Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
19. bře 2011

@i.komtesa i když je fakt, že jsem si počítala dny od revize, jen tak pro zajímavost, po kolika dnech mi přijde ms. Ale jsi vlastně ještě v šestinedělí...

rozum
19. bře 2011

@pe_t já si Tě taky hlídala, ode dne, kdy jsem meškala. To nesnáším na tom, že když meškám, tak si pořád čučím na intimnku, je to děs! Tolikrát na sebe načučuji, v noci pod peřinou, zapnu mobil kontroluji, zda není červená 😠 , jak pako. Bohužel, my ženské jsem na to stavěné jinak, když vidím, že muž potřebuje "odlehčit", tak jdeme na to, teda pokud nejsem fakt grogy, ale oni tohle neumí, člověk aby je pořád lákal. A když to třeba provozuješ á dva dny, tak to je mazec 😅

pe_t
19. bře 2011

@lucie.krajcarova test jsem si luci zkoušela ( ale v mém případě z blbosti) 25DC. Takže v podstatě týden ještě před ms, kdy mi zhruba chodívá. Samozřejmě byl neg. Nevím, jestli by mi to už ukázalo.

i.komtesa
19. bře 2011

@lucie.krajcarova dobře, tak od zákroku 4dny? A dál se uvidí. 🙂

rozum
19. bře 2011

@pe_t Peti, a když tak brzo, tak nechceš ho zkusit teď? Když je to reálnější 😵 .

pe_t
19. bře 2011

@rozum asi zkusím . Ať se zbytečně nestresuju. Stejně bude neg., naštvu se akorát dlouhým cyklem . No jo no, holt musím spolehnout na clostík.

rozum
19. bře 2011

@pe_t ale zkusíš to z ranní, tudíž zítra nebo ještě dnes? A ten Clostík je normálně prodejný a může ho kdokoliv a kdykoliv?

rozum
19. bře 2011

@lucie.krajcarova Luci, co Tebe vlastně trápí s tou školkou? Jdu si na chvilku lehnout!

fram
19. bře 2011

Ahoj holky,
@rozum clostík ti může napsat jen lékař a je to lék na podporu ovulace. Jinak držím pěsti, dokud je tam druhá čárka, tak to vypadá moc dobř. Asi bych zkusila znovu testovat až za 2 dny, aby to bylo jasnější.
@pe_t držím palce, ať to špinění bylo uhnizďování a jsem moc zvědavá na tvůj testík

marulinka
19. bře 2011

ahoj holky
@rozum já když testila,tak mi // taky přišly den ode dne slabší a slabší 😖 a vidíš,mimís se drží 🙂 tak se zbytečně nestresuj a držím moc palce 😉
@pe_t taky držím palečky,ať je to uhnizďování 😉 já v den očekávané MS špinila,občas i krvácela a udržel se pumprlík 🙂

jane84
19. bře 2011

Ahoj holky, u nás je taky škaredě, ale naštěstí neprší a ani nefouká moc vítr. Naběhla jsem ráno do obchodu a koupila si barvu na vlasy. Měla jsem chuť na změnu, takže jsou teď krásně rudé 😀 vypadám v tom starší, ale docela se mi to líbí.
@rozum ještě bych neházela flintu do žita. Homeopatika na to asi vliv nemají, ale jistá si nejsem. Spíš zkus zapřemýšlet jestli teď víc nepiješ, uričtě se kvůli nemoci prolíváš čajem

lucie.krajcarova
19. bře 2011

@pe_t jo pet,to bylo asi fakt brzo.. někdejsem četla, že se má testit 14 dnů po ovuli nejdřív. já ji mívám kolem 20. dne, takže by to vycházelo právě na ten 34dc,jako jsi te´d ty.mně by lákalo to testnout. ale raději z ranní moči.
@i.komtesa dobře napíšu ti 4DC na dnešek
@rozum no malej se nějak bouří, že tam nebude chodit. nejdřív se se mnou ani nechtěl rozloučit, jak se mu tam líbilo. býval tam 4-5 hodin a po obědě domů. ale začal jim tam pobrekávat a usínat. tak mi změnili, a´t ho vodím až na 9. hodinu. no takže tam není ani 3 hodiny a stejně brečí.. nevím, co s tím, za 3 týdny tam bude muset být 9 hodin..... příští týden ho tam zkusí vodit taťka, mělo by to být bez scény, na tatínky děti reagují jinak než na maminky. přece jen jsou mu jen dva roky...

rozum
19. bře 2011

@jane84 no jasně, že víc piju, chodím pořád na malou, však se říká, když si nemocná, tak hodně pij ať hodně čůráš. Myslíš, že by to mohlo být naředěné 😉 ?
@luci - hm, tak to je ještě maličký, ale podle chodí tam měsíc, tak by se to mohlo zlomit...

jane84
19. bře 2011

@rozum určitě se to naředí, sice chodíš častěji a množství moči je třeba stejné, ale je vlastně kratší čas, aby se hcg do krve vyloučilo

rozum
19. bře 2011

@jane84 jsi hodná 🙂 Jak to vypadá u Vás doma?

jane84
19. bře 2011

@rozum no, už jsme spolu včera mluvili, ale tak v obecné rovině, co je potřeba udělat doma a tak. Jak se prolomilo to ticho, tak se mi hned ulevilo. To bylo na té situaci nejhorší. Za co bych si nejraději nafackovala, bylo, že jsme skončili v posteli. A vůůůbec to nebylo špatný. Holt usmiřovácí sex. Nemám z toho ale dobrý pocit. Já nevím, je to zvláštní. Na jednu stranu mi to pomohlo upustit páru a cítím, že ten hlavní rozhovor zvládnu v klidu, bez velkých emocí. Na druhou stranu vidím, že přítel je spokojenej a myslí si, že vše se tím vrátilo do normálu. Dopoledne měl práci, teď šel na oslavu narozenin jeho babičky, bolí mě záda, tak jsem nešla. Taky se mi tam nechce přetvařovat, dělat, že je vše v nejlepším pořádku a poslouchat ty blbé vtipy. Takže teď nás čeká ještě ten rozhovor

martasl
19. bře 2011

ahoj holky.
i.komtesa-no v pondělí jdu na vyvolávačku.sestra mi nabízela v pátek,ale já už jsem nikam nechtěla jezdit.jakmile dostanu ms,tak ty moje problémy začne doktor konečně řešit,udělá hormonální profil a pak se uvidí.

holky-možná blbej dotaz:doktor koukal na mé záznamy bt v menstruačním kalendáři.ptala jsem se ho,kdy asi byla ovule a podle něj nejpravděpodobněji 9.3(to byl i sex),myslíte,že by se ještě v krvi neukázalo množství hcg?chytám se už každé naděje,ms stále nikde,teplota vyšší než je můj zvyk a to dc-mazec-můj rekor 😅 .díky za názory-ať jsou jakékoliv.

meiki
19. bře 2011

@rozum hcg v moci hodne zavisi na tom kolik a jak pijes, nemelo by se to az tak moc porovnavat, ale ze ... 😀
ale jestli se Ti zda slabsi carka a z krve mas potvrzene stoupani, je to tou koncentraci a taky to muze byt testem

martasl
19. bře 2011

rozum-myslím si to samé.co holky.dokud jsou //,tak je to dobře.zkus zase testit zítra a testila bych tak po 2-3 dnech.nebo si zajdi na krev.

jani-takže vlastně ještě pořád nevíš,na čem jsi,co??ale hlavně,že sex byl super,třeba se to pohne k lepšímu.

holky,zapoměla jsem vám napsat,že doktor ještě říkal,že v únoru nebyla ovulace.a teď v březnu že teda mohla být později,prostě se posunula.teď by mi vycházela,když bych v únoru tu ms měla.prej se to někdy stává.guláš,co? 😅

meiki
19. bře 2011

@martasl pokud byla teoreticky ovulka 9 tak pocitej tak aspon + 10 -11 dni nez by doslo k uhnizdeni , takze hcg by se mohlo zacit do krve vylucovat asi nejdriv dnes, to je 19
no hele, ja bych si nechala pro klid duse jeste nez pujdes na vyvolavacku testnou hcg v krvi, protoze testik by mohl byt falesne negativni a v krvi to bude jasne,
mozne to je, ze nakonec 😉

jane84
19. bře 2011

@martasl jestli byla ovulace toho 9.3., tak dnes je to teprve 10 dní, což by byl první termín, kdy testovat a možná by se tam ukázal duch. Každopádně by to znamenalo, že ovulka byla až 43 den cyklu a to je divné. A jestli si pamatuju, tak poslední MS byla taky taková slabší. Určitě to chce hormonální profil. A když ti dá vyvolávačku a tys byla těhu, tak to těhu neohrozí, pokud ne, tak MS snad za pár dní dorazí

martasl
19. bře 2011

holky,díky za názory.no každopádně se uvidí,buď vyvolávačka zabere nebo ne.

jani,já to asi blbě napsala.pochopila jsem to od doktora tak,že jakoby si ta březnová ovulace myslela,že v únoru byla normálně ms a ovulace vlastně přišla v březnu jako by přišla,kdyby byla v únoru ms.tak teď jsem se do to totálně zamotala 😀 😀 .no už to nemá cenu řešit-tu ovulaci.rozhodne vyvolávačka.a já si jdu dát asi víno,mám děsnou chuť 😅 .a holka chce jít na pc,prej asi jinak usne 🙂

fram
19. bře 2011

@martasl to je teda zmatek, moc bych ti přála, aby měl dr. pravdu a ovulka opravdu proběhla 9.3. a teď jsi byla těhu. Uvidíš v pondělí, a jak píše Jane, vyvolávačka případné těhu neohrozí.

pe_t
19. bře 2011

holky děkuju, ale nevydržela jsem a testla v poledne - podle očekávání - bílo ☹
špinění bylo dopol. jen jesnou trochu a světlejší než včera, ms zatím nikde, ale vím, že na testu by byl aspoň duch. Takže moc děkuju za držení palců, jste zlatíčka, ale tentokrát opět nic 😢 . Už jsem to zas obrečela a aspon to šlo ven a trochu se ulevilo...

@martasl to se sice prý fakt stává, ale pro nás ženský to je nanervy. Kdo to má vydržet! 😕

fram
19. bře 2011

@pe_t to mi je moc líto ☹

meiki
19. bře 2011

@pe_t nevzdavej to jeste, pokud dorana ms nedorazi, bych testla az rano

jane84
19. bře 2011

@pe_t mrzí mě to, moc bych ti to přála. Řekla bych, že dokud MS nedorazí, tak to nevzdávej, nebyla to ranní moc. Ale ty víš jak to míváš a cítíš to. Budu držet palce do dalšího snažení.

vonrk
19. bře 2011

@pe_t teda to Ti nezávidím, ale také jsem to měla stejné jako Ty a pak to bylo těhotenství, i když čárka spíše jako duch i pár dní po prvním testu, až po týdnu se to udělalo více viditelné. Jinak s. tím clostybeg jsem otěhotněla hned, takže to ber jako zadní vrátka, která jsou úspěšná, i když Ti moc přeji, aby to bylo těhotenství až do konce

jane84
19. bře 2011

Jsem zvědavá, co Breberuška. Třeba už je Klárka na světě 🙂

fram
19. bře 2011

@jane84 taky na ni myslím 🙂 🙂