Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

shyanne
12. srp 2013

@maximka33 Je krásnej, moc se Vám povedl. Hlásek posílám🙂

sanuli
12. srp 2013

@cital Tak odpočívat, dopovat se vylouhovaným zázvorem, baštit kiwi po tunách.. ať to zaženeš a vaši dobrodružnou dovolenou si užiješ! Držím palce! 😉

shyanne
12. srp 2013

HOLKY: jak psala @petulaho: kdo se tedy chce připojit a sejít se v září v Praze? Naplánovaly bychom to 🙂

sanuli
12. srp 2013

@shyanne Já jsem PRO! 🙂

petulaho
12. srp 2013

holky a zítra poslední odběr!!!!!a příští týden v pondělí volám docentovi😉tak to uteklo...ted jen doufat v pozitivní pokračování🙂

shyanne
12. srp 2013

@petulaho bude to pozitivní-to je jasný a máš to navíc i potvrzené🙂

shyanne
12. srp 2013

@sanuli no tak to musíme nějak dát dohromady.

petulaho
12. srp 2013

@shyanne já vím,jen na to někdy zapomínáma nemůžu tomu uvěřit....

maximka33
12. srp 2013

@shyanne Díky z optání, Ondrášek je zlatíčko, hodně spinká. víc mně zlobí starší syn, furt kolem něj lítá, musíme ho hlídat, skáče.. vyháním ho na zahradu..

shyanne
12. srp 2013

@petulaho já vím, to jsme na tom stejně, prostě nám to připadá tak neuvěřitelné-že nás taky konečně to štěstí potká viď🙂

shyanne
12. srp 2013

@maximka33 no jo má z malého radost, ale ono ho to určitě brzy přejde🙂 až zjistí, že s malým zatím žádná sranda není. Jsem moc ráda, že je to takové zlaté miminko. Hezky si to užívejte🙂

petulaho
12. srp 2013

@shyanne přesně😉

sanuli
12. srp 2013

@petulaho Budu držet palce a pěsti a vůbec všechno! 🙂 Já už se také nemůžu dočkat začátku nového snažení! Dokonce jsem se dneska neudržela (i když jsem si to přísně zakázala) a listovala na Fleru krásnými zavinovačkami.. ale včas jsem se odtrhla 😀

petulaho
12. srp 2013

@sanuli to já raději vůbec nekoukám....😉vždycky mě to pak vezme....a jsem smutná...

shyanne
12. srp 2013

@sanuli neboj, zachvíli už si ji budeš kupovat🙂

sanuli
12. srp 2013

@petulaho @shyanne Holky, vy jste tak skvělé! Já si sem tak ráda chodím poklábosit.. kdybych tohle říkala někomu v práci nebo kamarádkám, tak by si jen klepali na čelo :o)

shyanne
12. srp 2013

@sanuli od toho jsme přeci všichni tady-tady si rozumíme a umíme se podpořit. Jen ten kdo si tím projde totiž ví ....

petulaho
12. srp 2013

@sanuli i já jsem ráda že vás všechny mám:-* jak píše @shyanne jen ten kdo si tím projde,ví

cital
12. srp 2013

@shyanne Já jsem též z Prahy, takže se ráda s váma sejdu 😉 .

cital
12. srp 2013

@sanuli Budu se dopovat a dopovat 😀

shyanne
12. srp 2013

@cital, @sanuli super, holky. Tak víte co? Každý kdo by se chtěl sejít ať mě nebo @petulaho do IP napíše, že má zájem se sejít a navrhne termín a místo a dáme to nějak dohromady.

sanuli
12. srp 2013

@shyanne Já počkám s čím přijdete.. spíš bych to viděla na všední den, podvečer, někde v centru - ale ráda se přizpůsobím (pokud to bude jen trochu možné) 😉

petulaho
12. srp 2013

@sanuli no tak ve všední den se vůbec nechytám☹ a až budu těhotná tak nechci nikde cestovat.....

shyanne
12. srp 2013

@sanuli jasný, takhle to vidím i já. Já myslela abyste napsali do IP proto, abychom věděli, kdo všechno se chce zúčastnit.

sanuli
12. srp 2013

@petulaho Aha.. tak si to nějak přizpůsob.. A máš pravdu! Třeba už budeme v září těhotné :o)

petulaho
12. srp 2013

@sanuli no já jsem pevně nohama na zemi,alemůže se to samozřejmě stát😉a já jdu okamžitě na PN a trajdat nikde nechci😀

shyanne
12. srp 2013

@petulaho tak to uděláme o víkendu-není problém. A navíc máš pravdu, jakmile budeme těhule a že budeme🙂 tak taky nikde trajdat nechci, ale příjemné posezení na vzduchu neškodí. 🙂

sanuli
12. srp 2013

@petulaho To je jasné! Mně paní doktorka řekla, že mi klidně PN napíše, ale že si nemyslí, že je to nutné.. že prý je jedno jestli jsem v práci nebo ne (pracuji v malém odborném knihkupectví, nikde nefáram).. ale to je můj případ. Tvůj je úplně jiný, vím..
Ačkoli manžel je přesvědčený, že až mi vyjde pozitivní těhotenský test - zůstanu doma, budu se připravovat na státnice a procházet se denno denně lesem, který máme u baráku :o) Je milej..

petulaho
12. srp 2013

@shyanne o to mi ani tak nejde,jako spíš o to cestování a lidi s podzimními infekcemi😀

petulaho
12. srp 2013

@sanuli já bych být tebou taky zůstala doma,i když jako beru že nedělám fyzicky náročnou práci,ale na podzim budou lidi nastydlý, ráno musíš vstávat, nemůžeš se najíst když chceš ty,nemůžeš si jít odpoledne odpočinout...prostě doma je to pohodlnější a mám vyzkoušený že pak nejsou ani takový nevolnosti....