Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nessik
13. únor 2013

@matysikovad já vím, ale dneska to nějak nezvládám. Přitom ovulace podle mě proběhla, bojím se, že mě moc seškrábli a už to ani nedostanu ☹

terulin
13. únor 2013

@nessik Nepropadej panice, já to dostala až po 40 dnech (možná po 42 to už přesně nevím) a za dalších 56 dní jsem zírala na dvoučárkovýho ducha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matysikovad
13. únor 2013

@nessik vidíš terku, ta to měla po takové době a za chvilku těhulka a já přesně po 28 dnech a je to 4 měsíce a těhu se ani nerýsuje.... si pak vyber 🙂 třeba se tělíčko pomalej startuje, ale až se nastartuje úplně, tak se nebudeš stačit ani divit a budeš těhulka 🙂

nessik
13. únor 2013

@terulin
@matysikovad holky, děkuju, jste hodné, ještě, že vás mám. Dneska to na mě fakt padlo, prostě den blbec ☹

terulin
13. únor 2013

@nessik Já od 35. dne propadala beznaději každej den. Mám pocit, že jsem to i obrečela. O to větší to pak byla sláva 😀 Manžel mi dokonce koupil dort. Jako dneska to vidim 😀 Takže Tě naprosto chápu

Holky, kde je ta Evina?!? Jsem z ní fakt nervózní!

matysikovad
13. únor 2013

@nessik hlavu vzhůru kočko, nějak bylo, nějak bude. až budeš mít po 6ti nedělí, pusť se do nějaké jiné činnosti, než je sebepozorování a uvidíš, že to bude tak rychlo, že se ani nenaděješ, koukni na tabulku, vždycky, když je mi ouzko, načtu si poslední tabulku a kochám se tolika miminkama 🙂 a taky maminkama 🙂

matysikovad
13. únor 2013

@terulin taky jsem z té Evky úplně naprášky, jsem přilepená k PC! pořád kontroluju, nahlížím, kdy už se ozve ☹

terulin
13. únor 2013

@matysikovad Já tu dneska dřepim hlavně kvůli ní... Co já mohla udělat práce, kdybych jí tu nehlídala jak pes 😀 Snad se neozývá, protože někde juchá nad super výsledkama a na nás zapomněla.

matysikovad
13. únor 2013

@terulin no dyť já taky....

Holky, jsem pěkně zmatená, mám tento měsíc už podruhé pozitivní ovulační test 😨 😨 😨 😕 😕 😕 to jdeee???

maximka33
13. únor 2013

@nessik je to dlouhé, ale mělo by to přijít do 6 týdnů. jestli ne, tak je dobré jít na vyvolávačku. a před revizí jsi měla jak dlouhý cyklus?

maximka33
13. únor 2013

@matysikovad to je fakt divné, hodíš sem fotku?

matysikovad
13. únor 2013

@maximka33 no to už jsem zkoušela, ale nejde to vyfotit, mám to všechno přelepené izolepou ☹ bud vidím jen šedé pásky ( bez blesku ) a nebo bilou obrazovku na fotáku ( s bleskem 😔 ) ale myslím, že ovu, kde jsem si myslela, že je, tak nebyla a ted teprve OVU bude...nooo tak to abych přístí měsíc měřila jako o závod 😀 😀

nessik
13. únor 2013

@maximka33 před revizí jsem měla 29 dní. Podle grafu ovulace proběhla, luteální fázi mám 12 dní, už jsem to měla dostat a nic, ani náznak ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/261e8d

@matysikovad já dneska taky zkusila jen tak ovu test a je skoro pozitivní, tak nevím....

matysikovad
13. únor 2013

@maximka33 ted mě napadlo, jestli opravdu OVU nebude až ted a nebudu mít ten dlouhý měsíc jako ten předminule - bylo to myslím 34 nebo 35 dní, nebo tak nějak, to by sedělo, že? jejda, takže dneska sa musíme trochu posnažit 😀 když bude toho VELANTÍÍNAA 😀 😉

matysikovad
13. únor 2013

@nessik co když se ti prodloužil cyklus?

nessik
13. únor 2013

@matysikovad no, ta luteální fáze by měla být stejná. Podle toho grafu jsem to měla dostat. Proto se bojím, že místo menstruace nepřijde nic, že se mi třeba netvoří sliznice. Což by byl nejspíš konec ☹

matysikovad
13. únor 2013

@nessik nemaluj čerta na zed. kdy máš porevizní kontrolu?

eva518
13. únor 2013

Ahoj holky 🙂 omlouvám se, MOC MOC MOC že tak napínám, ale byla jsem bez netu od včerejška od půl jedné až do teď!!! 😠
Jsme v pořádku, všechno vypadá jak má, hlavička je trošku obvodem menší, ale v normě, což mě teda nevadí 😎 a jediná vada na kráse je, že mám trochu nízko placentu, což není dobře, ale může se to ještě upravit, prý se mám víc šetřit 😝 Tak nevím, když jsem byla doteď doma.. Mimčo vypadalo, že se usmívá - hodím sem co nejdřív fotku 😀
Jinak pohlaví řekli, ale já to říct nikomu nemůžu, páč tatínek vědět nechce a řekli jsme si, že by to nebylo fér, aby jiní věděli.. Ale mě je to vážně fuk, měla jsem to 50 na 50 😵

@terulin gratuluju!!!!!! Myslela jsem na vás a držela palce taky 😵 😵 😵 S tím jménem od tchýně jsi mě teda pěkně dostala. Ta moje sice nevím, jestli mě ráda má nebo ne, ale je to tak, že chce organizovat všechno a všem, takže třeba datum svatby jí nemůžeme říct dřív než tak cca 3 dny předem a to ještě i tak stihne hodně věcí udělat po svém.... 🙄 🙄 🙄 Takže cháááápu 😉

eva518
13. únor 2013

vypadlo mi část zprávy - nevím jak to... Jen ještě dodávám jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!

matysikovad
13. únor 2013

@eva518 moc moc moc gratulujuu !!! 🙂

eva518
13. únor 2013

@matysikovad děkuju Danuš. Te´D dočítám, jak jste na mě holky všechny myslely, jste fakt ZLATÉÉÉÉ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 děkuju, děkujuuuu 😵

ofina1
13. únor 2013

@eva518 téééééda ty jsi nás napnula já tady celý den stepuju u počítače a už jsem se i bála 🙂 takže vééééliká gratulace !!!!
super, že je všechno v pořádku a jestli to bude kluk a nebo holka 🙂 to je to poslední 🙂))))) jsem tak ráda, že jste v pořádku 🙂 🙂

@nessik kočko nesmutni ☹ já jsem potom taky smutná ms určitě dorazí - mě doktor říkal, že se to může prodloužit takže klidně těch 6 týdnů a to je ještě čas.... vím, že já tady za pár dní taky budu stresovat když ms nepřijde, takže tě chápu ☹
jinak já jsem měla před těhotenstvím cyklus delší někdy i 35 dní tak bych fakt zkusila počkat a hlavně ( vím, že mě se to ted říká dobře ) ale stres k tomu taky moc nepřidá ☹ ach jo kdyby to šlo nějak postrčit aby se to urychlilo ......
@terulin to bylo snad poprvé co jsi to oslavovala co ??

eva518
13. únor 2013

Holky, já jsem byla úplně na nervy, když jsem po vyšetření zjistila, že jsme dojeli do Ol.bez noťasu 😠 Jsem to říkala příteli proč jsem tak naštvaná a on že to nic, že mi to určitrě odpustíte.. Takže opravdu se omnlouvám, nechtěla jsem způsobit ani rýhy na dlaních ani polámanou manikúru 😕 😕 😔
A opravdu všem moc děkuju. Je to neuvěřitelné, že člověk slyší, že je všechno NORMÁLNÍ 😵 😵 😵

eva518
13. únor 2013

@ofina1 děkujuuuu 😵 😵 😵 zítra ríno nahraju tu fotku. Chtěla jsem udělat aspoň jednu 3D, ale evidentně se dítě rozhodlo, že ne, protože si kromě ručiček strčilo před obliček i nožičky 😀 😀 takže nic, no. Ale mám aspoň jednu obyč 🙂

ofina1
13. únor 2013

@eva518 v pohodě neomlouvej se 🙂 my se jen bály to víš po všem co jsme zažily je vždy strach a úplně nejlepší je slyšet, že je vše v pořádku a normální to je asi to nejkrásnější co ti mohli říct že ????

mircisek
13. únor 2013

@eva518 Spadl mi kámen ze srdce. Gratuluju!!!!

ofina1
13. únor 2013

@mircisek super, že kontrola dopadla dobře a můžeš čekat doma 🙂
@eva518 těšíme se na fotečku 🙂

eva518
13. únor 2013

@ofina1 přesně.. 😵

eva518
13. únor 2013

@mircisek děkuju, já mám fakt z toho neskutečnou radost. Šli jsme pak na zákusek a kafe a mrknout na kočárky 🙂

nessik
13. únor 2013

@eva518 super, to jsem si oddychla, mám obrovskou radost 😵 😵 😵

@ofina1 Jé, to jsem nechtěla, abys kvůli mně byla smutná. Musím být trpělivější, neměla jsem si měřit tu teplotu, teď mám nervy. No nic, jdu si pořvat do sprchy, tam mě aspoň nikdo neuvidí 😉 Zítra bude určitě líp.