Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

berenik
5. led 2012

dobre rano, moc vam dekuji. zatim vse potichoucku. Dokud neuvidim srdicka na UTZ tak tomu rikam jen //, ne tehotenstvi. Uz me taky napadlo, jestli to nejsou 2 mimi. Byla jsem na UTZ tesne pred ovulaci a Dr. rikala, ze ten folikul je hodne velky (a taky, ze se takovy casto meni v cystu 😠 ) Dneska v noci jsem spatne spala, jak me tahal podbrisek. V pondeli odpoledne jsem objednana na gyndu, tak snad budu vedet vic. (i kdyz to bude asi jeste malo, aby bylo neco na UTZ, budu jen asi 4tt)

berenik
5. led 2012

vitam vsechny prichozi. Je mi lito, ze vas to muselo potkat. Tohle tema je moc fajn, me hodne pomoha. Holky jsou tady moc pratelske a empaticke. Vsechny mame stejny cil, zrusit spodni tabulku a drzet jen horni.

nellynka3
5. led 2012

@berenik držím palce..

rehonka
5. led 2012

@berenik potichoučku gratuluju!!!! moc moc moc!!!!
Je to tu taková příjemná a přátelská atmosféra .-))) jen je vás tu moc 🙂))))
Chci se zeptat holky, dr. mi řekla, že mám teď pět dní na to, abych se rozkrvácela a vyčistila se, jinak mě čeká revize. Nenapadají vás nějaké recepty, třeba babské, aby se to spustilo? Stejně jsem nesrovnalá... Nejdřív 2 týdny pláču - "neteč" a teď zase rychle - "teč" 😀

safea7
5. led 2012

@berenik také potichounku Gratuluji 😉

safea7
5. led 2012

@petra.vavra Jsi zlatíčko,to jsi napsala moooooc krásně 🙂 1 miminku peji nekonečno zdravíčka a věřím,že nám přinese moře štěstíčka 😀

safea7
5. led 2012

@rehonka Já jsem na kyretáž byla,ale měla jsem tam pak ještě kus a protože jsem nechtěla jít na opakovanou,tak jsem si sprchovala podbřišek horkou vodou a poskakovala při tom,po týdnu tam byl takový kousíček,který se pak vstřebal 🙂

wwwberuskacz
5. led 2012

Ahoj holky, po dlouhé době vás moc zdravím 🙂 Ale vůbec vás nestíhám 🙂))
Doufám, že tu přibylo hodně těhulí a málo nově příchozích 🙂
Chtěla bych vás poprosit o radu.. Jsem 33dní od revize... Od 21dne souložíme.. Od 27.dne mám menstruační příznaky, ale zatím nic nepřišlo.. Popravdě.. cítím se uplně stejně, jako předtím 1.týden těhotenství..
zkoušela jsem si předevčírem dělat test.. Ale i kdyby, bylo by to 9den od první soulože.. (podotýkám, že se nesnažíme, ale Lukáš říkal, že se obává.. že malý únik tam byl 😀
Tak co myslíte.. Chci právě vědět, jak vy jste se cítili před příchodem 1.MS s za jak dlouho přišla?? 🙂
Zatím moc děkuju za vaše odpovědi 🙂 A přeji krásný vichrový den 🙂))

lenka5731
5. led 2012

@wwwberuskacz já jsem dostala 40 DC, jedna tuším 45 a dvě 50. teď během října. 🙂

wwwberuskacz
5. led 2012

@lenka5731 Děkuju.. 🙂) To jsem nechtěla slyšet 🙂) Štve mě jen to, že se cítím, jak přitom a fakt mě to unavuje ☹ No holt tedy budu čekat.. A taky si měla příznaky MS??
Jinak gratuluju k červenčátku 😉 Taky bych ho bývala měla v červenci .. Ale nechtěl 😀

safea7
5. led 2012

@wwwberuskacz Já si to už přesně nepamatuji,ale určitě to bylo kolem 40 dnů.

lenka5731
5. led 2012

@wwwberuskacz děkuju 🙂 příznaky ms jsem asi neměla, nevím. tělo bylo celkově zmatený, ty projevy byly spíš nový, různý pobolívání, píchání a tak.

mircisek
5. led 2012

@petra.vavra Gratuluju našemu prvnímu štěstíčku, ať se Viktorce v životě všechno daří a rodičům dělá jen a jen radost. 😵 😵 😵 😵

wwwberuskacz
5. led 2012

@safea7 Děkuji za historické připomenutí, to je dobře, že už si to nepamatuješ 🙂 Ale je fakt, že 8tt těhotenství už tě omlouvá.. To já už měla inteligenci houpacího koně 😀 Strašně jsem se pak divila, že jsem po potratu svoji inteligenci snad do dvou dnů získala zpět 😀 a byla jsem za to moc ráda 🙂)

@lenka5731 Leni děkuju, mně opravdu tělo fungovalo uplně stejně jako vždy, den před MS bolesti své obvyklé, jen ta MS druhý den nedorazila a už je to 6dní a prostě je to uplně stejný jako při těhotenství.. Uvidíme..
Radši bych teda ještě měsíc počkala.. Ale kdybych těhule byla, tak budu samozřejmě asi šťastná 🙂))

aluskaasimon
5. led 2012

@rehonka Ahojky, ja si tim prosla minuly tyden. SLabe jsem spinila, pak mi na utz rekli, ze srdicko bije pomalu a s prestavkama a ze nejspis potratim, a jeste ten samy vecer jsem potratila. Ze se to spustilo tak rychle prisuzuje rychle chuzi do kopce - na kliniku. Fakt jsem myslela, ze to nerozdycham. Tak mozna vyzkousej rychlou prochazku? Ja dneska mela kontrolni utz a vsechno je pryc a na cisteni nemusim a uz ani nekrvacim - tak aspon, ze tohle slo hladce. 😉

barbarucha
5. led 2012

@rehonka Ahoj, urychlovače jsou: hodně horkého čaje (nejlíp kontryhel), teplá láhev na břicho, pohyb. Ale nepřeháněla bych to, ono to přijde samo, uvidíš. Držím palce.

barbarucha
5. led 2012

@berenik Gratuluju, to jsou krásné výsledky!!

barbarucha
5. led 2012

Holky, potřebuju podporu a nějaké rady. Mrkněte na testy, co si o tom myslíte. Já jsem dost nervově vysílená z pomalého vývoje. Kdy byla ovu nevím, ale určitě ne uprostřed cyklu, protože 13,14,15DC žádná vášeň neproběhla, jen předtím a potom.
Včera a předevčírem mě bolelo břicho a záda, dneska to vypadá trochu líp. Rozhodla jsem se té bublině věřit, a pevně doufám že malý bráška, co je v nebi nad náma drží ochranná křídla.
Další věc je, že jsme zítra večer měli odjet na tu 3-týdenní dovolenou do Španělska a na Tenerife, což by se bez 4 letů letadlem a nějakého štrachání se zavazadly neobešlo. Tak hodně řeším, jestli jet nebo ne. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Díky moc, B.

barbarucha
5. led 2012

Hm, ta fotka koukám vyšla dost blbě. Ve skutečnosti je to o chlup lepší.

leeena_4
5. led 2012

@barbarucha vždyť to sílí 😉 to vidím i na blbé fotce 😉 Gratuluju 😵 😵 😵
Jinak asi bych zbytečně plašila, ale bála bych se jet.Asi spíš jen pro to, abych si to pak nevyčítala, kdyby něco...

lenka5731
5. led 2012

@barbarucha wau 😲 ani nedutám 🙂 já bych jela, čemu pomůžeš, když nepojedeš?

barbarucha
5. led 2012

@leeena_4 Díky 🙂 Já si zas říkám, že jestli to nechám propadnout, zůstanu doma a pak se dostaví pozdější MS, tak už se vážně půjdu zahrabat. 😒 🙂

lenka5731
5. led 2012

koukám, že jsme se s lenou shodly 🙂

leeena_4
5. led 2012

@barbarucha To je taky pravda. Já neříkám, že bych nejela, ale bála bych se 😉. Ale zase lepší jet, než se se stresovat doma 😉

barbarucha
5. led 2012

Ty první 4 vylezly až po limitu. Dneska v limitu duch a do hodiny se trochu probarvil. Je to nějaké pomalejší. Asi bude po mém muži 😎

jane84
5. led 2012

@barbarucha 🙂 🙂 až mi hrkly slzy do očí. To je nádhera. Sílí. Já bych nejela. Zkusila jsem teď něco rychle najít k tomu létání a na začátku těhu se to nedoporučuje, je tam vyšší riziko potratu

leeena_4
5. led 2012

@barbarucha 😀 😀 😀

jane84
5. led 2012

@barbarucha jako co se týká letu, není úplně prokázaný vliv na plod a na matku, ale je tam přeci jen jiný tlak a množství kyslíku a to nikdo neví, jak bude působit. Konzultovala bych to s dr, ale vzhledem k předchozímu potratu si myslím, že ti to nedoporučí. Myslím, že tak od 3 měsíce pokud bude těhu bez problému, do toho 36 týdne už byste letět mohli

safea7
5. led 2012

@barbarucha To je kouzelný čas.........roste to o tom žádná,já jsem taková poseroutka,takže bych nejela,ale to záleží halvně na tobě 😉

jahudka80
5. led 2012

@barbarucha 🙂 silí 😉 držím pěsti.

Holky mě snad švihne ☹ volali mě ze sociálky že tam mají nějaké nesrovnalosti 😠 oni mi chtěj určitě vzít ty peníze 7600kč ☹ proč mám takovou smůlu 😢 .