Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

slunicko_luca
2. srp 2011

@jane84 Ahoj holky, minulou nedeli jsem dostala ms, byla slabsi a kratsi, ale byla to regulerni ms, ve stredu jsem volala na gyndu, vzali me ve ctvrtek na krev a potvrdili mi tehotenststvi. Dodnes spinim, nekdy se objevi i ruzova krev, mam na udrzeni tehotenstvi estrofem a duphaston a zitra jdu na kontrolni odber. Lekar se na spineni zrovna netvaril dobre, takze se zitra obavam spatnych zprav. Chtela jsem se ozvat zitra, ale kdyz se Jani ptas, tak se to da tezko udrzet, je to pro me ted docela psychicky narocne ☹

jane84
2. srp 2011

@slunicko_luca mrzí mě, že máš takové trápení. Je mi líto, že jsem se tak blbě trefila s dotazem. Držím palce, aby léky zabraly a zítra jsi měla dobré zprávy. Moc na tebe myslím

fram
2. srp 2011

@martasl už se berušky nemůžu dočkat, nejradši bych šla už za 14 dní rodit 🙂

fram
2. srp 2011

@slunicko_luca budu moc moc držet palce, mrzí mě, že máš takovýhle starosti. ☹

tiburcia
2. srp 2011

@slunicko_luca budu moc držet palce, ať je to dobré!!!

slunicko_luca
2. srp 2011

@slunicko_luca fram, jani, jste hodne dekuju Vam. Nebyla jsem jeste ani na UZ, takze v podstate ani nevim zda je tehotenstvi v deloze. Hodnotu HCg jsem mela 35, 33 DC. Podle tedy te predposledni ms bych mela byt 5+3, takze si myslim, ze zitra bude jen krev a podle hodnoty HCG asi uvidime co dal, dnes je to prvni den co jakztakz nespinim. ALe za to mi splaskla prsa, coz mi neprijde jako dobre znameni a carka na testu nesili, je porad stejna jako u na zacatku.

slunicko_luca
2. srp 2011

@tiburcia dekuju, uz aby bylo zitrejsi odpoledne

slunicko_luca
2. srp 2011

@tiburcia a tobe taky gratuluju 🙂

tiburcia
2. srp 2011

@slunicko_luca budu moc držet palce!!! je to na začátku, tak třeba není ještě nic ztraceno!!! díky, ale taky ještě nemám vyhráno 😉

slunicko_luca
2. srp 2011

@tiburcia je mi to jasny 🙂, preju rovnez hodne stesti.

tiburcia
2. srp 2011

@slunicko_luca děkuju... 🙂

jane84
2. srp 2011

@slunicko_luca hlavně, že tam ta čárka je a neslábne. A na prsa nekoukej, jsi ve stresu a tělo na to reaguje, nemusí to nic znamenat. Úplně mi to připomíná mě před 2 roky, ale já měla MS úplně normálně silnou a dlouhou a špinit jsem začala až za 10 dní po a silně. Ty jsi to podchytila brzy a máš léky. Věřím, že to přispěje k dobrým zprávám

slunicko_luca
2. srp 2011

@jane84 jani me to prislo divne, 1. den jsem mela jen krvavy husty vytok chvili, 2. den normalni silnejsi ms, asi pul den a pak uz jen kdyz jsem sla curat ... Takze jsem volala na gyndu, ze to mam nejake rozhozene, protoze jsem brala pul cyklu estrofem na rust delozni sliznice, mam s ni od potratu problem, ze neroste a v puli cyklu jsem si pichala pregnyl na prasknuti foliku. Prislo mi, ze je to proste vedlejsi ucinek hormonu, estrofem jsem vysadila jak mi prisla ms a znova ho nasadila spolu s duphastonem az po pozitivnim testu. No zitra budu moudrejsi, kazdopadne vystrasena jsem, strasne bych si prala, aby to konecne vyslo. Jeste Jani napis mi prosim do tabulky o rok vic, dekuji 🙂

jane84
2. srp 2011

@slunicko_luca všechny na tebe zítra budeme myslet. A blahopřeji k narozeninám

slunicko_luca
2. srp 2011

@jane84 Dekuji jani, urcite dam vedet. mam do zitra dovcu, pokud to dobre dopadne, rada bych si rekla o neschopenku a byla bych radeji doma a polehavala nez to prejde ...

martasl
2. srp 2011

slunicko_luca-teda,to mě mrzí,že musíš být v takové nejistotě.moc moc ti přeju,aby zítra všechno dobře dopadlo a já věřím,že to bude v pořádku,uvidíš.hodně holek na začátku špiní,nebo mají i klasickou ms.na prsa bych se taky moc nedívala,každá to těhu prožívá jinak apříznaky taky.s tou neschopenkou určitě neváhej,za to to nestojí.tak ještě jednou tfuj tfuj tfuj.......

nikiss24
2. srp 2011

@slunicko_luca moooc ti držím palečky, aby bylo vše OK, budeme tu na tebe všichni myslet. Já když jsem čekala dcerku, tak jsem první MS také dostala a hlavně se mi na testu, že jsem těhotná, objevily // čárky až skoro v půlce 3 měsíce 🙂 Buď v klidu, uvidíš až půjdeš k dr. Držím PALCE ...

slunicko_luca
2. srp 2011

@nikiss24 , martasl moc Vam holky vsem dekuju za podporu 🙂. Na zitrek jsem moc zvedava, uz aby bylo zitresi odpoledne, to budu vedet co a jak se deje nebo nedeje ...

jane84
2. srp 2011

Mamina byla dnes u kartářky. Tak prý tam s přítelem máme, že momentálně máme hodně běhání po úřadech a řešíme bydlení. To se trefila. Pak tam máme svatbu, no to se snad také trefila. A dokonce tam máme narození holčičky, ale doufám, že se netrefila s termínem, protože se jí prý dočkáme v horizontu 3 let

meiki
2. srp 2011

@slunicko_luca : Taky moc drzim palecky, aby to bylo vporadku a slysela si jen tu dobrou zpravu, budu moc na Tebe myslet

marulinka
2. srp 2011

ahoj holky
@pamir gratuluji ke // a moc držím palečky,ať je vše v pořádku
@nikiss24 máš krásný testíky 🙂
@jane84 pěkně znásilňuj,aspoň ten bacílek co na tebe leze vypotíš 😉

marulinka
2. srp 2011

@slunicko_luca budu moc držet palečky,ať je vše v pořádku. já tedy v začátcích Ms neměla,ale pořád sem špinila,taky mi gyn nedělala utz,ale jen vzala krev 😒 testy // mi vůbec nesílily,byly pořád stejný a na prsa nekoukej,já je mám splasklý i teď 😅 budu na tebe moc myslet..

nikiss24
2. srp 2011

Holky tak jsem stejně šla k dr. a zatím vše probíhá v pořádku, koukala i na UZ, je tam znát kulička, ale bohužel ne moc jasně, protože má malý UZ a musela bych na velký do nemocnice, tak se tam asi vydám, ale vypadá to nadějně 🙂 za 14 dní jdu na krev a stanovila i datum porodu. Dak doufejme, že vše bude klapat jak má 🙂

nikiss24
2. srp 2011

@marulinka Děkuji 🙂

nikiss24
2. srp 2011

@jane84 Ahojky, uvidíš, jak to dopadne, ale říkala v horizontu tří let, tak to klidně může být dřív 🙂
Prosím tě přendej mě do vrchní tabulky, jen mi řekni, co vše ode mne chceš vědět 🙂 díky

marulinka
2. srp 2011

@nikiss24 máš termín porodu,přesně jako já měla to nepovedený těhu,akorát teda rokem později...přeji ti,ať vám to datum přinese štěstíčko 🙂

pamir
2. srp 2011

@nikiss24 ahojky..tak jsem po prohlídce...nic Dr. neviděl...ani děloha prej není zvětšena...tak nevím...snad je ještě brzo a proto nic neviděl...dneska si dělala test a sílí...mám v pondělí zavolat a objednat se na středu ráno, že prý uvidíme a kdyžtak mě pošle na krev..prej tomu mám dát čas...tak nevím

jane84
2. srp 2011

@nikiss24 stačí mi datum, kdy jsi našla //
@pamir dobře, že test sílí. Škoda, že ti nevzal krev hned. Ale teoreticky si ji můžeš nechat nabrat sama, ale stojí to tak 200kč. S tím ultrazvukem záleží, jak kvalitní ultrazvuk má, jak dobře s ním umí pracovat. A taky každá jsme jiná a každé těhu je jiné. Ve středu tam už možná něco bude, ale nemusí.

nikiss24
2. srp 2011

@marulinka jejda, tak to teda doufám, že jo 🙂 beru léky na udržení těhu, tak snad se nic nestane 🙂

nikiss24
2. srp 2011

@jane84 26.7.2011