Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
11. led 2011

Natulka je prý na pokoji dali jí nějaké tablety a čekají kdy ..... 😢 😢 😢 😢

marulinka
11. led 2011

to je strašný,co všechno si musí Natulka vytrpět,chuděrka 😢

leheckova
autor
11. led 2011

holky volala jsem Natulce hrozne pláče musí být silná dostane večer tablety ach jooooooooo a ja ji to tolik prala rikala jsem si že už maji to nejhorší za sebou ....sakraaaaaaaaaaaaaa
Není to fer lidi co moc chtejí detičky je mít nemohou a ty co je zahodí do sněhu či popelnice je maji a nevaží si toho tyrají je a nemilují ...ona by milovala tak co je to s dnešním světem hrome....
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

meiki
11. led 2011

ahojky holky, v kolikatem byla tt Natulka,
no nejhorsi na tom asi je to lezeni v te nemocnici a cekani, taky jsem mela byt nejprve pripravena tabletkami, coz je na jeden den cekani navic a jeste porad s briskem a mimi, nastesti jsem v pondeli nastoupila a ani jsem se nestihla vzpamatovat a jela jsem na sal, udelali to jeste jako miniinterupci u me, a cely zbytek dne jsem v podstate prospala nebo byla pod uklidnujicimy prasky, ach jo

ale clovek si to v hlave srovna rychle, ze je to porad lepsi nez detatko porodit a cekat kdy umre ( nam davali cca 10% ze mimi vydrzi do porodu a pak uz nezvladne porod nebo chvilku po porodu), ale to srdicko, tam to boli dlouho a navic Natuska neba zadneho prcka doma, ktery by ji preci jen trochu pomohl

meiki
11. led 2011

@leheckova Natulcinymu mimi taky objevili vrozenou vyvojovou vadu? Jestli to dobre chapu

meiki
11. led 2011

je to fakt nespravedlive, kdyz uz si myslite, ze nejhorsi mate za sebou, tak dostanete pesti mezi oci

petruska01
11. led 2011

Ahoj!
Včera jsme byli na genetice, měli už výsledky pitvy a histologie, tak miminko bylo úplně zdravé, placenta taky v pořádku, prostě jediná chyba byla ta odteklá plodovka. Pak s náma prošla rodokmeny, tak ani v rodině nemáme nikdo žádnou zátěž. A co mě mrzí nejvíc, tak to byla vysněná holčička ☹ Ještě nám vzali krev na testy DNA, hlavně chromosomy a pak ještě dvě nemoci, jestli nejsme skrytí přenašeči, ale to bude až za 6 týdnů. V příštím těhotenství si mě budou sledovat, oba screeningy a UTZ ve 20.týdnu, jinak nic, já se bála, aby mě nehnali na plodovku. Tak jen aby přišla první porevizní, pak ještě dvě, no už aby bylo jaro!
@lucie.krajcarova jojo, Plesná je za Porubou, jak postavili Globus. Já chodím do diskuse květňátek 2009 a vím, že někteří tam taky měli v roce kolem 8kg a jsou prostě jen menší. Ale jestli ti teď tak pěkně přibírá, tak je to určitě na dobré cestě. ŠTěpán hodně přibral přes léto-2,5kg, a teď od října jen necelé kilo, přitom dřív jsme hrozně bojovali s jídlem a od začátku prosince jí docela pěkně. Do tabulky ještě nee, aspoň než přijde ta první 🙂
@meiki mě to po tabletách šlo hodně rychle, o půl 5 mi je zavedli, v 5 už jsem měla bolesti a v 7 bylo po všem.. jinak 14tt, to už je taky dost dlouho, ale lepší hned než se později trápit ještě víc. Do třetice to musí vyjít! 😉

meiki
11. led 2011

@petruska01 jj uz jsem se tesila, ze vse zle za nami, ale bohuzel, ale jak pises porad lepsi ted nez pozdeji.
u nas to taky byla velmi prana holcicka, no nic do tretice vseho dobreho a zleho pryc

pe_t
11. led 2011

Ahoj holky
vždycky te´d nakuknu, aninepíšu. Ach jo, co se dozvídám ☹ ☹ ☹ panejo, za co Naty má???? A vůbec - do pr....to snad není možný! Každá už jsme toho měly dost, tak proč se dějou takové hnusy znova. ☹
Jinak já jsem dnes 29, ale přes urputné snažení vím, že nic. 😢 Určitě to dvou dvou dnů mám. Bolí jen na dotek bradavky, a dneska už sice hodně nenápadně, ale přece, malinko narůžovělé zašpinění. V PO volám mojí DR. Už nechci čekat. Když to nejde už skoro půl roku, tak někde asi bude problém. Ať mi dá třeba hormony - tak to udělala s mojí kolegyní a ten měsíc otěhu. Neříkám, že to tak taky bude, ale to čekání na "godota" mě ubíjí.... ☹

slunicko_luca
11. led 2011

Zdravim holky, dneska jsem byla na gynde na kontrole a doktor rikal, ze zbytky z delohy jsou pryc a deloha je uzavrena s nizkou sliznici. Jak jste to mely se sexikem jestli se muzu optat? Sexovaly uz jste bez kondomu? Neni uz nebezpeci zavleceni nejake infekce? Jinak neschopenku mam jeste do pondelka a v utery sup do prace ☹ . Jeste jsem se chtela zeptat jestli nekdo z Vas nema zkusenost s prazskym gynekologem Markem Krupšou? Diky.

mv
11. led 2011

Tak to mám zase dost, poté, co píšete o Natulce. ☹ ☹ To přeci už není možné!!!! 😠 😠
A to jsem měla dnes tak dobrou náladu.... 😒

rozum
11. led 2011

Ahojte,
vitám nové holky a gratuluji@marulince k //. Nový rok vypadá velmi slibně!!!
S tou Natu je to děs, chudina, musí ji být strašně. Po těch všech útrapách, co si ještě musí prožít. Proč si tak někdo s náma hraje!!!

fram
11. led 2011

Ahoj holky,
brečím tady nad Natul, je mi jí hrozně líto a ani si neumím představit, co prožívá. Svět je tak nespravedlivej.
Já jsem začala špinit, takže jsem se objednala k dr. už na čtvrtek,ale mám z toho všeho špatný pocit. Snažím se připravit na nejhorší ☹ ☹
@slunicko_luca jsem ráda, že nemusíš znova na revizi, alespoň nějaká dobrá zprávička.
@leheckova jak ty, už je to lepší?

rozum
11. led 2011

@fram Framulka, do hajzlu, víš, že to nemusí nic být, jen se ta fazolka zavrtává!!!!!!!!! Nesmí to toitž kuwa nic jiného být. Bobku, musíš mít strach, co? Držím pěsti, už teď na Tebe moc myslím!!!!! A zatím se na nic nepřipravuj, hergot!!!!!!!!

yfka30
11. led 2011

Ahoj holky.
to je šílený s tou natulkou 😔 . Co se to sakra dějě? Tohle už není normální, tolik smůly ☹ . Je mi to strašně moc líto 😔 .

@fram na nic se vůbec nepřipravuj, špinění v začátku není nic neobvyklého. Ber to tak, jak píše rozum, že se drobek zavrtává. Jestli tě to trošku uklidní, tak já u prcka špinila od začátku a v 7tt jsme jeli na pohotovost, protože jsem začala tak krvácet, že mi to teklo až po nohách. Moje první myšlenka byla, že tohle je konec, nebyl, dostala jsem Ascorutin a od tý doby klid. Co bylo příčinou nezjistili. Chápu, že se stresuješ, ale věřím, že opravdu není kvůli čemu 🙂 .

Holky neviděli jste tu reklamu na ten těhu test, kterej ukáže i kterej jste týden? Mě by jen zajímalo, jestli se dá sehnat i v lékárně nebo je to jenom na objednání. 😕

endie
11. led 2011

ahojík holky

☹ bobišek Natulka ☹ to snad není možný toto ☹ ten život je fakt svině 😠
@fram jak píšou holky to se miminko pěkně zavrtává do peřinky 😉 a bude se držet až do konce 😵 MUSÍ !!!!!!!!!!!!

rozum
11. led 2011

@endie peřinka - ježiš to je hezkéééééééééééééééééééé

lucie.krajcarova
11. led 2011

@fram neboj, kočko, to bude v pořádku. i moje švagrovka špinila, tak si ji tam na chvíli nechali a zjistili, že čeká dvojčata 😀
@yfka30 jo jen v lékárně, mrkni na www.clearblue.com, ale cena tam není, ani se to nedá objednat. viděla jsem cenu asi 166 kč na netu. ale je to jen jednorázový test. a navíc, když se ti v tom vybijje baterka, tak se to vypne a nemáš žádnou památku. takže nic pro mě!!!!

jahudka80
11. led 2011

Holky jdu se přitulit k mm, když už nemůžem mitulískovat tak ho chci obejmout je mi z toho dnes dmutno, z natulky a ovule kterou jsem prošvihla tedy jestli nějaká byla protože 7-8DC je sakra brzo 😠 . V lékárně mi dala Femigel tak uvidím nabízela mi ještě něco jiného ale to stálo 385kč a to se mi zdálo tedy moc drahé ☹

yfka30
11. led 2011

@lucie.krajcarova ahaaa, tak to nechci 😀 . Já to právě jenom zahlídla v telce, tak mě jenom zajímalo, jestli o tom některá něco nevíte víc. Děkuji za info 🙂

jahudka80
11. led 2011

@endie koukala jsem na fotešky krááásné moc 🙂

lucie.krajcarova
11. led 2011

@jahudka80 s tulením s mm souhlasím, to pomůže vždy 🙂
@yfka30 jj dokonce jsem tu na to založila téma. nechala jsem se nalákat, že je to na víc použití. ale na netu o tom nebyla ani zmínka, tak nevím, co to v té reklamě kecali.

Natulky je mi moc líto, ta si to teda vytrpí 😢 😖 😒 věřím, že to nezabalí a ještě to zkusí. nevíte, jestli byla na čerstvém umělém nebo jen měla zmraž. embrya?

yfka30
11. led 2011

@lucie.krajcarova mě u toho prvě lákalo, že to ukže i týdny, ale jestli je to tak jak píšeš, tak je to vážně na prd. To když se vybijou baterky, tak ho můžeš vyhodit.

Holky nevíte něco o Danieli? Už sem vůbec nechodí nebo já ju tady dlouho neviděla 😕

jahudka80
11. led 2011

@lucie.krajcarova čerstvě um. nic nezmražovali co vím byla to jen 2kvalita..
@yfka30 nevím taky by mě zajímalo jak se naše Danielka má...

leheckova
autor
11. led 2011

@meiki myslím že říkala do telefonu že ceka co ji reknou jeste na tu genetiku ale byla moc moc nestastna ja to oplakala s ni je to hrozne nespravedlive...
@fram děkuji za optání je mi lepe ale ty hemouse mam furt hrozne se bojim tlacit pri porodu vubec nevim jak to bude ach jo rezali mi to vcera mi tahali dreny a cistili kyslicnikem ale stale to mam venku takže na prd budu to muset machat v dubové koupeli ale fakt se modlím aby se mi to do porodu spravilo a rodila jsem v pohode a pokusim se poprosit sestru hned pri prijmu ji reknu co jsem prodelala a zda by pri porodu neslo zatlacit palcem do konecniku oni to nedelaji ale ja se toho hrozne hrozne bojim holky ani nevite jak moc to boli sla bych rodit klidne jeste jednou ale tohle už nikdy nikdy vice

leheckova
autor
11. led 2011

@fram ja taky špinila beres neco???ja brala ultrogestan 2-0-2 do 3 mes. a pak lezet lezet a bez sexu....hlavne

a.j.a.
11. led 2011

Ahoj holky 🙂 já dneska přišla ze 4D utz v naprosté euforii domů 😵 a úplně mě sestřelila zpráva o Natulce 😢 😢 😢 vůbec nevím, co psát. Přijde mi, že v dnešní době počít, donosit a porodit zdravé dítě = naprostému zázraku. A pak takové hovada, co si to vůbec nezaslouží plodí a rodí jak o závod. Kuwa, kde je nějaká spravedlnost.

@fram hlavu vzhůru. Špinění nemusí vůbec nic znamenat !

@leheckova dovedu si živě představit, jak moc trpíš ☹ já po porodu trpěla jak pes, ani sednout jsem si nemohla natož si tam šáhnout. Myslela jsem, že to je tím, že jsem porod měla docela těžký a ani nástřih nebyl zrovna malý. No a pak na vizitě doktor koukl a říká, to je hemeroid. Taková malá sviňka a kolik bolestí nadělá 😝 naštěstí mi pomohl Factum gel, čípky a ta dubová kůra. Ale ta bolest je fakt nezapomenutelná. Takové porodní bolesti si vůbec nepamatuju.

petruska01
11. led 2011

Snažím se dočítat, ale prostě nemám kdy, Štěpánovi jsme minulý týden vzali dudlík, tak je to teď náročné..všem těhulím přeju jen to dobré a nám ostatním, ať to všechno máme rychle za sebou a ten nový rok nám splní to naše největší přání! Dočítám dál, ať se zorientuju.. 🙂

petruska01
11. led 2011

@a.j.a. Jéé, tak o moc gratuluju! A to ono pohlaví zůstalo (jestli si dobře pamatuju)??

lenkacar
11. led 2011

@fram držím pěstičky at je vše v pořádku ..to je ale psycho diskuze ..moc smutné zprávičky se tady čtou dost často ,ještě,že se občas zázraky dějí a něco hezkého dojde ..je pravda ,že ještě nejsem úplně v poho tak ne vždy reaguji ,ale čtu vás a taky spousty holek neznám,ale snad už začnou převládat ty dobré nad smutnými ..