Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
8. srp 2012

@kolino jéé moc díky...byl to opravdu krásný den 😉 😉 😉

turcice
8. srp 2012

@terulin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Velká rodina nooo....

turcice
8. srp 2012

@terulin budeš mít zpravičku v IP 😉 😉 😉

terulin
8. srp 2012

@turcice No je to naprosto boží! A ty musíš mít nervy jako ocelová lanka 😀 😀 😀 😀 Takováhle rodina musí být úžasná,ale umim si představit, že se z ní dá i zbláznit. Ale smekám holka, fakt paráda....

terulin
8. srp 2012

@turcice Už jsem zprávu vyřídila! 😉 Jen doufám, že správně 😀

turcice
8. srp 2012

@terulin málokdy se všichni sejdou..to jenom tak vypadá že to je mazec 😉 😉 😉 ale ta fotke je prostě dokonalá,patří k nám 😉 😉 😉

vanilka31
8. srp 2012

@lenickan Gratuluju!

maximka33
8. srp 2012

@turcice Krásné fotky, moc vám to sluší. a přeji, aby se rodina zas a zas rozrostla! ale vidíš, v kroku za krokem společné děti neměli ne..

maximka33
8. srp 2012

@vanilka31 ty jo, tobě ty týdny naskakují... to je paráda.

terulin
8. srp 2012

@maximka33 Měli takovou holčičku, která vypadala jako animovaná

froka
8. srp 2012

@lenickan Leňulko, moc gratuluju! Jsem ráda, že je vše ok! Opatruje se! 🙂

fykyska
8. srp 2012

@turcice téééda ty si kočá 😵

lenickan
8. srp 2012

@froka moc děkuji, co ty?? Něco nového?

lenickan
8. srp 2012

http://www.beremese.cz/fotoblog/lenickan/album/...

tak když jsme u těch svateb, tak také zavzpomínám🙂 tady je naše album

lenickan
8. srp 2012

všem díky, snad už se situace nebyde opakovat..

lenickan
8. srp 2012

@turcice kde jste měli svatbu? Sluší vám to moc🙂

terulin
8. srp 2012

@lenickan Jéé to je hezký album... Měla jsi super vlasy a božskej dort.

lenickan
8. srp 2012

@terulin díky moc, dort byl fakt božskej i chuťově... ale člověk si to tak nevychutná:(

vanilka31
8. srp 2012

@maximka33 No naskakují, ale někdy se mi to vleče 🙂

kolino
8. srp 2012

@lenickan Leničko, tak si mě právě dojala k slzám! Moc krásné svatební fotky a ty jako nevěsta, největší pecka!! luxuní šaty a to líčení a ty vlásky no prostě dokonalá nevěsta! Manžel musel být dojatý jak tě viděl, že? Moc gratuluji ke svatbě a hlavně k uzlíčku štěstí co nosíš pod srdíčkem...teď už to bude vše v pořádku, musíš nám ukázat ,že to jde to je pro nás silná podpora horní tabulka!! tak šupky tam taky neboj se toho, už bude jen dobře!

turcice
8. srp 2012

@lenickan Lení nádherná svatba 😉 😉 😉 😉 😉 jsi jako princezna 🙂 🙂 🙂

turcice
8. srp 2012

@lenickan Leni svatba byla ve Slavětíně nad Oří..Agropenzion Hájenka
tady je také celé album 🙂 http://www.beremese.cz/fotoblog/turcice/album/e...

turcice
8. srp 2012

@lenickan určitě Leni už bude vše OK.....a jak se cítíš????

ladydi
8. srp 2012

@maximka33 díky 😉

@fykyska tak on je prostě takovej, musím ho takovýho brát. My se před kyretáží brutálně zhádali v autě a já mu práskla dveřma a utekla, on mě naháněl, ale nenašel, tak měl strach, jestli jsem šla opravdu do tý nemocnice a nebo někam zdrhla. Měla jsem totiž řeči, že jim to miminko nedám, že je moje a nemůžou mi ho přece jen tak vzít. Nj, on je jinak skvlej, ale ty vztahy, ale to má od rodičů, oni na něj taky ve svý podstatě co se vztahu týká ser..

@aagnes no tak tušila jsem, když přišel s tím, že má rakovinu na plicích, že tu nebude už moc dlouho, ale tohle bylo fakt rychlý. Obávala jsem se, že se nedožije narození miminka, ale že se ani nedozví co to asi bude, mě moc nenapadlo. Jinak ten salašnickej je taky moc krásnej hafan, jen já bych ho musela mít v krátkosrsté verzi, má ho tady jedna známá a pro mě jako alergika astmatika by to bylo jistě lepší.

ladydi
8. srp 2012

Jinak hlásím, že jsem včera byla v HK na alergo na kontrole a vše OK a dneska jsem byla v poradně, na velkým UTZ 🙂 Mimčo měří 31cm a váží 471g a budetooooooooooooooo podle všeho Magdalénka 🙂

ladydi
8. srp 2012

@lenickan moc moc moc gratuluju 🙂

terulin
8. srp 2012

@ladydi No tak to té 31centrimetrové Magdalénce gratulujem...

ladydi
8. srp 2012

@terulin moc děkuju, no je větší než by měla být a 31 je podle mě ale i s nožkama určitě.

turcice
8. srp 2012

@ladydi jééé Magdalénka...takže další holčička 😉 😉 😉 no ale pěkně vyrostla 🙂 🙂 🙂 moc gratuluju 😉

ladydi
8. srp 2012

@turcice moc díky, jsem ráda že je zdravoučká beruška, neotvírám se a nic, takže jsem moc ráda