Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

aagnes
18. říj 2012

@kolino já se brzo nedočkám, protože nevím zda mám vůbec ovulaci ☹ vždy se musí něco stát co mě zkazí náladu.

mpetula
18. říj 2012

@maximka33 no my je právě včera ještě provětrali 😅 no ale tak snad to nebude mít takový vliv... necháme se překvapit 🙂

aagnes
18. říj 2012

@happyfrog80 no, budem ta dvě ☹

aagnes
18. říj 2012

@vanilka31 🙂 já vím, že jednou BUDU ale tohle slovo používám tolik let. Už bych chtěla, aby to byla přítomnost. 🙂

aagnes
18. říj 2012

@axonka Beruško, taky je mi to moc líto ☹ Holka hlavu vzhůru, i když vím jak je to těžké. Příroda ví proč tak dělá.
Je to hnusné, ale když se to má stát, tak je lepší takto brzo, než později. Je to pak těžší a těžší a zotavování dýl a dýl ☹
Povede se nám to a dotáhnem to do z

aagnes
18. říj 2012

@axonka a dotáhnem to do zdárného konce. 😉

vanilka31
18. říj 2012

@luuc_2012 Jsem stejná, taky potřebuju mít všechno připravené s velkým předstihem a tašku do porodnice balím už teď 😅

vanilka31
18. říj 2012

@axonka Tak to mě mrzí.

vanilka31
18. říj 2012

@aagnes Jistě, chápu. Já jsem se taky načekala a teď mi to přijde jako zázrak. Určitě se dočkáš taky, je to prostě otázka času.

aagnes
18. říj 2012

@vanilka31 jj, vše má svůj čas 🙂

happyfrog80
18. říj 2012

@aagnes mne tiez ,ale ja msm cely mesiac rovnaku teplotu ale hlien so spozorovala no ale ten mi nepomoze ked niet ovulky pozri co som nasla na upravenie cyklu ak tomu dobre rozumiem https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/soj...

luuc_2012
18. říj 2012

@vanilka31 opravdu? Tak aspon nebudu sama, já si zatím zjistuji co je potreba.

aagnes
18. říj 2012

@happyfrog80 máš někde grafM http://merenibt.xf.cz/priklady.html#x dívala jsem se na anovulační grafy a já takové divočiny nemám.
http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html už jsem přemýšlela o nějakých kapkách.

winterska
18. říj 2012

@maximka33 ahojky, tak podle toho co píšeš, máš zítra IUI? paráda, tak za 14 dní budeme testit spolu a to by bylo aby to nevyšlo!!! držím palečky 🙂

my byli dneska na KETu dvou mrazáčků, tak nás čeká už jen čekání 🙂

maximka33
18. říj 2012

@winterska jj přesně tak, tak ti přeji,at se mrazáčky pěkně uchytí! vypadá to, že budem čtyři, co budem testit v během pár dní, ty, já, martasek a mpetula 🙂

lili1986
18. říj 2012

@aagnes Budu ti moc držet palce četla jsem tvé komentáře a je mi stoho moc smutno proč se takové věci dějí. Je to moc kruté ale věř že se k tobě tvá holčička vráti věřím tomu že příšti rok budeš mít to nejkrásnější a nejzdravější miminko. Je to vážně dar a mnoho lidi si toho neváži.

aagnes
18. říj 2012

@lili1986 děkuji 🙂
Já věřím, že to tak bude a strašně si to přeji. Nevaží si lidi dětí, třeba jako moje švagrová čekají třetí a s radostí mě to oznámila 4 týdny po porodu, kdy jsem měla truchlící 6 nedělí.
Musí se mi vrátit ovulka ☹ která se někde fláká.

axonka
18. říj 2012

@maximka33 ahojky, // jsem mela ctyri dny pred MS, tedy spis ducha, ale uz den pote regulerni carku.... HCG bylo 457 den po ocekavane MS.......no a MS prisla ctyri dny po terminu, ale nebyla to klasicka MS. Zacala krecemi v brise a silnym certsvym krvacenim (svetla krev), ktere potom preslo v klasickou MS a trvalo to tyden nebo osm dni....

axonka
18. říj 2012

@aagnes dekuji ti Ani 😉 , uz je mi fajn.... stalo se to pred dvema tydny, jen se mi sem nechtelo se pripojovat....kdybych se blbka tak brzy netestovala, tak bych ani neprisla na to, ze jsem tehotna ☹ .... Priste fakt pockam, minimalne 5 dni po ocekavane MS, ikdyz jsem na sebe zvedava....Ted uz doma nemam zadne testy, vcera jsem dotestovala ovu testy a uz nic kupovat nebudu. Ovulk aprobehla a my jsme toho vyuzili 😉 😉 Domluvili jsem se, ze minimalne do Vanoc tomu nechame volny prubeh, pokud se nezadari, tak si pojedeme odpocinout do tepla a pak se na to opet s plnou vervou pustime. Jak se dari tobe???

kofinka
18. říj 2012

@kopretina22 moc děkuji za info, no bohužel stalo se to v květnu takže už je pozdě já jen teď na dím čím dál víc přemýšlím že to byla chyba a měla jsem na tom trvat.

kofinka
18. říj 2012

@vanilka31 díky za odpověď, já jsem právě zmatená z toho jak každý doktoř říká něco jiného a čím dál častěji přemýšlím nad tím že jsem si tu injekci měla vyřvat, protože bych aspoň byla klidná. Raději o injekci víc než pak řešit další problémy.

jahudka80
18. říj 2012

Holky tak @kixi má už miminko 🙂

maximka33
18. říj 2012

@axonka jj tak přece jen to bylo opožděně. co se dá dělat, příroda si s námi zahrává. taky si říkám, že jestli to teď nevyjde, tak na další pokus IUI hned nepůjdem.. asi zkusím jinou práci, a třeba mi ta pauza prospěje..

happyfrog80
18. říj 2012

@aagnes ja graf nemam ,no ani mi ho netreba bo nam furt stejnu teplotu 😉 ,jednu rovnu lajnu 😀 ale asi si zacnu graf ...ja to este neriesim ,pockam este jeden cyklus a ked nebude ovulka tak uz zacnu neco riesit 😉 ...asi este nejsem kompletne zdrava aj ked uz cekam 4 ms

aagnes
18. říj 2012

@happyfrog80 to není možný, že už čekáš 4 ms a nic? zkusím si koupit nějaký ty kapky na upravení. Já měla asi 6 dní 36,5 a teď několik dní 36,7. Našla jsem, že je dobrý kotvičník, ten máme doma a nebo Drmek, Jetel luční. Tak to zkusím a pokud nic, tak příští měsíc to budu taky řešit. 😉

aagnes
18. říj 2012

@happyfrog80 aj, ty si rodila?

aagnes
18. říj 2012

@axonka člověk je natěšený, tak testuje a pak je zklamaný. Zkus nějaký detox těla jako třeba mladý ječmen, když otěhotníš, tak nevadí, že ho budeš stále brát naopak ho velice při těhu doporučují. Jen si ho kup v tabletách.
Mě se daří ... no jak se to vezme. Už jsem se těšila na snažení a musím počkat na ovulku, nějak nevím zda byla nebo nebyla. Co graf to divočina 😀 Do práce nastupuju 19.11 jsem domluvená se šéfem, že si vezmu ještě nějakou dovolenou, protože mám 26 dní a nestihla bych to vybrat. Nakonec budu jeho pravá ruka, protože je nový a chce, abych mu pomohla 🙂 tak se uvidí.
Určitě zkus nějakou detoxikaci, nebo říkají, že jsou super ty lávové kameny, že jde z těla ten nepořádek pryč. Ječmen můžeš brát i s manželem. Tak tfuj, tfuj, tfuj 🙂 přeji ti hodně štěstíčka na další těhu a pak nekonečno zdravíčka 🙂

happyfrog80
18. říj 2012

@aagnes nie ja som mala spontanny potrat v 11tt ,vsimla som si ze ty si rodila ,to ma mrzi ,to by som asi psychicky nezvladla.
Ale ved ty mas uz zvysenu teplotu cize ti uz prisla ovulka ,a neruas v puse ?ja ano a mala som 36.4 a potom uz stale 36.5 cize to nic nie je ,skoro rovnsko ,mozno ze teraz viac kurime doma 😀 tak preto viac

aagnes
18. říj 2012

@happyfrog80 měřím v pipce 🙂 počkej dám sem grafík ať se zasměješ 😀

happyfrog80
18. říj 2012

@aagnes a na to upravenie sa da kupit aj nieco bez predpisu? Ja nemam šajnu ci tu niečo kupim .