Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
9. zář 2012

@martinakl vůbec se Ti nedivím, moje malá má něco přes 700g a dnešní procházka teda... šla jsem chvílema jako kachnička a celej spodek mě bolel 😀 Takže naprosto Tě chápu 😉 držím palečky.

fykyska
9. zář 2012

@kolino držím palečky 😅 😅

martinakl
9. zář 2012

@ladydi My jsme meli odhad 3677g ve ctvrtek. Ale je tam napsano +-922g 😀 Takze tezko rict.. Ale ono by to tak asi odpovidalo...

ladydi
9. zář 2012

@martinakl tak spíš raděj - co?? 😀

martinakl
9. zář 2012

@ladydi To teda 😀 Ale obvod hlavicky podle toho UZ odpovida 36t, tak to je celkem povzbudivy 🙂

ladydi
9. zář 2012

@martinakl ale ramena aby nemněl jako rambo 😀 😀

martinakl
9. zář 2012

@ladydi No on to meril tak v rychlosti, tak ani nevim, jestli tomu moc verit.. Ale to +-922g me fakt pobavilo 😀
Kdyz jsem chodila ke svemu dr a ten mi delal UZ pokazde, tak rikal, ze vahove je stale v normalu, jen bude asi delsi. Tak verim spis jemu. I kdyz uz to nejaky ten tyden je.

ladydi
9. zář 2012

@martinakl hele, ono to je fakt tohle hodně odhad u těch miminek těsně před porodem si myslí, u Dianky mě taky furt strašili s váhou 4kg a podívej, měla 2970g. Ono se to už těžko měří.

eva518
9. zář 2012

@leeena_4 Jeje, to je mazec. Moje kaamarádka byla oteklá jak melou už někdy ve 30tt a byl to nářez. Ale už to máš za pár, už to bude dobrý!! 😵

Víš, já si jen tak říkala, že jeszli jsme se trefili, tak abych to tím drsným víkendem nezažehnala.. 😕
Jinak tak dobrá nejsem - byl to závod dvojic, takže jsme s přítelem jeli spolu - já bych za 10 km nevěděla, kde jsem.. 😀

eva518
9. zář 2012

@martinakl Tak to je vtipné - odhad vlastně od 2 do 5 kg.. To bych ti tipla taky 🙂

froka
9. zář 2012

Holky, bolely vás prsa v těhu pořád stejně nebo někdy víc a někdy míň? Jakmile mám pocit, že jen trošičku míň bolí, tak začínám stresovat ☹ I když na netu jsem našla, že to tak holky mívají. Jak jste to měly nebo máte vy? Díky kočenky! 🙂

vanilka31
9. zář 2012

@martinakl Neboj, je to v pohodě, nejsi žádná výjimka. Někdo holt chvíli přenáší, nekdo porodí dřív.. ten termím porodu je stejně jen orientační, není to přece přesné datum, kdy mimi má vylézt, to si určí samo. Slyšela jsem, že v termínu jsi nějak plus mínus 14 dní před a po tom datu, co máš v těhu průkazce.

vanilka31
9. zář 2012

@leeena_4 No to už tak ke konci těhu bývá.. ale brzy splaskneš 🙂

vanilka31
9. zář 2012

@ladydi Taky mi ty větší tůry dávají nějak zabrat - mám už skoro 70 kg a mimi má půl kila..

vanilka31
9. zář 2012

@martinakl Tak to je pěkná odchylka, to můžeš čekat cokoliv 😀

vanilka31
9. zář 2012

@froka Já myslím, že můžou bolet někdy víc a někdy míň, hlavně asi že tak nějak bolí.

leeena_4
9. zář 2012

@kolino na jednu stranu škoda, že nejsou //, na druhou všechno běží podle plánu. tak ať potkáš už jen jemnější a příjemnější doktory 😉.
@ladydi Tak to jsi měla krásnej víkend 😵

leeena_4
9. zář 2012

@martinakl zítra na tebe myslím 😉 Jinak to +- je vtipný 😀. Já to nikdy na odhadu napsané neměla. Kde ti ho dělali?
@eva518 určitě jsi tím nic nezkazila!!! Co se má stát se stane 😉.

aagnes
9. zář 2012

@kolino jo jo jdu se podívat za panem doktorem, ten jak mě uvidí už ho budou chytat mrákoty 🙂 byl ze mě pěkně vyklepanej. 😖
Ty se taky drž holka, vše dopadne na jedničku 🙂

aagnes
9. zář 2012

@martinakl ženská co ty tady ješttě děláš 🙂

eva518
9. zář 2012

@froka Kačí, úplně chápu. Já jsem to taky pořád kontrolovala, jestli je to stejné, nebo bolí míň a měnilo se mi to. Buď v klidu. To bude dobré, neboj. Nemusí to nic znamenat.

aagnes
9. zář 2012

holky, my jsme byli dnes na výletě v Telči a byla tam samá těhule 😖 výlet nádherný, ale chyběl mi tam jeden človíček v kočárku ☹ ☹ je to strašný, že se to potáhne s člověk už celý život. Na stánkách anjelici.sk jsem četla, že spousta maminek si nechala dítko ukázat, začínám si to docela vyčítat, že jsem ji nechtěla vidět. ☹

eva518
9. zář 2012

@aagnes Aničko, to si určitě nevyčítej. Možná by tě ten pohled potom pronásledoval a zbytečně trápil.. Já se taky nemůžu bez bolesti podívat na těhotné, co potkám ve městě. člověku se navíc zdá, že je jich nějak "moc", ale to je jen dojem, protože si toho člověk podvědomě víc všímá..
Posílám objetí, mysli na pěkné obrázky z výletu, nemysli na to ošklivé. Věřím, že za pár týdnů ti bude líp, až budeš vědět, že se znova budete snažit o miminko. Moc moc ti přeju, aby ti to rychle uteklo. 😵 😵

aagnes
9. zář 2012

@maximka33 nemáš zač, nevěděla jsem zda už ho nemáš. 🙂 dá se tam dělat spoustu věcí. Psát si teplotku, vypočítá ti to ms a ovu na celý rok, je to spíš orientační. Měla jsem pravidelnou ms, tak já jsem se na to mohla spolehnout 🙂

aagnes
9. zář 2012

@eva518 Vím, že by mě to trápilo, při představě se mě chce brečet. ☹ asi máš pravdu, že si víc všímám těhulek.
Hodila jsem do kašny korunu a přála jsem si přání a pak tam byli z pískovce andělíčci, tak jsem je poprosila o zdravé miminko 🙂

turcice
9. zář 2012

ahojky holky tak se hlásím po celodenním maratonu..slavily jsem narozky malého UF...jsem ůplně přežraná a vyřízená..pořád jsem jen něco nosila a připravovala... 😝 😝 😝 dnes už půjdu chrnět a ozvu se zítra 😉

turcice
9. zář 2012

@eva518 Evinko moc děkuju..snad bude vše v pořádku 😉

maximka33
9. zář 2012

@eva518 Evi, jsi dobrá, že jsi dala ten závod v lese. a případné embryo se neboj! já jsem s Martínkem otěhotněla, když jsem na stavbě vozila cihly!!! jedna cihla 30 kg a já si jich na vozík dala vždy 3. no prostě příroda si nevybírá. opatrnější musíme být až pak 🙂
@froka mně nebolely vůbec, to si nevybereš. ale příznaky se můžou měnit.

martinakl
9. zář 2012

@leeena_4 Delali ho v porodnici, jak jsem tam byla po tom padu.
@aagnes Taky uz bych radeji byla nekde jinde 🙂
Podle me jsi udelala dobře... I když je mi jasny, ze to hloda, sama si to nedovedu představit, ale myslim si, ze by to aspoň pro me bylo taky tak lepsi.

leeena_4
9. zář 2012

@martinakl ahá, tak proto. Kdyby ho dělali na genetickém oddělení, tak je to přesnější. Ale ty se stejně v příštím dnu, maximálně dvou dozvíš, kolik váží 😉