Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
13. kvě 2010

Lehe my kupujeme tyhle, tenkrát jsem to dost zkoumala, kolik čeho v tich vitamínech je a aby tedy tam bylo účinné látky co nejvíc a zároveň z tich pak za nejrozumější cenu. Už je to dávno, ale tyhle z toho vyšli no 🙂. Ono to zkoumání bylo asi hlavně toho Selenu a zinku. Ten vitamín E 400mg dělá jen Generica a Zentiva a to kupujeme tuhle Genericu protože cice stojí stejně Kč, ale Generica má 60tbl a zentiva jen 30 za tu samou cenu 😀.

natulaaa
13. kvě 2010

holky já se taky loučím a Vendul oni hlásí hnusně až do příští středy ,mě z toho taky asi klepne,jsem z toho počasí už unavená,já potřebuju sluníííííííčko,
Holky dobrou,zase zítra,doufejme že už nebude depka holky 😉 😉 😉 ,aůe dneska super diskuze 😉 😉 😉 ,tak by to mělo býýýt

herbie
13. kvě 2010

ahoj holky preju vam dobre ranko tak depka uz presla vcera vecer jsem sla spat pozde dneska jsem byla s milackem na plazi on surfoval ja jsem jenom sedela na pisku a koukala 😀 ted jsem doma a on leti vecer do australie az do pondeli ale to jsem uz psala takze tu budu asi u vas rano pokazdy jak jsem doma sama tak chodim spat hrozne pozde driv neusnu.....pocasi mame krasny nastesti taky nemam rada dlouho osklivo holky ja jsem uplne prestala jist ty vitaminy ja musim zase zacit 😅

natulaaa
14. kvě 2010

čaute 🙂 🙂
Herbi to sluníčko ti závidím,tu zase příšerně leje,už mě to počasí doslova sere,už fakt stačlo,co furt dělat doma a venku tolik práce,Herbi a nechcš hodit pak nějaké ty fotky,když už si sama 😵 😵 😵 😵 ,aspon se nebudeš nudit 😵

petra.vavra
14. kvě 2010

Dobré ráno 😉
U nás je taky zataženo a vypadá to na déšť ☹

jane84
14. kvě 2010

Dobré ráno holky 🙂
u nás lije jako z konve, nevím jak dojdu do města nakoupit 😠 auto máme na opravě
začala jsem dnes ráno špinit, takže MS na sebe nenechá dlouho čekat 😒 i když čípek mám docela dlouhý a není ani extra měkký, takže ještě uvidím. Ale moc tomu nedávám. a příští cyklus nevypadá snaženíčko moc dobře, protože přes ovu budu asi týden pryč.

kopretina82
14. kvě 2010

Krásné upršené ráno...
Tak jsem zpět od Dr....
No, drama pokračuje...
V děloze 4mm cosi-dle Dr. buď gest. váček, nebo pseudogest. v. (to by znamenalo mimoděložní), takže v po opět UTZ, pokud to cosi vyroste, budeme na dobrý cestě (vyhráno zdaleka ne, ale o krůček blíž...)
Takže zas vlastně nevím na čem jsem, ale víkend si hodlám super užít a v pondělí ať si to dopadne tak jak má 😉
Přeju všem krásný víkend a v pondělí ráno nám držte 😉

natulaaa
14. kvě 2010

čaute baby 😉
kopre tak budeme držet palečky a nemáš bolesti,u mimoděložního jsou prý strašné bolesti a podle toho co píšeš,tak ty je nemáš 😒 😒

jane84
14. kvě 2010

🙂 Kopre užij si víkend a relaxuj, dobrá nálada a veselá mysl dělá zázraky

petra.vavra
14. kvě 2010

Kopre- určitě tu v nás máš obrovskou podporu a všechny ti moc moc držíme palce 🙂 , mysli na to, že vše bude v pořádku a říkej si to pořád dokola, celý den a víkend.
jane- dneska bych byla raději o hladu než jít v dešti nakoupit 😀

jane84
14. kvě 2010

Peťo já to klidně vydržím, ale přítel bude chtít obědvat až se vrátí z práce hladový a hladový nepochopí, že táhnout tašku s nákupem v dešti se mi nechtělo 😀

petra.vavra
14. kvě 2010

no tak to jo....co bys pro něj neudělala, tak to je jiná 🙂

leheckova
autor
14. kvě 2010

Dobré ráno ja musim říct že u nas leje jako z konve včera večer propadák zase nic a jeste hádka jako blázen až už mě to přestava bavit prý sem umanuta a na povel š...nebude tak jsem mu vysvětlovala že to neni na povel ale že hold my žensky to tak mame že jsou plodne dny asi 3dny v měs.a že to jinak není mozné otěhotnět ptala jsem se ho zda to chce tolik jako ja rekl že chce miminko ale ne takhle ale jaaaaaaa rok čekat nechci jestli se to podaří holky ja nevim co mam dělat nemluvi se mnou řekl mě at tahnu pryc že chce spat a ja zase bulela celou noc ach joooooo ☹

leheckova
autor
14. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................50DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................40DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 27DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................27DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................25DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................25DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................25DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................25DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................25DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................24DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................23DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................17DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................15DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................15DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................13DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................11DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

mircisek
14. kvě 2010

Holky, tak jsem vás teď dočetla. Teda kde jsou všechny optimistky z o pár stránek dál? Ale asi je něco ve vzduchu. Já jsem včera byla tak strašně na dně, že mi ani to moje malé sluníčko nepomohlo. ☹ Vůbec si se sebou nevím rady.
Dneska je to lepší. Dokonce už se mi začíná chtít i dejchat. 😉 Holky, držte se, když se zadařilo jednou, zadaří se i podruhý a mimča budou. 🙂

leheckova
autor
14. kvě 2010

Mirci ve vzduchu je depka a hold to asi je v každém vztahu.....ja bych to chtěla vrátit zpět ale nejde to

natulaaa
14. kvě 2010

Holky ale já jsem taky v těchto dnech taková celá na nic,víc vydepkovaná,ono to bude dělat i to počasí ,ale u mě zase i strach z te laparky,jéééžiš já se bojím a na druhou stranu se i těším,že už bude konečně klid,no měli mi ten vaječník vzít hned,ale co už ,stalo se a musím to vydržet ještě jednou,pro mimi to udělám a říkam si tak,že je mi 28 ,za tři měsice mám 29 tak to beru tak,že začnu 29 rok nanovo a to mě tak drží nad vodou.

natulaaa
14. kvě 2010

Lehe nech už to tento měsíc být,já vím,je to těžké já se ti nedivím,já jsem taky na nervy,že tento měsíc nic,ale nic jiného ti nezbývá,dej mu klid a už mu příště neříkej nic o plodných dnech a ani o mimču,vykecej se tu s náma a doma nic,a on na to jakoby zapomene a vráti se to vše do normálu 😉

leheckova
autor
14. kvě 2010

no budu muset nemluvi se mnou bylo to fakt hustý no snad to ranni omluva spravila budu se snažit to brát sportovně

pipa
14. kvě 2010

kopretina82 - nezoufej. když mě hospitalizovali, měla jsem dutinku bez embria 4mm velkou, HCG 1316 a byla jsem 5+1dle menzes. za cca 10dní bylo vidět srdíčko.

natulaaa
14. kvě 2010

jasnééé lehe nech to být a on se sklidní 😉 ,fakt s ním o tom nemluv 😉 .Holky já si musela zatopit,hruza,polovina května a doma kosa jak v říjnu 😠 😠 😠 😠

petra.vavra
14. kvě 2010

holky, já se svým chlapem nikdy o plodných dnech nemluvila a ani on to neřešil...já věděla, kdy jsou a to stačilo 😀 . Já bych jim to vůbec neříkala a prostě byla jen přítulnější, já kdybych chtěla tak můj drahý 3x denně není problém...což mě zase trochu unavuje 😀 😀 takže 1x za dva dny stačí 😀

vendulak
14. kvě 2010

Dobré ráno všem! 😉
Kopretinko, vím jaké jsou tohle děsné nervy ☹, moc vám držím palce a věřím že to dobře dopadne!!! 😵 😉

Lehe tedy ten tvůj chlap... 😒. No já kdyby mi něco takovýho řekl tak ho pěkně kopnu do prdele 🤐. Já tedy toto neznám, můj fakt to miminko chce hodně moc a udělá všechno co mu nadiktuju 😀. Ale taky pbych příště asi mlčela. Teď to nechala vychladnout a příště mlčela o tom že fakt musíte a prostě ho svedla bez řečí 😀 😉. Držím palce, ať je u vás brzy líp 😉.

No holky s tou depkou, já je od revize mám pořád, vždycky přijdou a někdy trvají dýl někdy kratší dobu než se přeženou. Někdy jsou horší dny a někdy lepší. Teď je to lepší, protože bude víkend a budu s chlapem a budeme na chatičce a tak. To na to miminko aspoň nemyslím pak 24hodin denně každou minutu tak jako tady.
Natu budu na tebe moc myslet, laparo dopadne určitě dobře a budeš už mít od cysty klid! 😉
Holky já taky nesnáším ten fakt že ten měsíc je ztracenej, že se o to miminko nemůžeme ani snažit...ale prostě stalo se a my jsme silný ženský a musíme to všechno zvládnout, aby jsme si ty naše malý uzlíčky štěstí prostě vybojovali! 😵

natulaaa
14. kvě 2010

lehe kukla jsem na tebe,tak ty už si po ovu,ještě ti to nevyznačil,ale vzestup tam jé

natulaaa
14. kvě 2010

Vendul já jdu do toho,řek mi,že když u mě je riziko cyst,že zkusíme IUI ,tak za to jsem štastná a drží mě to nad vodou,že se snad po tom zadaří,když ne hned napoprvé,tak třeba napotřetí to je jedno,ale do konce roku snad budu těhotná,to je moje největší přání a nic jiného si od ježíška nepřeju,ono se to zdá,že je to za dlouho,ale čas tak letí až hruuuza

vendulak
14. kvě 2010

Tak jsem taky koukla na grafík a já myslím že ovu jasně byla 12.5. 14DC 😉. A to tam máte sex ten den i několik dnů předtím!!! To jste podle mě zasnažili až doooost 😀. To bych tedy rozhodně vůůůůůbec neviděla jako ztracený, ba naopak spíš hodně nadějný!!!!!!
My tedy když jsme teď otěhu tak to bylo pravděpodobně z IUI, které bylo až den po ovulaci. Ale to je podle mě málokdy. Spíš jsem hodně často četla že za nejplodnější den je považován den PŘED ovu! 😉

kopretina82
14. kvě 2010

Nat, nee, nic mě nebolí, ale to se může změnit během minuty...Ale už jsem fakt ve stavu, kdy prostě na nic nemyslím a čekám jak to dopadne...
Díky všem za podporu a palečky
Pipa, dík, no uvidíme...U Domči to byo hodně podobný, v 5+4 1. potvrzená dutinka, na další KO srdíčko a teď tříletej zdravej kluk jak buk...😉Ono to nějak dopadne, jak už tu někdo psal, teď už to neovlivním.
Holky, s tím sexením...Fakt u nás se osvědčilo o ovulce a plodných dnech vůbec nemluvit, prostě se přitulit a zapojit pár fintiček kdykoliv ne jen ty 4 dny v měsíci 😉

vendulak
14. kvě 2010

Natu IUI je dobrý rozhodnutí! Je to v podstatě skoro přirozený otěhu 😀. A ten samotnej zákrok to je chvilička, vůbec nic neucítíš, míň náročný než klasický gyn. vyšetření. Zavedou akorát zrcátka, hadičku, fouknou tam bojovníčky a pak si nějakou chvilku tak poležíš (u nás 20minut) a jdeš domů. A předtím jsme tedy vždycky ráno šli na UTZ, jestli je folík připraven a pak byli s příťou odevzdat bojovníky. Je to fakt úplně pohoda a je tam vyšší pravděpodobnost než v přirozeném cyklu. Nám první IUI nevyšlo, ale myslím že na to měla vliv štítka. A když jsme jí srovnali tak hned druhé IUI se nám povedlo! 😵 (že jsme nakonec o miminko přišli je zase věc jiná ☹)

el29
14. kvě 2010

Ahoj holky.
vendulak,taky jsem už přemýšlela o IUI,chci se zeptat,zákrok se provádí někdde v CARu,nebo Ti to může udělat
i tvůj gynekolog? Pro někoho možná blbá otázka,ale já o tomhle nemám ani ponětí... 😖

vendulak
14. kvě 2010

el29 IUI dělají v centru asistované reprodukce (my chodíme do Natalartu v Plzni). Protože tam jde v podstatě o to že až za čípek zavádějí laboratorně upravený (jakoby přebraný aby vybrali jen ty nejlepší bojovníčky) sperma. A na to upravení tak musí být speciální laboratoř, kde tohle dělají. A ty jsou v centrech asistované reprodukce 😉.