Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

aagnes
20. říj 2012

@happyfrog80 jestli tě to opravdu bolí, tak radši jeďte.
No už jsem si myslela, že grafům rozumím ale asi prd. Kdo ví, jestli jsem tím neovlivnila svoje teploty. Asi se na to vyprdnu a budu to zapisovat jen tak a nebudu to řešit. 😖

maximka33
20. říj 2012

@happyfrog80 myslím, že měřit se má hlavně pořád ve stejnou hodinu ráno, takže i o víkendu, i při směnách.. což pro mnoho žen ani není možné.. s tou bolestí je to divné... nezabral ti brufen? já teda s každou bolestí nikam nejezdím, jen když mi prášky nezaberou..

eva518
20. říj 2012

@maximka33 zatím mírné bolesti hlavy, větší únava a zhoršená pleť. Včera jsem usnula u Dextera už kolem půl 10, což by se mi normálně nestalo, protože je to napínavé a vždycky mi díl uteče tak, že ani nevím, že je konec 🙂 . A častější hlad. Jinak zatím bolesti žádné, minulý pátek a sobotu mě tahalo napravo v podbřišku, teď nic. Pamatuju si, že takové silnější příznaky minule přišly až kolem 6-7tt. Hlavně se modlím, aby to bylo všechno už konečně v pořádku. 😔

eva518
20. říj 2012

@happyfrog80 děkuju moc. Já bych s testem ještě počkala, ale v něděli máme slavit u obou rodin, tak jsem si pro jistotu udělala test dřív, abych se podle toho mohla chovat střídmě v pití 😎 Máš pravdu, je to dáreček k narozeninám, tak snad to dopadne dobře. Vloni jsem se přesně na své narozeniny dozvěděla, že je srdíčko a 8.11.už nebylo.. Ale tentokrát nám doufám osud bude přát.

eva518
20. říj 2012

@axonka Ahoj, to je mi strašně líto. Možná už máš v bříšku další. Drž se, je to od přírody opravdu kruté. ☹

turcice
20. říj 2012

@eva518 Evičkoooo 😉 😉 😉 😉 😉 jupíííí další //.Moc Ti držím palečky aby vše proběhlo dobře,šetři se 😉 A taky k těm krásným kulatinám VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!Nej dáreček už jsi dostala.. 😉 😉 😉

happyfrog80
20. říj 2012

@maximka33 ja nechcu jest tablety ,dala sem si na brucho teplu vodu vo vankuši ;)

hayete
20. říj 2012

Ahoj holky, tak se z květnových maminek stěhuji k vám....bohužel // vydržely jen do 8.týdne

leeena_4
20. říj 2012

@martinakl cítím se už super. Musím říct, že se to hojí fakt rychle. Už normálně funguju, jen teda fyzička je teda katastrofální, hodina v parku svižnou chůzí a jsem splavená jako myš 🙂. Zatím asi fungují nějaké endorfiny, nebo co, protože i přes noční vstávání na kojení se cítím docela při energii. Tomášek je zlatíčko. Většinou brečí jen když má hlad. Počůraná nebo posranděná plína s ním absolutně nic nedělá, koupání má rád a když nejím jablka, tak ani bříško ho netrápí. Takže musím zaklepat, zatím si nemám na co stěžovat 😉. A jak vy?

maximka33
20. říj 2012

@hayete ahoj, moc mě to mrzí... co se ti přesně stalo?

lupmice88
20. říj 2012

@hayete ahojky prdelko musím říct,že sem si myslela že to pujde ale sem nejak porad z toho spatna,porad chodim koukat na ty vecicky co sem koupila :( a co ty a co manzel v pohode?

hayete
20. říj 2012

@lupmice88 Luci na věci klidně koukej, za 3 měsíce budem zakládat novou debatu!!! Prostě ty naše miminka byly moc slabé...teď budem brát vytamíny. Dáme se do pohody a to by bylo aby nebylo! Já se popravdě cítím líp, není mi špatně a jsem klidná že nemám v břiše něco špatného. Snad to nebude ani ta mola. Holka hlavu vzhůru! Pořád máš ještě o 8 let víc času než já ;)

hayete
20. říj 2012

@maximka33 podezření na molární těhotenství...v úterý budu mimt výsledky 🙂

turcice
20. říj 2012

@hayete ahojky..je mi to moc líto 😒 a co to vlastně znamená molární těhu???

maximka33
20. říj 2012

@hayete taky netuším, co to je..

martinakl
20. říj 2012

@leeena_4 Tak Kubi taky prvni mesic plakal jen z hladu. A presne jako Tomasek - pokakana a pocurana plina mu nevadi. ale ted zacalo brisko.. Ja jim z ovoce skoro jen jabka, pac je to pry nejmin nadymavy, a nejak jist chci. I kdyz jestli Tomik place po nich, tak zkusim mozna neco jinyho. Ale vcera mel uplny zachvaty, chudacek ☹ Asi po gulasi nebo co... A poprvy jsem se skoro nevyspala. Ale dnesni noc zase lepsi a dneska od 11 spinka az na jednu papaci pauzu. To se tedy hojis rychle, to je super. Ja jsem se zacala citit lip (jakoze jsem si sedla bez kruhu, nebrecela na wc, kdyz jsem sla na velkou a tak 🙂 ) taky nejak po tech 2 tydnech. Ted to jeste obcas malinko cititm, ale je to uz pohoda 🙂
A vahove UZ vas dohanime 😀

@hayete Taky me to mrzi ☹ Drzim pesti, at se das co nejdriv do kupy. Holky tady ti pomuzou 😉

hayete
20. říj 2012

@turcice
@maximka33 Spermie oplodní vajíčko bez DNA, kolem 6.týdne se místo plodu na ultrazvuku objeví shluk něčeho co připomíná hroznové víno, děloha se zvětšuje mnohem rychleji než normálné, bolí břicho a je vám zle. Bohužel mola může přerůst v nádor co rychle metastazuje, proto se musí co nejdřív na revizi. Otěhotnět se může až po roce, protože nádor se může objevit.

Nicméně po revizi doktor říkal, že to co vyndali na molu nevypadá. Tak snad aspoň tolik stěstí budu mít.

kolino
20. říj 2012

@eva518 dnes je úplně přenádherně!!! tak šupky dupky na výlet. já teprve před chvíli jsem dojela z práce a tak jsem byla moc ráda že jsou kolony aut, jak já se kochala těch krásně zabarvených stromů po cestě domů...miluji podzim! včera jsem dělala svatební tabuli pro 120 lidí...jak já jim dnes tu slávu závidím, budou mít moc krásné fotky, to jim fakt vyšlo.

turcice
20. říj 2012

@hayete aha..a budou tedy asi ještě nějaké výsledky že???Tak držím palečky ba to bylo v pořádku

turcice
20. říj 2012

@maximka33 ahojky tak jak se cítíš 😉 😉

martinakl
20. říj 2012

@hayete Jej, to zni az strasidelne. Tak drzim palce, at to pri vsi te smule aspon neni ono..

maximka33
20. říj 2012

@hayete teda, to je až strašidelné.. ty jo, to jsem neměla slyšet.. nevěděla jsem, že je to možné..
@turcice no včera pobolívání bříška, ale nic strašného. dnes je mi výrazně lépe, i když levý vaječník cítím. mám příval energie 🙂

leeena_4
20. říj 2012

@martinakl já měla guláš a po tom ani necekl, ale těmi jablky jsem si jistá, fakt to byly úplný histeráky, chudák. Od té doby, co je nejím je klid (klepu na dřvo). Jím jen banány.
@martinakl no, chození na velkou je teda bolestivé do teď, to se přiznám, že to je fakt strašný zážitek :-/, radši na to nemyslet. A kruh už pár dní nepotřebuju 😵. Tak tu je Kubajs taky žroutík, že nás doháníte 😉

martinakl
20. říj 2012

@leeena_4 on ted pibral tolik, ze se to doktorovi nelibilo. No chapes to? 😀 Tak ja zkusim ty jabka taky vysadit.. Ale banany jsou zase takovy ucpavaci, tak nevim, co to zase bude delat se mnou 🙂
Dneska skoro celej den spinka, tak mam docela strach, jestli bude spat v noci 🙂 a to chci jit jeste ven, coz taky prospi..

eva518
20. říj 2012

@turcice Ahoj Evičko, děkuju moc. Za obě přání. Doufám a snažím se věřit 😕

eva518
20. říj 2012

@leeena_4 Ahoj Leni, teda, to je dobře, že to tak pěkně zvládáte. Jsem ráda, že se tobě i malému daří dobře. Přeju vám, ať su užijete krásný, barevný a zatím i celkem teplý podzim 😵 😵 Fyzička přijde postupně, neboj. Vždyť je to teprve chvilička, co jsi porodila 😉

eva518
20. říj 2012

@hayete Ahoj, moc mě mrzí, co tě potkalo.. ☹ Já jsem měla také podezření na molu, ale okolnosti byly trochu jiné.. Vloni v listopadu jsem poprvé o mimi přišla a když jsem pak šla po 6 nedělí na kontrolu, protože mi po revizi nepřišla MS (měla jsem slabé špinění de facto necelý den) a zjistili, že mi neklesá hcg. To je také případ, kdy se může jednat o tzv.molu. Ale naštěstí nic takového to nebylo. Držím moc pěsti, aby to bylo v pořádku. Jestli dr.už předběžně říkal, že to na to nevypadá, tak je to dobré znamení. Nemyslím, že by to řekl jen pro uklidnění. Drž se, holka. Přeju ti, abys měla brzy radost ze zdravého miminka.

lupmice88
20. říj 2012

@hayete chces tedy rict,ze se budeme moc snazit uz ted a nebudete muset cekat rok?? 🙂))

hayete
20. říj 2012

@lupmice88 pokud mi v úterý řeknou, že to byl jen zamlklý potrat a ne mola, tak 3 měsíce a můžem se snažit 😉

hayete
20. říj 2012

@eva518 ano, proto se v případě moly HCG sleduje rok. Je to zajímavé, myslela jsem si že nejhorší je otěhotnět