Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
13. led 2011

@helcenka těším se na fotku, určitě ji sem přidej 🙂 nerozumím tomu, proč ti dali tak blbě ty vycházky... pamatuju se, že mě je dali bez omezení, takže ani nemělo smysl, aby na mě přišla nějaká kontrola ze sociálky..

martinkka
13. led 2011

Já jsem slyšela, že i v těhu musí napsat doktor nějaké vycházky, že to nemůže nechat neometeně. Ale že prý na těhotné stejně kontroly nechodí.
@a.j.a. i kdyby kontrola přišla, tak by jsi to určtě ukecala, nebo by jsi řekla, že jsi musela k doktorovi a na gyndě nebo obvodí by ti určitě napsali potvrzení, ne?

lucie.krajcarova
13. led 2011

@fram ahojky, tak co u paní doktorky????

marulinka
13. led 2011

@lucie.krajcarova mám pocit,že fram psala,že jde až 17.30... 😉

martinkka
13. led 2011

@lucie.krajcarova Taky mam pocit, že @fram psala, že jde na kontrolu až v 17:30

martinkka
13. led 2011

Holky nemáte některá zkušenost s Katastrálním úřadem? Potřebovala bych vědět, jestli když je psaná ohláška stavby na přítele, jestli pak můžeme dát návrh na vklad do katastru nemovitostí na nás na oba?

a.j.a.
13. led 2011

@martinkka já myslím, že pokud jsou rozumní, tak pochopí, že pro tu malou nějak do školky dojít musím, když manžel je od po do pá mimo OV. Teda aspoň doufám 🙂

@lucie.krajcarova jo jo, Luci, fram jde až pozdě odpo.

helcenka
13. led 2011

Tak jsem ještě nakoukla, co Fram, ale uvědomila jsem si, že psala až v 17,30.

Jinak ty vycházky opravdu teď už nemůžou dát neomezeně, protože z nějakého důvodu přece jenom těhulky doma jsou, to mi teda říkal Dr., že bez omezení už dát nelze, že on by to neobhájil. Já je nemám zas tak špatně, mám je od 8,00 do 18,00. Jenže v 8 už musí Kubík být ve školce, protože pak už jim tam příchody dětí narušují program. A navíc bydlíme na okraji města, máme všude hodně daleko, takže kdybych měla jít třeba něco vyřídit odpoledne, až se Kubík vzbudí, tak bych se už nestihla vrátit, protože vstává až kolem čtvrté hodiny.
A já je budu muset dodržovat, protože v práci jsou na mě naštvaní, navrhovali mi různé věci, aby mi nemuseli platit těch 14 dní nemocenské, ale já na nic nepřistoupila, protože by to pro mě bylo nevýhodné. Takže zaměstnavatel může kdykoli dát podnět na kontrolu. A že na těhotný nechodí jsou jenom řeči, to bylo možná kdysi, ale na kamarádku přišla kontrola hned druhý den a pak za dalších 14 dní znovu. Pak už teda celé těhu nic.

Tak snad stihnu ještě dneska nakouknout, co Fram.

slunicko_luca
13. led 2011

@petruska01
V utery jdu na preventivni prohlidku k obvodacce, tak si zkusim vynutit nejake odbery jak pisete holky, alespon tu stitnou zlazu a zkusim ziskat doporuceni na hematologii. Petrusko, kdyz jsem prisla v listopadu o mimi, tak jsem rikala jakmile bude po 6-ti nedeli nebudeme na nic cekat a jdem do toho znova hned, dokonce jsem se doma totalne rozhadala s pritelem, ktery chtel preventivne chvilku pockat, aby se moje telo vzpamatovalo a dala jsem se celkove nejak do poradku, to jsem si malem zbalila kufry a stehovala jakou jsem pocitovala krivdu ze strany pritele, ze nechce hned zkouset dalsi mimi. Cim dal jsem od revize, tim vic mu davam za pravdu ...Dame jeste 1 cyklus pauzu a po dalsi ms zacneme a budu se modlit, at je tentokrat vse v poradku.

rozum
13. led 2011

Holky, tak Fram už sedí v čekárně...musí být tak nervózní ...a to ji čeká to nejhorší, ten čas než ji vyšetří. To mě pokaždé bušilo tak srdce...a když byl dr. potichu... ☹ . Ale černé myšlenky pryč. Dnes bude mít, MUSÍ mít Fram šťastný den!!!

slunicko_luca
13. led 2011

@rozum Ja ji tak moc preju, at ji to vyjde

rozum
13. led 2011

@slunicko_luca sluni,to my všechny, a jak jsme napnutéééééé. Asi tak, když někdo chtěl testovat 😵 😵 😵

martinkka
13. led 2011

@slunicko_luca
@rozum
Fram ta kontrola dopadne určitě dobře, měla ty // krásně silný 🙂

slunicko_luca
13. led 2011

@rozum No kez by to dopadlo dobre. jsem napnuta, tak moc bych ji prala, aby to ylo v pohode.
@martinkka

a.j.a.
13. led 2011

@helcenka tak to máš náhodou vycházky úplně v pohodě. Mi ty moje taky vyhovují, akorát tam mám pauzu přes oběd, zrovna jak chodím do školky pro malou. Ráno máme školku otevřenou do půl deváté, takže to je v pohodě. Chodit na osm by nás zabilo 😀 my jsme obě s malou spací 😅 takže už se těším na zítřek, že se dospíme 😵

Tak jsem zvědavá, co ta fram. Už aby tu byla 😅

fram
13. led 2011

Ahoj holky,
moc vám děkuju, jak jste na mě myslely a je vidět, že to pomohlo 🙂 Krásně odpovídáme a hlavně - srdíčko tluče. Zatím to vypadá dobře. Říkala, že jestli chci, tak mi neschopenku napíše, ale že zatím nevidí důvod, když to vypadá tak krásně. Máme duphastona a ascorutin.

fram
13. led 2011

@martasl přeju všechno nejlepší k narozeninám a ten nejkrásnější dáreček Tě teprve čeká a já věřím, že už brzy
Jinak už nevím, na co jsem chtěla reagovat, jsem úplně rozhozená 😅

mv
13. led 2011

@fram super, skvělý, mám velkou radost!!!! 😵

rozum
13. led 2011

@fram moc, moc moc Ti to přeji a posílám pusenu. To byly nervy, co? Tak opatrně!!! To je moc dobře!!!!

fram
13. led 2011

Holky , děkuju, já tady bulím, jak jste na mě hodný. 😅

martinkka
13. led 2011

@fram moc ti gratuluju 🙂 už máte i srdíčko, tak to je krása

fram
13. led 2011

@martinkka pro mě je to velký úspěch, protože posledně jsem to k srdíčku ani nedotáhli.

a.j.a.
13. led 2011

@fram gratuluji 😵 a super, že bylo i srdíčko 😵 my to minule taky k srdíčku ani nedotáhli, takže to, že jsem teď to bušící srdce viděla a slyšela bylo něco fantastického 😵 😵 😵 jsem moc moc ráda, že je vše jak má být 😵

martinkka
13. led 2011

@fram my jsme k srdíčku taky nedošli, tak si dokážu představit, jaký kámen ti spadl ze srdce, když jsi to srdíčko viděla

rozum
13. led 2011

Fram je naše jedno velké bijící srdíčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fram
13. led 2011

Holky zlatý, vy jste tak milý 🙂 🙂 Dr. mi řekla, že i když to vypadá dobře, ať se k tomu radši zatím ještě neupínám. A já to samozřejmě vím, ale bobíšek tak je a srdíčko taky, takže máme další krůček za sebou.

martinkka
13. led 2011

@fram určitě to dobře dopadne, moc ti to přeju 🙂 v 6+1 mít srdíčko je nádherný, mimískovi se u tebe určitě líbí

martinkka
13. led 2011

@fram a za jak dlouho jdeš na kontrolu?

slunicko_luca
13. led 2011

@fram moooooooooooc gratuluju 🙂 , jsem rada, ze ti to dopadlo dobre Fram.

fram
13. led 2011

@martinkka za 14 dní, no , budou to zase nervy,to je jasný 😕
@slunicko_luca děkuju 🙂