Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
24. zář 2012

@leeena_4 co Ty tu ještě děláš holka 😀 😀 Ty konce jsou nekonečný, že. To už pak týden není týden ale člověku se to táhne jako měsíc.

ladydi
24. zář 2012

@lenickan to se divím, že Ti ji nedělali, od 25let je to povinný, mě ji u Dianky nedělali, protože jsem byla ještě naštěstí mladá 😀

vanilka31
24. zář 2012

@ladydi Děkuji 🙂

ladydi
24. zář 2012

@vanilka31 nemáš za co, mě to přišlo jako kyselý sladký blé 😀 😀 😀 no ale zvládla jsem to tak tak za těch 5 minut do sebe nalejt.

vanilka31
24. zář 2012

@ladydi A to jsi mezitím mohla chodit po městě? Já se obávám, že tam budu muset celou dobu sedět..
To jsi dobrá, že jsi s váhou v mínusu, já mám už asi + 7 kg.

ladydi
24. zář 2012

@vanilka31 jenže Ty z daleka jistě nevážíš to co já ☹ a už jen -1kg, to bude nahoře raz dva teď 😒 Jinak mohla jsem buď zůstat v čekárně a nebo si odejít do města, no tak nebyl tam nikde nikdo a knížku jsem neměla, tak bych se tam asi ukousala nudou ty 2h.

vanilka31
24. zář 2012

@ladydi No tak můžu mít už 70 kg.

luuc_2012
24. zář 2012

@ladydi no vidis jak jsi to zvladla, lepší je mít kilco navíc než aby jsi mela o par kilo mín, kvuli miminku

ladydi
24. zář 2012

@vanilka31 no, jenže u mě musíš ješě přidat ☹

@luuc_2012 a tak mimčo t si přibírá, to klidně, ale já bych nemusela 😉 Po porodu bych hlidně mohla mít míň než před těhu.

luuc_2012
24. zář 2012

@ladydi neboj miminko te prožene a kilča pujdou dolu, jsem taky zvedava kolik behem tehu priberu a jak na tom budu az prestanu kojit, snad to bude v normalu a nebudu jako koule

axonka
24. zář 2012

Ahoj holky, hlasim se zpet z dovolene. Byla to parada, krasne jsem si odpocala 😉, manza me vytahl do Chorvatska, bylo teplicko, slunicko, pohodicka 🙂. V nedeli na me kouknul smailik na ovu testu, takze to vychazelo podle vsech webovych kalulacek uplne presne 😉. Nic jsme neponechali nahode a ja ted uz jen cekam, co z toho bude. Nedoufam, ze budeme mit znovu takove stesti, ze se nam hned na prvni cyklus zadari, ale kdo vi 😉 Vsechny zdravim 😉

ladydi
24. zář 2012

@luuc_2012 no nevím, po porodu malé jsem nezhubla ani ň, sice z porodky jsem šla s váhou o 2kg menší než před těhu, ale kg dolů nešly a to jsme teda kojili rok a tři měsíce. Mlíka jsme měla na rozdávání, v noci skoro rok nespala, a stejně ani prd a to se nijak nepřežírám.

ladydi
24. zář 2012

@axonka jůůů to je krásná pozitivní zprávička, která i teplíčkem dýchla, tak držím pěstičky aby to vše OK dopadlo 😉 a za 14dní jsi měla pořádné dálnice 😀

turcice
24. zář 2012

@axonka ahoooj..no to teplíčko ti závidím jelikož já mrznu..je mi stále zimáááá 😒 No zlato..koukej mít mí za 14dní // 😉 😉 😉 držím palečky 😉

zandi78
24. zář 2012

Ahoj holky. Jdu Vás po delší době pozdravit a taky dát o nás vědět 🙂 Dneska jsme aktuálně 17+3 a za necele 3 tydny nas čeka velky UTZ. Nevolnosti už celkem odpluly-i když se někdy vrací ve slabší formě 🙂 o tom svědčí i to že váhový úbytek 5kg z prvních 3 měsíců už jsem stáhla 😀 a bříško už taky vykukuje ( a špek to není 😎 ) 🙂 a ještě jedna zprávička-možná si některé ( starší kousky z tabulky 😀 ) vzpomenete na příběh mé příbuzné, které diagnostikovali potrat, poté ji při revizi protrhli kyretou dělou a revizi tak neudělali..nic neřekli...a po měsíci zjistila má příbuzná že má v sobě žijící miminečko.Určitě vzpomínáte holky..No tak příběh pokračuje krásně-poslední srpnový den přišel na svět chlapeček zdravý a šťastný. tak jsem Vám to chtěla napsat.že nakonec vše dobře dopadlo 😉 HODNĚ KRÁSNÝCH KONCŮ všem, pa berušky 😉 🙂

aagnes
24. zář 2012

ahoja, teď jsem dolezla z vinohradu a mám dost, celou dobu jsem cílila blížící se ms a pak jsem zjistila, že jsem začala špinit, tak uvidíme zda se to zítra rozjede. No na tom vinohradě to bude s ms zajímavý 😖

axonka
24. zář 2012

@ladydi
@turcice diky za podporu 😉 . Nevim, nevim jak to do patku preziju, to chci zacit s testovanim, myslim, ze pokud bych byla tehu, tak cca tri dny pred MS by to mohlo byt videt 🙂 Teplicko bylo super, pred chvilkou jsem prijela z prace a vlezla jsem s PC pod perinu, tady je takova kosaaaaaa ☹

lenickan
24. zář 2012

@zandi78 no to snad není možný, tedy příbuzné moc gratuluji stáli při ní všichni svatí. Ale co to bylo za telata??? Kde to bylo?

turcice
24. zář 2012

@axonka ůplně jsem se vžila do toho čekání kdy jsem mohla už testovat 😉 takže pevný nervy 😉 ale neboj...pátek už bude brzo 😉 😉 já mám zase teď nervy aby bylo srdíčko 😉

turcice
24. zář 2012

@zandi78 jůůůů tak to je opravdu zázrak...mooooo gratuluji příbuzné..a ty doktory bych zažalovala 😒

kolino
24. zář 2012

Ahoj Holky,
tak hlásím se ze silnou spálovou angínou...jelikož jsem 14 dní po operaci tak se musím moc hlídat a furt měřit teplotu, vyfasovala jsem penicilin. nesmím chytit horečku ,pomalu jsem dostala vynadáno ,že jsem onemocněla. ale jak tomu šlo zabránit když chlap onemocněl ...to jsem se měla odstěhovat někam na hotel abych to nechytla? ☹ 2 roky bojuji že mám v těle někde zánět nemůžou přijít kde hodnota 20 a dnes jsem měla 97. doktor hned že do nemocncie mě pošle, tak jsem mu řekla že radši umřu než jít do nemocnice, tak na vlastní žádost mě nechal v domácím léčení,ale kdyby něco ihned do nemocnice nebo volat pomoc. on mě tak vystrašil! Jsem nějak přecitlivělá ,ale strašně jsem se rozplakala, je mi to všechno tak líto jak mě zdraví zrazuje. mi připadá jak kdyby mě někdo zaklel....už jsem i uvažovala ,že si zajdu k léčitelce, která je tady vyhlášená, já tomu sice nevěřím, ale má-li mi to pomoct proč to nezkusit. už toho je fakt dost.

leeena_4
24. zář 2012

@ladydi ty se máš, že jsi -1 kg. Já už váhu ignoruju, jinak bych z toho měla deprese 😀. A jojo, furt tady oxiduju 😀

barbarucha
24. zář 2012

@zandi78 Tyjo, úplně mi z toho běhá mráz po zádech 😨
Příbuzné moc gratuluju a i vám ke zdárnému průběhu. Zvedá mi to morál, že se těch šťastných konců dočkáme všechny 🙂

ladydi
24. zář 2012

@zandi78 to snad ne 😕 to jsem nečetla, oni jí řekli, že potratila, chtěli udělat kiretáž a neřekli jí, že jí neudělali a miminko žilo a ona porodila 😕 Kdeto žijeme pro boha!!! Jinak Tobě moc moc gratuluju 😉

@axonka heléé, já taky testovala ještě pomalu když bylo nemožné aby tam // byly, takže testuj jakmile budeš chtít a oni nakonec vykouknou 😉 Teplo, chjooo. Tady u nás tak akorát u kamen...

@aagnes no alespoň že už ale přichází ta potvora aspoň sama, se vkrádá mrška 😉 Ber to jako dobrou zprávu, i když naprosto chápu že na to třeba není nejvhodnější doba...

@leeena_4 no víš jak, jsem ale teprve 28tt, takže na nabírání ještě je čas ☹ a to že teď mám -1kg neznamená, že na konci jich nebudu mít jako u Dianky +6,5kg

axonka
24. zář 2012

@ladydi TAk ja to zkusim uz zitra nebo pozitri rano🙂 Chtela jsem testit uz dnes, ale to je jeste brzy jsem dnes 22DC 😉 Drz palce 😉 😉

ladydi
24. zář 2012

@axonka jak dlouho máš po OVU?? 🙂 já to zkoušela už 8DPO 😔 😀 no ale // se mi ukázaly až 13DPO

axonka
24. zář 2012

@ladydi Ovu byla v pondeli 17.9., dnes je to 7DPO, zkusim to ve stredu 😉 Minule jsem mela // 12DPO, tak uvidime 😉

leeena_4
24. zář 2012

@ladydi chceš mě naštvat jen s +6,5 kg? 😀

ladydi
24. zář 2012

@axonka tak hlavně neplakej, pokud tam nebudou // 😉 ber že je fakt ještě brzy 😉

@leeena_4 ne nechci, proč 😀 pro mě to není jen, jenže já mám hroznou nadváhu i normálně ☹ ☹

leeena_4
24. zář 2012

@ladydi ale 6,5 kilo je krásný 😉