Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
7. čer 2011

Ahoj holky, u nás teda ani kapka, jen foukal vítr. A už je zase vedro 😝

lichtakova
7. čer 2011

@jane84 mi povídej, já jsem zalezlá ve vyklimatizovaný ordinaci a klimbám 😉

jane84
7. čer 2011

@lichtakova já jsem teď vylezla s učením ven, že bych se trochu opálila a za 15 minut jsem zase šla domů. Udělalo se mi trochu špantě, ale nevím jestli tím vedrem. Bolí mě hlava, teď jsem na deset minut zavřela oči a je to dobrý. Asi si půjdu sednout do stínu. Doma není na učení klid

jane84
7. čer 2011

@fram u nás taky nepršelo, jen hooodně silný vítr

lichtakova
7. čer 2011

@jane84 možná by to chtělo pauzu 🙂

jane84
7. čer 2011

@lichtakova sotva jsem začala 😖

jahudka80
7. čer 2011

Ahoj holky u nás tedy po dlouhé době konečně zapršelo v noci byla bouřka tak je aspoň trochu lépe čerstvý vzdoušek. 🙂

mircisek
7. čer 2011

@jahudka80 Jéééé, to je krásná fotečka. Ty stejný trička jsou srandovní. Aaaaaa VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!!!!!!!

mircisek
7. čer 2011

@jane84 Jani, drž se, už to máš za pár. Moc na tebe myslím. U nás tady chodí zelená sousedka, státnicuje v pondělí.

jane84
7. čer 2011

@mircisek děkuji. Jak se daří vyhánění mimíska, nějaké náznaky, že by už mohl přijít porod?

mircisek
7. čer 2011

@jane84 Tak nevyháním nějak intenzivně a náznaky žádné. 😠 Uvidím, jestli přijdou ty slibované bouřky. Máme ještě 13 dní.

mircisek
7. čer 2011

Holky, nespadl vám některé skype? Mě už několikátý den nefunguje. Už jsem to přeinstalovala, odinstalovala, nainstalovala a nic. Zatracenej Microsoft.

meiki
7. čer 2011

@mircisek spadl a davala jsem to za vinu neterince a ono to spadlo i jinde

meiki
7. čer 2011

@mircisek nam spadl az dneska, vcera jeste fungoval, jo a rano jeste taky fungoval

mircisek
7. čer 2011

@meiki Mně na jednom účtu spadl tak pět dní zpátky a na druhým ještě ráno jel a teď odpadl taky. To zas budou účty za telefon 😠 - voláme si s mamkou. 😅

martasl
7. čer 2011

ahoj holky 🙂
u nás taky ani kapka a ani jsem nezaregistrovala,že by foukalo nějak víc,jen takovej vánek.před chvilku jsem shrabala trochu sena,trvalo mi to tak 20 minut a jsem mimo.ještě že má Simona vějíř. 🙂 mě se táááák nic nechce.

jahudko-ty máš narozky??tak všechno nej,zdravé a krásné miminko,zdravou a hodnou Marušku,milujícího mužíčka a ať už prodáte ten byt.

safea7
7. čer 2011

Přeji všem hezký den,tak na druhou kyretáž ještě čekám,byla jsem v jiné nemocnici a tam mi poradili ještě do pátku počkat,na jednu stranu jsem ráda,že se to může vyřešit samo,ale na druhou se bojím,abych pak byla vpořádku,zatím už od soboty trochu krvácím,ale žádný zázrak,nemáte někdo radu,jak tu sraženinu ze sebe dostat,nechci znomu na vyčištění už tak jsem z toho na prášky,jak chodím pořád na gyndu a všude okolo jsou šťastné maminky.

martasl
7. čer 2011

safea-s tím bohužel neporadím.naštěstí jsem tenhle problém neměla.zkus pohledat na netu nebo na diskuzích,určitě na koníkovy něco bude.

martinkka
7. čer 2011

@safea7 zkus si koupit kopřivový čaj, měl by být na vyčištění, já jsem ho pila a pak ze mě vypadly takový kusy sraženiny

fram
7. čer 2011

@jahudka80 všechno nejlepší k narozeninám, ten nejkrásnější dáreček už nosíš v bříšku 🙂
@safea7 bohužel, s tím neporadím. Moc držím palce, ať si tělo poradí samo a na kyretáž nemusíš.

monnn
7. čer 2011

@safea7 nevím co přesně máš za sebou,mě po potratu v lednu "strašili " revizí - měla jsem tam hematom,dostala jsem antibiotika a chodila cca 14 dnů na kontrolu - hematom se střebával postupně až jednou ze mě dosla vypadl celý velký kus,den před tím jsem byla na zumbě,že by? 😉 ale....

silvidee
7. čer 2011

Ahojky všem 🙂
hlásím 3DC.

safea7
8. čer 2011

Moc všem děkuji za rady 🙂 Martinkko čajík prubnu určitě 😉 A monn,trochu se začnu víc hýbat,snad se něco začne dít!JINAK JSEM MOC RÁDA,ŽE JSTE TAK HODNÉ DĚKUJUUUUUUUUUUUU 🙂

martinkka
8. čer 2011

@safea7 přeju ti, ať to jde ven a nemusíš na druhou revizi, ze mě taky po první revizi nešlo všechno ven, bylo mi i celkem zle a měla jsem křeče v podbřišku, ale naštěstí to pak šlo ven, věřim, že to bylo díky tomu čaji a hrozně moc se mi ulevilo

safea7
8. čer 2011

@martinkka Jsi moc hodná děkuju.Jsem ze všeho nějaká rozhozená,bojím se že tím vším se mi oddálí snažení a taky se bojím jestli to vůbec půjde ☹

martinkka
8. čer 2011

@safea7 neboj, já jsem pak byla úplně v pořádku a nic jsme oddalovat nemuseli 😉 ale taky jsem měla strach, že se to kvůli tomu všechno protáhne

fram
8. čer 2011

Ahoj holky,
konečně se ochladilo, to je nádhera 🙂

jahudka80
8. čer 2011

Dobré ráno,
Holky já nemůžu vůbec v noci spát blbě se mi dýchá, musela jsem otevřít i balkonové dveře. Usnu po 22h v 1h jsem vzhůru a třeba do 3h se převaluju a né a né usnout pak usnu a v 5h jsem vzhůru ☹ . Spím tak 5h denně, manžel že prý trénuji až bude mimi, hm ale já bych spala, po obědě vytuhnu 30minut-1h , ale to mě malá moc spát nenechá a po večerníčku bych zas šla nejřači ležet. Je zataženo a fouká, aspoň to, máme všude ventilačky a i tak je tu teplo.

@mircisek Moc děkuji za přáníčko, my budem slavit až v neděli, ale včera jsem si musela upéct dortík 😀 a udělat aspoň dobrou véču (pečené brambory, řízečky a šopáček 😀 )malou z těch dobrot chytla 2x škytavka 😀 . Jojo a skype mi taky před několika dny spadl, manža ho musel znovu nainstalovat. 😒
@martasl mocinky Ti děkuji za přáníčko, bylo by krásné když by se vše splnilo 😀 ale člověk nemůže mít vše viď 😀 no jo no 7.6. jsem se ráno probudila jako 30ti letá a po 8h už mi naskočila na konci jednička 😀
@safea7 To si tak nesmíš brát, šťastnejch mamin je všude hafo je teplo tak špulej pupky, ty máš doma 2 krásné dětičky a dokonce i páreček. ... zkus nějaké čistítí čajíky 😉 Bylo by dobré když už bys do nemocnice nemusela 😉 budem držet palečky 🙂
@fram přesně tak nejkrásnější dáreček už mám 🙂 Teď si přeji hlavně ať je zdravá a je vše ok.

herbie
8. čer 2011

jahudko preju ti vsechno nejlepsi dodatecne k narozeninam hodne zdravi lasky a stesti a at ti drobek dela jenom radost......muj pritel mel narozeniny 6.6 ale neni uz 10 dni doma tak to oslavime pozdeji.....jinak uz 2 den mam ovulku vajecniky me boli auuu i ten hlen jsem mela a je mi to na prd 😅 kdyz jsem samotinka preju vam krasnej den....

fram
8. čer 2011

@herbie to je mi líto, že přítel není doma na ovulaci. NO, jen ať počká po svatbě, budeš muset přitáhnout opratě a takovéhle courání v době ovulace mu trpět nebudeš 😀 😀 😀