Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
1. srp 2012

@axonka @axonka Tomu rozumím. Já jsem taky už několikrát procházela kalendář, kdy by to mohlo vyjít. Minule jsem měla pocit, že to prostě vím, že to vyšlo, aniž bych nějak počítala ovulaci - věřila jsem, že jsem těhu a jen čekala, až to bude na testu vidět. Doufám, že to teď také vyjde tak brzy.

Holky, držím moc palečky. 🙂

eva518
1. srp 2012

@lenickan Chápu, Leni. Já jsem se taky třásla strachy a počítala pořád dokola, kolikátý den a týden budu při další kontrole celou dobu. Snažila jsem se "přežít" každý den a večer si říkala - super, už jenom tolik a tolik dní a budu mít další týden za sebou..
Držím moc palečky, ať ti srpen uteče jak voda a v září už budeš víc v klidu, uvidíš.

lenickan
1. srp 2012

@eva518 díky moc, najednu stranu ale nechci aby čas plynul rychle... jen si musím každý den nějak zpestřit a užít....

eva518
1. srp 2012

@lenickan Já bych chtěla odejít na PN nejpozději v říjnu než začne být hnusně. Snad nám to vyjde.

eva518
1. srp 2012

@lenickan Určitě si musíš léto užít, spíš jsem myslela, aby se ti ten čas tak nevlekl a brzy se nemusela trápit, který tt jsi a měla už větší jistotu.

axonka
1. srp 2012

@eva518 Zari je nas mesic 😉

eva518
1. srp 2012

@axonka Jj, to doufám 😎

axonka
1. srp 2012

@eva518 To je naprosto jasny, kartarka mi to predpovedela 😉 Drzim ti palce...

eva518
1. srp 2012

@axonka Jéé, tak to jo 😀

fykyska
1. srp 2012

Čáu holky no tak je to tady 30 DC a moje vytoužená MS přišla před novým začátkem který bude ve víru početí... Těšila sem se na ní že se pročistím, a ta mrcha mě dneska tak srazila na kolena že sem ráda že funím po dvou mesicích bez bolestivé MS přišla další zatraceně bolavá....V práci sem se plazila, od zachodu ke stolu až pro mne nakonec prijel muz 4 hodiny sem proplakala až sem z toho doma usla.... a spala od 11 do 17 😠 😢 Ale mám jí do 30DC a příští měsíc bude aspoň veselooooo, doufám že pak už žádná nebude 😅 😅 A jak jste se měla devčátka vy ?

maximka33
1. srp 2012

@fykyska tak prima, že to už přišlo, ta první je vážně hrozná, znám to. ale bude se to zlepšovat, věř tomu.

maximka33
1. srp 2012

@fykyska tak zítra můžeš do tabulky, co říkáš?

fykyska
1. srp 2012

@maximka 33 no ja už mám od operace 3tí ☹ měla sem v 6 nedělí asi 3x ale to nepočítam protože to bylo pořád něco - a pak 35 DC 29DC A TEď 30DC ..což mi připomíná jak ten čas letí a že maličké by bylo za chvilku tady ☹ ..a tahle byla snad ještě horší než ta prvníííí ☹ Vůbec sem nepočítala že bude takhle silná a bolavá ty dvě předchozí byly uplně bez problémů....Do tabulky jestli můžu tak ,,půjdu" ráda 😉 co to obnáší ?

maximka33
1. srp 2012

@fykyska aha vidíš, to jsem zapomněla. no cyklus mám taky rozhozenej.. stačí zítra zkopírovat tabulku, připsat všem den a k sobě dopsat , co se stalo, vitamínky, den cyklu, to je asi všechno.

froka
2. srp 2012

Ahoj holky, když vezmu v úvahu tu nedávno sem danou informaci, že ovulační bolesti jsou působeny tekutinou z prasklého folikulu, tak by to značilo, že ovu byla 14DC někdy ráno. Pokud to tak není a ovu bolesti jsou působeny tím, jak folikul tlačí a teprve po jeho prasknutí bolesti ustály, tak by byla až 14DC odpoledne. No těžko říct, jak to vlastně je, že? To jsou úvahy co? Každopádně, co myslíte, mám tedy ten 14DC už započítat do DPO nebo mám počítat až od následujícího dne? Díky 🙂

ladydi
2. srp 2012

@fykyska to mě mrzí, ale neboj, bude zase lépe. Já měla bolestivé hlavně OVUlky po revizi. Sotva jsem lezla, copak o to, když mě to zasihlo doma, ale poslední výherní OVU mě chytla v práci. Jak jsem psala, pracoju v bance, bylo to šílený, až se mi udělalo špatně od žaludku z té bolesti. Ale stálo to za to 😉 Tak šup šup k nám do tabulky 😉

@froka až následující den po OVU je 1DPO 😉

froka
2. srp 2012

@ladydi Jo jasně a je teda jedno, jestli je třeba ráno ve 2hod nebo večer? Když je ráno, tak pak ještě celý den následuje.

froka
2. srp 2012

@ladydi Ale zase vajíčko se může vlastně oplodnit až potom (po uvolnění) do 12-24hod, tak máš asi pravdu a počítat až od následujícího dne tedy od 15DPO. Díky

misacik
2. srp 2012

Ahoj holky.
Chtěla bych se Vás zeptat, zda-li si myslíte, že častá bolest hlavy a únava můžou být příznaky těhotenství? Děkuji za Vaše názory a zkušenosti 🙂

kixi
2. srp 2012

@misacik ahojky, urcite se to radi k priznakum tehotenstvi...ale stejne tak to muze byt cokoliv jineho...na test je brzy?

misacik
2. srp 2012

@kixi
No za pár dnů je termín, kdy zvyknu dostat MS, takže zatím počkám a kdyby nedorazila, tak je to jasné 🙂 Nevím, co by to jinak mohlo být, cítím se jako vyždímaný citron, není mi ani nějak celkovo dobře, ale především mě bolí ta hlava a jsem strašně unavená, tak uvidíme.....

kixi
2. srp 2012

@misacik tak drzim pesti, aby to bylo ono 🙂

misacik
2. srp 2012

@kixi
Děkuju, ta uvidíme za pár dnů 🙂

turcice
2. srp 2012

ahojky holky 😉 začínám být nějak nervozní..asi z toho čekání zda to klpane 😒 včera opět snažení proběhlo 😀 😀 😀 ale manžel mi pak řekl že ho už přede mnou schová 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nějak už neměl síly a dalo mi to tedy práce 😝 to dotáhnout do konce 😀 😀 Nechám ho chvilku odpočívat a budu doufat že se zadařilo 😉 😉

turcice
2. srp 2012

@misacik moc držím palečky..já bych ale nevydržela a testla bych při takových příznacích 😉

misacik
2. srp 2012

@turcice
Děkuju. Ty myslíš, že by to mohlo být ono? Za týden budu moudřejší 🙂

turcice
2. srp 2012

@misacik no ta ůnava by tomu nasvědčovala 🙂 🙂 🙂 🙂

misacik
2. srp 2012

@turcice
To jo, o únavě vím, že patří mezi příznaky, tak uvidíme 🙂

luuc_2012
2. srp 2012

@turcice 😀 není to jednoduché, chudák manžel, místo aby byl rád že si užije to bere takto, u nás chut na večerní mazlení ustoupila stranou, včera jsme se zrovna s partnerem bavily kdy jsme to delaly naposled a zacaly jsme se smát, protože ani jeden nevedel, ale pro oba je ted dulezitejsi prcek. Bud se chci mazlit ja a on zrovna ne, nebo obracene, nejak se nemuzeme schodnout 😉 je to sranda, tesim se az prcka opet uvidime a dozvedela jsem se ze na screeningu uz mi muzou rict pohlaví podle nejaké kosti, tak jsem zvedava, ma s tím nekdo zkusenost? Drzím ti palečky aby snazeni vyslo!!! 🙂

turcice
2. srp 2012

@luuc_2012 to jsem mu říkala taky že místo aby byl ráda tak je vyřízenej 😉 😉 😉 😉 no fakt mu včera nějak nešlo 😒 a říkal že ted až za 2dny 😒 ....ale je pravda jak píšeš ty že to máme podobné..vždy když chci já tak on usne a pa naopak 😀 no snad se po tomto maratonu zadaří 🙂 A tobě také držím palečky a kdyby už se vědělo to pohlaví tak by sis to nechala říct??Co bys ráda??holčičku nebo chlapečka???