Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
23. čer 2010

jane, já taky!!! 😉 😀 teda my jsme našeptávačky.... 😉 ale aspoň budeš vědět, jak státnice oslavit 😀

daniela699
23. čer 2010

Angel, ja bych ho nedelala, jestli muzu do toho kecat. Protoze ted se muzes tesit, a to bych rekla ti dava i energii na ty statnice. Jestli by nahodou byl negativni, tak z toho budes smutna a nebude se ti chtit nic, a jestli bude pozitivni, tak budes mit aspon duvod ke dvema oslavam. Moc ti to preju. 😀 😀

jane84
23. čer 2010

když vydržíš do státnic, byly by // krásnou tečkou, ale i obráceně by to bylo fajn, určitě by tě to zbavilo trochu stresu z těch státnic

jane84
23. čer 2010

jinak dneska musím znásilnit svou drahou polovičku, čípek krátký, měkký, bolesti v podbřišku, ovulka se hlásí, zasnažili jsme se před 2 dny, tak dnes musíme zase 😀

angelina987
23. čer 2010

Holky, tak jsem to nezvládla a udělla si ho, čárka tamje ale fakt uplně slaboučká, asi ji ani neuvidíte, tak nevim 😒

jane84
23. čer 2010

🙂 já ji VIDÍM. jeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

angelina987
23. čer 2010

@jane84 fakt? holky řekněte pravdu 😒

vendulak
23. čer 2010

Jééééééééééé 😵, já jí taky vidím!!!! 😉

vendulak
23. čer 2010

Angel můžu se zeptat jak dlouho je to po revizi? 😔 😉

angelina987
23. čer 2010

@vendulak 3 měsíce, ale je prvda, že tento měsíc jsem to přestala řešit

jane84
23. čer 2010

no fakt ji vidím. a ve skutečnosti je určitě vidět líp 😀

vendulak
23. čer 2010

Angel to je krásnej čas, nemuseli jste čekat moc dlouho a zároveň už jsou sliznice a čípek určitě krásně obnovený 🙂. Moc gratuluju 😵 a držím palce dál! 😉

mikkisek
23. čer 2010

Angel - já si taky myslím, že vidím - je pravda, že člověk ví, kam se koukat, ale počkej až vyfotíš třeba za 2/3 dny, to určo nebudu vědět která je kontrolní a která těhu!!!!! Mimís bude určitě bojovník, tak hlavu vzhůru a státnice jsou proti tomu, co jsi prožila brnkačka - držím palce, ať vše vyjde jak má!!!!

angelina987
23. čer 2010

Děkuju holky, poslala jsem manžu pro další test, byla jsem totoiž chvilku před tím čúrat a potom jsem vypotilajen pár kapek,proto to jde tak špatně vidět

jane84
23. čer 2010

Angel začni se chystat, jak se nás tu víc sejde, budeš prskat, dvakrát tento týden, no to už by byla pěkná dávka bacilu a musí to klapnout

daniela699
23. čer 2010

Angel, no to je supeeeer. Ja ji taky vidim, ja jsem ji takovou slabouckou mela i dva dny po vynechani, a teprve za dalsich pet, uz jasnou. Takze ja myslim, ze ted uz to jen poroste. Gratuluju! 😀 😀

angelina987
23. čer 2010

Holky já bud ráda prskat, to je jasný, udělám ještě ráno a uvidím, nebo radši v sobotu

breberuska
23. čer 2010

Angel, to je super" je malá,ale krásná🙂 prskej, prskej... 😉 takže 3MS porevizní už nedorazila, ideální scénář🙂

mikkisek
23. čer 2010

Angel - ani nevíš, jakou mi to dalo další dávku naděje - díky, prskej a opatruj se!!!! Moc Ti to přeju

helcenka
23. čer 2010

Angel, tak to je super. To se to tady pěkně rozjíždí. 😉

angelina987
23. čer 2010

@breberuska Ne nedorazila, ale myslím, že na tom fakt něco je nechat tomu volný průběh, jennevím, jak teď budu vysvětlovat na svatbě a na chatě, že nepiju 😀

jane84
23. čer 2010

Angel jednoduše, na svatbě, žes přehnala oslavu státnic, na chatě, žes to přehnala na svatbě 😉

angelina987
23. čer 2010

@jane84 Velmi dobrý nápad 😀 děkujííí

vendulak
23. čer 2010

😀 😀 😀

jahudka80
23. čer 2010

@breberuska to právě nevím, myslím že 11, ale z toho mého grafu 😀 prd poznám
Natul budˇje brzo, nebo to ještě příjde 😀 😀 😀, ale je mi divné že mám ráno hlad a přitom mi je blivno a to mi bylo jen v těhu. a dnes tedy cítím bolavá prsa(ale aby to nebylo z toho vyrývání keříků a kytek na zahradě 😝 člověk nikdy neví) i když se musím přiznat, že dnes mě potkaly 2 zprávy,a tak jsem nadčená- ikdyž radování ještě není důvod. Příjdou zájemci na byt a mám nabídku práce- hezké práce a když by vyšla 😵 a mimi nevyšlo, tak bude mít malá hold brášku za 3 roky, aspoň zařídíme bydlení a doplatíme půjčky. Ale toto prcínka bych si stejně přála, ponechám to na přírodě 😉
Holky dnes jsem zas řádila na zahradě a teď zas pro změnu doma než příjdou klienti ať se tu to blejská 😵 jdu ještě domej koupelnu a wc pak se osprchnu umeju vlásky a budu čekat na klienty 😀

jahudka80
23. čer 2010

@angelina987 čárečku vidíííím je tam moc ti to přeji tfuj tfuj a zkus to ráno, bude silnější 🙂 uvidíš. A nějaké příznaky máš???? 🙂

jahudka80
23. čer 2010

@breberuska 😀 😀 😀 já zas minule tvrdila sousedům že mi bílé víno nechutná 😀 přitom jsme u nich minule vypili 3 flašky 😀 😀 😀 cucala jsem vodu a měla jsem jedno malé pivko 🙂 a nikoho nenapadlo, že by náhodou... 😀 😀 😀

vendulak
23. čer 2010

Já si taky vždycky nalila jen první skleničku červeného kde ho bylo malinko a ještě upil i příťa a skleničku jsem si pak dolejvala jen červeným džusem (tuším že red multivitamin od Relaxu 😀) a nikoho taky nic nenapadlo, neptali se. A on stejně ten džus vypadal jako to víno 😎.
Jahůdko ty seš nějaká akční 😀. Já bych taky brala sprchu, i bych chtěla umýt nádobí, bo je ho v kuchyni moc, ale neteče nám voda 😒. Prý do pěti. Na jednu stranu mě to štve, ale na druhou jsem ráda že to opravujou, museli jsme vždycky před mytím vodu nekonečnou dobu odtáčet než začala téct teplá 😒.

angelina987
23. čer 2010

@jahudka80 nemám, jen mám žaludek jakna vodě, ale to bylo i u prvního těhu,tak uvidím 😉

jahudka80
23. čer 2010

@angelina987 😉 držím Ti palečky i na nohách 🙂

Natul: tak se mi povedl dát graf do alba i bez manži 😀 😀 😀