Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lenickan
27. srp 2012

@fykyska tedy ty jsi doma nebo v práci? Bych tě chtěla zaměstnávat 😀

fykyska
27. srp 2012

@lenickan jsem v práci 😕 , ovšem bez klientů není práce a pak se vymýšlí ptákoviny - nebo se jen papíruje, a umírá v hroudě papíru 😠 😀 a já nechci umírat -- nééé 😀

lenickan
27. srp 2012

@fykyska aha🙂 a kde děláš?

fykyska
27. srp 2012

@lenickan Pracuji na Hůrce v Nových Butovicích 🙂 v malinké firmě kde jsem něco mezi poradcem- sekretářkou asistentkou v oblasti pojišťovnictví 🙂 od každého trochu protože nás je málo a tak musím umět všechno možné 🙂

ladydi
27. srp 2012

holky, potřebuju poradit, píšu gratulaci novomanželům, musím to poslat poštou, ale nevím jak je nazvat. V sobotu se berou. Jmenují se Petra Navrátilová a Jan Bohadlo. Jak byste t napsali na tu blbou obálku??

fykyska
27. srp 2012

štastným novomanželům
ulice xy
město xy 😉

ladydi
27. srp 2012

@lenickan držím moc moc palečky a stěhovat se do patra budeš až po tom NT?? Nebo kdypak to máš už konečně v plánu holka 🙂

ladydi
27. srp 2012

@fykyska myslíš že bez jména to pošťačce nebude vadit??

fykyska
27. srp 2012

@ladydi

rozhodně nebude 🙂 stačí adresa správné popisné číslo správne psč a jak je nazveš to už poštu zajímat nemusí 😉 😉

fykyska
27. srp 2012

@fykyska ještě je ale otázkou jestli nebydlí třeba v paneláku 🙂 ? víš kde jsou hromadně schránky 🙂 protože to bys asi musela napsat novomanželé Bohadlovi nebo Petra nNavrátilová Jan Bohadlo - štastní novomanželé

terulin
27. srp 2012

@ladydi Já bych jim napsala jejich nové společné jméno... jsou to první okamžiky, kdy to mají stejné a je to hezké vidět (aspoň mě se to líbilo, ikdyž úplně stejné příjmení nemáme 😀 )

lenickan
27. srp 2012

@ladydi Já bych napsala
Vážení snoubenci Novákovi (podle příjmení chlapa) pokud předpokládám, že přání dostanou ještě před svatbou a nebo
Vážení novomanželé Novákovi - pokud až po svatbě...

a jelikož je to přání asi koncipováno post - takže bych psala
Vážení novomanželé
Jana a Jan Novákovi🙂

lenickan
27. srp 2012

@ladydi no asi po tom screeningu nooooo...

fykyska
27. srp 2012

@ladydi jsem to zase poslala sobě 🙄

ladydi
27. srp 2012

@fykyska
@terulin
@lenickan no to je právě to co mě napadlo, jenže já nevím zda se budou jmenovat Bohadlovi, logicky by měli, že jo 😀 Jina je to na vesnici kde nemaj ani ulice, natož panelák 😀

fykyska
27. srp 2012

@ladydi Kdoby kdy řekl že se tolik hlav zapojí do jedné obálky 😀 😀 Tak bych napsala :
Vážení přátelé (třeba) nebo jen Novomanželskému páru víš něco neutrálního 😉
neználkov xy
neználkov
000 00

ladydi
27. srp 2012

@fykyska tjn 😀 když já nechci být za trubku, oni nám koláče dali už před měsícem a já teď teprve smolím přání 😀 tak bych v tom nerada udělala chybu

fykyska
27. srp 2012

@ladydi No ták to je jasny, ale jak to vymyslet vid když člověk neví na jakém způsobu uživání jmena se tedy dohodli 😀 😀 jestli jsou to dobří přátelé tak j osobně bych se tam nebála vrazit něco na ten způsob dobrým přátelům pro spokojený pár - šťastný pán a spokojená paní (bez jmen) apod 🙂

ladydi
27. srp 2012

@fykyska a šupla jsem tam Novomanželům a je to, je fakt , že je to vesnice a že to jistě nebude první přání co jim tam přijde. Tak pošťačka snad nebude blbá, když je jinak adresa OK 😀 Jinak koláčky byly tůůze dobrý 😀

fykyska
27. srp 2012

@ladydi TAK A HOTOVO 🙂 🙂 ona to paní pošťačka snad pobere 😀 mňamky nooo to věřím hned bych jeden dva tři deset 😀 slupla

ladydi
27. srp 2012

@fykyska hlavně abych to taky nezapomněla hodit do schránky 😀 Já a pošta, to nejde moc dohromady, nic moc neposílám

fykyska
27. srp 2012

@ladydi No, však on si dopis cestu najde jestli ho nějaká kráčmera pošťácká někde neztratí 😀

fykyska
27. srp 2012

zase mě přepadla nervóza estli mám doma čůrat na papírek 😀 😠

ladydi
27. srp 2012

@fykyska kolik máš dooma papírků??

ladydi
27. srp 2012

@fykyska ono je lepší čůrat ráno, ale zase kdybych jich měla doma víc, asi bych to nevydržela a počůrala ho i večer, ale opkud máš jen jeden, tak bych fakt asi zatla zuby a čůrala ráno

fykyska
27. srp 2012

@ladydi či mám čiii papírky 😀

maximka33
27. srp 2012

@fykyska hele císaře se tak neboj, já měla lokální anestezii -spinál a užila jsem si to dokonale, dokonce jsem si na broučka mohla i šáhnout. a furt jsem byla při vědomí. ale na hruď ho tedy dostal manžel, já až mě zašili. no a co se týká tvých pocitů, určitě prožíváš i to, jak se to minule nepovedlo. můžu ti říct, že taková lítostivá jsem taky, u mně se podle toho těhu nepozná. reklama mi dere slzy do očí běžně..

ladydi
27. srp 2012

@fykyska či jako 3?? 😀

fykyska
27. srp 2012

@ladydi ták ták 😀 😀

ladydi
27. srp 2012

@maximka33 a znova bys šla do spinálu?? já četla už vícero zážitků, že je blbě napíchli a pak měli holky problémy, asi bych se nechala usppat úplně, nevím, je to těžký.