Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
20. pro 2010

@jahudka80 ☹ ☹ vám se tento rok tak nevyvedl, že ten příští už vás čeká jen všechno pěkné. S tím hlídáním to je pech, když máš slušnou práci, tak zase tohle. A nevzali by ti malou do školky? Ale to je ještě maličká,viď. Co třeba nějaká kamarádka, která má sama malý dítě?

rozum
20. pro 2010

Hezké Vánoce, užijte si to pokud to jen půjde v klidu a pohodě!
@meiki - napsala jsi to dobře, bolí to a ještě chvilku bolet bude, ale Ty to s těma Tvýma chlapama zvládneš, držím pěsti

jahudka80
20. pro 2010

@fram do školky jí nevemou jsou jí teprv 2roky a čtvrt, a hlavně by trpěla je zvyklá jen na mě... a dětí se bojí ,, já nevím vydržím tu práci asi ještě tak do března, a pak se na to vykašlu a budu se věnovat malé, no a když neotěhotním tak si hold začnu hledat nějakou práci ☹

lucie.krajcarova
21. pro 2010

@jahudka80 teda, je to těžké. asi by bylo lepší nejdřív hledat nějaké hlídání a pak tu práci.. ale nepomůže ti nějaká maminka v okolí? mně na dvě hodiny hlídá mladá sousedka - dávám ji celkem 100 kč. ale jinak v lednu se jdem ukázat do jeslí a doufám, že to klapne a v dubnu tam malej už nastoupí nastálo...

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................28DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................27DC
martasl (34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................27DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)................................................23DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí)....................................22DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................22DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................21DC
jane 84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)....................................................17DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................16DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )...............................................................14DC
jahudka80 (30 let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .13DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................8DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................5DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................

jahudka80
21. pro 2010

@lucie.krajcarova právě, že tu nikdo není a ten kdo je tak to prostě nejde a tedy za hlídání 90kč v centru na hlídání dětí nedám páč by mě z těch peněz co vydělám nic moc nezbylo když si vydělám 300kč a 225bych dala za hlídání 😠 spíž to vidím tak že budu po novém roce buď chodit jen na 2,5h jak jsme to měli domluvené a nebo se na tu práci vyprdnu , nechat se buzerovat a ještě teď před vánoci budu chodit domů 19h a na štědrý den musím jít taky makat a šéf si bude na mě otvírat hubu jen co se po 14dnech objevím v práci po tom co jsem měla týden horečky 39C a sotva lezla a do toho potratila a on si snad myslí že jsem doma zůstala schválně abych si napekla cukroví a uklidila, už na to nemám nervy.... teď jedu nakoupit maso protože doma nic není musím to vše stihnout takhle dopoledne a ve 12:30 zas letím do práce ,malá je nevyspalá (nechodí po obědě spát večer už je protivná) a pak se tu akorád hádám zbytečně s manželem.

martasl
21. pro 2010

ahoj holky
včera jsem pořád myslela na meiki a bylo mi děsně líto,jak to s její holčičkou dopadlo a smutno za všechny ty miminka co se mohly narodit a nenarodily se,že jsem sem ani nechtěla včera chodit.doufám,že to meiky s rodinou zvládne,co nejlépe to půjde.

mv-tobě taky přeju krásné a pokud možno pohodové vánoce,a do nového roku zdravíčko,štěstíčko a úspěch při cestě za miminkem 😉 .

jahudko-teda,koukám,že už aby byl nový rok.je škoda,že by malou nevzali do školky.u nás berou i takto malé děti,když se umějí jakž takž samy najíst a nepočůrávají se.no a pokud je dítko hodně fixované na maminku,tak si holt musí zvyknout,věčně s maminkou nebude.a ty děti si většinou v tom kolektivu a mezi ostatníma dětma rychle zvyknou.sice je ze začátku trochu pláče a vztekání,ale pak je to už ok.přeju ti,aby jste to nějak s tím hlídáním vyřešili a ty jsi i nadále mohla chodit do práce.a šéfovi sa na jednu stranu nediv,před vánocema je každej šéf protivnej a hlavně v obchodě.

holky,na štědrej den čekám ms a tuším,že opět dorazí-jak jinak,že?? ☹ 😠

fram
21. pro 2010

Ahoj holky,
@jahudka80 nojo, šéfa si nevybereš, takhle to je skoro v každý práci - člověk se bojí být nemocnej 😠 aby neměl průšvih. Já to znám moc dobře. Když jsem šla na revizi, vzala jsem si dva dny dovolenou a pak hned do práce.
@martasl třeba ještě nedorazí, ale taky znám tyhle tušení a moc dobře vycítím, že se mrcha blíží. Já už cítím břicho, jako vždy týden před ní. Ale, jak už jsem psala, naděje jsem si tentokrát vůbec nedělala a jsem smířená, že budu muset jít k dr. Moc ti přeju, pokud ta potvora červená dorazí, aby ti nezkazila Štědrý den a nebyla jsi kvůli tomu moc smutná.
A kde jsou všichni? 😕 Lucka, hodná, dává tabulku a jinak je tady skoro mrtvo 😕

jahudka80
21. pro 2010

tak holky moje já se s váma loučím, ... už se snažit nebudem, prodáme byt, a chcem stavět.... tady žít nechcem. A šéf byl dnes naopak v pohodě a ptal se zda bych tam jako chtěla pracovat dál... a ták, no a vzhledem k tomu že ten byt je fakt velká zátěž tak chceme jít co nejdříve pryč. 😉
@lucie.krajcarova už mě nemusíš vést v tabulce dík, 😉

MĚJTE SE KRÁSNĚ A PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE A BRZKÉ TĚHULKOVÁNÍ A ZDRAVÁ MIMINKA 😉

jane84
21. pro 2010

Ahoj holky, včera jsem myslela na meiki. A vůbec jsem neměla na nic náladu. Začala jsem se učit na státnice, balila jsem dárky, ještě uklízela. Je toho moc. ale s přítelem jsme si udělali krásný víkend. I sexíček byl, sice asi po ovulce, ale co už. Bylo to krásné, z lásky, ne kvůli mimi a moc jsem si to užilav 😵 Jsem teď nějaká nachlazená, začínám i kašlat, tak snad na Vánoce budu mít trochu chuť slavit a jíst 😀
Moc na vás na všechny myslím. Holky zapomeňme teď přes svátky na plodné dny, ovulaci, MS, příznaky těhu a nevím co ještě. Užijme si svátky v klidu. A do nového roku vykročíme správnou nohou 😉 Mám vás všechny ráda 🙂

lucie.krajcarova
21. pro 2010

@jahudka80 tak vidíš, aspoň něco, máte před sebou hezký plán, tak ať se to vydaří. a paráda, že je šéf tak spokojený. taky přejem suprové vánoce a ještě lepší rok 2011, rok splněných přání 🙂

fram
21. pro 2010

@jahudka80 vidíš, ono nebude tak zle, jak to vypadalo. A i to miminko přijde, ale až ve správný čas. Přeju, ať vám v tom roce 2011 vyjde vše tak, jak jste si naplánovali.
@jane84 krásně jsi to napsala,já se na vánoce moc těším. Budu mít celý týden dovolenou,jupí.Mrcha má dorazit okolo 28.12.,tak jsem se na ten den objednala ke kadeřnici, abych na Silvestra byla kočka, protože jak na nový rok, tak po celý rok 😀 😀 A věřím, že nás v tom dalším roce to štěstíčko konečně potká 🙂 Všechny,co jsme tady. A jsem ráda, že tady nejsem sama, protože fakt nevím, na koho bych házela svoje depky, nebýt holek v tomhle tématu. 😀 🙂

mircisek
21. pro 2010

Ahoj holky, dnes mě konečně pustili z nemocnice. Vysloveně jsem si tam vydupala UTZ miminka a naštěstí má srdeční akci, velikost odpovídá na den přesně. Jinak jsem bez příčného břišního svalu, přední břišní stěny. Od ležení na zádech mě bolí absolutně celý člověk. Přišla jsem tam o 4 kila, ale bříško festovně vyrostlo. Přecházím z mamčiných na těhotenské kalhoty. Před okolím se to budu snažit tajit dál, mám prostě pořád šílený a hysterický strach.
Meiki mě teda pěkně vyděsila. Měla termín o jeden den dřív než já. ☹ To zjistili na prvotrimestrálním screeningu?
Jinak na vás můžu dál prskat svoje těhu bacily, tak jich posílám miliony, ať už jsme všechny šťastné těhulky a maminky.

slunicko_luca
21. pro 2010

@jahudka80
Jahudko, napodobne tobe a tve rodine preji rovnez krasne vanoce a stastny novy rok 2011. Preji ti at to vyjde vse podle planu.

slunicko_luca
21. pro 2010

@mircisek
Dik za bacily 🙂, tech nikdy neni malo.

fram
21. pro 2010

@mircisek jsem ráda, že to máš za sebou a že to dobře dopadlo. 🙂 🙂 A neboj, miminko bude určitě v pořádku, i když ten tvůj strach úplně chápu.

herbie
21. pro 2010

ahoj holky tak mrcha pomalinku konci ovulka by mela bejt na silvestra ale jak to napsala jane84 lepsi je na tyhle veci uz nemyslet protoze to stejnak nema smysl mimi si nas kazdou najde sam ovulacni neovulacni dny mircisek hodne stesti je super ze uz se zakulatujes jen tak dal jahudko? uz zase nas opoustis jeeeeee neeeee .... jinak se pridavam s myslenkama na meiki doufam, ze je v poradku a vsechno probiha jak ma je to skoda ale asi to tak melo bejt ...... jinak vam vsem tady preju krasne vanoce a stastny novy rok 2011 a at pristi rok prejde nase forum na tema jak tehulkujem mam vas rada holky a uzijte jsi pohodove svatky .... 🙂

angelina987
22. pro 2010

ahojky holk, poctvivě vás čtu, ale nestíhám reagovat. příští týden nás čeká poslední UTZ, včera jsem byla na kontrole - vše ok, už jsem jak tuleň, bolíí mě záda a to jsem nabrala jen 3kg od začátku těhu.
mrí mě, že tady čtu smutné zprávy, ale já jsem zdárný příklad toho, že bude líp. budu na vás se všema přáníčkama myslet a uvidíte, že rok 2011 bude plný miminek 😲

lucie.krajcarova
22. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................29DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................28DC
martasl (34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................28DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)................................................24DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí)....................................23DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................23DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................22DC
jane 84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)....................................................18DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................17DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )...............................................................15DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................9DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................6DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................

lucie.krajcarova
22. pro 2010

@mircisek ahojky, to je prima, že jsi už doma a jste relativně oba ok!!!!!!

jahudka80
22. pro 2010

Holky díky moc 😉

jahudka80
22. pro 2010

😀 jen pro zasmání 😀 když už jsem se tak hezky odhodlala, že těhotnět nebudu a sexík jsme měli 2x a říkala jsem si že stejně ovulaci tento cyklus mít nebudu když jsem po tom minipotr. 😒 a teď čumim na graf a směju se tu 😀 včera šéfovi tvrdím, že druhé nechcem 😀 😀 😀 a víte jak to na potvoru bývá 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a

breberuska
22. pro 2010

Holky moje zlaté, chtěla bych vám všem popřát krásné Vánoce plné splněných přání a snů a hlavně, ať vám ten nový rok přinese krásná a zdravá miminečka, ať jste moc šťastné a všechno na co sáhnete se vám podaří... 😉

mikkisek
22. pro 2010

Ahoj holky,
chtěla bych Vám všem popřát opravdu radostné a poklidné prožití vánočních svátků a splnění Přání v novém roce!!! Moc Vám všem přeju brzké těhu a malé uzlíčky v náručí. Vím, že se mi to snadno tvrdí, ale věřte, že určitě bude líp!

fram
22. pro 2010

Ahoj holky,
@angelina987 @breberuska , @mikkisek, těhulky naše 🙂 krásně vám ty týdny naskakujou. Přeju vám i vašim miminkům krásné vánoce, a do nového roku - to je přece jasný, zdravý miminka, rychlý a bezproblémový porod a vašim děťátkům spokojené maminky 🙂

fram
22. pro 2010

Holky, nevím, jestli se sem ještě dostanu. Proto už teď přeju klidné a pohodové vánoce. A ať ten příští Štědrý den už slavíme s miminkama nebo aspoň s pupíkama. 🙂

leheckova
autor
22. pro 2010

Všem holčinám tu přeju za sebe hodně zdravíčka do nového roku více štěstíčka hodně sexíčku a nějakou tu rychlou kapičku která vás dovede k vytouženému štěstíčku 🙂 😉

helcenka
22. pro 2010

Ahoj holky,
moc vás zdravím, mějte pokud možno klidné a pohodové Vánoce. Ať se tu v novém roce sejdeme všechny plné síly, těhulky jí potřebují k porodu 😀 a ostatní na další snažení. A určitě i vy, které jste se rozhodly, že mimi odložíte, tak se ukažte a napište, co je nového. Tady si přece můžeme napsat o všem. 😉

martasl
22. pro 2010

ahoj holky 😉 před chvilkou jsem dozdobila stromek.a hlavně,už mám volno,do práce jdu 5.1.2011!! 🙂 🙂

jane díky,krásně jsi to napsala.

všem děkuju za přání a taky vám všem přeju krásné láskyplné svátky.do nového roku hlavně zdraví,lásku,čistou mysl a splnění všech přání a tužeb.budoucím maminkám krásný zbytek těhulkování,zdravá a krásná miminka a nám snažilkám aby se na nás konečně štěstí usmálo.no a těm,co zatím snaženíčko odložily,krásnou práci a ať vám holky vyjde všechno,co od příštího roku očekáváte 🙂 😉

lucie.krajcarova
23. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................30DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................29DC
martasl (34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................29DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)................................................25DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí)....................................24DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................24DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................23DC
jane 84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)....................................................19DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................18DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )...............................................................16DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................10DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................7DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................

lichtakova
23. pro 2010

Všechny moje zlatíčka, děkuju vám moc moc za podporu a všchna vlídná i veselá slova, s vámi to bylo všecko mnohem snazší, díky.
do nového roku všem hoooooodně zdraví, štěstí a lásky a samozřejmě pytel miminek 🙂
velkou pusu Dita