Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jajkaz
5. dub 2010

K té Mojžíšovce, když vám to napíše gyndr, tak to hradí pojišťovna. Chodí se jednou cca za měsíc, jinak cvičíš doma. Já byla poprvé a po prohlídce si napsala - silné spasmy (nevím, jak se to píše). Když jsem byla po 6 týdnech na kontrole, tak mě moc chválila, že o 2/3 lepší, že příště už bychom přímo stimulovali na snaženíčko.... To příště má být 21.4., tak už to bude o něčem jiném 😉 snad...
A k té krvi - mě po druhém potratu zjistili větší srážlivost krve, ale jen na jednom chromozomu - což je lehčí forma. Zjistili to na genetice. Z genetiky mě poslali na hematologii a tam mi dr. řekla, že v mém případě (vzhledem k lehčí formě) to určitě není důvod potratů. Ale pohlídají si mě od 20.tt . Je tam nebezpečí předčasného odlučování placenty. Co pomáhá na to ředění krve je listovka. Takže mám doporučeno papkat asi dvojitou dávku...
Holky, držím palečky, aby smutek brzy vystřídala radost z rostoucího bříška 😉

natulaaa
5. dub 2010

Angel,endie,čauky ,vítám vás mezi námi 😵 😵 ,holky držte se ,bude líp 😵
Fram ,to jsem mohla že,ale už se probral,nic si nepamatuje,jak jinak 😠 😠 😠 😠 😠 .
Hernajs břicho mě bolí a mršula nikde 😠 😠

natulaaa
5. dub 2010

Radus ajoj, 😵 😵 😵 ,ono s tou diskuzi to bude asi tak lepší 😵 ,už by to nebylo stejně ono 😖

natulaaa
5. dub 2010

Jajkaz to fakt,že to muže hradit i pojištovna,ale já se snažila chviličku,to bude asi pro dlouholeté snažilky a to se chodí jen jednou za měsíc,já myslela,že aspon jednou týdně 😒 ,chci si tam zítra zavolat a domluvím se ,ale těšííím se,zrovna dneska mě tak bolí v kříží,ale to už muže být z MS

silvidee
5. dub 2010

ahojky, byla jsem v kina na "Ženy v pokušení", vřele doporučuju!!!! Sranda, aspon něco na odreagování 🙂

natulaaa
5. dub 2010

Zrovna dneska mi o tom filmu říkala kámoška,prý to je fakt super 😀 😀

silvidee
5. dub 2010

jj, je to super. Mě bolí břicho, no to se těším, mohlo by mi to vyjít na víkend , jinak v práci chcípnu ☹ Stačilo mi to po první revizi, po třech dnech, co jsem to dostala, jsem musela k doktorce, aby mi dala injekci na zastavení krvácení 😝

endie
5. dub 2010

díky holky za přivítání 🙂

silvidee
5. dub 2010

nat: jak vy počítáte ty DC, počítá se i ten den revize? To už bych byla 25DC.

silvidee
5. dub 2010

endie: ahojky 🙂

endie
5. dub 2010

ach jo já jsem taková blbá, ted jsem koukala na jedny stránky a zjistila jsem že by to byl chlapeček ☹ a já si chlapečka tolik přála ☹

fram
5. dub 2010

endie, ty máš doma takovýho krásnýho drobečka 🙂 Určitě se brzy zadaří, ale pak teda budeš mít honičku, skoro jako kdybys měl dvojčátka 😉

silvidee
5. dub 2010

endie: nesmutni, chlapeček bude 🙂 😉 já podle tý tabulky měla mít poprvé holčičku a podruhý chlapečka.

natulaaa
5. dub 2010

holky nesmutnětě a co to je za tabulka,ja to nechápu,o čem píšete 😢 ☹ 😀 😀
Silvi,první porevizní MS si už měla né,Tak kolik je to dni od prvního dne posledního krvácení.

silvidee
5. dub 2010

nat: ne neměla , na tu čekám🙂

silvidee
5. dub 2010

nat: 12.3. jsem byla na revizi, tak pokud to bude jaky minule měla bych to dostat po 30 dnech

silvidee
5. dub 2010

nat: to je ta tabulka 🙂

silvidee
5. dub 2010

nat: mám jí ve fotoblogu, je tam líp čitelná

endie
5. dub 2010

no já doufám že bude ale mám takový problém( prodělal jsem určitou nemoc, ona mi zničila dělohu) už o malou jsem bojovali dr. myslel že jí nedonosím a ted než jsem o těhotněla tak mi řekli že to nedonosím no a tak se stalo, mám poškozenou dělohu, čekám až budu moct jít na zákrok a oni se mi tam pořádně podívají, dr. to chtěla udělat už při revizi ale prý to uděla zvlášt, tak uvidíme

silvidee
5. dub 2010

endie: je to ta tabulka co jsi myslela ty?
na ten zákrok bych rozhodně šla, protože miminko dá děloze dost zabrat a pak při dalším těhu můžeš být v pohodě, lepší tam jít, než podstoupit další revizi, to ted budu trnout já, jak budu schopná mimi dsonosit, pořád to byly docela zásahy do těla 😕

silvidee
5. dub 2010

jinak máš krásnou holčičku 🙂

endie
5. dub 2010

🙂 děkuji, neboj donosíš úvidíš, mě třeba pomohl hodně gynex než jsem otěhotněla s malou

endie
5. dub 2010

jojo to je ta tabulka

silvidee
5. dub 2010

endie: tak my se budem snažit květen, červen, červenec - vychází holčička 🙂

leheckova
autor
5. dub 2010

už jsem tu chvili tu nejsem a jsou nové dušičky vitam vas mezi nami všechny a jdu se juknout co jste psali a doplnit tabulečku

silvidee
5. dub 2010

lehe: jak to teda mám s tím DC,já na první porevizní mrchu teprve čekám , ale jinak jsem 25 dní po zákroku

leheckova
autor
5. dub 2010

no ted by se měla počítat revize jako mrcha a pak uvidime kdy to dostaneš vetšnouto je 4neděle od zakroku ale taky to může být 6neděl

silvidee
5. dub 2010

lehe: jj, tak to mám správně, minule jsem to dostala po 30 dnech, normálně jako to mám, tak ted uvidím, ale břicho mě bolí 😕

leheckova
autor
5. dub 2010

Vítam tě Endie mezi nami koukam že maš opravdu malé mimi doma ale hlavně že je vid????Tak ti přeju brzké uzdravení a až se na tebe podivají tak to třeba pujde raz dva...¨
Silvidee revize je 1DC tak napiš jak to je to by znamenalo 26??počítam to dobře
Endie napiš mi kolik ti je a revizi jsi měla minulé pondělí to je 29.3. a bereš něco na podporu asi ne vid když to byl takový omylek pokud budeš chtit dám tě do tabulky alespon jako snažilku ....

natulaaa
5. dub 2010

Silvi,tak bych tam dala teda den od revize,tj 25,Lehe kde jsi,já ji totiž dneska pasovala na tabulkářku naši,souhlásíte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Endie na ten zákrok běž co nejdřív,já vím o čem mluvím,já měla 12 cm velkou cystu a taky jsem se vyhýbala operaci,přitom kdybych šla hned po revizi,tak už jsem možná byla těhu,ta cysta mi odtlačila prý i vaječník i vejcovod někde bokem,takže kdybych nešla,tak bych asi fakt neotěhotněla,ted vím,že je vevnitř vše ok a začíname se snažit hned po MS,člověku se nechce,to chápu ale pak to stojí za to a při dalším těhu už budeš klidnější 😉 .Jinak já jsem strašná sračka na toto a dala jsem to,Lehe ví o čem mluvím,chuděra mě musela furt uklidnovat,jak jsem bulela 😵