Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
5. únor 2013

@ofina1 Možná by to i poznali, ale co by s tím dělali, viď... Takovýmu mrňousovi nepomůžou, zvlášť, když se k němu ani nedostanou a když je venku, tak už je vlastně všechno v pohodě. A já bych to teď vědět nechtěla, takhle se těším na zdravé miminko... jinak bych mohla brečet a stresovat se a vypudila ho zbytečně!

terulin
5. únor 2013

@maximka33 @ofina1 Já chci taky sekanou s kaší! Vyměním za koprovku, kterou jsem uvařila včera večer na dnešek...

ofina1
5. únor 2013

@terulin jasně 🙂 určo je vše v pořádku v bříšku u tebe se má dobře a jak bude na světě, tak to bude taky v pohodě 🙂 hlavně se ničím nestresovat 🙂
hm koprovka tu bych mohla taky udělat 🙂

kolino
5. únor 2013

@ofina1 ja dělala španělské ptáčky s rýži...a dnes br. kaše a volské oko🙂 rychlovka no. Taky mi dochází inspirace 😉

ofina1
5. únor 2013

holky co si myslíte o menstruačním kalíšku?? používáte ho někdo ???
http://www.slevomat.cz/sleva/80543-menstruacni-...

@kolino asi udělám taky nějakou rychlovku 🙂

maximka33
5. únor 2013

@ofina1 tak ať se ti povede, já tam zapomněla dát vejce -) je super ji zvenku potřít hořčicí, udělá to bezva kůrčičku. jako těhotná mám velkou chuť na cokoliv s mletým. včera za mě večeři vařil manžel a kaufland - špagety s mletým masem a hotovou omáčkou ze skleničky. za dvacku a ještě mi zůstalo na dnešek.

maximka33
5. únor 2013

@ofina1 kalíšek jsem zatím neměla, ale asi ho pořídím. holky si ho chválí.

eva518
5. únor 2013

@ofina1 já jsem dělala roštěnky na hříbkách s rýží, ještě zbylo. Jinak chodím pro obědy, muž mi to zařídil u něj v práci a je to super 🙂

Na mě padl včera večer strašlivý splín.. Jsme se s mužem bavili o posledních dnech a taky o posledním půl roku a je mi z toho smutno. V některých věcech jsme každý úplně jiný a občas asi není jednoduché ustát reakci toho druhého na něco, když člověk sám čeká úplně jinou. On se hodně snaží, podporuje mě, to vím a vážím si toho, ale na druhé straně neřeší spoustu věcí, které mě třeba v hlavě furt nějak zůstávají a to je asi kámen úrazu. Tak mě to hodně mrzí a přemýšlím od rána nad tím. Je fakt, že v něčem má úplnou pravdu a chyba je u nás obou, ale některé věci asi budu přejít nebo aspoň je tolik neřešit, protože ho to pak trápí a má pocit, že i když dělá, co může, tak je mi to málo. A to zse není pravda, aspoň já to tak necítím...
No prostě, holky, dneska je to na depku, dokonce mi v noci a nad ránem hodně tvrdlo břicho.. 😒 Musím se asi z toho vzpamatovat.

kolino
5. únor 2013

@ofina1 Kalíšek nemám, uvažovala jsem o tom ,ale zatím nekoupila, vím, že si holky moc chválí, jen já mám strach ze zavedení, tak jak jsem se vždycky bála tampónu a jak jsem nato přišla tak pohodička, věřím ,že kalíšek je 100% lepší ,ale odvahu jsem zatím neměla, bývá i na slevomatech tak tak bych si ho pořídila v akční ceně jinak mi to připadá drahé ,ale když si spočítám kolik mě stojí měsíčně moje výbavička bléééé! tak asi ho budu muset koupit a vyzkoušet, třeba to bude príma! 🙂 A ty ho máš nebo se taky rozhoduješ?

ofina1
5. únor 2013

@kolino já ho právě nemám a ted jsem viděla právě nabídku na slevomatu za docela dobrou cenu,ale mám strach.já teda vložky nepoužívám používám jen tampóny a tak nevím asi by to bylo fajn,ale nevím jestli si na to zvyknu a spíše se bojím, že to tam nebude držet nebo já nevím jak to nazvat 🙂 😀 ještě popřemýšlím a možná ho koupím.Za ty peníze na tom slevomatu se to dá.
@maximka33 já mám taky ráda mleté maso na všechny způsoby 🙂 dnes asi udělám jen něco "z ledničky " a zítra se vrhnu na sekanou 🙂

@eva518 IP 🙂 nesmutni vše se spraví a bude to dobré 🙂

mircisek
5. únor 2013

@ofina1 @maximka33 @kolino Ahoj, já mám menstruační kalíšek. Byla jsem s ním hodně spokojená, ale pak mi začak vadit kvůli poklesu pánevního dna. Ale je fakt, že to mi vadily všechny propriety. Už se těším, až se to po porodu dá do pořádku (i když asi operativně). Ale za sebe můžu doporučit. V případě nutnosti vydrží dýl jak tampóny. Zavádění mi taky přijde jednodušší, i když - jako všechno - je to o cviku, takže na začátek doporučuju zajišťovací intimku, než zjistíte, jak je to nejlepší zrovna pro vás. 😉

terulin
5. únor 2013

@eva518 Nedepkuj. Problémy jsou všude... My taky pořád něco řešíme a nejlepší je, že to vždycky tak nějak vyplyne samo.

@kolino @ofina1 Taky o něm uvažuju, ale nevím jestli mi to nepřijde příliš eklhaft 😀

mircisek
5. únor 2013

@eva518 Evi, snad kvůli něčemu nesmutníš?!?! Všechno bude OK!!!!
Holky, co vybíráte kočárky. Maličká rada, pokud plánujete brzy druhé a chcete skate, zeptejte se, jestli na ten váš vysněný se dá nějaký přidělat. Teda pokud na druhoška nebudete kupovat nový vozový park. 😀
Nám tam šel dát tak tak. Máme tam nějak blbě tu tyčku a to mě před pěti lety fakt nenapadlo. 😝

mircisek
5. únor 2013

@eva518 Evi, už to vidím. Jsem slepejš. Hele, i dokonalej chlap má svý chyby. A kór s těhu hormonama to všechno vnímáš citlivěji, netrap se. Podle Tvých příspěvků máš fajn chlapa, ale pořád je to jenom chlap. Co už naděláme. Posílám objetí, ať je Ti líp. 😵 😵 😵 😵

ofina1
5. únor 2013

@mircisek aha hele takový naturalistický dotaz 😀 ten kalíšek se zavádí jako do stejné polohy jako tampón a jak to tam jako drží ? to se přicucne na tu stěnu ?? 😀 😀 😀 a neproteče to ? já si to tak nějak nedovedu představit 🙂

eva518
5. únor 2013

@terulin
@mircisek holky díky moc. Já vím, že všude je něco.. jen mě přišlo hrozně líto, že si myslí, že se snaží přizpůsobit mě a mému životnímu stylu, tomu, že jsem doma a těhu a mě to nestačí. To není pravda. Já bych ho nevyměnila za nic na světě. A dobře vím, že chlapa skoro ve 40 nepředělám. Ani to nechci, jen máme občas fakt jiný pohled na věc a já nedokážu držet pusu..

mircisek
5. únor 2013

@ofina1 😀 😀 😀 V podstatě jo, ten kalíšek složíš jako by napůl a zastrčíš. On se rozvine a natvaruje podle Tvýho těla. V podstatě se to přicucne nebo jak to říct.Protýct to může stejně jako tampón, když to blbě zavedeš nebo zapomeneš vyměnit.

mircisek
5. únor 2013

@terulin Sem s koprovkou!!!!! 😀 😀 😀 Mužíček to nežere, tak je mi to vzácný. Nemůžu doma vůbec používat kopr. Jen cítí tu vůni a je mu šoufl. 😀 😀

kolino
5. únor 2013

@ofina1 🙂 jj na slevomatu bývá často....hej...já asi do toho půjdu, neměla si dávat ten odkaz!!! uááá 😀 Jdu to objednat, zkusit se má vše, když je to taková dobrá věcička, přece proč by to tolik lidi chválilo!

@mircisek díky🙂 tak já ho objednám 🙂

kolino
5. únor 2013

@eva518 Evičko naše , nesmutni, každý máme svoji slabou chvíli a připadáme si ,že nám nikdo v ničem nerozumí, neboj bude líp...🙂 běž a udělej si radost! nějaké pozitivní myšlení zkus nahodit! hm? 😵 posílám pozitivní energii 😔 snad bude líp!

eva518
5. únor 2013

@kolino díky moc 😵 mám strach, aby se neopakovala krize z loňska.. Tak proto jsem taková na nic... 😢

kolino
5. únor 2013

@eva518 nebude!!!!! už ať je sluníčko, hned bude lepší pohled na svět! 🙂

mircisek
5. únor 2013

Holky, jsem si udělala radost a koupila jsem si 2 nové kojící podprsenky. Mám takové ty obyčejné od Anity (koupila jsem je od kamarádky, která je prodávala, protože se jí nepodařilo kojit, asi za poloviční cenu), ale teď jsem si řekla, že je potřeba být krásná maminka a koupila jsem si takové lepší,sexy. Nejpozději pozítří by měl balíček přijít, tak pak poreferuju.

maximka33
5. únor 2013

@eva518 Napiš, co přesně tě tak trápí? mně někdy pomůže, že vidím, že je to muž a některé věci jsou pro ně prostě jiné - jakože jsou z Marsu. ale není problém to téma otevřít a občas ho dostanu na svou stranu. ale taky má své mouchy. vážím si doby, kdy jsme oba v klidu. jinak něco můžou být i tvé hnízdící hormony, u Martínka jsme se taky dost hádali, byl stres s domem, manžel nebyl doma a já byla 3 měsíce sama... teď je to 100x lepší. hlavně hormony jsou v pohodě.
@mircisek Mirko, pánevní dno ti kleslo po porodu? spraví se to cvičením? asi bych taky měla začít cvičit na posílení..
@mircisek to je fajn, že sis udělala radost. mám taky nějaké nové, ale už teď se mi zdá, že mám prsa větší, tak nevím, jestli mi budou.. u Marti jsem si toho ani nevšimla, vyskočily až po porodu.

maximka33
5. únor 2013

@mircisek jaký máš kočárek ty?

ofina1
5. únor 2013

@kolino jasněěěě ještě na to mrknu a taky jdu asi do toho !!!!!! zkusít se mávšechno 🙂
@mircisek tak že bych to zkusila ? úplně jsi mě navnadila 🙂 i když pořád váhám 😝

terulin
5. únor 2013

@mircisek Můj muž to taky nejí, tak udělám základ a kopr tam jde pro mě a ostatní strávníky a část oddělím ještě jako bílou smetanovou omáčku a všichni jsou spokojení. Ale je fakt dobrá, přijdi si s kastrůlkem.

kolino
5. únor 2013

@ofina1 objednáno, penízky odeslány....a teď už jen čekat! chtěla jsem ten modrý ,ale za tu cenu mají jen bílý....ostatní jsou dražší, tak snad moje frnda bude spokojená i s bílým! 😀

eva518
5. únor 2013

@maximka33 to je dobře, že je to v pohodě. No právě, že spoustu věcí vidí jinak než já a on má potom pocit, že se mi hodně věcí nelíbí a že nejsem šťastná. Ale to tak není. Já si prostě potřebuju občas ulevit a to, že něco není úplně podle mě ještě neznamená, že to nesnesu.. Má podle mě taky dost špatnou zkušenost z předchozího manželství, kdy ať udělal cokoli, bylo to málo. A to já nechci. Je na to citlivý a já si to asi někdy fakt neuvědomuju. Nemyslím to třeba ani přímo na něho a on si to tak přebere..

mircisek
5. únor 2013

@maximka33 Luci, pánevní dno mi začalo povolovat už během těhu. Byla jsem s tím i na fyzioterapii, ale zlepšení bylo jen malý. Sestra tam byla hrozně nepříjemná, že jsem necvičila. Ale gyndr říkala, že je to i na mou konstrukci velkejma dětma. 😒 Cvičením se to dá spravit, ale jen do určité míry a já už to mám asi moc. ☹ A to jsem ho měla kdysi fakt hoooodně pevné.
Mně se prsa moc nezvětšují, i když mám vždycky mlíka až moc (klepu na dřevo), ale roztahuje se mi hrudník. Nakoupila jsem na perfektnipradlo.cz. Ceny jsou tak průměrný.
My jsme tenkrát hledali kočár pro dlouhány, protože nás doktorka strašila, že budeme mít dlouhána a jsme patrioti, takže máme českej Patron Bohemia Apollon Alux. A dobře jsme udělali. Kluci neseděli do 10 měsíců a v pohodě se tam vešli, vůbec není vyšisovanej, zkrátka držák. Až mě to štve, bych si klidně vybrala na holčičku novej. 😀 😀 😀 😀

@kolino Tak přeju, ať jsi spokojená. 😉