Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

shyanne
13. srp 2013

@petulaho to co mám jako nick- Shyanne.

petulaho
13. srp 2013

@matysikovad 😉 ale ty na beremku nemáš fotky ze svatby vid?

shyanne
13. srp 2013

@petulaho děkuju, jsem ráda, že se líbí🙂

hayete
13. srp 2013

@petulaho
@matysikovad já tomu tady říkám facebook pro těhule a maminy 🙂

petulaho
13. srp 2013

@shyanne aha...stejně je to zvláštní jak ti dokáže říct které jméno ne a které jo vid?

shyanne
13. srp 2013

@hayete Mathyase jsme měli taky, ale nakonec jsme se rozhodli pro jméno kde je "r" aby bylo lépe k manželově příjmení (tedy k našemu příjmení 😀 )

matysikovad
13. srp 2013

@petulaho nene, tam jsem nikdy nebyla, na koníka jsem se přihlásila jako vdaná, s domečkem už koupeným a skoro těhotná :-d takže nic z toho jsem nepotřebovala 😉

matysikovad
13. srp 2013

@hayete facebook, nesnáším, je dobrý jenom na hraní her 😉 a tady to miluju, není ráno, kdy už žhavím dráty 😀

shyanne
13. srp 2013

@petulaho no to mi povídej-je to zajímavé. Zajímalo na základě čeho tak soudí. Já mám bratrace Jakuba🙂

hayete
13. srp 2013

@shyanne byl by to Mathyas Maoula....to by šlo ne? 🙂

sanuli
13. srp 2013

Holky.. já bych chtěla Josefínku, ale manželovi se vůbec nelíbí.. Já bych tolik chtěla mít zlobivou a věčně od písku a hlíny ušpiněnou Pepinu :o)

hayete
13. srp 2013

Holky frčím na tu čínskou medicínu, za 20 dní budu modelka, v příštím Ellite model look se budu moct přihlasít na šatnářku :D

hayete
13. srp 2013

@sanuli mně se tradiční české jména mooooc líbi!

shyanne
13. srp 2013

@hayete jo myslím že to jde-hezky to zní a jak ta holčička?

sanuli
13. srp 2013

@hayete Já mám moc ráda česká jména.. klučíka bych chtěla Vojtíška.. Ale co je zvláštní zvláštní.. když jsem byla těhotná poprvé, byla jsem přesvědčená, že to bude kluk.. a teď (aniž bych tedy byla těhotná), mám pocit, že budeme mít holčičku.. Ale pohlaví mi je opravdu úúúúplně jedno 🙂

hayete
13. srp 2013

@shyanne Sophia Maoula

shyanne
13. srp 2013

@hayete taky máme Sophinku v užíším výběru. Hezky to zní a vypadá-co je manžel za národnost?

hayete
13. srp 2013

@sanuli bratr má Vítka, teď chtějí Amálku. 🙂

hayete
13. srp 2013

@shyanne Libanonec....Sophia se dá použít v obou zemích...

shyanne
13. srp 2013

@hayete jo to je pravda. A budete žít tady?

sanuli
13. srp 2013

@hayete Sophia je krásné jméno! A Amálka je roztomilá - jen si neumím představit dospělou statnou ženu, která se jmenuje Amálka - když by byl pucek pro mně, tak by si chudák dost vytrpěl :o) Já jsem měla ještě v záloze Antonii - Toničku, ale to už by manžela ranila mrtvice.. takže ho musím pomaloučku polehoučku zpracovávat s Josefínkou.. U nás by to byla Josefína Holečková - to si myslím docela pasuje.. co myslíte, holky?

hayete
13. srp 2013

@shyanne zatim ano, ale pokud sežene dobrou práci tam, tak nevím....já tam ráda jezdím, ale jen na dovču

hayete
13. srp 2013

@sanuli Josefínka i Tonička jsou krásné! Hele Zázvorkové řikali Stelinko taky až do smrti ;)

sanuli
13. srp 2013

@hayete To je fakt! Amálka je ve své podstatě to stejné jako třeba Eliška nebo Anežka.. možná ještě Štěpánka - taková jména, která zní ve svém základním tvaru zdrobněle.

shyanne
13. srp 2013

@hayete no to se nedivím. Já bych tedy asi chtěla žít tady a tam jezdit na dovču-ideál🙂

barbarucha
13. srp 2013

@maximka33 Luci, moc gratuluju, malej je boží!!! 🙂

bibianca
13. srp 2013

Kdy myslíte, že je vhodné testovat?? Jsem nyní 24 DC.. ale nevím jestli to má smysl... budeme vyorávat brambory a nechci si ublížit kdyby náhodou.. něco... 😒

petulaho
13. srp 2013

@sanuli Josefínu miluju, jmenuje se tak moje sestřenka, už je jí 16 a spokojenost, Pepi, Pepina, Josefínka,má to hodně variací...takže se mi tvůj výběr moc líbí, ted jen přesvědčit o tom i manžela😉

petulaho
13. srp 2013

@bibianca tak to zkus, záleží kdy byla ovulka

kacernice
13. srp 2013

@petulaho téééda Peťulko, ty jsi kočka 😵 😵 😵