Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
31. srp 2012

@maximka33 tak to je fofr...tak jen tak dál, budu tě sledovat jak postupuješ! třeba to vyjde na první pokus! moc ti to přeji! ♥

fykyska
31. srp 2012

@turcice Jen ať makají oni to zmáknou užij si stav - invalida 😀 🙂 i když je to k vzteku ale hlavně že noha neupadla 😉 🙂 Já mus zkusím zavolat v týdnu - aby mi poradil postup co a jak 🙂 a kdy bych měla přijít apod ... Také mám radost ale takovou omezenou abych se přiznala 🙂 🙂 No a neboj se Kačenka ty všechny tady dostaneme miminek jooooo jinak to nebude jinak to nevidím joooo lalalaa 😀 😉 No vypadá to že Vážně byla 18 DC snad mě to přinese štěstí při posledním těhu taky byla 18 to si pamatuji jako by to bylo včera 🙂 no a včera se asi uhnizdilo - odpoledne jak mě chytla ta nahlá mírná jakože ms bolest v práci - tak se do mě asi zakouslo 😀 😀 😀 protože od té doby dobrééé

@martinakl snad si na mě mudr dá po tom všem záležet - a píšeš že sex připustný 😀 tak to bude dneska asi pomazleníčko už dva dny nebylo 😀 😀 jen tak jemně mně ho mni 😀

turcice
31. srp 2012

@fykyska Veruuu hele a sexík jste měly při snažení každý den??? 😉 😉 😉

martinakl
31. srp 2012

@fykyska Mne hlidal dost. Do nejakeho 17t jsem chodila co 2-3 tydny na ultrazvuk...

Holky, zatím paaa. Za chvili razime do Benesova. Budu i tam snad na netu, tak se zas ozvu 😉

turcice
31. srp 2012

@martinakl třeba už začneš rodit když si se dočkala jednoho ducha 😀 😀 😀 😀

martinakl
31. srp 2012

@turcice Ja uz vidim takovyhle znameni všude... Třeba včera dosla domaci marmeláda, na který cely tehu ujizdim, tak jsem si rikala, to JE ZNAMENI 😀 😀

fykyska
31. srp 2012

@turcice Má drahá naše snažení nooo ehm to bylo spíš dupání králíku 😀 Jinak v plodných dnech jsme vynechali pátek 17 🙂 Pak všho všudy od konce MS asi 4-7 dní dohromady 🙂 Já si spočítala plodné dny na ovulační kalkulačce 🙂 použila jsem asi 4 stránky kde ta kalkulačka byla 🙂 a jednou mi to ukázalo 15.8 jednou 17 právě ten pátek jednou 18 a jednou 19.8 nazvala jsem tedy plodným obdobím celý týden od pondělí 13 do pondělí 20 a v těhlech dnech jsme měli styka 6 dní krom toho pátku a hle vyšlo to 😀 proto jsem třeba netušila že se duch ještě objeví 🙂

@martinakl jeďte opatrně je ošklivé mokro 🙂

turcice
31. srp 2012

@martinakl no prostě už to pár 😉 😉 😉 nééé dní ale hodin 😀

fykyska
31. srp 2012

@turcice ono to tak vxchází při cyklu 28-30 🙂 že týden máš menses týden jsi neplodná týden plodná a tyden neplodná a pak zase ms 🙂 a když se zadaží tak je to týden ms týden neplodná týden plodná tyden těhotná - těhotná těhotná 😀 a k čertu s ovulačníma testama 😀

zinevra
31. srp 2012

@fykyska je tam 🙂 tise gratuluji a drzim palecky.

fykyska
31. srp 2012

@zinevra DĚKUJI 😉

zinevra
31. srp 2012

@fykyska me doktorka sex zakazala, svoleni jsme dostali az nekdy kolem 8tt

fykyska
31. srp 2012

@zinevra No , to jsem tedy upřímně zvědavá co budu moci - uvidime 🙂

turcice
31. srp 2012

@fykyska tak podle mé kalkulačky bych měla mít plodné dny od 26-31.8 a sexík byl zatím v tom období 3krát 😀 😀 😀 jedna kalkulačka mi i napsala plodné dny od 23-31.8 a v tomto období by byl sexík 5krát..tak to by mohla být nááděj ne???Dnes to asi už nedám 😒 s tím pařátem 😀 😀 😀

fykyska
31. srp 2012

@turcice prej pařát cožpak seš nějakej krocan 😀 bejbé 😀 no jistě naděj je vždy a všude - podle osobní zkušenosti ty kalkulačky nebudou tak špatná věc ale vážně to chce aspoň dva cykly v těch 30 DC MAX 😉 téda ale já když nad tím přemýšlím tak to mám zase všechno hodně podobné jako by to bylo mé druhé těhu - ovulace 18 dc cyklus 30 dc poslední ms zatraceně bolestivá - jen ty // jsem našla až po termínu ms a snad bude skřítek tam kde má být

lenickan
31. srp 2012

@ladydi výborné probiotické kapky po kterých nebolí bříško🙂 doporučuje se to pro první měsíc brát mamince aby to přes mlíčko šlo k miminku a pak se to dává přímo miminku... nám po nich Ani začala spát celé noce bez pláče... Jinak začal hysterák v 16,00 a ustal taky až ve 23,00

lenickan
31. srp 2012

@turcice to by mohla být náděj🙂 a hele dnes si lehni a lež at maká manžel 😀

lenickan
31. srp 2012

už balíme kufry, ale budu nakukovat a čekat kdo další pošle ducha🙂))) holky já nechci aby mi bylo špatně samotný.... zrovna jsem vylezla z pelechu. Spala jsem od 14 hodiny...

leeena_4
31. srp 2012

@fykyska no to je paráda!!! Já ho vidím a moooc gratuluju a držím pěsti 😵 😵 😵
@turcice byla jsem pryč, už jsi přišla na to, jak ten odkaz poslat? kdyžtak napíšu postup 😉. Na tomhle odkazu vidíš svůj graf jen ty 😉

leeena_4
31. srp 2012

@fykyska Jojo, přesně tak to je: rozkošně zmatkuje 😵. Líp bych to nenazvala.

leeena_4
31. srp 2012

@turcice na hoře na hlavní stránce máš záložku Sharing, tu když rozklikneš, tak pod druhým nadpisem je volba View, na tu klikneš a načte se ti stránka. nahoře v příkazovém řádku okopíruješ link a ten nám sem vložíš 😉

turcice
31. srp 2012

ježíši co jsem to tam dala 😀 😀 😀 😀

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 no dobrý došla jsem na tu staránku a nevím kterej link mám zkopírovat 😒

leeena_4
31. srp 2012

@turcice ten úplně nahoře, na tom místě, kam zadáváš www.něco.cz, když chceš jít na nějakou stránku 😉

leeena_4
31. srp 2012

@turcice to jsi ale nedala to, co jsem ti říkala: Sharing, a pod druhým nadpisem v té nabídce dát view. že ne?

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 tak ten už jsem sem vložila..jukni výše.jestli je to ono 😉

leeena_4
31. srp 2012

@turcice ten odkaz musí končit číslem

leeena_4
31. srp 2012

@turcice ne, takhle jsi to udělat nemohla. To, co jsi sem dala jsi udělal tak, že jsi dala Sharing a Get code, ale ty musíš dát sharing a view 😉 a okopírovat úplně nahoře v prohlížeči adresu 😉