Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
8. lis 2012

páni, dneska je nakupovací den? nebo kde jste všechny 🙂

antymania666
8. lis 2012

takze dneska 7+0 tt. kontrola az 21.11. bojim se bojim

matysikovad
8. lis 2012

@antymania666 jééé, to je krásné, moc gratuluju a přeju ti, at máš všechno v pořádku. hlavně se snaž nestresovat sebe i miminko. a nenachaď se! radši punčochy od džíny a dva svetry než jedno pčíknutí... 🙂

terulin
8. lis 2012

@antymania666 Neboj, dobrý to bude. To už by mělo být krásně vidět, co!? Já ti závidim, taky bych něšeho prcka ráda překontrolovala. Jdu na druhou KO až 30.11. - a přijde mi to dlouhý! Jsem celá nervózní jestli nám to srdíčko pořád bije. Tak se neboj a malýmu za mě zamávej 😀

eva518
8. lis 2012

Ahoj holky, za chvilku se začnu chystat na kontrolu, o půl 12 tam jdu. Tak mi prosím držte palce, aby bylo všechno v pořádku..

antymania666
8. lis 2012

@terulin no ja se pravetaky bojim aby to srdicko porad bilo....

antymania666
8. lis 2012

@eva518 drzíme a jiste bude vse tak jak ma byt..dej nam vedet

antymania666
8. lis 2012

holky, komu se povedlo po revizi hned otehotnet a donosit?,ja mam takovy strach tyjo ....

matysikovad
8. lis 2012

@eva518 držím palce na nohou a pěsti na rukou až mi modrají!!!!! uvidíš, všechno bude v pořádku ....srdíčko bude jako zvon!!!

matysikovad
8. lis 2012

@antymania666 tobě se to podařilo...to je dobrá zpráva, snad budu následovat 🙂

ppapajade
8. lis 2012

Ahojda holky jdu se na vás zase mrknout... 😉 musim se vám svěřit...na testu se mi 2x objevil dušík..ale tedy každý test byl jiny jeden s citlivosti 10 a druhý 25 hcg bo jak je to přesně 😅 no tak uvidíme za týden jestli to nedopadne jak minule jelikož mám před sebou další psychicky náročné období...vyřizování dědictví po tatkovi a to nebude vubec jednoduchý bohužel.....toho čeho jsem se nejvíc bála se mi začína promítat do reality.... 😒
Všem vám moc přeju jen to dobré a skvělé zprávy o vašich broučcích při kontrolách atd 🙂

eva518
8. lis 2012

Tak jsem se holky o hodinu spletla. Mrkla jsem na papír od PN a tam je až 12.30.. Takže musím ještě hodinu a půl vydržet.. Moje nervy. Jsem úplně zase hotová. Děkuju moc za palce.
@matysikovad Jsem ráda, že je ti líp, ale k té dr.na kontrolu radši běž.
@antymania666 držím palce, mrkni do tabulky, myslím že jsou tam dvě nebo tři holky, co měly // po šestinědělí 😉

eva518
8. lis 2012

@ppapajade to je dobrá zpráva. Tak se snaž co nejvíc být nad věcí, i když chápu, že dědictví, pokud nejsou dobré vztahy nebo jsou problémy s majetkem, jsou nervy. Drž se, aby // zůstaly a vy jste měli zdravé miminko

matysikovad
8. lis 2012

@eva518 a v kolikátém jsi vlastně týdnu? už bude srdíčko? nebo už bylo?

eva518
8. lis 2012

@matysikovad podle MS 6+6, ale podle ovu tak 5tt. Nevím přesně, minulý týden byl vidět jen gestační váček a zárodek tvořícího se miminka. Doufám, že srdíčko tam bude.

ppapajade
8. lis 2012

@eva518 jo jo snažim se..naivně jsem si myslela že se dohodnem jsem totiž dcera z prvního manželství..."macecha" bo jak ji mám říkat přišla s návrhem že se dohodnem bez dohadů atd...byla jsem štastná ale zjistila jsem že se mnou chce neskutečně vychcat ale to je na dlouhý vyprávění...strašně moc to zabolelo..a nenechám si vzít co mi patří...ještě to zkusím po dobrém jestli se dohodnem...
jinak na ty oba testy jsem se nešla podívat do minuty nebo 5ti jak tam píšou ale až asi za 10min oba dva dny...tak nevim.. v návodu se píše že na pozdější zabarvení nelze brát zřetel...tak ja vám nevim....vždycky mi vyšly testy bud uplně jasně negativní nebo // tak jsem z toho jelen...ta nejistota nic moc 😀

antymania666
8. lis 2012

@matysikovad jde to hned po revizi a sestinedeli..jak se rika telo je jak pohnbojene...chce to zkouset hned pokud se citis dobre

matysikovad
8. lis 2012

@eva518 Evi na srdičko brzo, ne? at nejsi zbytečně vyplašená! může být i mladší 😉 a když tam už bude bude to jen a jen dobře!!! 🙂

matysikovad
8. lis 2012

@antymania666 no popravdě řečeno já bych mohla už dneska ... kdyby to šlo. před těhu už jsme to dělali jen v ovu dny a na poslední se nám to povedlo, hned jsem to cítila snad za 3 dny, že se něco děje a měli jsme půst celých 10 tt a teď dalších 6 týdnů... 🙂 snad bude manžel chtít začít na novém tak brzy, protože byl moc zklamaný ☹
a co ti na to řekl doktor na gyndě?

antymania666
8. lis 2012

@matysikovad rekl mi ze se to nedoporucuje ale ze co se da delt...co ti jako muze rict, dyt je to jedno muze se to povect i nepovect ted i za X mesicu je to jedno....priroda si to zaridi tak jak chce bud prezije a nebo ne...

matysikovad
8. lis 2012

@antymania666 ale tak vidím, že jsi v krásném 8tt a jak si to užíváš, bojíš se víc jak předtím, nebo jsi ten strach nějak zadupala a snažíš si to užívat?

antymania666
8. lis 2012

@matysikovad snazim se to zadupat ale bojim se daleko vic a vic a ty budes taky az se to povede...strasne se bijim kontroly ze tam to srdicko uz nebude zase tukat....

matysikovad
8. lis 2012

@antymania666 já už se bojím teď, že se budu bát, vím to dopředu...ani se ti nedivím, že se tak moc bojíš...nemáš nějakou známou, co by ti mohl pujčit ten angelsounds? abys byla trošičku klidnější 🙂
ale tak přece nám to musí jednou vyjít ne? když to tak moc chceme! vyvaruj se nachlazení a velkých obchodňáků, já jsem nikde nechodila, dotahl to muj z práce a už jsem se z toho nedostala...a miminko taky ne ☹ a nevím, co si mám myslet o té kyselině listové - jo a bereš nějaké vitamíny nebo tak něco?

antymania666
8. lis 2012

@matysikovad ja teda nevim o cem mluvis jako proc jsi potratila ale ja jsem nic nemela..proste bylo slabe...listovka se brat musi ze jo a taky vitaminy k tomu

terulin
8. lis 2012

@antymania666 Neboj (teda radim a sama mám okousaný nehty), ale vzhledem k tomu, že jsme taky přeskočili pár doporučených měsíců jsem přesvědčená, že jsme udělali dobře! Já bych se 100% nebála míň za rok než se bojim teď.

@eva518 Tak co, tak co, tak coooooo? Jen mě už bolí palec, jinak si klidně dej na čas...

terulin
8. lis 2012

@matysikovad Listovka je dobrá, protože pomáhá dělení nervových buňek miminka a předchází prý poškození plodu. A taky prý urychluje ztrátu v případě, že plod je poškozený (což je asi taky dobře, ikdyž to žádná neslyšíme ráda)...
@antymania666 Musí nemusí baštíme jí všechny 😀 Co máš za vitamíny, kromě listovky? Ne že by mi moje prášky nestačili, ale řikám si jestli nebrat něco na imunitu, protože okolo mě všechno pšíká 😀

antymania666
8. lis 2012

@terulin beru listovku cistou a k tomu femibion..melo by se brat pry oboje, predavkovani se nestane prebytecna listovka se vylouci moci..listovka je kvuli tsepeni patere,kdo nebere je hlupak

terulin
8. lis 2012

@antymania666 Já právě beru čistou listovku a rakytník s něčim na posílení sliznice a pak teda mám ultrogestan od Dr a to je vše... jen mě zajímalo co baští ostatní

antymania666
8. lis 2012

@terulin tak ja mam listovku, femibion, na udrzeni duphaston 2xdenne, prednison 1/2 denne a pak mam jeste jedny leky prej na pruchodnost cev miinka...ale to uz nevim jak se jmenuje

barbarucha
8. lis 2012

Ahoj holky, hlásím, že včerejší kontrolky dopadly dobře, stav stabilizovaný, můžu už přestat brát hořčík, hurá!!! PA dle hmatu odhaduje našeho prdeláče na 2,8kg což mě vyneslo až do nebe, vzhledem k mému minibřichu jsem si myslela, že se budeme plácat někde pod 2 kg, ale prej je jenom šikulka dobře složenej. Dneska začínáme 36tt, což je taky super. Ještě bych ráda 2 týdny vydržela, tak střežím domov stále ležmo, ale jestli se nám to fakt povede dotáhnout do 38tt, tak vážně vstanu a uklidím po malířích. Uáááá, to je nádherná představa!!!