče přestali, tak jsem nešla. Uvidíme, co mi zítra řekne

lucie.krajcarova
26. zář 2010

@martinkka určitě to řekni doktorce, když tam zítra jdeš,

fram
26. zář 2010

Kde jste všechny 😕 😕 😕 ? U nás celý den chč..e a chč..e, jak řekl klasik😀 A zítra do práce, brrr. Ještěže je v úterý volno.

lichtakova
26. zář 2010

já jsem tu

lichtakova
26. zář 2010

ale už tu zas nikdo neníííí

a.j.a.
26. zář 2010

já jsem tady na střídačku taky 🙂

fram
26. zář 2010

Já už opět tady 🙂

rozum
26. zář 2010

@martinkka buď v klidu, ze mě šly taky kusance, ale ta teplota, může být celková reakce na to všechno, ale určo to řekni dr. a mě ještě dr. říkala, že se nemám sprchovat nebo koupat v příliš teplé vodě, že to podporuje krvácení, nebo tak něco, že to má vliv na krvácení.
@jahud ještě jsem to nedočetla, tak nevím o co jde, ale chci jen říct, že moje sestra taky byla alergická na švárovi spermíky, a tak jí je dali za poševní klenbu, či co a má hezké dětičky. Tak a teď jdu dočítat!

veraakubik
26. zář 2010

Takze holky-i prez muj zdravotni stav jsem musela prijit mezi vas-nedalo mi to a testla jsem..Jen na testu pisou,ze muze vyjit falesne pozitivne v den menstruace a dva dny pred,tak doufam,ze se me to uz netyka a miminko to ustoji..

a.j.a.
26. zář 2010

@martinkka já po revizi sice teplotu neměla, ale taky ze mě šly kusance, nakonec jsemskončila na pohotovosti a necelých 14dní po první revizi jsem šla na druhou 😝 fakt super 😝 ale tak každá jsme to měly jinak. Držím pěsti na zítřejší kotrolu, ať ti to dopadne dobře.

a.j.a.
26. zář 2010

@veraakubik takže jsi to dneska nevydržela 🙂 a co test, vypadá zase lépe než včera ?

lichtakova
26. zář 2010

hu 🙂
@veraakubik netýká 😉

fram
26. zář 2010

@veraakubik ty jsi snad vážně těhulka 😀 supééér 😉

lichtakova
26. zář 2010

já chci takýýýýýýýý 🙂

veraakubik
26. zář 2010

@a.j.a. presne tak vypada..

martasl
26. zář 2010

holky,tak do práce jsem nešla.je mi špatně,mám rýmu a pobolívá mě v krku.volala jsem mistrové,no to byly řeči. 😝 😝

veru-tak co ten test,byla čárka tmavší??

martasl
26. zář 2010

no teda,než napíšu tak fotka je tady 😅 😉 ....a je to těhu!!!!!!veru gratuluju 🙂