Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

axonka
5. zář 2012

@aagnes jejda to musela byt makacka 🙂 . Jak se ti dari?? Ja mam prave druhou MS po revizi a uz se tesim na pristi tyden na prvni snazenicko 😉 😉.Co vam rekli doktori? Kdy se budete moci znovu zacit snazit??

froka
5. zář 2012

@eva518 uklízet? no já doufám, že se donutím spíš neuklízet 😀 Mám ležet, tak budu ležet. A když už uklízet, tak pomaličku, polehoučku 🙂

eva518
5. zář 2012

@turcice Ahoj Evi, jéé, já bych si takovou pravou italskou pomodoro dala. Mňam!! Tu úplně miluju... 😀

Jinak co se dětí týče - můj přítel má syna z předchozího manželství, na jaře mu bylo 9. Tím, že je u mámy opečovávaný jako klenot, tak si doteď neumí po sobě ani odnést talíř, natož namazat rohlík nebo ustlat postel... 😒 Chápu, že je u nás jen 3dny co 14dní, ale stejně... Doma po něm nikdo nic nechce a tady taky ne. Já se do toho zatím moc nemíchám, muži jsem řekla, že si myslím, že je to špatně, že by měl aspoň občas po sobě kromě hraček i něco uklidit a vůbec být už trochu samostatný, ale nechci, aby to byl tlak z mojí strany, ale viděl to sám, že je to tak lepší. 😒
Je to prostě složité. Pokud to není tvoje dítě, je vztah vždycky jiný než k vlastním, ale myslím, že i tak se dá zařídit dobře fungující vztah. Důležité je, že ho máš ráda a povedeš ho postupně k samostatnosti, kterou on pak sám jednou ocení. Chápu, že vidíš, jaký je to rozdíl mezi tvými dětmi a ním, ale je to dáno hodně i tím, že tvoje děti měly režim odjakživa, ale on ne. Aspoň podle toho, co jsi tu psala.. Musí se to naučit a to chce zvlášť teď v pubertě čas.
Netrap se, že by jsi byla macecha. Chceš pro něj to nejlepší a proto jsi na něj stejně náročná jako na ostatní. To je v pořádku.

froka
5. zář 2012

@ladydi
@fykyska no já taky právě přemýšlím, jeslti do toho bušit i nadále nebo vyhlásit na čas leteckou dovolenou.

eva518
5. zář 2012

@froka jj, přesně tak. Žádné přepínání. Si pamatuju, jak jsem i opatrně nakupovala (hlavně nic těžkého 🙂 ) a vůbec. Máš recht. Opatruj se.

eva518
5. zář 2012

@froka chápu. Já se taky bála a proto když už bylo, tak velmi velmi opatrně 😎

aagnes
5. zář 2012

@axonka to byla makačka, ale je to dobrý na pohyb 😀 je to samý dřep. Já mám po první ms, na kontrolu jdu v pondělí. Doktoř říkal za 3 měsíce, porod. asis. po 6 nedělí. Je pravda, že snažení to ještě není, ale kašlu na to. Pozor si nedáváme, včera mi skončilo 6 nedělí.

eva518
5. zář 2012

@aagnes Jé, já jsem byla na brigádě na vinohradě ještě jako studentka na VŠ a bylo to super. 🙂 Makačka, ale to víno večer - mňam, mňam! 😀
Jinak držím palečky, hlavně pozitivní myšlení.

aagnes
5. zář 2012

@eva518 no taky pomáhám 🙂 ani jsem neochutnala, protože představa, že si dám do pusy neumytý hrozen, je odstrašující. Bohužel za mé myšlení můžou lékaři, když nám byla oznámena špatná zpráva, tak vyjmenoval tolik věcí, které by mohly způsobit něco miminku ☹ že mě už bude asi v tomhle hrabat pořád.

eva518
5. zář 2012

@aagnes Chápu. Já se taky bojím všeho. Ale důležité je nestresovat se permanentně a dopředu. To dělá taky hodně. A já i věřím tomu, že negativní myšlenky přitahují negativní věci. Tak se snažím teď říkat, že to bude už v pořádku a řeknou mi, že je zdravé a že ho i porodím zdravé.

maximka33
5. zář 2012

@aagnes
@eva518
holky, bezva přístup, snažím se to brát taky pozitivně, s radostí a úsměvem. Je to fakt lepší.

aagnes
5. zář 2012

@eva518 a jak to dělat, když mi negativní myšlenky skáčou do hlavy samy ☹

leeena_4
5. zář 2012

@eva518 no je to neuvěřitelné, ale je to fakt otázka dní, šílené 😵

terulin
6. zář 2012

Dobré ráno všem... jsem naprosto nechutně pracovitá, už hodinu sedim u počítače 😀 Jo a zahájila jsem tento měsíc ovu-testování. Fakt jsem zvědavá kdy se dočkám pozitivního výsledku (zatím mě to spíš znervózňuje)...

turcice
6. zář 2012

ahojky holky..já jsem dnes odrovnaná..od rána po prvním čůrání mě pálí močák..cítím to hlavně při posazení nebo zvedaní 😒 😒 ach jo..pokud to těhu vyšlo tak budu mít nervy aby to tohle neohrozilo..vypila jsem urologický čaj a slupla ty bonbonky na močák...a teplota ráno byla taky nižší než včera..včera 36,8 a dnes 36,7 😒 a navíc mě vzbudila bolest hlavy a tlak mám pořádně při zemi 😒 Pája má dnes 5let zrovna a já jsem jako matka do šrotu 😒 snad se to přes den malinko srovná a bude líp...ale myšlenky moc pozitivní nemám teda

martinakl
6. zář 2012

Ahoj holky. Včera vecer při venceni psa jsem dvakrát upadla. Jsem hrozny nemehlo nebo se mi nejak asi zamotala hlava nebo co. Mam koleno do masa, ale hlavne malej moc nekope, tak asi zajedem dneska k doktorovi. Mozna me budou mit za hysterku, ale co... Ach jo. Jsem to ale sikula 😒
Bylo to hrozny holky, podruhy jsem se nemohla uz ani zvednout a nikde nikdo, pes se lekl a utikal neznamo kam.. No parada. Nastesti sikulka cekala u vchodu, jesteze uz to tu trochu zna.

turcice
6. zář 2012

@martinakl upaluj do nemocnice..třeba si tě tam ještě nechají... 😉 a odejdeš už s Kubíkem 😉 😉

martinakl
6. zář 2012

@turcice To at si u me ještě klidne pobude, hlavne at je v poradku.. A ja myslim, ze je. Jedu tam pro svůj klid, ze nejsem az takovy nemehlo 🙂 Ted me trochu kopnul, tak snad to bude ok. Vysprchuju se a vyrazime.

turcice
6. zář 2012

@martinakl jj to je jasný..já myslela že jako když už jsem v tomto tt že by tě tam nechaly do porodu 😉 podej pak hlášení 😉

kolino
6. zář 2012

@martinakl Mocr držím palce ať je vše v pořádku, psík je šikulka ,že trefil sám domů, ten se teda musel leknout! 🙂

froka
6. zář 2012

@martinakl Ahoj, promiň, ale při přečtení první věty jsem se fakt musela zasmát 😀 No určitě je všechno v pořádku, malej se taky možná lekl, proč se ta matka válí po zemi 😀 Ale určitě si aspoň pro klid duše k dr. zajdi. Myslím na tebe!

froka
6. zář 2012

Manžel mi teď říká: "já jdu vedle k tatovi a ty si hraj s Modrým koníkem" 😀

froka
6. zář 2012

@turcice Evulko, nemusí to nic znamenat, stačí když málo piješ. Takže se zkus prolít tekutinou a uvidíš, jestli bude nějaká změna. A bude nějaká narozeninová oslava?

axonka
6. zář 2012

@aagnes to si myslim, ze to bude makacka 😉 . Drzim ti palecky, at to brzy vyjde a tesime se vsichni spolu ze zdravych miminek 😉

turcice
6. zář 2012

@froka oslava bude v neděli..s dortíkem a dárečkem 😉 dnes nesl bonbonky do školky a já jsem zase na měkko nooo..

ladydi
6. zář 2012

@martinakl jéé ☹ no tak utíkej se nechat okouknout holka, za to nic nedáš. Jinak já u malé spadla na akumulačky, už nevím o co jsem to klopýtla, ale asi týden před porodem a malá pak taky nekopala, byla jsem tenkrát na prášky, ale v porodce mi řekli, že je vše v pořádku, tak jsem byla moc ráda a mohla zase domů, takže utíkej.

ladydi
6. zář 2012

@turcice no my oslavu uděláme buď příští víkend a nebo až ten další, uvidíme. Záleží kdy mi přijdou korunky 😒 Už jsem na to fakt naprdlá. Žijeme od výplaty k výplatě a manžel je furt zahrabanej prací a neví kde mu hlava stojí a prachy z toho nic moc. Z práce přijde až kolem 6 -8h večer a jen se nají a maká až do 11.

turcice
6. zář 2012

@ladydi to je děsný..tak to ten můj se moc nepředře..dělá 4dny dvanáctky a pak má 4dny volna..je inspektor ve věznici 😉 Kdyby chtěl ta brigošku by mohl dát ještě někde 😉 😉 no a jak to tak vypadá já budu ted ůplně bez příjmů 😒 jsem na pracáku a dojel mi podpora 😒

ladydi
6. zář 2012

@turcice tak já díky tomu, že mi prodloužili smlouvu, tak se mám kam vrátit. Zrovna včera jsem nadávala na debila co vymyslel notebooky a mobily. díky tomu je v práci 24h denně 😠 Zítra mě veze do HK na alergo a už tovidím, celou cestu bude někdo furt otravovat, dojedeme domu a sedne k PC a už pojede 🙄

terulin
6. zář 2012

@martinakl To bude určitě v pohodě. Myslím na Tebe a držím palce. To že nekope nic neznamená, třeba si balí kufírek na cestu do světa 😀