Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
26. kvě 2014

@dorabell moc gratuluji k // a držím palce na dnešní KO, já v 5+1 měla vidět dutinku🙂drž se....

petulaho
26. kvě 2014

@lyc zlatíčko,vše bude ok,to je jasná věc...nemáš angelsounds?já slyšela od zač.11tt srdíčko a to mě moc ulidnilo a pomohlo mi to,....protože jsem byla od 9-10tt nemocná...tak jsem měla o mimčo velký strach a na KO šla až nějak po Vánocích...

dorabell
26. kvě 2014

@petulaho děkuji, jsem děsně nervozni, což miminku určitě neprospívá, ale nemůžu si pomoct!!! Ale holky myslí vás tady na mě tolik, že to prostě musí být všechno v pořádku. Alespoň tu dutinku bych chtěla vidět......

já jsem o tom angelsounds taky slyšela...ale říkala jsem si, pak jednou to srdíčko nebudu moc najít a budu se zbytečně děsit....nebo to s tím jde dobře?

dorabell
26. kvě 2014

@nessik jéé ty už máš dvě 🙂 ty se máš 🙂 no tak to třetí prostě přijde, uvidíš 🙂 - třeba zrovna když to budeš nejméně čekat 🙂

lyc
26. kvě 2014

@petulaho AngelSounds nemám a asi ho ani nebudeme pořizovat - bojím se, že bych se od něj nedokázala odtrhnout a možná by mě to v konečné fázi stresovalo více než když ho doma po ruce nemám 🙂

petulaho
26. kvě 2014

@dorabell
@lyc holky me to nedesilo ale vzdy uklidnilo..vedela jsem ze by se melo najit cca od 15-16tt to.pisou na krabicce,ale jednou rydne jsem proste zkusila.a pak uz jsen vedela kde hledat a pro uklidneni jednou tydne-hl.dokud jsem necitila pohyby tak jsem pouzivala..ted uz spis jen vyjimecne...kdyz je malej spavejsi...coz moc casto nebyva..spis me zducha i bolestive jako treba ted😉auu

lyc
26. kvě 2014

@petulaho jsem strašně ráda, že už jsi tak daleko a Matyáška budeš mít brzy u tebe moc ti to přeju 🙂 nedovedu si ani představit to štěstí, když se zevnitř ozývá svým kopáním a natahováním 🙂 musí to být opravdu zázračné.

nessik
26. kvě 2014

@petulaho Péti a nebudeš výhledově po porodu ten angelsounds prodávat?

terite
26. kvě 2014

@dorabell To je skvělé! Moc držím palce, aby vše šlo dobře a na kontrole byla vidět krásná dutinka 🙂

petulaho
26. kvě 2014

@lyc dekuji♥vsak se brty dockas kopkani taky...je to.pro me pprad neuveritelne ze budu mit miminko a ze fu za par tydnu bude s nami🙂 😵
@nessik po porodu budu ale maho zamluveny shyanne😉

nessik
26. kvě 2014

@petulaho aha, to nevadí, já ho pak, až to bude aktuální zkusím sehnat někde na bazárku. Páni, ty jsi 33 t, je to možné, vždyť budeš mít Matyáška za chvilku u sebe 😵 Holky, tady je tolik pozitivních zpráv, ale ta naše tabulka se zase bohužel dost zaplnila. Přála bych si, aby sem už nikdo nový nikdy nemusel.

petulaho
26. kvě 2014

@nessik jj a zítra už 34tt🙂už aby byl červenec a byl tu s námi,neskutečně moc se na něj těšíme...určitě se vám všem zadaří....podívej na mě....mám TP přesně 4roky po prvním potratu....osud...

nessik
26. kvě 2014

@petulaho Peťulko, to už uběhne a budete mít svůj poklad doma, ale chápu, že se moc těšíte. 😵 😵 Je to krása být maminka, už se moc těším, až zažiju tu neskutečnou euforii po porodu a těším se i na porod a na kopání v břichu 😵, už aby to bylo.

nessik
26. kvě 2014

@petulaho ty jo, fakt přesně 4 roky, tak to je asi opravdu osud. 🙂

nessik
26. kvě 2014

Jé, holky, všimla jsem si, že nějak nejsem v tabulce 😕, nevím jakto, ale to nevadí, asi se tam už znova psát nebudu, přijde mi, že mi to zatím moc štěstí nepřineslo, tak jen abyste se nedivily.

petulaho
26. kvě 2014

@nessik ty ses sama z tab.vymazala tusim ze po potratu na podzim....

nessik
26. kvě 2014

@petulaho Peti, já se tam pak znova přidala, naposledy jsem tam psala teď v květnu 1 DC. Ale to nevadí.

wosk
26. kvě 2014

@dorabell tak co??? jsem zvědavá, moc na tebe myslím a držím pěsti!!!

kifsepixam
26. kvě 2014

@dorabell Tak teď to čtu, no nádhera, to je paráda, jupííííí, mám obrovskou radost, že se zase začínají množit pozitivní zprávy. Neboj se nic vše dobře dopadne. Chce to miminko věřit, musíme!!!! Opatruj se!

@lyc
@wosk
@dorabell
Holky já měla rodit v únoru a taky jsem v únoru znovu otěhotněla, takže to funguje a neboj se nesíčku
@nessik nic, ono to tak bude i u tebe, ti andelicci vi co delaji a posilaji za sebe nahradu, protože vi, ze na ne moc cekame!!!! Vydrz nesicku! A holky vy se vubec nebojte, i když ja sama se trepu strachy,zitra me ceka velka kontrola, vlastne něco jako 2. screening delany spis nez v 20. tydnu kvůli te me zkusenosti a moc se bojim, dokonce jsem nevydržela a od sousedky si sla pujcit angelsounds, i když jsem si to zakazala, tak jsem nevydržela a srdicko nasla, protože se taky bojim vety - srdicko bohužel prestalo bit. Vim, ze nic neovlivnim, ale strach je sileny. Ale verim a jen si opakuji, ze mimco je v brisku v bezpeci a zvladneme to, takze VERIT!!!

nessik
26. kvě 2014

@kifsepixam děkuju za milá slova, budu tomu věřit, když se tady vlastně skoro všem tak zadařilo, tak třeba to tak opravdu funguje. Na zítřek se drž, moc budu myslet, ale věřím, že miminko je v pořádku a silné 🙂

martinakl
26. kvě 2014

@petulaho Já měla TP u Kuby přesně rok po druhém "horším" potratu. Sice si dal pak na čas a narodil se dýl, ale to už je jedno 😀

martinakl
26. kvě 2014

@dorabell Já jsem se u Kuby rozhodla angelsounds nepořizovat, ale pak jsem litovala..začal kopat až ve 24t a i pak to byl lenoch línej 😀 Takže jsem i bez angelsounds byla na nervy pořád 🙂 Těžko říct...

martinakl
26. kvě 2014

@mircisek Ahoj, tak je to špatný. Teď je manžel na služebce a až se vrátí, začne si hledat bydlení ☹ Je mi smutno..ani ne tolik z toho, že už nebudu s ním, ale že Kuba bude vyrůstat bez táty a že další dítko je ještě dál než v nedohlednu..Ale tohle období překonám. věřim, že takhle je to lepší pro všechny.

mircisek
26. kvě 2014

@martinakl Tak to je fakt zlá zpráva. To mě moc mrzí, ale z Tvé zprávičky to vypadá, že Tě to nepoloží, že jsi s tím částečně srovnaná (nebo se mi to zdá). Však já myslím, že na Tebe za rohem musí čekat nějakej super chlap, kterej bude milovat Tebe i Kubíka. Všechno zlý je pro něco dobrý. Tak se drž a kdyby něco, víš, kde se můžeš vypovídat a vynadávat i vyplakat.:-*

martinakl
26. kvě 2014

@mircisek Já s tím počítala už dýl, že to takhle dopadne..jen se to pořád protahovalo jeho slibama..Tak mě to nijak nepřekvapilo, že i ten poslední po týdnu porušil. A konečně sám uznal, že to asi dál nemá smysl. Děkuju 🙂

terulin
26. kvě 2014

@martinakl Ty jo, jak jsem nakouknu, tak je tu nějaká tvoje jobovka. Na tebe musí někde čekat obří pytel štěstí, aby ti to vyvážilo všechnu smůlu. Hodně síly, nervů a odvahy přeji!

martinakl
26. kvě 2014

@terulin No, opravdu už mě to všechno ubíjí ☹ Jediné, co mě drží nad vodou, je Kuba 🙂 Snad bude jednou konečně líp...

sanuli
27. kvě 2014

@lyc Zlatí, i mně Angel Sounds hodně pomáhal.. do konce prvního trimestru jsem měla velký strach a poslouchala jsem tak co tři dny - vždy jsem si srdíčko jen našla (takže to trvalo pár vteřin) a neskutečně mě to uklidňovalo.. Mám v pupíku mršku línou, tak občas si poslechnu i teď a svět je hned růžovější 🙂

takarazestinusakur
27. kvě 2014

Jéé, takové vymoženosti....Angel Sounds by se mi hodil...až se nám teda zadaří...ale v Japanu to k sehnání není ☹ budu muset doufat, že nám to na podruhé vyjde...Napoprvé to bylo rychle (nečekaně) nabyl a když jsme se začali těšit, tak rychle pozbyl (zamlklé těhu 11tt)...Všem přeju aby se Vám zadařilo, co nejdříve a těm, kterým už se zadařilo přeji, ať je vše v pořádku...Opatrujte se 🙂

takarazestinusakur
Odpověď byla odstraněná
Zobraz