Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
17. bře 2011

@pe_t koukala jsem, že už máš hodně DC, testovala jsi? nebo s tím tento cyklus nepočítáš

tiburcia
17. bře 2011

@slunicko_luca zkus mateří kašičku, je super na sliznici 🙂

pe_t
17. bře 2011

@jane84 ještě ne. dostávám to mezi 30 - 34, tak tomu ještě nechávám čas. Spíš jsem jako každý měsíc teď skeptická 😒 .
Překvapilo by mě to , ale zároveň by nebylo proč. Snažili jsme se opět o stošest 😉 . Hodně mě bolí prsa ( ale to mě bolívají poslední měsíce před ms taky, ale teď je fakt, že o něco víc). A občas jemné pobolívání jak na ms a sem tam píchání. Ale popravdě, jak jsem si myslela pokaždé, že se to asi povedlo a nakonec nic, tak proto ani netestuju, že s tím spíš nepočítám.....pokud to nepřijde ani zítra, budu už tomu věřit víc.... Minule jsem už 31 DC evidentně špinila. Uvidíme 😕

fram
17. bře 2011

@marulinka krásná fotečka 🙂 🙂
@pe_t moc ti držím palce,aby mrcha nedorazila.

lucie.krajcarova
17. bře 2011

@rozum a s kým hraje MM ten slovní fotbal? s tebou?

lucie.krajcarova
17. bře 2011

@pe_t je to ale trápení a čekání... mně teď pěkně štve, že jsem začala brát tju antikoncepci... jinak jsem mohla říct doktorce, že už nám to přes půl roku nejde, jestli by se s tím nedalo něco dělat. no takhle jsem si to narušila...

lucie.krajcarova
18. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................52DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................43DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................33DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)........................................................33DC
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................29DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................19DC
endie (23let, MA 3/2010).....................................................................................19DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................18DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................16DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...................................................................13DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................8....10DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel).....................................................7DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................4DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................4DC

zzzzuuuuzzzziiii
18. bře 2011

@pe_t ahojky peti, teda to vypada nadejne, mluvis o tom tak skepticky, ze bych se nedivila, kdyby ti to taky vyslo a budeme tehule spolu, co rikas 🙂 Drzim palecky holka.

rozum
18. bře 2011

@lucie.krajcarova Luci se mnou ne, hraje to online.
Holky, takže už vím, jak vypadá na krabičce napsaná ta citlivost. 😠Včera jsem si koupila ty dvě balení a doma mě můj pozorný muž říká :" víš, že máš tu citlivost 10!?" 😕 Hergot, no nevěděla, jelikož si pokaždé kupuji růžové a nikdy mě nedaly s žádným číslem, že! No tak co už. Tak jsme ráno testili a je tam zase slabá čárka. Mám strach, jendou to taky tak bylo a dostala jsem MS za 14 dnů. Uklidňuji se, že to může být ještě moc čerstvé, že test je méně citlivý, ale vím, že z toho může být hovišo. Jinak neteplotuji, jen se cítím celkově slabá. Tak jdu do sebe něco hodit.
@pet - jsi mě v patách, jen Ti přeji jasnější stopy než u mě!!! 😵
@matrasl - dnes máš gyndu, tak snad příjdou na to, co se u Tebe děje!

jahudka80
18. bře 2011

Ahoj holčenky všem co máte hodně DC držím moc moc palečky 😉

U nás je zase ošklivo ☹

lichtakova
18. bře 2011

u nás je HNUSNĚ 😠

marulinka
18. bře 2011

ahoj holky 🙂
tady ráno pršelo a teď padá dokonce snííííh.BRRRR
@rozum tak to třeba hraje tvůj chlap i se mnou 😀když mám velkou nudu,tak si občas taky zahraju 😅
@pe_t držím palečky 😉

jahudka80
18. bře 2011

@marulinka u nás chumelí fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj a já už mám schované zimní boty 😀

lucie.krajcarova
18. bře 2011

@rozum ty jo, to vypadá nadějně! netestuješ přece uprostřed cyklu... kdybys tu ms dostala fakt až za 14 dní, tak to bude asi spontánní potrat na úplným začátku... ale to tu nebudeme připomínat. doufám, že už velice brzy zapíšu tebe a Zuzi do tabulky. a že by taky Petru???? to by byl super březen 😀

lucie.krajcarova
18. bře 2011

tak u nás chčije a chčije.. za chvíli jedu pro prcka do školky ach jo, zase jsem nic neudělal ☹ ☹

i.komtesa
18. bře 2011

Ahoj holky, mohu se přidat? V pondělí na kontrole konstatovala pní Dr. plod v 9tt bez ozev, tak mě odeslala do FN na další vyšetření, se stejným výsledkem. Diagnoza zamlklý potrat. Bože tenhle termín jsem slyšela ten den úplně poprvé a to už mám dvě velké děti. V úterý mi dělali revizi, od středy jsem doma.
Teď se teprve dozvídám kolik nás vlastně je se stejným údělem.

fram
18. bře 2011

Ahoj holky, u nás taky hnusně 😠
@i.komtesa vítej mezi námi, je mi líto, že tě to taky potkalo. ☹ doufám, že ti aspoň trošičku pomůžeme, aby to rychleji přebolelo a budu držet palce, aby se vám co nejdříve znovu zadařilo.

i.komtesa
18. bře 2011

@fram Děkuji, pročítám si vás tu zpětně a má pocit, že to většinou končí radostně, takže hlavu nevěšim.

lichtakova
18. bře 2011

@i.komtesa ahoj, hlavně, ať jsi co nejdřív fit... ☹

i.komtesa
18. bře 2011

@lichtakova copak fit se cítím už teď, když mě ve středu pouštěli tak jsem už ani nešpinila, spodek mě nebolí, jen když dlouho stojím tak mám v podbřišku nepříjemný pocit. Na sex mám chuť víc než kdy jindy, ale bojím se následků, bože přijdu si jako nymfomanka. V pondělí jdu na kontrolu ke své Dr. To je, ale jen ta jedna stránka, ta fyzická. Duševní pohoda je pryč a tam to bolí daleko víc.

jane84
18. bře 2011

@i.komtesa Ahoj. Vítám tě tu mezi námi. Mrzí mě, co tě potkalo. Bohužel se to stává a hodně často.Jsme tu dobrá parta. Je fajn, že si můžeš pokecat s někým, kdo zažil něco podobného, i když příběhy jsou tu různé. A řešíme tu úplně vše, nejen mimi. A to je taky fajn. Co se týká psychiky. Tady každá rada drahá, na každého zabírá něco jiného. Někdo se vrhne na bylinky a soustředí se na budoucnost. Někdo chvíli potřebuje zjišťovat proč, protrpět si to. Pokud možno, snaž se nějak zaměstnat, děti určitě pomůžou, i když jsou větší. Nejhorší budou určitá data. První MS, možná i druhá. Termín porodu, návrat do práce a tak. Je to těžké. Ale snad ti pomůžeme

jane84
18. bře 2011

holky včera rozhovor opět nula, přítel přišel až v šest z práce, řekl ahoj. Najedl se, dal si sprchu. Mimochodem normálně jde do sprchy nahej, ale teď v trenkách a vzal si čisté s sebou a ze sprchy šel zase oblečenej. A šel hned spát. Takže rozhovor opět nula

i.komtesa
18. bře 2011

Jj není nad to když si člověk může pokecat o problémech s někým kdo ví jaký to je. 🙂 Děti mi pomáhají jak můžou, s manžou jsme se vybrečeli, ale nechce se mu o tom moc mluvit. Snad se o tom časem bude moci bavit normálně, řekla bych,že ho to vzalo víc než mě. Tak je to jeho první, já mám ty dvě z prvního manželství. Do práce se asi nevrátím, tedy ne do stávající, byla jsem tam jen chvilku, takže ve zkušební době. O těhotenství jsem jim zatím neřekla, ale chtěla jsem poměr ukončit před koncem zkušební doby. Manžel tam nesl neschopenku, šel tam rovnou z nemocnice, kde mě vyděl ležet na kapačkách těsně po výkonu, dokážete si to představit??? A vedoucí měla tak hnusný poznámky(něco o ulejvácích lýnejch a o herečkách z Národního), že mi zakázal se tam vracet.

jahudka80
18. bře 2011

@i.komtesa Ahoj vítám Tě, víš co nejlepší je si říct ,že hold příroda věděla co dělá, je to mnohem lepší než mít pak postižené miminko, a neboj holek co si tímhle prošlo je mooooc a dnes mají už svá vytoužená miminka, ty máš výhodu že děti máš, ty co nemají žádné a třeba na to mimi dlouho čekají pro ně je to mnohem bolestivější. A uvidíš počkáš 2-3ms a pak dotoho praštíte 🙂 a to by bylo aby nebylo zkus brát kys.listovou ta pomáhá proti vývojovým vadám 😉
@jane84 😀 😀 😀 to je blázen tak jako nechce abys vyděla jeho výbavičku, že byses jako neudržela a vrhla se na něj nebo co 😀 😀 😀 , ach jo Jani je mi to líto ale já nevím co ti poradit , nechala bych ho schválně jak to dlouho vydrží a když by ani pak se nezačal nijak chovat tak bych si s ním promluvila a řekla mu jestli mu to příjde normální, že se s Tebou nebaví, příjde z práce a jde spát, a jak si to představuje dál... já vím je to těžké ale takhle se budeš zbytečně užírat , to ti nedá ani pusu, a o ničem s Tebou nemluví, to by mě ubíjelo, my ikdyž se rafnem tak večer si dáme pusu a popřejem dobrou noc a většinou druhý den už je to dobré.
Holky u nás sněží a mám depku já schovala před 3dněma zimní boty do krabice, a malé vyprala zimní věci že už je jako nebudem potřebovat , ach jo to počasí mě se..

lucie.krajcarova
18. bře 2011

@jane84 ty Jani, to se mi nelíbí... nemůže někoho mít? přijde mi, že se tě nějak straní.. ☹
@i.komtesa ahojky, vítej u nás. vidíš, já o zamlklém těhu slyšela poprvé od sestry.... to budou asi 4 roky. do té doby ani ťuk.... tak ať se ti mezi náma líbí 🙂

lucie.krajcarova
18. bře 2011

@i.komtesa manžel je na tom možná opravdu hůř... navíc chlapi nějak nemají potřebu o všem mluvit... nás potkalo něco strašného, mimi mělo být postižené, tak jsme šli na potrat. od toho zákroku se o tom manžel už nechce bavit, je to prostě za ním, už se od toho odrazil. takže se zaměřuji přímo na holky, co to taky zažily, tady s holkama si taky hodně pomáháme. a jsme spokojení oba 🙂

jahudka80
18. bře 2011

@i.komtesa no to je kráva, úplně tě chápu, já zas v práci když sem tam dala neschopenku (né po potr.) ale měla jsem zánět vaječníků a dělohy dr.mě strašil že nemusím mít děti, já bulela a šéf jako kdy příjdu jak dlouho budeš doma , no jestli si mám hledat náhradu ....fakt to jsou tak hnusný svině, promiň že jsem sprostá, ale fakt si jako myslej že jsme stroje a budem pro ně makat já přechodila chřipku a měla pak náběh na zápal plic furt jsem chodila do práce a jen když bylas doma hned ti sebrali osobní což bylo 25kč/h buzerace buzerace. A když se hodil kolega marod (já a on jsme tušili že asi dostanem výpověď pro nadbytečnost) on se válel doma a já makala skoro 5-6 dní v týdnu 10-12h na 2 směny. A stejně mě propustili ale pozor místo tam pro mě bylo ale nechtěli na něj ženskou (měla jsem 2roky po svatbě, a asi si řekli co když náhodou bude chtít děti) Požadavky umět AJ, a mít maturitu , hahaha vzali tam prodavačku, a instalatéra bez maturity a AJ. Ať žijí naše podniky !!!! A lezení do pr....

martasl
18. bře 2011

ahoj holky 😉

jani-teda ti chlapi.já si doma teď to máme doma podobně.já jsem totálně v depce,manžel když přijede dom,tak mik taky připadne,že se sexu vyhýbá.když škemrám,tak jo,ale ty ksychty-evidentně ho to ,,děsně baví".a mě už to sere.věčně se doprošovat.prej přece teď máme štěně a to je jako děcko.já nechci štěně,já chci mimčo-nějak to nemůže pochopit.a Aisha je u něho na prvním místě,nebo teda hned po holkách.já si připadnu někde až hoooodně v zadu.

zuzi-to je fajn,že čárka zesílila.kdy jdeš k doktorovi?

rozum-já taky vidím druhou čárku pěkně,i když je to rozmazané.tak se potichoučku raduj a jápotichoučku gratuluju.

jahudko-takže jste se definitivně rozhodli byt prodat??a kam půjdete?

jinak moje návštěva u doktora nedopadla moc dobře.prej podle mé blbnoucí ms si myslí,že mi odumíraj vaječníky(laicky řečeno),nějak to jmenoval ale je to dlouhý a už si to nepamatuju.už jsem mu tam začala slzet,ale prej se to dá hormonama zase nastartovat.dělal mí tím svým starým přístrojem utz-sliznice prej vysoká,ale že mě nechce dělat nějaké naděje.no a pak krev a před chvilkou jsem si volala a samozřejmě negativní.v pondělí jdu na vyvolávačku.taky se mě ptal,jestli budeme chtít zkusit nějaké to centrum.spolupracuje prej s Olomoucí a Brnem.nic o těch centrech nevím,které je lepší a tak.nevíte některá???ale manžel nebude chtít,už ho slyším.......buď přirozeně nebo nic,přece už dvě děti máme tak co bych ještě chtěla.

už si nepamatuju,co jsem ještě chtěla psát 😅

i.komtesa
18. bře 2011

@jane84 Tak si to čtu zpětně a přesně takhle se choval můj ex manžel, když si našel tu svou. Měsíce se čekala jestli se mi dotkne nebo si všimne, že jsem tam. Komunikoval se mnou přes den smskama a když přišel domů tak ani slovo. Ale nechci nic rozvádět jsem tu jen chvilku. Komunikace je důležitá, musíš ho donutit komunikovat.

martasl
18. bře 2011

i.komtesa-promiň,že jsem hned nereagovala..je mi to děsně líto.taky mám starší děti a za miminko,které jsem předloni čekala a přišla o něj jsem byla děsně ráda.nedařilo se mi otěhotnět.no a nedaří dosud.když k tomu připočítám věk a to co mi dneska řekl,tak mám pocit,že se už nedočkám.je fajn,že máš takovou oporu v manželovi.já to o svém říct nemůžu.nikdy jsme o potratu nemluvily,nikdy nekomentoval a neutěšoval mě,když mi dorazila ms.prostě necítím žádnou oporu a připadnu si na všechno sama.tvůj manžel je fakt zlato 😉