Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
31. srp 2012

@turcice no u Diaky jsem tento problém neměla 😠 se mi asi to svalstvo povolilo 😖 chjooo, si přijdu jako stará babka.

ladydi
31. srp 2012

@turcice hele ale on je dneska asi špatnej den, já tu sedím jako hromádka neštěstí a chce se mi furt bulet, ani nevím pořádně důvod a je mi hrozně smutno. To bude asi tím počasím.

turcice
31. srp 2012

@ladydi mě se to někdy stane a to nejsem těhu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 miminko asi i tlačí u tebe na močák 🙂 jj počasí je na prd..a mám to podobné... ☹ ☹ ☹ a zrovna dneska mi tu přijde nějak mrtvo..chtělo by to nějaké pozitivní zprávy 😉

ladydi
31. srp 2012

@turcice jo, chtělo by to aby někdo testoval pozitivně 😀 no pro malou si pojedu kolem 15h do školky a pak k mamce, ale nechce se mi a nechce a nechce. Nějak nemám na lidi náladu 😒

fykyska
31. srp 2012

HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

JÁ MÁM DUCHA A JAKÝHO KRÁSNÝHO 😀 HOLKY MOJE

fykyska
31. srp 2012

@ladydi
@turcice
@froka

No mě asi klepne pepka 😵

ladydi
31. srp 2012

@fykyska fáááákt?? 😀 no bombáááá GZ šup foto

lenickan
31. srp 2012

@ladydi hele nám malá řvala snad do roka 😒 já se modlila už aby byly 3 měsíce, že to přejde a prd.. ječela a prudila pořád... byla to taková malá vzteklina vzteklá:(

lenickan
31. srp 2012

@fykyska no tak výborný.... jen tak dál!

fykyska
31. srp 2012

@turcice Téda poklade něměj depku, neblázni já tě rozveselím jooo - jen škoda že mi bydlíš tak daleko - víš jak prachy budou my ne a chápu že je složité to všechno zvládat ale teď si marod - a tak odpočívej když to půjde samozřejmě - však ono to nijak dopiííídne 😝 😝 😝 ináč ranní teplotu no kdeže na tu sem si ani nevzpomněla ale schávlně jsem ho tam strčila před chvilkou a 37.6 😉

@leeena_4 tééda to je od něj hezkééé 😀 rozkošně zmatkuje co ? 😀 😀 Je pěkné to číst 😅

ladydi
31. srp 2012

@lenickan nooo, tak to sis taky užila 😀 ta naše neječela jen s prsem v puse, nic nepomáhalo

fykyska
31. srp 2012

@ladydi
@lenickan 😉 😉 😉 no na mou duši 😀

martinakl
31. srp 2012

@fykyska Jupíííííííííííííííííííííííí!!! 😀
Tak aspoň tvyho ducha stihnu! 😀
Moc gratuluju a hlavne obrovitansky drzim pesti!

lenickan
31. srp 2012

@ladydi BIO GAIA - platila bych zlatem!!!

ladydi
31. srp 2012

@martinakl no víš jak Marti, @fykyska si zabírá po Tobě místo, tak šup do porodnice 😀 😀

ladydi
31. srp 2012

@lenickan moc nevím o co jde??

martinakl
31. srp 2012

@ladydi To zni logicky, vid 😀 Ted to ještě vysvětlit Kubímu 🙂

ladydi
31. srp 2012

@martinakl no já nevím, no. Ten Tvůj chlapák nějak nechápe že jeho pobyt končí a venku na něj čeká sposta lidiček, co s na něho těší.

fykyska
31. srp 2012

@ladydi No jejda 😀 a že sme s vmartinakl včera ty porodnice rozebrali až až 😀 😀 🙂

teď jde o osud holky 😒 😉 snad nám pán bůh dopřeje

fykyska
31. srp 2012

@martinakl Děkujuuuuuu 😅 😅 telenovela nabíra na obrátkách 😀

fykyska
31. srp 2012

@turcice Hjůůstne Hjůůůustne tady základna Hjuůůůstne máme probleém ozvete se Hjuůůůstne nemám Vás na radaru 😀 😀 😀 😀

ladydi
31. srp 2012

@fykyska hele, nemaluj čerty a hoď ducha 😀 taky jsem se bála, všichni se tu už bojíme víc než je zdrývo, ale neboojj, bude to OK

martinakl
31. srp 2012

@ladydi Ani pro nej uz to nemůže byt zrovna pohodlny. Ted zrovna mi prijde, ze se tam nejak snazi natáhnout nebo co, ale mista uz moc není 🙂 A nechape, ze venku se bude moct protahovat, jak bude chtit 😀

fykyska
31. srp 2012

@ladydi 😠 já ho nepustím - ani ušima ven 😀 😀 😀 a já si říkala proč mě tak bubnuje v tom břichu takovej tlak jemnej jako na ms - a von sřítek 😀 to jsme ti takhle leželi s mužem ve středu na posteli a mě děsně kručelo ve střevech a jednou tak nahlas a takj sem se smála a říkám NO JO SI STAVÍ OBYT'NÁK A MUŽ NATÁHL UCHO KE STŘEVŮM A ŘÍKA NO JÁ MYSLÍM ŽE SPÍŠ KANALIZACI JAK TAK POSLOUCHÁM 😀 😀 😀 😀 ducha zrovna sosám do pc

kolino
31. srp 2012

@fykyska mám radost...bylo to napínavé to tvoje čtení a nakonec dušík!!! ještě aby i turcice měla dušík, když jste se do toho spolu tak opřely a snažili se!! konečně pozitivní zpráva mám obr radost!!! 😉

fykyska
31. srp 2012

@kolino 😵 😵 děkuju a Evulí no ta už má taky zasazeno určitě 😔 😅 😅 - ale holky si nemyslete že tu přestanu vysílat 😀 😀 😀 to bude BÉ BÉ CÉ V PLNÉ POLNÍ 😀 😀 😉 jsem živým ukazem že i blazni můžou mit miminka 😀

ladydi
31. srp 2012

@martinakl no malá mi včera rovnala žebra, jsem taky už říkala, že jak jse m zvědavá co tam bude vyvádět do prosince 😀 ale teď asi spinká ráno sebou chrula a teď je klid.

@fykyska no tak už se těším na fotku, no a manžel to je teda vtipálek 😀 no my už máme vilu s bazénem 😀

fykyska
31. srp 2012

@ladydi No te'd na to koukám v pc ja mám vážně kravskej foťak on je docela vidět tten můj duch ale na foťaku moc ne-e - ale aspo'n něco 🙂

fykyska
31. srp 2012

nevím jak dobře to bude vidět - ale to je on @ladydi - meéého séérdce žamprdón 😅

martinakl
31. srp 2012

@fykyska Je tam, uplne jisto jiste 🙂