Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
2. říj 2010

@pe_t děkuju 😔

endie
2. říj 2010

zdravím holky
jsem doma byla jsme v Praze 🙂

jinak ted dva dny krvácení a nevím jestli to byla mrcha a nebo ne 🤐

pe_t
2. říj 2010

@endie ahoj 🙂

fram
2. říj 2010

@endie ahoj, co zkusit testík?

pe_t
2. říj 2010

@endie dva dny? 😕 hmmm to je nějak sakra málo - a jaké krvácení?

jahudka80
2. říj 2010

@pe_t nenene koukej to vydržet 😀 já budu s tebou jo já to mám dostat taky buď v neděli nebo ve středu 😀 😀 😀 tedy pokud to bude po 25 v neděli nebo po 28 ve středu , počkej do neděle testnem spolu jo 😀

pe_t
2. říj 2010

@endie ted jsem koukala, že jsme stejně 20DC - nemůže to být uhnizďování? 😅

endie
2. říj 2010

@fram no testit můžu zkusit ale nevidím to na //

@pe_t bylo bolelo mě břicho a jelikož sem byla už v pyžemu manža ležel já stala u stolu a uklízela bumbala 😀 manža na mě kouká nějak divně a já na něho co je ? a on koukni dolů normálně, to teklo po noze, fůůj 😝 se mi ještě nestalo toto a pak na druhý den k večeru špinění a ráno zas nic tak já nevím co se zase děje 😠

jahudka80
2. říj 2010

@fram jojo je jen k tomuhle bytu 😵 😀 můžeme tam pořádat terasovou párty 😀 😀 😀 holky ještě to není vůbec zařízené jestli tam budem bydlet ale já jen že by se mi to líbilo 😉

jahudka80
2. říj 2010

@endie 2dny?? to je nějaké divné ne? 😒 A jak se jinak cítíš?

lucie.krajcarova
2. říj 2010

@jahudka80 ty jsi z Jablonce? a já myslela, že z Moravy..

pe_t
2. říj 2010

@endie 😖 tak to nedokážu poradit, nebo něco chytrýho napsat....netuším, co to může být.
@jahudka80 o.k. snad to vydržím - teda zatím si myslím že v pohodě jo 😀

endie
2. říj 2010

popravdě divně, furt se motám, bezdůvodně brečím ale podle mě těhu být nemůžu jelikož manža tady v plodných dnech nebyl, no zítra testnu a uvidím i on sám říkal jestli nejsme těhu a svití mu oči u toho radostí 🙂 ale spíš počítám že zas hormony blbnou 🙄

endie
2. říj 2010

holky ještě že vás tady mám aspon se můžu vykecat a vy mě uklidníte že to nic není 😀 já už se vidím nekde v kremátoriu 😀 😀 😀

pe_t
2. říj 2010

@endie 😀 😀 😀 no to snad ne 😀 😀

jahudka80
2. říj 2010

No koukám holky tady je to takové napínavé 😀 😀 😀 příští týden tedy bude vůbec napínavý 😀 😀 😀 No já jdu vlastně 6.10. na krev bych málem zapomněla 😅 zrovna pujdu i na ten stěr 😀 ať tam necourám 2x sestra to veme jedním vrzem nejdřív spodek a pak pustí žilou 😀 😀
No nic manža kouká na Heriho poseru - to nic pro mě tak se jdu sprchnout a jdu spinkat 😉

jahudka80
2. říj 2010

@lucie.krajcarova 😀 😀 😀 😀 no jasně z Jablonca přeci, z Moravy pochází (pocházel můj dědeček) tak tam máme také nějaké kořeny 😀 😀

pe_t
2. říj 2010

@endie teda já se tady taky vždycky vykecám, jak s nikým. Ani osobně, ani jinde na netu.....už se tu známe 😎
a s mým chlapem o tom kecat nemůžu. Prej tomu nerozumí at...když jsem zdravá, o víc se nestará.. 😉

pe_t
2. říj 2010

jsem zvědavá na Zuzi - myslím si, že ji to stejně vyjde....jen se to ještě neukázalo.

jahudka80
2. říj 2010

@endie Ale neblbníííí 🙂 uvidíš bude to dobré . Hold ty naše těla si pěkně vymejšlej 😠 a někdy si s náma hrajou ☹ , ale věřím že to bude dobré pro jistotu bych zašla k dr.zeptat se co to může být, nebo zkusila i testík jestli tam náhodou něco nebude....člověk nikdy neví 🙂

pe_t
2. říj 2010

jdu hodit sprchu a do pelechu, zavírají se miv víka. Holky dobrou,pro snažilky šťastnou noc 🙂 🙂

endie
2. říj 2010

taky jdu spát, dobrou noc pusinečky 😀 😵

jahudka80
2. říj 2010

Holčenky já se sváma loučím, už mě chytá krční páteř 😅 no dnes jsem začla mít výtok 😠 ☹ počítám že je to ze sladkého, ale už bych se toho měla zbavit páč jsem se dnes naštvala a začla držet dietu, tedy jen s omezením rohlíků, večer pouze zelenina, prostě musím zhubnout do ničeho se nevejdu a peníze na novej šatník nemám 😀 😀 😀 a hlavně se sobě nelíbím 😠 😀 Tak dobrou noc a sladké sny

jane84
2. říj 2010

@endie vím, že před týdnem nebo dvěma jsme tu řešili, žes měla nějaké problémy a neměl ti kdo hlídat malou a dr děti v ordinaci nechce. Už si teda nepamatuju, co to bylo, nemohlo by to krvácení souviset s tím?

herbie
3. říj 2010

fram dekuju snad to vyjde pristi mesic nic jineho nezbyva nez doufat 🙂

meiki
3. říj 2010

Dobre ranko
endie: drzim palecky, to bude ok, myslis si ze budes hodne prekvapena. A krvaceni prislo na ms?

meiki
3. říj 2010

holky, to jsem ted nasla na fotoblogu:
Po 14 dnech ms mi kamarádky řekly: Ale můžeš být těhotná i když máš ms. A já si udělala test jenom tak ze zvědavosti a kupodivu jsou už tři pozitivní. V pondělí fičím na gyndu a uvidíme, ale ta ms mi na přesvědčení o těhotenství nepřidává

meiki
3. říj 2010

opravdu se muze stat cokoli a kdykoli
a je pravda, ze moje kamaradka nevedela o tehu az do 3 mesice, mimi nebylo planovane, ms dostavala, takze nemela potrebu testit

veraakubik
3. říj 2010

@meiki Hlavu vzhuru-pokud ti mudra nerekne,ze v brisku nice neni tak to nevzdavej-nadeje umira posledni!Nektere zeny dostavaji ms prvidelne a jsou tehu..Drz se-drzim palecky..

meiki
3. říj 2010

@veraakubik no uvidime, rada bych testla az ve ctvrtek, pokud ms nedorazi, ale nevim zda to vydrzim, ani nevim kdy by ms mela jako dorazit, minule se mi opozdila
a navic si stejne myslim, ze nic, i kdyz jsme se poctive snazili 😒 😀