Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
26. zář 2013

@petulaho Ne sharing pod grafem, ale nahore v tom ruzovem zahlavi.

petulaho
26. zář 2013

@cabalkova jo to jsem dala,ukázalo se ti to ted?

cabalkova
26. zář 2013

@petulaho Ukazala se mi ta stranka s policky, ale ne grafik. To je teda nejaka kardinalni zahada.

Mne to funguje, tak ještě jednou tu cestu: V ruzovem zahlavi Sharing, pak pod položkou Charting Home Page první volbu Setup a tam hnedka druhy radek pod nadpisem: Your Charting Home Page Web Address:

petulaho
26. zář 2013

@cabalkova no a na té stránce s políčky dáš graf a mělo by se ti to ukázat ne?

cabalkova
26. zář 2013

@petulaho No, ukaze se mi muj. 🙂 Ještě jednou jsem ti o zpravu vys popsala tu cestu, mrkni na to, jestli jsi to tak dělala.

petulaho
26. zář 2013

@cabalkova ty jo,tak to už nevím☹zkusím to ještě večer z domova

cabalkova
26. zář 2013

@petulaho A ty to zkousis z compu nebo z mobilu?

petulaho
26. zář 2013

@cabalkova http://www.fertilityfriend.com/home/331089
jsem pitomá,teprve ted jsem zjistila,že ta adresa se ukáže dole🙂tak snad už🙂

sanuli
26. zář 2013

@petulaho Dobré ráno, Peti! Pondělní prohlídka u doktorky dopadla dobře - prý je vše v pořádku a my bychom se mohli snažit. Spíš to směřovala na příští měsíc, ale říkala, že když se nebudu bránit, tak můžeme zkoušet i tento měsíc. Ale jsem nějaká unavená.. Nejraději bych zase s manželem prchla někam na hory a tam se k němu celé dny tulila :o)
@cabalkova Prosím tě, když jsi měla ty časné potraty - snažili jste se hned nebo jste si dávali pauzu?

cabalkova
26. zář 2013

@sanuli My po tech casnych do toho sli hned, tam nebylo na co cekat, protože to bylo bez revize. ted po revizi jsme dali ty doporucovane tri mesiice...
@petulaho Sikovna, to je ono. 🙂 Zatím teda grafik nic moc nerika. Jak dlouhy jsi mela minuly cyklus,

petulaho
26. zář 2013

@cabalkova min.cyklus zkrácen na 30dní🙂to je u mě luxus🙂tento cyklus bývá kratší...ale tím,že vysadím utroš až 27dc,tak budu čekat ms až taky 30dc....no uvidíme, jak se to bude vyvíjet...dá se vyznačit v grafu sex?já si ho píšu jen do poznámek,....

petulaho
26. zář 2013

@cabalkova a ovulku to teda vyznačí?počítám cca že by měla být o víkendu,no uvidíme....

sanuli
26. zář 2013

@cabalkova :o) Moc děkuji za odpověď

shyanne
26. zář 2013

@petulaho stiskni současně CTRL+Prt Scr a pak dej vložit, tak kam to potřebuješ🙂

cabalkova
26. zář 2013

@petulaho Sex se da vlozit, když rozkliknes na grafu jednotlivý den, tak pod Basic data je poslední položka Intercourse/insemination, neboli styk/ inseminace a tam muzes zadat bud obecne, ze probehl, nebo ze byl rano, vecer, oboji nebo byla IUI. v grafu se ti to pak oznaci krizkem pod dnem, kdy jsi to zadala. A ovu se vyznaci po trech dnech stoupajících teplot, které ji potvrzuji, takze začátkem pristiho tydne by ti ji tam mohl vymalovat.

terite
26. zář 2013

Holky jste moc hodné a strašně děkuji za vaši podporu a srdíčka. To nejhorší jsem si prožila v pondělí po špatném výsledku HCG, byl to šok a celé odpoledne jsem probrečela. Včera jsem sice doufala v zázrak, ale vnitřně jsem už byla smířená s tím, že to asi dobré nebude.
Teď myslím hlavně na to, aby tohle šílené období rychle uteklo a my mohli začít s novými pokusy. Ráda bych si zkusila vyžádat u doktorů, aby mi napsali lázně. Četla jsem, že Františkovy lázně se specializují na gyn. problemy a neplodnost.
Docela ráda bych na pár týdnů vypadla z práce a zašila se někde, kde se budu moct srovnat. Uvidíme, snad se mi to podaří dojednat.
Ve středu ještě budu muset na ten kontrolní UZ a možná i krev. Výsledek znám, žádné plané naděje si už dávat nebudu, takhle je to pro mě snesitelnější. Chtěla bych je pak přemluvit, aby mě hned ve čtvrtek vzali na revizi. V sobotu se pak vdávám. Při prvním potratu jsem byla v nemocnici s holkou, která byla taky po MA a byla objednaná na revizi, ale den před jí začaly hrozný křeče a museli ji dovézt a dělat akutně. Proto bych to nechtěla odkládat, abych nemusela v můj svatební den akutně na revizi. To by už bylo všechno v haji.
Určitě vám dám vědět, co se se mnou děje a pak se načas umažu z tabulky, abych se pak vrátila s elánem a novou nadějí. Moc vám všem děkuji.

terite
26. zář 2013

@sanuli Kočko, je fajn, že není žádný zdravotní problem a můžete se hned snažit. Věřím, že se to brzy podaří, aby se mohlo srdíčko zase radovat po tom předchozím nezdaru. Držím palce!

terite
26. zář 2013

@petulaho Peti, doufám, že až se po tom mém srabu vrátím zpátky, budeš těhulka. Moc ti to přeju a držím palce.
@ofina1 @cabalkova @cital Holky a vám přeju, aby vše i dál probíhalo dobře a mímískům se dobře dařilo.

shyanne
26. zář 2013

@terite Moc na Tebe myslím, jsi statečná, jak to zvládáš, já před tebou smekám, díky tomuto nadhledu jsi si hodně trápení ušetřila a to je moc dobře, je vidět, že se zase těšíš na další snažení a to je moc dobře. Naprosto se nedivím tomu, že chceš na revizi hned ve čtvrtek, aby jsi neměla na svatbě problémy-bude to ten nejšťastnější den a já si myslím, že ti dovolí zapomenou na tu prožitou bolest a dá ti novu krev do žil! Držím palečky!!

petulaho
26. zář 2013

@cabalkova skvělý děkuji za trpělivost🙂a vysvětlení🙂

@shyanne díky zlatíčko🙂
@terite DRŽ SE Teri,všichni jsem s tebou a myslíme na tebe... 😵

petulaho
26. zář 2013

@terite jsi zlatá,děkuji🙂já si prožila SP necelý týden před svatboua i kdyxž ještě nevíš nic konkrétní, i ta pouhá představa je šílená....člověk se těší jak bude ve svatební den stastný a pak se to pos....ale věř,že jsme si to i tak s manželem moc užili a byl to por nás nejkrásnější den..

kacernice
26. zář 2013

@terite Jsi neskutečně statečná 🤐 přeju vám s manželem krásný svatební den a šťastné manželství 🙂 A děti si k tobě určitě cestičku najdou, protože jsi úžasná žena.

shyanne
26. zář 2013

@petulaho :-* čekám až dorazí kolegyně do práce a pak se tam vydám-jsem jak struna..

petulaho
26. zář 2013

@shyanne já taky:-*moc myslím:-*mysli na slova wahl...

shyanne
26. zář 2013

@petulaho no to dělám, tak věřím, že to bude dobré 😉 už abych to měla v ruce a rozuměla tomu... ještě, že tě mám a kdyžtak mi pomůžeš🙂

petulaho
26. zář 2013

@shyanne no jasan,ale věřím,že to nebude vůbec potřeba😉

ofina1
26. zář 2013

@terite vím,že je to neskutečně těžké,ale ty jsi silná a s manželem to zvládnete budete ns to dva.Vím že tu bolest si musíš prožít sama.moc na tebe myslím a snad te na revizi vezmou co nejdřív,aby jsi byla v pořádku.i přes bolest,kterou prožíváš to bude krásný den.když budeš mít sílu určitě tu s námi zůstaň.my budeme vždy při tobě a podporovat tě.
@shyanne ty jdeš dneska na ko? Držím moc pěsti.pak určo napiš.

shyanne
26. zář 2013

@ofina1 já jdu pro výsledky na imuno, právě vyrážím tak držte palečky🙂

shyanne
26. zář 2013

@petulaho zlatíčko tak já vyrážím!!