Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
24. zář 2010

@endie já to měla minulý měsíc - ale asi jen den a něco. Jako vražení kudly. I při chůzi. Ale pociťovala jsem to vyloženě ve vaječníku - byla ovu....

veraakubik
24. zář 2010

@meiki Ahojky,celej den jsem tady nebyla-nejak nezvladam..Takze-situace se ma tak-mrcha nikde,dokone jsem se snazila zkoumat cipek-nedelam to casto,takze nevim,ale zda se tvrdej,ale zda je otevrenej,nebo zavrenej nepoznam..dneska jsem testila ac jsem rekla,ze az sobotu-je to teda opet mamatest 10,ale carka je asi silnejsi-nevim.Zitra,nebo v nedeli zkusim udelat test s citlivosti 25,ale bojim se aby tam nebyl nejakej blbej duch..Porad se chodim kontrolovat,protoze se bojim,ze uz to prislo..

jahudka80
24. zář 2010

Holky tak se mi nakupilo práce že se z toho asi po.... 😠 😀 . A věřte nebo ne ta paní co chtěla ten byt tak se opět ozvala chce ho vidět i s manželem a že by tu hypot.nějak vyplatili i s penálem...no já tomu fakt nerozumím , bytů na prodej je moc a oni zrovna ten náš s tou blbou hypotékou 😀 tak musím počkat zda se ozve a domluvíme prohlídku, budu muset pořádně naklidit 😀 upéct 😀 no jestli to klapne tak budem shánět podnájem 😀 😀 😀 a stěhovat se po pravdě měla bych mooooooc velkou radost a zarověň bych byla smutná ,že to tu musím opustit tak zas budu napnutá něž se příjdou podívat a néž řeknou jak se rozhodli 😒 to zas budou nervíky ani spát nebudu moct 😖

a.j.a.
24. zář 2010

@jane84 ale tak aspoň že důležitý bod je splněn, hlen je na místě určení 😀 zbytek se určitě doladí 😉

a.j.a.
24. zář 2010

@veraakubik Veruš, hoď se porovnávací foto 😉 koukneme na to 😉

a.j.a.
24. zář 2010

@jahudka80 Jahud, tak to by bylo moc fajn, kdyby to klaplo 😵 vidíš, asi se jim ten váš byt opravdu líbil byť s blbou hypotékou 😉 držím pěsti, ať to klapne na jedničku 😵

veraakubik
24. zář 2010

@a.j.a. nechci,ale aby moje testy nekomu ublizily..Nemyslim to zle,jeste nemam vyhrano a tak se jeste neraduju..Testiky vkladam jen ty od mamatestu 10-dneska byl delanej odpoledne,focenej jeste mokrej..

a.j.a.
24. zář 2010

@veraakubik hele, Veruš, já myslím, že tohle fakt vypadá pěkně. Ta druhá čárka už je vyložené krásná 😵 tohle opravdu nevypadá jako ty testy minule 😉 tak bych řekla, že se fakt zadařilo 😵

veraakubik
24. zář 2010

@a.j.a. Kez bys mela pravdu..Jeste porad ale mrcha muze prijit,ale dneska jsem 28dc,takze na test uz cas byl,ale porad mam hroznej strach..

lichtakova
24. zář 2010

@veraakubik já bych náhodou řekla, že to vypadá nadějně 🙂

veraakubik
24. zář 2010

@a.j.a. hlavne jsou to testy 10 a mam strach,ze kdyz zitra,nebo v nedeli udelam test s ctlivosti 25,tak tam bude jen slabej duchacek..Udelam teba pokud mrcha nedorazi..

veraakubik
24. zář 2010

@lichtakova zrovna pisu,jsou to ale testy s citlivosti 10,bojim se jestli by neco ukazal 25..

a.j.a.
24. zář 2010

@veraakubik no sice 10, ale vypadají fakt dobře, je vidět, že postupně sílí. Zkus zítra ráno tu 25.

lichtakova
24. zář 2010

@veraakubik já vím, ale to dneska to už není duch, to je regulérní čárka, neboj 🙂

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@endie taky mě teď dost bolel podbřišek - nalevo, jak je vaječník. asi to fakt bude ovulka, vzhledem ke dnu cyklu. bolelo mě to včera v letadle, dnes už je klid. takže bychom dnes vlítli na holku? i když mi to přijde nějak brzo.. doprostřed cyklu je ještě dost času..

lichtakova
24. zář 2010

@veraakubik a hlavně se nenech vyděsit, že bude čárka slabší-pamatuj, že je to menší citlivost

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@jahudka80 to je skvělé s tím prodejem, držím pěstičky!!! je vidět, že paní se dostal váš byt pod kůží a třeba je to za dobrou cenu i s hypo, proto se jí to tak líbí. kdy se rozhodnete?

fram
24. zář 2010

@endie to je fakt divná doktorka, když to jinak nejde, tak by ji děti snad vadit neměly 😠
@jane84 přeju úspěšné usmiřování a hleník tam, kde má být 😀 😀

veraakubik
24. zář 2010

Holky dekuju za vase radky..drzte mi prosim palce-ja vim,ze mi to stejne nepomuze,ale pro lepsi pocit..Zitra tedy zkusim mensi citlivost a uvidime-tedy pokud dostanu sanci..

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@veraakubik testík vypadá moc hezky, duch to není. akorát jak říkám, je brzo, vajíčko může být oplodněné, ale nemusí se uhnízdit... držím palečky, aby to tak nebylo 🙂

fram
24. zář 2010

@veraakubik ta čárečka fakt sílí 🙂 Držím palce.

veraakubik
24. zář 2010

@lucie.krajcarova a sakra-ja myslela,ze uz je vse hotovo udelano..Tak snad se vajicko uhnizdi..A co proto udelat mi asi neporadis,vit?! ☹

a.j.a.
24. zář 2010

No já bych řekla, že už je uhnízděné, ne ? HCG se přece začíná produkovat a zvyšovat, až po uhnízdění ??

veraakubik
24. zář 2010

@a.j.a. fakt?!Tahle verze se mi libi vic..To uz je veseljsi..Tak sakra kde je zbytek holek,aby to rozsekli?!Me to zajima,ale vypada to,ze jsme tady pouze tri a to je sakra malo..

a.j.a.
24. zář 2010

hele, tady to tak píšou http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormony-h... leda by se mohlo třeba špatně uhnízdit a odejít jako zpožděná MS.

veraakubik
24. zář 2010

@a.j.a. dekuji-precteno a ulozeno v oblibenych-uz jsem zase o kousek klidnjesi..Jeste jednou dekuju!!!!!!!!

a.j.a.
24. zář 2010

@veraakubik Veruš, není zač 😉 vím, že pozitivním testem nemá člověk zdaleko vyhráno, ale je to velký krok dopředu 😉

a.j.a.
24. zář 2010

Tyhle stránky mám ráda. Tady to má kočka taky pěkně popsané http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html

herbie
24. zář 2010

ahoj holky vitam novou snazilku ..... veraakubik jezis tohle je uz poradna carka normalne jsi tehotna vubec jsi nemysli ted ze je to jenom nejakej duch nebo co? jahudka80 drzim palce at to s bytem dopadne dobre...me dneska odletel bracha do ceska a odpoledne mi leti i pritel do ty francie na 14 dni takze budu samotinka ale ovulku pristi mesic nastesti stihne na moji mrchu tu nebude to je dobre.....jinak si myslim ze nema cenu moc sledovat tu ovulku proste sexovat jak nejvic to jde a budou // me zacli uz asi pred 3 dnima bolet bradavky a dneska teda uz bolej vic ale mam to za tyden dostat tak je to uz priznak ms urcite.....natula kde se flakas? uz jsem nechodis moc casto ☹

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@a.j.a. škoda ž emi to nejde otevřít... v tom prsvním článku to ale nepíšou, jak to je, když se testuje před menstruací. právě se může stát, že se vajíčko neuhnízdí a odchází třeba i s pozdější ms... tak jen jsem si to tam chtěla přečíst. věrko, ale u tebe to už asi nehrozí, jsi 28 dc. míváš kratší cykly ne? ty jo, asi jsi už koupila hodně testíků 🙂