Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
9. kvě 2010

ahoj holky tak vcera vecere dopadla dobre jidlo bylo ukazkovy mnam po tom jsme jeli hned domu a do pelechu ted piju kavicku a docitam vas....ja bych mela mit ovulku od 11.5. tak doufam ze prijde testy ovu mam koupeny jsem vybavena haha dneska je nejak zamraceno snad se to jeste vyvrbi v nedeli nedelam nic teda akorat peru mam jednu pracku tak to jde 😉 jane me to bricho boli po mrse az po ovulaci takze dokavad neuvidime na testu ty // tak neverim uz zadnym priznakum 😎

petra.vavra
9. kvě 2010

Ahoj holky, tak my teď přijely s Terkou s odpoledne s Michalem (Nesvadba) a jsem z toho úplně hotová....nic horšího pro děti jsem neviděla.... ☹ chudáci děti.
Jane- držím palce, aby to bylo mimi 😉
Fram- i když jste se přesně netrefili, třeba jedna zbloudilá si počkala, až se dočkala 😀

herbie
9. kvě 2010

jeeeeee peto ja ho taky moc nemusim

silvidee
9. kvě 2010

ahojky všem🙂

silvidee
9. kvě 2010

tak jsem si koupila ten Femibion, jsem zvědavá co mi na to řekne doktorka, jdu tam zítra na kontrolu a nesu jí výsledky z genetiky.

jane84
9. kvě 2010
mikkisek
9. kvě 2010

Ahoj holky,
tak u nás víkend docela v pohodě, byli jsme u tchánovců na chalupě, Onďula se sice předváděl, takže zase o něm tchýně rozhlásí jak je nevychovaný, ale co...

Peto - na Michala z Kouzelné školky jsem taky slyšela velkou kritiku, ale když se to dětem líbí...

Silvii - držím palce ať jsou výsledky v pořádku, taky zobu Femibion, snad nám to trochu pomůže.

silvidee
9. kvě 2010

mikisek: ahojky, dlouho jsi tu nebyla 🙂 Já už výsledky znám, tak jsem zvědavá co se mnou bude doktorka dělat, mám trombofilní mutaci ☹

herbie
9. kvě 2010

jeeee sividee to je mi lito ☹ ale ver ze vsechno bude dobry ach jo drzim pesti mikkisek na tchyni hod bobek at si hlasi co chce 😀 jane to je dobry video

silvidee
9. kvě 2010

petra: kdysi jsem taky byla se Stáníkem na Michalovi, seděla jsem v šestý řadě a měla jsem co dělat, aby mě neviděl jak jsem se řezala smíchy, když vylezl s parukou a v sukni, tak vypadal jako ta jeho bejvalka Světlana Nálepková, do konce představení jsem se na něj už nemohla podívat, protože bych řvala smíchy. Ty jeho výtvory z izolepy, no děs, ale děti z toho šílely, já pak šílela po představení, když jsem viděla ty ceny, co chtěl za ty kraviny co prodával- no trapárna, ale na dětech se nejlíp rejžuje 😠

silvidee
9. kvě 2010

herbi: no aspon, že víme nějakou příčinu a můžu proti tomu něco dělat 🙂

silvidee
9. kvě 2010

mikise: to jsi ještě nezažila tchýni, co jsem měla já 😀 naštěstí je to už EXtchýně, ted mám tchýni relativně v pohodě. Taky mám syna, tak jsem zvědavá, jaká metrnice budu jednou na nevěstu já 😀 😀 😀 né....já budu hodná 😉

natulaaa
9. kvě 2010

čaute holky,my se ted vrátili,manža z motorek a já z narozenin od švagrové,Fram já taky od včerejška chodím furt na malou,ale u mě to bude budto cystou,nebo to taky mívám před MS 😠 😠 😠 😠

silvidee
9. kvě 2010

natul: ahojky 🙂

petra.vavra
9. kvě 2010

silvi, mikkisek- no mě to přišlo strašně trapný a na něm jsem neviděla nic, co by vypovídalo o tom, že to dělá pro ty děti....Terka byla strašně zklamaná, protože na plakátě byl s Františkem a přijel sám...takže klamavá reklama jako prase...jeho výrobky z izolepy, byly příšerný a když se s ním šli děti fotit, tak ten jeho umělý ksicht s vykulenýma očima bylo něco strašnýho 😠 😠 😠 , na druhé straně fotky má co všechno je možné koupit a ty ceny jsou fakt nechutný...aspoň vím, že na něj už ne!!!
jinak u nás nic nového, akorát mi dnes tchyně nabídla panáka, takže velké výmluvy na učení, že bych usnula apod., jinak kdybych měla vyprávět story o své tchýni, tak je to na knihu 😠 😠 😀

natulaaa
9. kvě 2010

Silvi čusek 😉 🙂
Tak manža byl celý den v čoudu a ted usnul jak špalek 😠 😠 😠 😠 ,takže fakt super 😠
Peto máš zlou tchýni?

leheckova
autor
9. kvě 2010

Silvi co to je ta trombo...mutace ??? ☹

petra.vavra
9. kvě 2010

nat- strašnou!!

leheckova
autor
9. kvě 2010

Peti tak to tě lituju tchyně a jak na ně to je věc co ale ja ji mam dobrou no nebydlíme spolu možná kdyby jo tak asi říkám něco jiného je bordelářka no uklízí ale ma doma zvěřínec a tak to neni na mě ja mam rada čisto a babi jana si na to moc nepotrpí ... ☹

leheckova
autor
9. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................45DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................35DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 22DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................22DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................20DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................20DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................20DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................20DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................20DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................18DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................12DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................10DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................8DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................6DC

natulaaa
10. kvě 2010

dobré ránko
tak já hlásím 1DC opět jsem měla cyklus dlouhý 17 dní,mám to tak po te laparce,že ovu je hned po MS,tak nevím teda co s tím 😠 😠 😠

herbie
10. kvě 2010

dobre ranko holky jeee natul teda ty mas v tom bordel vid? 😠

herbie
10. kvě 2010

me nejak uz pobolivaj vajecniky takze se asi ovulka blizi dneska jsem testovala a zatim nic tak jeste mam dva dny podle kalendare holky ty digitalni ovu testy jsou fakt super co jsem si koupila ted 😀

el29
10. kvě 2010

Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla,doma nám nejde počítač a miláček nemá čas to spravit.
Jinak u nás probíhálo znásilňování v době ovu,tak teď jen čekat jestli dorazí MS. Chci se zeptat,když zůstane žena těhotná tak čípek zůstáva nahoře a tvrdý? Nebo měkký?

herbie
10. kvě 2010

ahoj el urcite to vyslo ted!!! s tim cipkem ti musej poradit holky to ja vubec nevim tohle ale myslim ze je mekky?

kopretina82
10. kvě 2010

El těhu čípek je dole a tvrdý...
Holky, tak krev v laborce, výsledky okolo půl 2-bojím bojím, čím dál víc..😲

leheckova
autor
10. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................46DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................36DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 23DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................23DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................21DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................21DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................21DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................21DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................21DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................20DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................19DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................13DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................9DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................7DC

leheckova
autor
10. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................46DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................36DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 23DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................23DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................21DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................21DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................21DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................21DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................21DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................20DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................19DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................13DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................9DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................7DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................1DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
10. kvě 2010

Natul ja taky nevim cose děje asi mi zamrzl teploměr rano jsem měříla 10min vubec jsem tomu nechtěla věřit že jsem asi podchlazená či co včera v pul 9 jsem měla 37,2 a dneska 36,5nechapu tohle je o 0,3C mín než normální předovulak a to s tebou teda nevim jak to že jsi to zase dostala musis rychle začít brát ty leky kdy ti je dá ta doktorka nečekej na nic a bež si pro ně...

leheckova
autor
10. kvě 2010

Kopre změř si teplotu schválně moc moc na tebe budu myslet opravdu moc moc