Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 chudinko, ten život je k tobě tak nefér ☹ 😀

barbarucha
10. říj 2011

@majkl81 Tyjo, Majkle, no tak si představ, že bys o tu svoji holčičku přišel (což bych nepřála ani nepříteli, ale bohužel to všechny ženy v této diskuzi prožily) a pak bys řešil následné trauma a do toho by ti psali lidi, ať hlasuješ kvůli nějaké párty. Možná by Ti to taky přišlo hodně mimo mísu. To my se tady právě snažíme přežít, že po ulicích chodí spousta dětí, co nejsou naše, tak to prosímtě nebanalizuj.

sem
10. říj 2011

@majkl81 trocha empatie by neškodila. Nevím jak si vůbec můžeš dovolit hodnotit co by nám mohlo a nemohlo vadit! Vůbec netušíš co taková ženská po potratu prožívá!!!!

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 můžeš jít opravdu už jinam? všichni ti tvé štěstí přejeme, tak si ho užívej, ale někde jinde, ano?. Už jsme si všimly, že jsi méně chápavý, hlasy ti odtud díky tvým projevům nepotečou, tak nás nech opravdu být 😉.

sem
10. říj 2011

@majkl81 k nám všem co jsme přišly o miminka taky nebyl život zrovna fér! Myslím, že už bylo vše řečeno a prosím neřeš tu své problémy - díky.

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 však mi ti to přejeme, jediné, co chceme je ať si jdeš shánět hlasy jinam a nemáš je od nás né díky tomu, že jsi to sem napsal, ale díky tvým následým reakcím. Korunu jsi tomu dal tím, že jsme zahořklé a nepřející. Mysli si to, klidně, nám to neublíží, ale tvůj názro nás opravdu nezajímá a ani jsme se tě na něj neptaly.

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barbarucha
10. říj 2011

To je normálně na ránu.

leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 nezajímájí mě tvoje názory ani na mě, ani na nic jiného, tak už prosím mlč a najdi si jinou zábavu, než chatovat s holkama po potratu a urážet je, co ty na to?

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leeena_4
10. říj 2011

@majkl81 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barbarucha
10. říj 2011

@leeena_4 Leeno, zab ho. Za tohle Tě osvoboděj. 😎

barbarucha
10. říj 2011

Šmarjá, jsem zahořklá, nepřející a teď už i agresivní 😀

leeena_4
10. říj 2011

@barbarucha 😀 😀 😀 😀 😀

leeena_4
10. říj 2011

@barbarucha ještě, že majkla máme, člověk by se o sobě jinak vůbec nic nedozvěděl 😀 😀 😀

lorreine
10. říj 2011

@majkl81 Majkle, prajeme Ti Tvoje stiastie a naozaj sa tesime s Tebou, ze mas tak krasnu holcicku. Ale prosim nechaj nas v diskusii same, pretoze k nasej teme nemas, co povedat. Niesi schopny porozumiet pocitu, ked zena strati svoje dieta. Bolo to netaktne sem takto davat prosbu o hlasovanie. Horsie sa mi ale zda, ze znevazujes nase pocity a uplne necitlivo a bezohladne zlahcujes, co sa nam stalo. Prosim odid z tejto diskusie! Dakujeme.

leeena_4
10. říj 2011

musím říct, že už se tím dobrou chvíli spíš bavím, než aby mě to dokázalo rozčílit 😀

lorreine
10. říj 2011

@leeena_4 To mas teda pravdu, ale aj tak som bola uplne v soku, ked som si tu to cele precitala...To je ako moj otec (s ktorym nemam najlepsie vztahy podotykam) priviedol k nam synovca par dni po mojom potrate...akoze synovca mam samozrejme rada, ale bolo to od neho fakt nepekne vzhladom na moju situaciu. A ked som mu tovytkla, tak sa iba urazil, ze on s nim uz teda k nam nepride...nepomyslel, ako sa citim ja...asi tak ako tento mily pan, ktori nas nazyva zahorklymi a agresivnymi...

leeena_4
10. říj 2011

@lorreine Někteří lidé nejenom, že nemají empatii, ale ještě jsou schopní plácat kraviny, místo aby se zamysleli, jestli fakt nešlápli vedle. Ale je třeba brát s úsměvem, po tom, co jsme zažily nás někdo takový nemůže rozházet 😉.

sarcca
10. říj 2011

Ahoj holky, občas se na tuto diskuzi dívám, ne kvůli sobě, ale kvůli dvou kamarádkám, které potrat zažily. Zkrátka hledám inspiraci co by jim mohlo pomoc a tak. Dnes mě ty příspěvky od majki81 natolik popudili, že Vám do té diskuze vstupuji. Vzhledem k tomu, že nemám zkušenosti s potratem, tak ti doopravdy mohu říct s nadhledem, že Tvé vstoupení majki81 do diskuze bylo naprosto bezohledné a hlavně s tím jak reaguješ na holky. Chybí ti emapatie a napsání toho, že vyřídíš své dcerce, že ti nepomohli je vydírání. Prosím, posbírej svoji hrdost a opust tuto diskuzi - děkuji!

Jinak všem tu držím palce ať se vám brzy poštěstí miminko, ať jste fyzicky i psychicky fit!

leeena_4
10. říj 2011

@sarcca Děkujem, to byla milá zpráva 😉 🙂

leeena_4
10. říj 2011

Děkujeme adminům 🙂

hhranolka
10. říj 2011

@majkl81 je všude vymazan
holky vam vsem přeju at se co nejdrive podari zdrave mimi!
ja sama jsem jako @sarcca obcas vam sem nakouknu a to hlavne kvuli kamaradce, ktera o mimi prisla a take trosku kvuli sobe, nebot mam diky genum vyssi pravdepodobnost potratu, takze se strachem,.. ale obcas vas ctu 😉

takze hodne sil!

barbarucha
10. říj 2011

Měli to tu nechat, teď to budeme muset vysvětlovat holkám, co se nalogujou večer 😀

jane84
10. říj 2011

Asi jsem ráda, že jsem došla až teď a nevím, co tu ten dotyčný psal

barbarucha
10. říj 2011

@jane84 Jani, jednou jsi tu povzbuzovala nějakou ženu, která krvácela s tím, že jiná žena v těhotenství krvácela opravdu hodně a přesto to dobře dopadlo a má holčičku (myslím Anežku?). Nevíš, kde zhruba v diskuzi bych to našla? Mě to přišlo tak hodně povzbudivé, že bych si to chtěla přečíst. Ale nenašla jsem to. 🙂 Díky, pokud budeš vědět. A co žáci, už jsou trochu v lati? Jinak s tím dnešním chlapíkem jsi o dost přišla. Fakt ufon. Úplnej trilobit 😀

martinakl
10. říj 2011

@barbarucha Presne tak. Ted ctu, co se tu delo dneska a vidim jen vase reakce na toho Majkla a teda to musi bejt vul, a to ani nevidim, co psal on 😀