Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
5. dub 2010

Ahojda Silvidee jasně že můžeš pošli graf pokud máš roky jaky si den cyklu a co bereš za leky ci vitaminky a vítam tě u nas jak to s tebou vypada kočko

leheckova
autor
5. dub 2010

no taky jsem o tom slyšela u nas ve městě to taky funguje a dokonce ji cvičí moje známa asi se tam přez týden taky zajdu zeptat kolik to stoji a kdy maji hodiny a tak....Gratuluju ke // a nechceš u nás zůstat??

herbie
5. dub 2010

jeee se nam to tu pekne rozjizdi vitam te tu silvidee natul to jsme na tom stejne taky jsem obcas takova stresmenka 😀

silvidee
5. dub 2010

Graf nemám, neměřím teplotu, je mi 35, jsem 24DC, piju kontryhel, acidofolan/kys. listová, železo/
Jinak jsem 2X za sebou potratila, 9/09 a 3/10, asi to bylo moc brzo za sebou, protože vyšetření dopadly na výbornou - imuno, štítná žláza, cukrovka, ted už čekám jenom na výsledky z genetiky, budou do konce dubna. 🙂

leheckova
autor
5. dub 2010

leheckova......31let.........3DC.........MA12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........25DC......MA10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........1DC......SP8/2009 prenatal vit.
fram................34let........13DC......MA2/2010 listovka
kopretina82...28let........1DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Silvidee..........35let.........24DC....SP10/2009,MA3/2010

herbie
5. dub 2010

jeeeeee tak to mi je lito silvi ale zadari se brzy urcite nam vsem 😉

leheckova
autor
5. dub 2010

leheckova......31let.........3DC.........MA12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........25DC......MA10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........1DC......SP8/2009 prenatal vit.
fram................34let........13DC......MA2/2010 listovka
kopretina82...28let........1DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Silvidee..........35let.........24DC....SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo

leheckova
autor
5. dub 2010

ted si byla těhu v březnu??? jaký tyden???

silvidee
5. dub 2010

her: Já taky doufám, jenom už mám trochu strach, aby to nedopadlo zase stejně. Na genetice se mě doktorka ptala, jestli jsem neměla rýmu nebp chřipku, v obou případech ano, ted počkám na červen, to už bude teplo🙂

silvidee
5. dub 2010

leh: to bylo na mě? V 8tt týdnu a předtím v 7tt

herbie
5. dub 2010

no jasny ... ja jsem potratila jednou, ale mam taky strach to asi kazda z nas tady co jsme a uz jsme si prosli tim vsim, ale verim ze nam to ted uz holky vsem vyjde musi!!!!! 😅

leheckova
autor
5. dub 2010

no ja ted taky dva měs.bojuju s kašlem a rýmu jsem taky měla ale to u těhu s klukem jsem anginu měla taky ale to už jsem byla těhu a nic....

silvidee
5. dub 2010

Nevím čím to je , já už jedno dítě mám a nikdy jsem problém neměla, ale jsem rozvedená a mám 4 roky přítele, s tím jsem 2x potratila, přitom on má 2 dcery, ale jeho bejvalka tak 3x potratila, možná je divnej on 🙂

silvidee
5. dub 2010

angína nevadí, ptali se na chřipku, ted jsou to nějaký zmutovaný viry☹

herbie
5. dub 2010

myslis? to se mi nezda 😖

herbie
5. dub 2010

no to je hnus uz aby bylo teplicko

leheckova
autor
5. dub 2010

Ja jsem si to před tim nikdy nepřipouštěla že mě by se to mohlo stát s klukem jsem měla normlní těhu ale to mi bylo 25 ted mi je o 6 vic a citila jsem se že můžu dělat vše jako před tim ale tvrdlo mi bricho a už to asi nepujde jako dřív...

herbie
5. dub 2010

no tak holky alespon ze mate to jedno .... to je super.....

silvidee
5. dub 2010

já měla kluka v 26, a ted, to už jsem taky stará 35 🙂 😉

leheckova
autor
5. dub 2010

Silvidee v jakém týdnu si potratila prvni si měla spontání a pak zamlkly????

leheckova
autor
5. dub 2010

STARÁ a co Basiková???ta měla miminko ve 46

herbie
5. dub 2010

skoro vsichni moje kamaradky co maj deti mi rekli, ze otehotneli kdyz na to prestali tolik myslet a neupinali se na to tak hodne.....a je fakt ze to ma asi neco do sebe....kdyz jsem zkousela otehotnet poprvi tak ten prvni mesic jsem hodne myslela pak uz ten druhej vubec rikala jsem ono to prije az to prijde no a hele dalsi menstruace uz nebyla 🙂

herbie
5. dub 2010

silvi prej stara nech toho v dnesni dobe se vek nejak neresi 😉

herbie
5. dub 2010

holky ja jsem zvedava kdo z nas jako prvni zahlasi // 🙂 snad budem tehulkovat vsichni pospolu

silvidee
5. dub 2010

to první bylo v 7tt, spontání potrat, asi jsem si to zavinila sama, syn si udělal úraz a já ho nesla z auto na chíru /má 45KG/ , podruhý jsem potratila v 8tt,na kontrole u doktora nebylo srdíčko, přitom mi nic nebylo, necítila jsem, že by bylo něco špatně, tak jsem musela do nemocnice ☹ Ale beru to tak, že snad příroda ví co dělá a potřetí už to dopadne dobře 🙂

silvidee
5. dub 2010

Tak snad nebudu druhá Basiková, v jejím věku už bych do toho asi nešla 🙂

herbie
5. dub 2010

ale sla ver mi 😉 ja jsem mela taky spontalni potrat v 7tt jenze taky jezdila jsem na kole hodne pak sexicek byl normal nebyla jsem vubec opatrna ale je fakt ze clovek nikdy nevi proc se to vlastne stalo ..... jak moje mamka rika priroda je kruta, ale spravedliva tak snad jsme si to uz vybrali kazda 😉

silvidee
5. dub 2010

Až když jsem potratila, zjistila jsem, kolika holkám kolem se to taky stalo. Skoro každá druhá ☹

leheckova
autor
5. dub 2010

ja tomu věřím přiroda to asi zařídí tak aby dkyby to mělo být postižené nebo by tonevyšlo dýl tak to zařídí aby to nevyšlo hned....Holky ja tomu věřím že to vyjde at už ted nebo za měsíc či dva ale vyjde jen musime věřít a být v klidu

silvidee
5. dub 2010

Jen jsem se divila, že mi na genetice řeklá, že se můžeme snažit hned i přes ty 2 potraty, no na to se necítím a chci vědět výsledky i z genetiky.