Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
10. pro 2010

Ahoj holky.před chvilkou jsme dojeli z nemocnice.podle jedné doktorky měla Simona hraniční hodnotu na boreliozu(už jí ji 2krát léčili,poprvé ani boreliozu nepoznali).jinak je všechno ok.podle druhé doktorky je Simona v pořádku,pokud budou přetrvávat potíže,tak prej máme zajít k psychologovi.srdce,moč klouby-vše v pořádku,zánět v těle nemá.za 2-3 týdny budou ještě další výsledky,tk uvidíme.jsem ráda,že je to v pořádku,ale skra ať každej doktor neříká něco jiného-pk člověk neví na čem je.
ted tky máte u vás takovej fičák a sněžení??to je mazec.než jsme odjížděli pro Simonu,tak jsem si odhrabala cestičku a teď cesta nikde.

jahudko-nevím co napsat,je mi to líto.ale jk píšou holky,možná je to lepší kvůli té nemoci-mě udělla peklo chřipka to jsem už byla v 16 týdnu.hlavně se pořádně vykurýruj a pak se uvidí,určitě se zadří.nebo to vzdáte a budeš těhu co by dup.

mircisek-tak to je super,že je miminko v pořádku,jen ať se krásně mrská 🙂 .a neboj,operace dopadne dobře a hned ti bude líp a miminku taky.budu na tebe myslet celej týden jk jen budeš moct,tak dej vědět jak to dopadlo.

lucie.krajcarova
10. pro 2010

@jahudka80 máš to teda těžký.. a co malá, je aspoň hodná a nepřidává ti starosti?
@martasl a kdy ti pustí dceru domů? tak jsem zvědavá, na jakou příčinu přijdou... snad se něco objeví, aby se to pak mohlo vyléčit. lepší ne ž ta nejistota.

fram
10. pro 2010

@martasl to je dobře, že je Simča v pořádku. Třeba to fakt bude jen puberta, to taky tělo dostává pořádně zabrat. Jak vám vychází snažilkování? Neblíží se ovulka?

rozum
10. pro 2010

Ahojte,
@jahu, co napsat...asi jen prosté - je mě to moc líto... 😔
Holky byla jsem na krvi. Ale než jsem tam šla, tak jsem volala na gyndu, abych se objednala, a hned na mě můra spustila, že to není, jen tak, ona neví, co mě má vzít...jak si to představuji...já ji znám, ale je děs, jsem taky zdr. sestra a kuwa tohle bych si nedovolila, i když mě někdo nasere, že je neomalený, tak mu to říkám slušně, ale ona....taky se u nás říká, že jevíc stížnostíé je na sestry z gyndy a to můžu potvrdit 😠 😠 😠 . Ale dr. mě poslal na hematologii a tm to bylo fajn, vzaly mě toho moc, hemofílie, či co všechno a taky genetiku, tak to je super, to je víc, než jsem čekala. Takže za ty krávy nepříjemné to stálo.
Holky těhulky, vždycky se dívám, kolikátý jste tt a kdy máte termín, je to nádhera, trochu závist, ale v dobrém. Držte se!! A ostatní, co se snaží, snažte se pořád dál, jsou to nervy, ale je to takový cvičební trénink, který se buď odrazí v tom, že to bříško naroste nebo naopak se zmenší...i jiné partie těl.

martasl
10. pro 2010

luci-Simču jsem dnes dovezla domů.za 2-3 týdny budu volat na zbytek výsledků.tak uvidíme.

fram-no s ovulí nevím kdy ji mám.nepoznám to na ovulační testy kašlu.teplotu měřím,ale nevím,kolik má být při ovulaci(nebo o kolik má vylézt od normálu).mimochodem-manžel před chvilkou přijel,tak se doufám budem snažilkovat.

a.j.a.
10. pro 2010

Ahoj holky 🙂 konečně jsem se zase dohrabala na MK 🙂 nějak jsem teď neměla čas. A jak koukám, moc veselo tu není ☹ ach jo, tak mě to mrzí ☹ @jahudka80 Jahud, to je fakt na pytel ☹ to bylo určitě tou zatracenou angínou. Ona ta zima na těhu je dost náročná, všude samý bacil ☹ držím pěsti do posledního snažícího cyklu. Ale hlavně se dej brzy zdravotně do pořádku.

a.j.a.
10. pro 2010

@martasl tak to je fakt super 😝 že každý doktor řekl něco jiného 😝 takže tím všechna vyšetření skončila ? A co budou dělat s tou hraniční hodnotou boreliózi ?

a.j.a.
10. pro 2010

Pro nás si zítra přijede mamka. Budeme u ní přes víkend, pže manžel opět nedorazí 🙄 tak budeme péct . Já se po cestě stavím do Tesca, pže tam je 30% sleva na oblečení. Mrknu na něco pro Klárinku a nějaká bodyčka pro prďolku.

V út mě čeká 4D utz, tak jsem zvědavá, jestli se kobliha řádně odhalí nebo nás nechá stále v nejistotě 😅 no a jelikož ten den mám i narozky, tak by mi to prďolka mohla dát jako dárek 😀 😀 😀

V pondělí navíc vedu Klárku skoro po dvou měsících do školky, tak to zase bude boj 😢 snad nebude moc plakat. Od ledna už pak bude chodit každý den, tak jsem zvědavá. Snad se zaklimatizuje brzy. Holt jsme zvyklé být stále spolu, tak nám to půjde asi hůře 😖

herbie
10. pro 2010

martasl jeeee tak doufam, ze simce uz bude jenom dobre a vsechno bude tak jak ma 🙂 tady uz 2 den prsi ale jak neda se nic delat tak sedim doma hruza....vcera se mi zdal sen teda dneska k ranu, ze jsem si delala test a byly tam // pak jsem se bala jestli vsechno bude v poradku a nevedela jsem komu to mam oznamit jestli vubec to mam oznamovat no pak jsem se vzbudila a vratila do reality 😀 a.j.a doufam, ze se ti prcek odhali a ukaze se v plne se krase fesak (cka)

mv
11. pro 2010

@jahudka80 ☹ moc mi to mrzí...hlavně, ať se tělo vyčistí a nemusíš na revizi.Určitě trvej na kontrolním náběru HCG.

mv
11. pro 2010

@martasl s tou borelií by to chtělo po čase zopakovat.Jako výraz hraniční hodnota v tomto případě neexistuje, může test vyjít +/- a tam se pak opakuje.U některých lidí vychází takto pořád, prostě nějaká složka jim tam falešně pozitivně přihrává a tak se tvoří ta falešná pozitivita.Takových lidí je opravdové minimum, zachytili jsme tak 1 případ na 300 vzorků,tak to je minimální pravděpodobnost, že by to Simča byla.
Stejně tak jde o to, jak v které laborce mají nastavenou citlivost testu, to se různí.I každý výrobce testu to má jinak a pak to takhle dopadá...
Každopádně držím palce,ať je dcera o.k.Ona i ta puberta může s různýma hodnotama testů nadělat divy...
😖
Psala jsi dříve, že se MM na nějakou pomoc doktorů netváří, tak budu na vás myslet, ať časem změní názor.
@herbie škoda, že někdy sny nejsou realita. 😒

@a.j.a. držím palce,ať se prďolka předvede,jak má. 😵

lucie.krajcarova
11. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)....................................................29DC
herbie(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................18DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................18DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................17DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................17DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)................................................13DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí).........................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................12DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................11DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................7DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................6DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )................................................................3DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..4DC

yfka30
11. pro 2010

Ahoj holky
@jahudka moc mě mrzí, co se stalo ☹ . Já měla to stejný a ted zpětně si uvědomuju, že jsem měla snad nějakej zánět, protože jsem se mohla uškrabat, tak možná proto to nevyšlo 😕 . No akorát teda já moc nekrvácela a žádný kusance ze mě nešly, spíš to bylo jako trošku silnějších mrcha a ani břicho mě nebolelo. Jahu, pořádně se vyléč a pak se určitě brzo zadaří, však se říká, že po tom je to jak kdyby pohnojil 🙂 . Budu držet pěsti 😵 .

@lucie.krajcarova Luci, já jsem dneska už 4DC 😅

jahudka80
11. pro 2010

Holky dnes je první den co mi je opravdu lépe a jsem po 8dnech konečně bez teploty, jen stále pořád kašlu už mám namožené svaly. Už jsme ale pomalinku s manžou sundali to propocené povlečení a vyprali a už jsem uvařila i obídek, ještě budu raději doma (myslím jako příští týden- že jsem měla jít do práce, ale jestli pujdu tak max. jim pomoct v so. a ne.) jinak bych asi byla ještě doma) Já jsem sice taková že když mi nic není a nebo né zas až tak zle tak zas jdu hned pracovat....ale nesmím aby se mi to nevrátilo ATB doberu až ve čt.
@yfka30 to na tebe nějak Luca zapomněla mě 4DC napsala 😀

marulinka
11. pro 2010

ahoj holky.Jahudko sem ráda,že se cítíš lépe,ale určitě ještě odpočívej... 🙂
holky 😕 ,v týdnu sem si poprvé zkoušela ze zvědavosti počítat to DC,nikdy sem to nehlídala,nevím jak mám dlouhý cykly..ale dnes mám teda už 31DC a MSnikde.měla by to být druhá porevizní.snažily sme se hned po té první,tak sem zvědavá,jak to dopadne 😅 😵 😅 😵

martasl
11. pro 2010

ahoj holky 😉 ,tak jsem si dala konečně do truhlíků větvičky a manžel odjek k máme aniž by mi z půdy sundal vánoční ozdoby-takže zítra můžu v truhlíkách pokračovat 😝 😅 .mám udělaný těsta na rohlíčky a linecké a ještě to musím dneska upéct.jsem ráda,že jsem se k tomu konečně dokopala.

mv-no Simona měla před 3 a2 rokama boreliozu.ten první rok nepřeléčenou a ten druhej měla antibiotika nitrožilně a pořád byla v nemocnici.brali ji ještě krev a posílali to do Hradce Králové,prej je to tam přesnější než v Litomyšli.tak se uvidí jak to dopadne,doufám,že to bude ok.taky mají být tak za 2 týdny ty výsledky na okultní krvácení.no proklepli ji pořádně,tak doufám,že zase nic nezanedbali jako před 3 rokama tu boreliozu-to ji léčili ibalginem koňskejma dávkama.

marulinko-to by bylo super,kdybys byla v prosinci první vlaštovka s //.už by to tady chtělo sakra s těma // rozjet.záleží,jak máš dlouhý ty cykly,ale píšeš,že ani nevíš.tak se necháme překvapit.pokud ms nedorazí,kdy chceš testit?

mircisek
11. pro 2010

Ahoj, @martasl Díky moc za podporu.
Vlastně vám všem. Já optimisticky doufám, že mě v pátek pustí domů (operují mě ve středu ráno, ale prý zákrok na 20 min až půl hodky), v horším případě v pondělí (pokud bude všechno v pohodě. Tak vás hned budu informovat co a jak. Díky za každý palec a myšlenku, fakt to budeme potřebovat. ☹

marulinka
11. pro 2010

@martasl no já to s tou MS mám trochu složitější,takže nevím,možná po neděli bych to mohla zkusit-uvidíme..zatím sem zjistila,že mi dělaj zle nějaký pachy--konkrétně-když sem malé utírala zadek na wc 😀 😀 😀 .takže si myslím,že by tam ta naděje mohla být 🙂

@mircisek držím palečky 🙂

jahudka80
11. pro 2010

@marulinka jj zdravotně určitě 😉 hlavně že jsou horečky pryč, jen mám dnes depku už jsem 3x brečela ☹ na to jak jsem to brala sportovně ze začátku, že je to jako lepší a ták tak teď se mi chce furt bulet a je mi líto že to tak zkončilo ☹

jahudka80
11. pro 2010

@mircisek držím též palečky 😉

marulinka
11. pro 2010

@jahudka80 ☹ to asi obrečela každá znás. ☹ musíš to brát i z té lepší stránky..byla si v začátku..kdyby to bylo později,bylo by hůř 😉
teď sem od kamošky slyšela případ,že nějaká mamina přenášela nějakých pár dní,vše v pořádku,pak z ničeho nic přestala cítit pohyby..mimi umřelo,musela ho porodit mrtvý...to je potom teprve hrůza ☹ ☹

marulinka
11. pro 2010

@jahudka80 tím sem nechtěla říct,že by si brečet neměla 😉 😉 ..já taky bulela pořád. pak sem se stím smířila a teď už je zase líp 🙂

jahudka80
11. pro 2010

@marulinka jj to je hrůza, a už vůbec nechápu ty zasr... doktory co tady nechali trápit holku co přnášela a měla rodit císařem a dítko se najednou otočilo a ona měla vždy chvíli bolesti a pak nic byla v porodnici den předemnou a když jsem odcházela tak tam ještě stále byla s bříškem tak jí tam nechali 7dní...pak už nevím si stojej za tím za každou cenu rodit přirozeně a pak to takhle dopadá. A na známou se zas při porodu vys... nechali jí když jí odtekla voda a říkala že divně smrděla a byla špinavá tak že to řekne další sestře a té to neřekla a nechali jí rodit normálně ...klídek pohodička a výsledkem toho je dnes krásná holčina na vozíčku. Nemám slov už nesmím myslet na špatné věci... mně spíž hrozně mrzí to že už už to vyšlo po 3/4 roce a .... konec, a jestli to bylo kvůli té nemoci tak si člověk vyčítá a říká když bych nechodila do práce a byla hezky s malou doma tak bych nechytla takovou nemoc a mimi by tam určitě zůstalo. To je tím, že jsem hloupá furt se honím vyčerpávám a takhle to dopadlo, já jsem tak blbá 😢 😢 😢

lucie.krajcarova
11. pro 2010

@yfka30 jj jen u tebe jsem zapomněla připsat jeden den, už je to opraveno 🙂

lucie.krajcarova
11. pro 2010

@marulinka ahojky, já mám od revize hrozně dlouhé cykly.. tak uvidíš, jak to bude u tebe. u mně to nejde po 33 dní...

lucie.krajcarova
11. pro 2010

@mircisek budu držet palečky, ať se dobře zotavuješ a pustí tě už v pátek 🙂

lucie.krajcarova
11. pro 2010

@jahudka80 je mi líto, jak se teď cítíš, je to fakt těžké 😖 😖

herbie
11. pro 2010

jahudka jeeeee nesmutni vsechno preboli a bude to zase dobry je mi to taky moc lito ☹ zrovna ted pred svatkama no k tomu snad ani neni co dodat, ale nastesti doma uz jednu prdolku mas tak se drz preju vam holky krasnej zbytek vikendu mejte se moc hezky

marulinka
12. pro 2010

@jahudka80 tak si to taky vyčítat nemůžeš.prostě to tak mělo asi být.já sem taky onemocněla a to do práce a nikam nechodím...pak se mi dělala bílkovina v moči,to je jedno k druhýmu a už to bylo ☹
@lucie.krajcarova protože čekám teprve 2MS,tak nevím kdy očekávat 😠

lucie.krajcarova
12. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)....................................................30DC
herbie(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................19DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................18DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................18DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)................................................14DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí).........................13DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................13DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................12DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................8DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................7DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )................................................................5DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..5DC